Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

допоможіть вибрати дизайнера

burguy30

вибираєм варіанти  

97 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Надеюсь выберете тот вариант, который больше резонирует Вам, ведь лучше всего Вы знаете, что греет Вашу душу , а что нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

archi.com.ua

 

Сильная студия. Профессионализм в мелочах.

 

Лично мне понравился манифест-обращение к заказчику на заглавной странице. Bingo! Я же видел живого адресата, вспомнил и бегом "сюдой"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

archi.com.ua

 

Сильная студия. Профессионализм в мелочах.

 

цікаво,цікаво

давайте поглянемо

 

кухня

(ссылка на изображение устарела)

 

вітальня

(ссылка на изображение устарела)

 

ванна

(ссылка на изображение устарела)

 

 

шедевр,дитяча

(ссылка на изображение устарела)

 

 

що тут скажеш,я б таку роботу і безплатно не хотів

 

Лично мне понравился манифест-обращение к заказчику на заглавной странице. Bingo! Я же видел живого адресата, вспомнил и бегом "сюдой"

 

амбіції,це дуже добре

але,нажаль,в даному випадку вони абсолютно нездорові

 

 

ну і найголовніше

тепер мені приносить радість,той факт,що в моїй темі присутній "Max_designer" зі своїм "одним" зауваженням і образою невідомо на що.

чому?

завдяки йому нарешті розкрилась причина чому я організував такий своєрідний тендер.

і тепер я більш ніж впевнений,що дана тема буде корисною не тільки для мене,але і для інших майбутніх замовників дизайну.

памятайте,ніколи не вірте людині, яка хоче з вас взяти ціну вищу ніж на ринку в 3 рази,але немає свого власного сайту.

не вірте словам,дивіться роботи!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может это просто недоразумение ?

.... Просто свято якесь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может это просто недоразумение ?

.... Просто свято якесь...

 

Верно подмечено.

 

Я почему-то нашел у них в портфолио промдизайн мирового уровня, публикации в зарубежных журналах (UK, Южная корея, NL, Мексика).

Узнал что именно они авторы сети ЯПИ. Еще много чего..

 

Почему два разных человека видят разные вещи?? Почему вспоминается пословица "свинья везде грязь найдет?" Почему одни доверяют одному, другие не доверяют девяти?

 

может все не так и все про другое. Может дело в Любви и Доверии? И тогда расшибутся в лепешку и тогда для тебя не будут спать ночами? Или в попытке сэкономить эмоции ты окажешься именно той старухой , на которую случиться проруха даже у серьезного бюро?

 

Надеюсь что ветка послужит хорошим примером заказчикам "Как не надо организовывать работу по дизайну"

 

Надеюсь что ветка послужит хорошим примером дизайнерам, иллюстрацией пословицы "Лучше с умным потерять, чем с дураком найти"

 

 

Напоследок привожу манифест с этого сайта.

Если не верите мне, не верите им, покажите вашим знакомым дизайнерам-архитекторам, со сколь нибудь значимым опытом работы.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Дорогой Заказчик!

Мы всегда рады быть Вам полезными, но:

» если Вы просите нас сначала "что-нибудь" нарисовать, а потом принимаете решение о работе,

» если Вы нацелены заплатить как можно меньше, а получить как можно больше,

» если Вы еще точно не решили, нужна ли Вам вообще дизайн-разработка,

» если Вы перебрали уже много (более 3-х) разработчиков, и они Вас не устроили -

Идите с Богом!

Не отнимайте впустую наше время!

----------------------------------------------------------------------------------------------

de1.thumb.jpg.63a934f5926940d1cca7ab894bd4d681.jpg

frame70.thumb.jpg.6a6feab1f9bbd89f65811ac1dc00dc43.jpg

maru1.thumb.jpg.8c1c1d3484ae2f51aabe0c2d5944dbe9.jpg

s_003_low.jpg.2552a44b9cf508456ec128e4e99fd100.jpg

Змінено користувачем Max_designer
дополнение
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я почему-то нашел у них в портфолио промдизайн мирового уровня, публикации в зарубежных журналах (UK, Южная корея, NL, Мексика).

Узнал что именно они авторы сети ЯПИ. Еще много чего..

