Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прорізали балку

Аня Гузенко

Рекомендовані повідомлення

Майстри зробили отвори для вентиляції і несучій стіні.Діаметр по 20 см , між ними 13 

кажуть що отвори несучій конструкції не нашкодили

чи дійсно це так?… 

це 2 поверх 9 поверхового будинку 

 

IMG_9517.jpeg

IMG_9511.jpeg

IMG_9295.jpeg

IMG_9488.jpeg

Змінено користувачем Аня Гузенко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви де хотіли б,щоб вони вивели вентиляцію*? через перегродку в сусідню кімнату*?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я питаю чи дійсно нема шкоди несучій  стіні. Я розумію що отвори мали бути. Але всюди пишуть що арматуру різати не можна. Може тепер треба робити якесь підсилення, щоб не було біди 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Аня Гузенко сказал:

А на чому тепер триматися верхне перекриття над цим місцем ? Цегла там теж вибита 

Не переймайтесь... якщо досі не впало, то вже не впаде і подалі...😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте серьёзно...

1) оторвать дебилам, которые это сделали, всё, что торчит...

2) убрать все трубы и восстановить как было...

3) заказать проект вентиляции...

4) нанять толкового и вменяемого прораба...

Энтер.

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і не зрозуміло чи безпечно все залишити так як є ?

Толкових прорабів днем с огнем…

 

Змінено користувачем Аня Гузенко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Аня Гузенко сказал:

Так і не зрозуміло чи безпечно все залишити так як є ?

Толкових прорабів днем с огнем…

 

Конечно нет.

А Вы искали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукали 

оно результат 

фірма працює не 1 рік, робили багато обьектів 

наполягають на тому що ніякої шкоди несучій конструкції нема 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Аня Гузенко сказал:

фірма працює не 1 рік, робили багато обьектів

Це все тримається на МОНТАЖНИКАХ !Поки від косоруких дій пострадає репутація фірми може пройти десятиліття.Сьогодні він інший ніж на наступний тиждень.Грамотний монтажник ще в добрі часи був рідкість,а тепер навіть подумати страшно.На фото типу дали пацану відбійний молоток і на глазок він довбив,а в перекурах тік токи запилював.Така собі "сокирна робота" без особливого ентузіазму.

Змінено користувачем viksel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...