Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клуб Любителей Деревянных Домов.

PSergey

Рекомендовані повідомлення

никак не 150 аж на 100!

 

согласен... сечение то неплохое. Но форма его... не та.

Але вже маємо те шо маємо.

Не дуже уявляю процес укріплення конструкції.. може дати вертикальні підпори по кутах (висотою десь в метр)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Козаче, так ти маєш вже купу матеріалу для відкриття власної вітки тут на форумі.

Дуже зараз красиві стіни із середини. Жалко такі закривати.:( але треба, бо тонкі занадто.

Косяки твої - то таке... "виробничий процесс" :D. усе рішається. Якщо маєш час та натхнення можна і кут ганку чуток піддомкратити. все там будет гут - якщо кутова колонна фундаменту моцна достатньо.

 

Коробки на вікна і сама форма вікон - дуже класні. не малі, не великі. ближче до квадрату. Файно є! :beer:

проте, чи не замало ти дав зазору на усадку над вікнами. так по картинці маєшь сантИметрів з чотири-п"ять. це тобі на 4 колоди усістися. може бути в притик.

 

А свій тирсо бетон ти б з двору прибрав до середини. розкисне надворі.

 

Хата віходить - ЛЮКС!

Та, стіни мені теж не хочеться закривати, але опалювати вулицю, якось не тойво, не економічно :-)

З вікнами мене всі мої близькі зафукали, що малі, темно буде, діти будуть сліпати як будуть читати :lol: А те, що на кожній стіні по вікну то ніхто не бере до уваги, головне щоб великі :-) Нічо, встановив, зробив шалівку (обналічку) і всі змінили свою думку.

Над вікнами і дверями давалося відразу 5-6 см, до цього часу "сіло" на 2 см., ще 3 маю в запасі. Половина дерева "зимова" і просушувалася більше як пів року, інша половина літня, вона по суті зараз тріщить і "сідає". Місце примикання (посадки) плениць (коли вона лягає одна на одну) в вужчому кінці 10 см. і воно не так вже страшно сідає як кругляк. Хоча дах важкезний, сама рядова черепиця 10 т. важить, а ще стропила, рейки і т.д. і тисне добряче. За словами моїх роботяг воно і на всі 5 см. не сяде. Будем посмотреть.

Тирсобетон вже з вчорашнього дня потрохи стає на своє місце :-) Хоча йому і так ніц не буде, він зберігався до цього на відкритому складі, і міцнющий досі.

 

Добавлено через 3 минуты

согласен... сечение то неплохое. Но форма его... не та.

Але вже маємо те шо маємо.

Не дуже уявляю процес укріплення конструкції.. може дати вертикальні підпори по кутах (висотою десь в метр)?

Щось не зрозумів про підпори... Я буду робити горизонтальні "кобилки" на вулиці які будуть утворювати трикутник між стіною і стропилом. А з середини....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стропила 150х100, крок 80 між центрами. Як казали мої хлопці "танком можна їздити"

 

Эх... Это наверное в крови у этих "хлопців"... Как я уже писал... Сталкивался с такими "хлопцями" на рубке... Так они там выдавали, что "в большой стройке, отклонения в два метра - допускается..."...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

согласен... сечение то неплохое. Но форма его... не та.

Але вже маємо те шо маємо.

Не дуже уявляю процес укріплення конструкції.. може дати вертикальні підпори по кутах (висотою десь в метр)?

да, подкосы нужны. я только что прикинул по рассчету - сечение должно быть минимум 225*80 для такой нагрузки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

танком їздити - это не цифра. и размер 150*100 не подойдет. нужно укрепить стропила. оптимальный размер - 200*75. сейчас нет времени просчитать, но уверен - никак не 150 аж на 100!

За словами immigrant-а в якого я купував черепицю - цих стропил навіть забагато. Він каже що ставлять і менші під такий вид покрівлі. То я вже не став надто сильно заморочуватися. Так от.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цих стропил навіть забагато. Він каже що ставлять і менші під такий вид покрівлі.