 

і,все таки!слова слова слова

у нас тут дизайн приватного житла

я знайшов те, що знайшов

де, достойні слів ,фото дизайну приватного житла?

захищаєте,захищайте до кінця

а на разі,роботи по дизайну приватних приміщень говорять самі за себе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і,все таки!слова слова слова

у нас тут дизайн приватного житла

я знайшов те, що знайшов

де, достойні слів ,фото дизайну приватного житла?

захищаєте,захищайте до кінця

а на разі,роботи по дизайну приватних приміщень говорять самі за себе

 

 

Жилые интерьеры откровенно плохие.

 

И даже знаю причину - вкусовщина и недоверие заказчика. Следствие подхода "Мне там жить а не дизайнеру, мне нужен просто исполнитель и пр.пр." Ему сделали как он хотел и взяли за это деньги. И выложили на сайт. "Дабы дурь каждого была видна".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верно подмечено.

 

Я почему-то нашел у них в портфолио промдизайн мирового уровня, публикации в зарубежных журналах (UK, Южная корея, NL, Мексика).

Узнал что именно они авторы сети ЯПИ. Еще много чего..

 

Почему два разных человека видят разные вещи?? Почему вспоминается пословица "свинья везде грязь найдет?" Почему одни доверяют одному, другие не доверяют девяти?

 

может все не так и все про другое. Может дело в Любви и Доверии? И тогда расшибутся в лепешку и тогда для тебя не будут спать ночами? Или в попытке сэкономить эмоции ты окажешься именно той старухой , на которую случиться проруха даже у серьезного бюро?

 

Надеюсь что ветка послужит хорошим примером заказчикам "Как не надо организовывать работу по дизайну"

 

Надеюсь что ветка послужит хорошим примером дизайнерам, иллюстрацией пословицы "Лучше с умным потерять, чем с дураком найти"

 

 

Напоследок привожу манифест с этого сайта.

Если не верите мне, не верите им, покажите вашим знакомым дизайнерам-архитекторам, со сколь нибудь значимым опытом работы.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Дорогой Заказчик!

Мы всегда рады быть Вам полезными, но:

» если Вы просите нас сначала "что-нибудь" нарисовать, а потом принимаете решение о работе,

» если Вы нацелены заплатить как можно меньше, а получить как можно больше,

» если Вы еще точно не решили, нужна ли Вам вообще дизайн-разработка,

» если Вы перебрали уже много (более 3-х) разработчиков, и они Вас не устроили -

Идите с Богом!

Не отнимайте впустую наше время!

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

К сожалению Вы поняли все с точностью до наоборот...:(

 

Мне не понравилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жилые интерьеры откровенно плохие.

 

И даже знаю причину - вкусовщина и недоверие заказчика. Следствие подхода "Мне там жить а не дизайнеру, мне нужен просто исполнитель и пр.пр." Ему сделали как он хотел и взяли за это деньги. И выложили на сайт. "Дабы дурь каждого была видна".

 

за вашою логікою,якщо дизайнер погано виконав робуту,винен замовник.

ну це з тої опери,що виправдати можна усе.

а на мій погляд,професіонал своєі справи,тому і відноситься до префесіонала,що у будь-якому випадку представить хороший результат.

якщо дизайнер навіть не вміє себе нормально прорекламувати,і ставить "які-було" роботи-він не професіонал(це моя приватна думка)

 

логіка замовника-коли замовнику показують якусь роботу,він оцінює це як рекламу,і ясно, сприймає її як накращий результат діяльності

дизайнера.

 

логіка дизайнера-показати найкращі роботи,щоб переконати замовника і отримати прибуток

 

 

логіка поганого дизайнерів-будь-яким чином переконати замовника,"граючи" на усіх підручних засобах і аргументах,щоб отримати прибуток

 

 

тільки одиниці дизайнерів можуть самі вибирати замовника,зате будь-який замовник може вибрати,майже усіх, дизайнерів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ви такі принципові

якщо ви так памятаєте про мою вітку

якщо ви спеціально для мене шукаєте цитати

якщо ви хочете відстояти свою думку

якщо ви так довго стверджуєте,що ваші амбіції здорові

якщо ви потратили на це вже чимало часу.....

