Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клуб Любителей Деревянных Домов.

PSergey

Рекомендовані повідомлення

Як казав один мудак тобто чудак - Любі друзі, в кого є і хто може поділитися скидками на продукцію Реммерс??? А то вчора заїхав до них, прикинув, порахували, о....в :-o З позитивних відгуків з даної теми вирішив саме Реммерсом покривати своє чудо. За сьогодні точно визначуся з дружиною з кольором і буду купувати, от подумав може хто часто і багато купує в них, і може поділитися з ближнім КЛДД-шником :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что за чудо:) вы будете красить Реммерсом ?..где фото строительства чуда ???:D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что за чудо:) вы будете красить Реммерсом ?..где фото строительства чуда ???:D

Власну тему будівництва не відкривав, оскільки немаю багато часу на її нормальне ведення і наповнення, бо більшість робіт роблю сам. А чудо.... зараз постараюся викласти ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно фото внутри дома... кто рубил сруб (если не секрет)...

Фото можна, тільки ввечері, з собою немає. Зрубували мої друзі, сусіди, родичі з Івано-Франківської області. Попри те, що друзі і все таке, є свої "бока", але я вже попустився :) Спочатку трохи парився, смикався щось виправляти, а тепер просто відпустив ситуацію, бо не такі вже і суттєві проблеми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з Івано-Франківської області

 

по стилю рубки я так и думал... ждем вечером фото...

 

Добавлено через 41 секунду

є свої "бока"

 

а в этом месте можно поподробней... если не секрет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як казав один мудак тобто чудак - Любі друзі, в кого є і хто може поділитися скидками на продукцію Реммерс??? А

Когда мы в прошлом году последний раз покупали Реммерс (это у же было в 3 раз) я спросила за скидку мне менеджер ответил, что с скидок у них нет так как нет больших наценок, может в этом году что-то поменялось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда мы в прошлом году последний раз покупали Реммерс (это у же было в 3 раз) я спросила за скидку мне менеджер ответил, что с скидок у них нет так как нет больших наценок, может в этом году что-то поменялось.

 

скидки у Реммерса были всегда ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От власне і чудо;)

недаром я просила фото;), очень красивый дом и окружение...удачи:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скидки у Реммерса были всегда

значит я не понравилась менеджеру, жадина, буду брат на большой дом попробую добиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото можна, тільки ввечері, з собою немає. Зрубували мої друзі, сусіди, родичі з Івано-Франківської області. Попри те, що друзі і все таке, є свої "бока", але я вже попустився :) Спочатку трохи парився, смикався щось виправляти, а тепер просто відпустив ситуацію, бо не такі вже і суттєві проблеми.

 

а з середини будете чимось обшивати утеплювати?

То є хата на всерічне проживання, чи ніби - дача?

 

Проект дуже гарний. аутентично-гуцульский я б сказав. виглядає - люкс!

:beer:

 

Що будЕте з фундаментом робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора не вийшло скинути фотки, замотався, зараз доберуся на роботу скину.

а з середини будете чимось обшивати утеплювати?

То є хата на всерічне проживання, чи ніби - дача?

 

Проект дуже гарний. аутентично-гуцульский я б сказав. виглядає - люкс!

:beer:

 

Що будЕте з фундаментом робити?

З середини мало спочатку бути "по давньому" глиняна штукатурка на ліску (дранку), але з врахуванням того, що хата "сідає", треба хоча б 2 роки на таке чекати. Але жити хочеться вже і не чекати 2 роки і варіантів було перелопачено безліч, як зробити так, щоб не холодно і стінам не заважало. В якійсь мірі вирішив поекспериментувати і зробити зсередини зовнішні незалежні стіни з арболітових блоків 10 см товщини (тирсобетон) а вже по них глиняна штукатурка, фальш-брус.

Хата будується для круглорічного проживання молодої сім'ї, в якій господар, тобто газда корінний гуцул :-D

Фундамент до початку зрубування я утеплив 10см пінополістиролом + термовідмостка ним же, тільки під ганком (верандою) бо тепер туди важко дістатися. Осінню буду доутеплювати решту.

Дякую за позитивні слова. Вкладаю душу в неї і віддаю всю енергію...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрався до нормального тирнету....

- Внутрішні стіни

- Арболіт

- "Боки" моїх майстрів, та і мої теж впринципі, що допустив, недогледів, не дав по печінці вчасно :-)

Жовтими кружками на даху я відмітив як "провисли" кутові стропила, при чому сам кутовий не надто провис, а ті, що біля нього з двох сторін добряче. Бочина в першу чергу моїх гастербайтерів, що відразу не поставили "кобилки" і не вперли їх в стіну, і сказали "та витримає все, чьо ти ачькуєш, Слаік" :-) Там виходить що кутові стропила "на вулиці" більше ніж над хатою, тому і почався "ричаг" їх до низу. Тепер треба трохи піддомкратити і зробити "кобилки" по всіх стропилах.