 

Та хай мене негри покусають... Він казав, хлопці казали... Зніміть будь-ласка рожеві окуляри... Це називається - мазала ліпила... І нехватило глини... Продавець і плотник/столяр/дерев'янщик - різні речі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эх... Это наверное в крови у этих "хлопців"... Как я уже писал... Сталкивался с такими "хлопцями" на рубке... Так они там выдавали, что "в большой стройке, отклонения в два метра - допускается..."...

Я перед тим як приступати до будівництва дуже добре прочитав форум, і навіть кілька. І знаю що хлопці, особливо звідти, видають прели не знаючи і не розбираючись багато в чому.

Повірте, штормив я їх не мало, навіть переробляли дещо. Мені неприємно звичайно, але ставлення до "своїх" і до "чужих" замовників в них різне, розказували що це вони для мене тут переробляють мої "забаганки", а якби це був який чужий незнайомий то вони би зколотили цвяхами і забули. Нажаль таке є всюди, не тільки на Західній Україні...:( Але таким своїм відношенням створюють негатив до всього населення а не окремо до них самих. І тоді я читаю тут неприємні для мене перли типу "вуйки не так зробили, гуцули п..си"....

 

Добавлено через 7 минут

Та хай мене негри покусають... Він казав, хлопці казали... Зніміть будь-ласка рожеві окуляри... Це називається - мазала ліпила... І нехватило глини... Продавець і плотник/столяр/дерев'янщик - різні речі...

Погоджуюся, на більшість грабель наступив через те, що сам до кінця не розібрався в суті справи а повірив "авторитетам". Але у всьому і не розберешся, цим треба займатися від ранку до вечора, а я нажаль навіть попри бажання не маю такої можливості, принаймні поки що.

Щоб всі зрозуміли, напишу просто - хата без "правильного" проекту, без розрахунків, багато чого вирішується "по-ходу". Через це, можливо, є і помилки, але це теж досвід, який я набуваю будуючи для себе, не для когось....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята кто подскажет как лучше зделать систему отопления?

Мои мысли таковы: ТТ котел + газкотел + електрокотел.

В доме только батареи без теплого пола.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет конечно.Когда есть время то ТТ котел, на ночь можно газкотел, если куда то уехать то електрокотел. Ну как то так.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мои мысли таковы: ТТ котел + газкотел + електрокотел.

Добавте систему солнечных батарей. на случай если отрубят газ, электрику и блокинуют подъездные пути!

Это важно!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавте систему солнечных батарей. на случай если отрубят газ, электрику и блокинуют подъездные пути!

Это важно!

 

НЕ это уже слишком. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавте систему солнечных батарей. на случай если отрубят газ, электрику и блокинуют подъездные пути!

Это важно!

Я хотів щось подібне написати, але якось повстидався :-) Можна ще тепловий насос, руссссскую піч, камін і вітровий генератор на 10 кВт, щоб напровсяке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджуюся, на більшість грабель наступив через те, що сам до кінця не розібрався в суті справи а повірив "авторитетам". Але у всьому і не розберешся, цим треба займатися від ранку до вечора, а я нажаль навіть попри бажання не маю такої можливості, принаймні поки що.

Щоб всі зрозуміли, напишу просто - хата без "правильного" проекту, без розрахунків, багато чого вирішується "по-ходу". Через це, можливо, є і помилки, але це теж досвід, який я набуваю будуючи для себе, не для когось....

 

То все є нормальний процесс.

Звичанйо багацько залежить від досвіду бригадира. 99% хат на українському селі стоїть уже не перші п"ядесят років без проекту та розрахунку січення.

У досвідченого майстра - глаз алмаз! Сопромат та Теормєх зашиті на рівні підсвідомості и видають результати похлєшче всіляких конструкторських бюро!!! ))

 

Впевнений - все будегаразд. )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я запитав Вашої думки, а Ви відразу накинулись. :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я запитав Вашої думки, а Ви відразу накинулись. :(

Та не ображайтеся Ви, то просто іронія. В кожного при чому від власного досвіду. Думаю Одного типу опалення Вам буде достатньо. Все на купу - це нічого толком!