 

то пропоную(вже вкотре)все ж таки, відстояти це практично-прийняти умови теми і викласти результат у ній

а далі,усі(крім вас і мене) оцінять,де правда

а "правда,завжди одна....."(гарна пісня,доречі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения, проф.образования ни строителя, ни дизайнера, ни декоратора не имею. Но тема меня очень волнует и радует, т.к сама сейчас в процессе создания Концепта интерьера Дома :) Так что очень субьективное ИМХО.

 

Я склоняюсь к варианту дизайна:

 

 

Чумовая идея, поддержанная АРХИТЕКТУРНО > планировка > а потом уж дизайн.

 

 

То есть в интерьере должно быть Нечто - очень близкое именно Вам и отличающее именно Ваш интерьер от сотен других. Поэтому очень сильно напрягалась найти 5 отличий во первых пяти вариантах. Отметила скудность библиотек и их "старомодность" представленных дизайн-проектов.

 

Спецом пошла посмотреть экстерьер Вашего дома, потому что картинки для затравки, те которые Вы дали дизайнерам - сильно сбивают с толку.

 

Вы бы хоть намекнули, что именно в каждой картинке Вас привлекает? Цвет? Фактура? Освещение? Планировка? Чего же Вы сами хотите? Формальный или неформальный интерьер? Сколько времени проводите в именно в этом помещении? Каковы Ваши интересы?

 

Определенно классику - но похоже - стилизованную, а не утрированную и не сильно дорогую (это не в плане оценки Вашего кошелька, а в плане - будете ли Вы гоняться за "именно ТАКОЙ лампой или именно ТАКИМИ формами", хотите ли жить в "музее")

 

Очень хорошо с современными - классическими интерьерами ( а таких фоток у Вас все-таки больше :)) работают англичане, где остается намек на классику и мало пошлости ИМХО.

 

Пропозиція 1

Удачно. Не нашла ничего :(

Не удачно. Камень в классическом варианте смотрится плохо, тем более рваный сланец, который предлагается на рынке. Камня у Вас и на фасаде много, чтобы тянуть его внутрь. Дисгармония классического камина и минимализма стенки с техникой. Про шторы уже писали. Комната кажется пустой.

 

 

Пропозиція 2

Удачно. понравилось больше. Уютнее.

Не удачно. НО, куда делся камин? и зачем такое количество/размер мягкой мебели? Мебель абсолютно ( мягкая и корпусная) разных стилей. Пространство загромаждено. Плох горизонтальный молдинг - типа "панель" Понижает потолок.

И, отсебятина: burguy30, пожалуйста, не оставляйте открытых полочек для дисков. Это убьет любой классический интерьер, ну... или почти любой ;)

 

Пропозиція 3

Удачно. Единственные, кто поддержал лепнину на фасаде в интерьере. Графика панелей понравилась гораздо больше, чем на втором. Поднимает потолок.

Не удачно. Мало сидячих мест. Панели, карнизы и колонны - абсолютно из разных исторических стилей. Колонны в арке - абсолютно плохо. Решение: Можно поправить такими же плоскими фальш колоннами, как и в оконных проемах и над аркой сделать, не знаю как по-дизайнерски обозвать - в окнах называется transom - фрамуга, сделать ее или сплошной - глухой или обыграть зеркалами и поднять таким образом проем до карнизов. (хорошо продумано в варианте 5, например) .Упростить лепнину.

 

Обновленный вариант А

Не удачно. с завитками на завитках - кошмар-кошмар.

Удачно. Зато единственный вариант контрастной стены.

 

Еще один обновленный вариант В

Удачно. - обрадовала "рама" на телике. Хорошо.

Не удачно. Строгая облицовка камина сильно дисгармонирует с завитками на стенке и с гнутым диваном - плохо.

Изгиб дивана и камин посылает в "арт-деко", можно было бы на этом сыграть, но стенка - в барокко, экстерьер дома - в английскую классику.

 

Пропозиція 4

Удачно. Ничего.

Не удачно. плохо - полоса за телевизором. Две полосы по соседним стенкам перебор. Пусто. Скучно.