Жовтим кружечком но куті ганку видно що він сідає швидше і більше ніж кут самої хати. Вина моя, бо в той час, коли забирав ліс, не провірив до кінця, де мої 7-ми метрові плениці, які мали виходити аж на ганок. Прийшлося ліпити з того що було, і ганок, по суті, достикували до хати. Зате на верхній обв'язці він перев'язаний так як треба.

От власне і всі так-звані проблеми

В процесі заготовки матеріалу зрозумів одну ціннішу річ - ніколи не май справи з родичами, типу друзями і колєгами....... Ледве забрав свій ліс, як у вовка з пащі виривав у козла, який до цього був друг сім'ї. Ще і досі торчить мені трохи матеріалу мудачило....

20130421_154028.thumb.jpg.c6b01e6963b80d085809e90389d53b27.jpg

20130421_154003.thumb.jpg.cdc15c9d0681952ce25ce44b3bb28a8f.jpg

20130421_154008.thumb.jpg.cf07b8dcb92dabde362115d9b1c6a998.jpg

20130525_083909.thumb.jpg.5fa4ed25c060d6668585d538b2591098.jpg

20130525_083946.thumb.jpg.a51b6de38add0208e139a544276f27eb.jpg

20130420_200402.thumb.jpg.630053f805d9dd5e37976726534ed67a.jpg

Змінено користувачем yurko_kozak
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другий поверх. На стіни якого не вистачило дерева, тепер треба доробляти, але вже під дахом. Думаю може навіть каркасні зваяю і не буду доводити з дерева, а може і ні, ще не дойшов до остаточної згоди з пофігістом і педантом які сидять в мені :)

20130103_135522.thumb.jpg.f024a0b83648f4e0a6fdb784f14e2edc.jpg

20130103_135754.thumb.jpg.659ea03930f4a153f4623c1aebe36859.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Віконні коробки робив відразу по розмірах які будуть "грати" з 10-ти сантиметровим блоком зсередини. А в одній кімнаті навіть на 15 см виступають, бо поверх блоку буде фальш брус. Другий поверх увесь утеплятиметься мною не любимою базальтовою ватою (інших більш дешевих і водночас екологічних матеріалів поки не знайшов) і зашиватиметься дошкою, необрізною, брутальною, красивою :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В процесі заготовки матеріалу зрозумів одну ціннішу річ - ніколи не май справи з родичами, типу друзями і колєгами....... Ледве забрав свій ліс, як у вовка з пащі виривав у козла, який до цього був друг сім'ї. Ще і досі торчить мені трохи матеріалу мудачило....

 

+100500!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Добавлено через 10 минут

Другий поверх.

 

Как-то тонковато... Стропила... Ведь на них лежит черепица... Натуральная... А если наметет снега... Как в марте 2013...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Козаче, так ти маєш вже купу матеріалу для відкриття власної вітки тут на форумі.

Дуже зараз красиві стіни із середини. Жалко такі закривати.:( але треба, бо тонкі занадто.

Косяки твої - то таке... "виробничий процесс" :D. усе рішається. Якщо маєш час та натхнення можна і кут ганку чуток піддомкратити. все там будет гут - якщо кутова колонна фундаменту моцна достатньо.

 

Коробки на вікна і сама форма вікон - дуже класні. не малі, не великі. ближче до квадрату. Файно є! :beer:

проте, чи не замало ти дав зазору на усадку над вікнами. так по картинці маєшь сантИметрів з чотири-п"ять. це тобі на 4 колоди усістися. може бути в притик.

 

А свій тирсо бетон ти б з двору прибрав до середини. розкисне надворі.

 

Хата віходить - ЛЮКС!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+100500!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Добавлено через 10 минут

 

 

Как-то тонковато... Стропила... Ведь на них лежит черепица... Натуральная... А если наметет снега... Как в марте 2013...

Стропила 150х100, крок 80 між центрами. Як казали мої хлопці "танком можна їздити" :) Я придивлявся, облазив все навколо, вроді не прогнулися. Тим більше зима цього року теж нічого так була. Витримали! Хоча погоджуюся, треба більші. Другий раз ставив би 200х100 чи 200х80.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стропила 150х100, крок 80 між центрами. Як казали мої хлопці "танком можна їздити" :) Я придивлявся, облазив все навколо, вроді не прогнулися. Тим більше зима цього року теж нічого так була. Витримали! Хоча погоджуюся, треба більші. Другий раз ставив би 200х100 чи 200х80.

танком їздити - это не цифра. и размер 150*100 не подойдет. нужно укрепить стропила. оптимальный размер - 200*75. сейчас нет времени просчитать, но уверен - никак не 150 аж на 100!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...