 

Добавлено через 1 минуту

 

Впевнений - все будегаразд. )))

Я знаю, мені Вакарчук сказав що "все буде добре" :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я запитав Вашої думки, а Ви відразу накинулись.

 

Ребята кто подскажет как лучше зделать систему отопления?

Мои мысли таковы: ТТ котел + газкотел + електрокотел.

В доме только батареи без теплого пола.

 

Ну сами посудите, что мі знаем про обхект. про его назначение, количесво людей. время проживания, полоса местонахождения... Вводных ноль.

 

Оно вижу - денеХ у вас в достатке. по этому может лучше обратиться в специализированую фирму, которая все просчитает, построит, подключит и возьмет на обслуживание.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно вижу - денеХ у вас в достатке. по этому может лучше обратиться в специализированую фирму, которая все просчитает, построит, подключит и возьмет на обслуживание.

 

Не згоден, грошей в мене не зовсім, опалення тільки закладено по будинку труби, радіатори буду ставити в наступному році. Також планую добудувати невелику "кочегарку". Будинок для постійного проживання, 10х10 в майже два поверхи, завтра закину більше фото тоді буде зрозуміло більше. Звертайтесь будь ласка на ти, мені тільки 26:):)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята кто подскажет как лучше зделать систему отопления?

Мои мысли таковы: ТТ котел + газкотел + електрокотел.

В доме только батареи без теплого пола.

я конечно не Ребята :), но какой-то котел явно лишний;).... правильно сказали, нужно смотреть на входные данные и делать расчет на спец фирме, тем более порядочные фирмы, при условии их монтажа, делают это бесплатно

.

 

Оно вижу - денеХ у вас в достатке .

ну прямо-Большой Брат следит за тобой:lol:

вы на наших форумских остряков не обижайтесь, они не ехидные и добрые...просто огромная любовь к дереву ,начиная с деревянных игрушек......::beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Звертайтесь будь ласка на ти, мені тільки 26:):)

"Боже, такий молодий.... а вже будується, крутиться чоловік" :)

P.S.: мені теж 26 :D Так мені одні торгаші буд. матеріалами говорили :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда есть время то ТТ котел, на ночь можно газкотел, если куда то уехать то електрокотел. Ну как то так.:)
сужу по себе

1 - времени никогда нет. Так что ТТ-котел "в топку" :D

2 - если кудато уехать и вдруг надолго электричество отключат? тогда думаю электрокотел - это не вариант ...

3 - газ, как-бы самый нормальный способ отопления.

 

и я ещё на всякий случай (и для морального удовольствия) поставлю камин

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрический и ТТ котел считаю не надо, при наличии газа. Электричеством топить дорого, ТТ много геморра.

При отключении электричества газовый котел не работает.

У себя поставил газовый котел + генератор на 6 Квт и любые невзгоды мне до лампочки (при наличии бензина):D

ИМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось таке я годину тому придбав.... з 3% знижкою Ж-) :D

 

Я також таким фарбував в один прохід, завтра можливо закину фото, хоча поганеньке вечірнє фото є у моїй "стройке"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как ни печально это осознавать и признавать, но самая главная проблема и самое страшное для сруба это ни вредители, ни синева, ни даже период заготовки леса. Самое страшное - строители. Именно они делают так, чтоб Вам потом приходилось браться за голову, пытаться укусить локоть. В последнее время появилась какая-то странная тенденция. Все хотят построить быстро и качественно и дешево. Что приводит к найму крайне сомнительных специалистов, которые ваяют невесть что. Никто уже практически не спрашивает, какие объекты сдавали, какие были нарекания. Вопрос в цене, видимо.

Хороших специалистов немного, но они есть. Многие заказчики, которые нарвались на псевдо специалистов, потом находят и нанимают нормальных, которые потом уже пробуют сделать из того что есть некое подобие того, что должно было быть.

Исходя из своего опыта, отмечу, что 90% "специалистов" не могут прочитать чертеж. Скупой платит дважды. А нанимать на работу "своих" - плохой вариант. Никогда не пробуйте.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...