 

 

Пропозиція 5

Удачно. Хорошо решена арка (недостаток 2 варианта). Хоть ЧТО-ТО появилось интересное - мозаика на полу, например. Хорошо гармонирует с лаконичными и сдержанными стенами.

Не удачно. Холодновато. Можно было бы мозаику продублировать и поддержать в пространстве выхода на террассу - получилось пусто. Не обязательно так уж сильно полировать камень. Можно просто шлифануть.

 

 

Пропозиція 6

Удачно. Как раз понравилась телевизионная стенка. Саму коробку можно было бы обыграть дубовым широким багетом.

Не удачно. Верхний карниз из-за сложного потолка - лишнее. Получаются три горизонтальные белые полосы и визуально опускается потолок. Не понравились ни к селу ни к городу вертикальные контрастные края дымохода. Шторы обязательно опустить на пол. Это критично. Это как подстреленные брюки.

 

Пропозиція 7

Удачно. Понравился потолок. Понравилась консоль с зеркалом на стене с аркой. Это по-моему единственные дизайнер, кто вообще обратил внимание на эту стену. Молодец!

Не удачно. Не совсем продумана группа сидячих мест у камина. Как общаться? Кто с кем сможет поговорить, если между креслами проход? Где столик?

 

Пропозиція 8

Удачно. Понравилась опция "рисунка от руки".

Не удачно. Два "камина" - це занадто :) Не понравился рисунок потолка, оправданный фальш дымоходом фальш-камина, но слишком узкий, как щель.

 

 

Пропозиція 9

Удачно Очень понравилась зеркальная фасетная стенка за камином. Понравился рисунок плитки пола по диагонали. Расширяет пространство. Это мой любимый по ощущениям праздничности и воздушности интерьер.

Не удачно. Так как получился " павильонный" вариант с обилием воздуха - зимой может показаться слишком "зябким". Усложнила бы чуть-чуть рисунок карнизов проемов и плинтусов. Сделала бы крупнее канделябры вокруг фасетной зеркальной стенки. Не хватает раскладки стенки с телевизором. Она есть? ( кстати, в 5 варианте этой раскладки тоже нет)

 

Голосую за вариант 9 и вариант 5 с доработками :)

 

Удивило:

 

Почему-то никто не повесил зеркало над камином (кроме варианта 9 со всей стенкой) - а ведь - это самая что ни-на-есть классика и оно будет расширять пространство, отражая свет из окна.

 

Почему-то никто не предложил поставить по обе стороны от камина - "горки" или "стенные открытые шкафы", пусть даже очень узкие и неглубокие - для книг/сувениров/личных/любимых вещей.

 

Почему-то никто не работал с вертикалями - кроме варианта 5. А потолок ведь не такой высокий. Его нужно вытягивать, поднимать чем-то вертикальным.

 

Мало кто продумал места для хранения. Самый большой подвиг - это комод под диски под телевизором. А ведь в гостинное есть еще чем заняться.

 

Нет мест под дрова. Вообще ни у кого, кроме варианта 8.

 

Никто не проработал пространство выхода на терассу. Конечно его нельзя загромождать, это проход в сад и в столовую. Но ведь сколько места гуляет!!!! Почти столько же как и сама гостинная! Что-то в этот квадрат просится. ИМХО.

 

Я бы ставила два двухместных дивана, а не диван и два кресла. Мало кто смотрит телик из кресла. ИМХО.

 

Фууух.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

во всех предложенных вариантах можно найти и хорошее и плохое...

но вы делаете интерьер для себя а не для форума и последнее слово за Вами. не форумчанам же жить в интерьере:rolleyes:

возможно Вы сами не совсем определились чего хотите??!!

попробуйте из всех вариантов выбрать то, что Вам нравиться и создать что-то свое, что будет по душе....:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки одиниці дизайнерів можуть самі вибирати замовника,зате будь-який замовник може вибрати,майже усіх, дизайнерів.

 

пане Буржуй, чи не у такий самий спосіб Ви обирали архітектора?

 

проект,який мені ніби то зробили,вибачте,до самої с-ки.і повірте,що це вже перегорілі емоції. ?

