Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие препараты сыпите в септик ?

Lipton

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, МакДо сказав:

Пройшло 2,5місяці. Закинуто 9 таблеток за увесь час. Тобто по 3-4 таблетки в місяць. Результату нуль. Водограй і те, краще працював.

Там по інструкції 1 таблетка на місяць. Не знаю, чи можна побачити результат через 2,5 місяці? Я свій септик бачу раз на рік, коли викачуємо. Тож результат добре видно. Кращого за Біоексперт не було. Вода сіра, без ніякого осаду, та не має запаху. Що буде з новими таблетками, якими зараз користуюсь ( теж Польща), буду бачити наступного року.

Доктор Робік заливала банку для усунення наслідків від миючих засобів. Разом з Біоекспертом працювало добре. Пробувала  тільки Доктор Робік (банки) без Біоексперту, то результат мені зовсім не сподобався- погано.

Водограєм в мене нема наміру користуватись ні за яких умов.

Висновок після вашого допису. Те, що працює в одного, може зовсім не працювати в інших обставинах. Колись я купила Епарсіл завдяки схвальним відгукам на форумі. Після року користування не зрозуміла в чому його переваги . Тож, мабуть, краще нічого не казати, щоб ніхто не спирався на мій схвальний відгук і розчаровувався, що в нього не має такого самого результату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Там по інструкції 1 таблетка на місяць. Не знаю, чи можна побачити результат через 2,5 місяці? Я свій септик бачу раз на рік, коли викачуємо. Тож результат добре видно. Кращого за Біоексперт не було. Вода сіра, без ніякого осаду, та не має запаху. Що буде з новими таблетками, якими зараз користуюсь ( теж Польща), буду бачити наступного року.

Доктор Робік заливала банку для усунення наслідків від миючих засобів. Разом з Біоекспертом працювало добре. Пробувала  тільки Доктор Робік (банки) без Біоексперту, то результат мені зовсім не сподобався- погано.

Водограєм в мене нема наміру користуватись ні за яких умов.

Висновок після вашого допису. Те, що працює в одного, може зовсім не працювати в інших обставинах. Колись я купила Епарсіл завдяки схвальним відгукам на форумі. Після року користування не зрозуміла в чому його переваги . Тож, мабуть, краще нічого не казати, щоб ніхто не спирався на мій схвальний відгук і розчаровувався, що в нього не має такого самого результату.

Авжеж, я не кажу, що він поганий. Результату нуль саме в моїй ямі з моєю водою та з моєю побутовою хімією. В мене не септик, а проста яма. Кришка люка була привідчинена увесь час. Результат не те, що відсутній, а здавалося, що ефект від водограю ще тримався і він згасав. Сьогодні зазирнув і побачив повну бездіяльність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, allanek сказав:

Там по інструкції 1 таблетка на місяць.

Можливо я не те придбав?

IMG_6985.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МакДо сказав:

Можливо я не те придбав?

Начебто то. В мене Еколайн на 3куб.м, то мені  досить 1 таблетки на місяць. І до речі, на Біоексперт кілька сотень відгуків на Алегро. І більшість схвальні. Я порівнювала з відгуками на інші препарати.  Співчуваю, що вам не підійшов. Або треба більше часу, щоб побачити результат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

В мене не септик, а проста яма

Мабуть, в тому і причина.

В звичайній ямі у мене працював добре Доктор Робік і Бокаші. Хоча останні більше для компостних куч, але працюють і в кучі, і в ямі. Продаються в магазинах органічного землеробства, виглядають як тирса. 2 кг десь +/- 200 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

Результату нуль саме в моїй ямі з моєю водою та з моєю побутовою хімією.

А що ви маєте на увазі під вашою побутовою хімією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

В звичайній ямі у мене працював добре Доктор Робік і Бокаші.

В сусіда, коли будувався, на дворі була звичайна будка з ямою. Якось спитав, чим би запах прибрати, сказала спробувати Доктор Робік. Спрацювало, казав, що запаху не стало, подробиці я не розпитувала. Достатньо і того, що сусід був задоволений.

12 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

А що ви маєте на увазі під вашою побутовою хімією?

Гарне питання. Бо я нічого з хлором не купую, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Nic-олаевна сказав:

А що ви маєте на увазі під вашою побутовою хімією?

Здається, особливо не перебираємо. Раз в кілька тижнів мию плитку та вагу безхлорною кислотою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, allanek сказал:

В сусіда, коли будувався, на дворі була звичайна будка з ямою. Якось спитав, чим би запах прибрати, сказала спробувати Доктор Робік. Спрацювало, казав, що запаху не стало, подробиці я не розпитувала. Достатньо і того, що сусід був задоволений.

Так, Робік добре прибирає запах і розкрадає всю органіку на мул. Навіть вода не дуже каламутна

4 часа назад, МакДо сказал:

Здається, особливо не перебираємо. Раз в кілька тижнів мию плитку та вагу безхлорною кислотою.

Ну тоді все має бути добре. Я теж думала що ви використовуєте забагато хлору, але якщо ні, то бактерії це теж перероблять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...