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21469&page=5

(для тих, хто не знає - автор теми мав невдалий, за його словами, проект, як я зрозумів - розроблений за невеликі гроші якимось дилетантом, потім перероблений невідомо як, і основні проблеми з внутрішнім простором будинку закладені у вже збудованій коробці. Те, що відбувається зараз - це спроба якось задекорувати ситуацію, коли хол за площею дорівнює вітальні, сама вітальня досить мала і не дає можливостей для розробки дісно цікавого інтер"єру)

 

До Буржуй: у Вас спотворене, викривлене уявлення про дизайн і дизайнерів. Я це Вам кажу ще раз.

Майже "на шару" отриманий проект уже дав результат. "Шара" з дизайном не пройде. Воно ж видно буде звідки ноги ростуть.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подход к дизайнерам мне не понравился, любая работа стоит денег, это предпроектное предложение, оно тоже не бесплатное. важна не подача - виз или карандаш, а понимание заказчика. но топикстартер прав - раз есть желающие "на халяву"(сорри) поработать - почему бы этим не воспользоваться, было бы глупо...

по теме - мне понравился 9-й вариант по стилю, зеркала над камином - отлично, очень классически и по-английски.

5-й вариант не понравился, хотя стиль прослеживается и можно понять, что заказчику нравятся прямые линии, глянцевые поверхности и помпезность. Такой интерьер хорош для танцевальных залов, приема иностранных послов и бедных дизайнеров:), чтобы почувствовали себя еще беднее. Или например холл отеля...

По реализации такого интерьера - очень дорого будет. Это или керамогранит, или мрамор, или кварц. А если красить "под мрамор" и "лепить" полиуретан - идея умрет...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ви такі принципові

якщо ви так памятаєте про мою вітку

якщо ви спеціально для мене шукаєте цитати

якщо ви хочете відстояти свою думку

якщо ви так довго стверджуєте,що ваші амбіції здорові

якщо ви потратили на це вже чимало часу.....

 

то пропоную(вже вкотре)все ж таки, відстояти це практично-прийняти умови теми і викласти результат у ній

а далі,усі(крім вас і мене) оцінять,де правда

а "правда,завжди одна....."(гарна пісня,доречі)

 

 

Jesus, правда то одна, но вам она точно не понравится, а меня модераторы накажут. Но все уже оценили.... Nomen est omen...

 

Еще раз, мое присутствие в этой ветке вызвано 2 моментами.

1.Я противостою вашим попыткам исказить представление о рынке и опошлить его до уровня оптовой покупки картошки. Что получится у вас, меня не интересует. Хоть "Лувр, в котором едят", я это делаю для других людей, собирающихся замахнуться на дизайн. Предлагаемая вами манера организации - верный способ растянуть ремонт на годы и получить плохой результат, потратив кучу времени и нервов.

2. Пытаюсь отговорить начинающих дизайнеров от занятий строительной проституцией. Ни денег, ни портфолио, ни имени подобное занятие не принесет. Наглядный пример - приведенные выше 9 вариантов "Сферической Классики в Вакууме", которые на render.ru смешают с грязью. В лучшем случае... Господа новички. Лучше потратьте в несколько раз больше времени, сделайте действительно хороший бумажный проект, а лучше два и отнесите в журнал "Перепланировка", главному редактору Ирине Приме. Вот ее телефон: 050 4450405

Вас опубликуют, начнут звонить серьезные люди, запишут в клуб, будут приглашать на презентации. Для вас регулярно будут выделятся лучшие места на выставочных площадях. Творите. Здесь же дрочить не надо, а то уже раздел "дизайнерские идеи" пора переименовывать в клуб любителей шары...

 

 

На случай, если вы будете продолжать упорствовать, требуя от меня бесплатный вариант. Все проекты, в которых фигурировали "Я" и "бесплатно" имели отношение к сиротам и меценатству.

Я делаю бесплатно дизайн проект, а вы передаете на баланс детскому дому. По рукам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здесь же дрочить не надо

 

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пане Буржуй, чи не у такий самий спосіб Ви обирали архітектора?

 

мабуть таки заздрість:)

 

(для тих, хто не знає - автор теми мав невдалий, за його словами, проект, як я зрозумів - розроблений за невеликі гроші якимось дилетантом, потім перероблений невідомо як

 

 

а тут просто "розписуються" за мене

шановні замовники дизайну і архітектури

розкажу ще й тут,як я обирав архітектора

спочатку,була поставлена задача знайти накращого дизайн архітектора

шукали десь приблизно місяць

вибрали,як мені сказало багато людей,найкращого у місті

зверну вашу увагу-задачі по цінам абсолютно не ставилось(зрештою як і з випадком у цій темі)

після огляду робіт і двох зустрічей домовились про роботу

оцінював виставлену вартість згідно розмов і портфоліо,я абсолютно немав претензій(ціна у два рази вище ринкової-з досвіду відбору усіх кандидатів)

якщо ви глянете на мій фасад в аватарі,як на мене він вийшов дуже вдалим.це робота людини з якою я працював.

так у чому проблема?проблема у тому,що мені потрібно було дуже багато пояснювати ,що я хочу,перебирати дуже багато варіантів,і на мою думку, робота професіонала зводилась до простого "малювання",де я казав втавити те чи вставити те....

нагадую,спочатку були дві зустрічі де я чув просто слова і мені розказували про "паруси" в ОАЕ.

ось тому я вирішив дизайнера інтерєрів вибирати так як вибираю тут.

 

 

 

і основні проблеми з внутрішнім простором будинку закладені у вже збудованій коробці. Те, що відбувається зараз - це спроба якось задекорувати ситуацію, коли хол за площею дорівнює вітальні, сама вітальня досить мала і не дає можливостей для розробки дісно цікавого інтер"єру)

 

хтось тут сказав,що жити мені

для "заздрісників" скажу

усе планування підбиралось на стадії малюнка(була тільки ділянка)

було багато зауважень стосовно площ різних приміщень,у тому числі і тут на форумі у створеній для цього темі.

жодної кімнати і площі немає без детального вивчення і власного побажання.

все є ,так як і потрібно мені

а цікавий інтерєр для когось може бути і не цікавим-це поняття відносне.

головне,має подобатись людині,яка там буде жити

більше того,все планування подобається і моїй дружині:)

тому говорити так відверто про планування ,на мій погляд, не виховано!

 

 

До Буржуй: у Вас спотворене, викривлене уявлення про дизайн і дизайнерів. Я це Вам кажу ще раз.

 

в чому воно полягає?у тому що організував такий собі тендер?

і наголошу,тендер абсолютно не по фінансовим категоріям,а по роботах.

чи ви пропонуєте мені брати дизайнерів,які навіть сайту немають,щоб оглянути іхні роботи.

чи може я маю вам на слово повірити)

 

Майже "на шару" отриманий проект уже дав результат. "Шара" з дизайном не пройде. Воно ж видно буде звідки ноги ростуть.

 

стосовно шари я вже писав вище

ви просто описуєте бажане за дійсне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

которые на render.ru смешают с грязью. В лучшем случае...

 

 

чого ви так причепились до цього рендера

переглянув ,його усього,ще пів року назад

є у мене більше 20 пропозицій від дизайнерів,які присутні на цьому сайті

правда ставив їм задачу тільки 3 д,але вони скидали стандартні комерційні пропозиції де були ціни на все

інформація для вас і усіх хто вам повірив:

середня ціна за 3д- 4 долари

середня ціна за весь проект(креслення,3д,матеріал)-10 дол

так що, і на рендері усі дизайнери "нетакі"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подход к дизайнерам мне не понравился, любая работа стоит денег, это предпроектное предложение, оно тоже не бесплатное.

 

тут,як сказати

усім, з ким спілкувався по потенційній роботі повідомив,що інформація буде розміщена на форумі і їхня робота буде своєрідною рекламою

це працює

уже було декілька прохань "дати координати" дизайнера тої чи іншої роботи

ось і маєте ще похідну вигоду(компенсацію) для дизайнерів і при чому це дешевший варіант реклами ніж у випадку з іншими варіантами в інтернеті

 

 

за коментар стосовно робіт-велике дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Анна,хоча я і нажав кнопочку "дякую"

думаю цього всерівно мало

тому,ще раз вам дякую за розширений коментар

за своє бачення і ваші поради

за те ,що так багато написали і затратили час

побільше б таких,по темі,зауважень і коментарів,таких людей

і життя було б наше кращим

ще раз дякую!

 

 

 

п.с

ясно,вдячний усім(підкреслюю-усім) за коментарі тут

просто Анна найбільш "точна"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть таки заздрість:)

 

Пане Буржуй, я заздрю людям, які добре мізкують над проектами, і у яких будівництво має пристойний вигляд, чисті і охайні робітники, уважний і досвідчений прораб, є авторський і технічний нагляд, є налогоджений менеджмент, гідна оплата людського ресурсу. Коли все робиться чітко, послідовно і віповідально. З належним професійним контролем. Якби у Вас було подібне, то Ви б не писали - "поможіть збудувати будинок", "допоможіть вибрати дизайнера". Хороший замовник за власні гроші знайде допомогу, може і не за гроші, якщо справа стосується поради.

Але у Вас все, що не стосується матеріальних речей - люди, мізки - це все повинно працювати на Вас і заради Вашого блага, причому незрозуміло заради якої сатисфакції?

Якби Ви ділилися досвідом, а Ви просто "припахуєте" "шаровий" труд. Це у Вас називається "організувати такий-собі тендер". Тож і Ваша система управління має суттєвий перекіс ще на стадії проектування. І її пам"ятник - це Ваш будинок.

 

Я це пишу не просто так, а тому, що маю кілька карт не у Вашу користь "у рукаві". Якщо Ви будуете намагитися і далі наїждати у мою адресу, писати необгрунтовані звинувачення, прошу Вашого дозволу на застосування кількох карт:). Я знаю, що це буде неетично, тому і питаю.

 

Думаю, Ви зробите висновки :)

 

 

тому говорити так відверто про планування ,на мій погляд, не виховано!

 

Не треба виховувати, Ваші планування є невдалими, Ви самі це неодноразово підтверджували. І Вам не винуваті ні робітники, ні архітектори, ні дизайнери. І тут якраз ключовим є слова - пошук професіонала і довіра.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

середня ціна за весь проект(креслення,3д,матеріал)-10 дол

 

Вариант 4

1.компютерна 3D візуалізація інтер'єру - 40гр./М2

2.робочі креслення (обмірні плани, плани реконструкції стін перегородок при потребі, плани підлог, плани розміщення меблів сантехнічних приладів та побутового обладнання, плани розміщення освітлювальних приладів, плани розміщення розеток та вимикачів, плани стель якщо є підвісні конструкції, розгортки стін, габаритні креслення розрізи та перерізи конструкцій, специфікації матеріалів тощо) - 25гр./М2;

3.підбір матеріалів - 12гр./М2;

4.авторський супровід - 12гр./М2.

итого 88 грн.

 

 

Вариант 2

1. Візуалізації 60 грн/мкв береться по площі підлоги приміщення. Оплачується 50% до початку роботи над приміщенням, 50% після затвердження остаточного варіанту.

2. Робочі креслення 20 грн/мкв, до них входять:план приміщення (кількість меблів, їх габатити), план розкладки плитки( яка плитка, як викладена, кількість), розгортки по стінах, план стель, план розташування вимикачів та розеток. Оплачується коли креслення вже виконані в повній вартості, після погодження дизайн-проекту.

3. Авторський нагляд 40 грн/мкв. 50% при початку робіт над об'єктом, 50% при його здачі.

Є майстри, що виконають роботи над гіпсокартоном, плиткою, поклейкою шпалер та ін.

итого 120 грн.

 

 

Без варианта.:

 

Цитата:

Полный перечень состава дизайн-проекта на сайте:

 

Цена проекта - 300грн./м2

якщо ви пропонуєте свої послуги,читайте умови теми

за ціну для орієнтації,дякую

________________________________________

Последний раз редактировалось BlackAlex; 13.03.2010 в 20:33.

 

 

Вариант 1

1.1 3D візуалізація кожного з внутрішніх приміщень :

3 ракурси великих (більше 25 м²) приміщень:

2 ракурси малих приміщень

Санвузли до 5 м² - вид згори м²

вартість 96 грн за м2(при великій площі знижка 20 відсотків)

 

1.2 Ескізний проект (підбірка креслень для виконання робіт з втілення розробленого дизайну)

вартість робіт м² 40 грн

 

 

1.3 Консалтингові послуги:

Підбір меблів, оздоблювальних матеріалів, засобів освітлення, предметів декору;

- Рекомендації постачальників;

- Підбір та рекомендації виконавців робіт;

- Підбір та рекомендації виробників меблі, кованих виробів, скла та інших фахівців

Включено у вартість робіт з 3D візуалізації

 

1.4 Авторський нагляд* – кількість викликів – за погодженням із замовником Виїзд на термін , що не перевищує тривалість робочого дня 200 грн + витрати на доїзд

 

 

Разом: Вартість дизайн-проекту з 20 відсотковою знижкою - 117 грн -м²

 

Вариант 5

 

1. Дизайн-проект включає в себе виготовлення кольорових зображень приміщень з основних ракурсів; виготовлення робочих креслень з розгортками стін, стелі, підлоги та габаритними розмірами декоративних елементів інтер’єру; розбивочні креслення електроприладів, підлоги, стелі; підрахунок витрат матеріалів (площа декоративних штукатурок, паркету, плитки тощо).

 

2. Оплата проекту здійснюється у три етапи:

1-ий етап 50% від загальної вартості проектних робіт перед початком виконання робіт;

2-ий етап 35 % від загальної вартості проектних робіт після погодження замовником візуалізації;

3-ій етап остаточний розрахунок після передачі замовнику роздруку 2-ох примірників робочого проекту.

 

3. Кінцева вартість проектних робіт визначається за фактичними площами приміщень

 

4. Термін виконання дизайн-проекту 80 робочих днів з моменту внесення замовником першої частини авансу та отримання від замовника технічного завдання на проектування.

 

5. Робочі креслення виконуються після погодження замовником візуалізації приміщення в письмовому вигляді.

 

6. Площі приміщень що не включені в коштористу вартість робіт можуть проектуватись за погодженням з замовником.

 

 

вартість проектних робіт :10 у.о. за м2

 

 

Вариант 3

■2-3 варіанта планування з розташуванням меблів та іншого обладнання

■ кінцевий план після перепланування

■ розробка ідсї-концепції дизайну

■ візуалізація вибраного варіанту в ЗО графіці

■ план підлоги з врахуванням покриття

■ план стелі

■ розрізи стелі (рівні)

■ план розводки освітлення, розеток, вимикачів

■ схема управління освітленням

■ схема малоструменевих мереж (телебачення, телефон, інтернет)

■ креслення прив'язки сантехнічного обладнання

■ розгортки стін

■ розкладка плитки

■ підбір матеріалів та встановлюваного обладнання, меблів в процесі проектування

■ декорування, підбір аксесуарів та предметів інтер'єру (картини, вази, скульптури, посуд та ін.) Вартість дизайн-проекту - 15у.о/м2

 

 

Вариант 7

Стоимость проектных работ - 15 долларов/м2S,

Авторский надзор обсуждается отдельно

 

 

Вариант 8

Ціна послуг складає 15$ за 1 (один) квадратний метр площі Об’єкту.

 

Надання послуг складається з наступних етапів:

1-й етап: обміри Об’єкту, перепланування приміщень Об’єкту, планування функційних зон, об’ємне проектування приміщень Об’єкту, візуалізація Об’єкту;

2-й етап: розроблення робочих креслень, специфікація запропонованого обладнання.

3-й етап: авторський нагляд (технічний супровід).

При потребі можливі інші послуги, в залежності від специфіки Об’єкту.

 

 

"в такому випадку раджу просто почитати економічну теорію"

 

 

 

11,1 (88грн) +15 (120 грн)+38(300 грн)+14,8(117 грн)+10+15+15+15/8 = 16,73 $

 

ЛЖЕЦ И МАНИПУЛЯТОР

 

 

"ринок шановні,кусається

і не тільки в дизайні

пройде пару років,як ви кажете,більшість наших громадян навчиться відправляти принаймі смс з мобільного

і якщо продавці будуть так надалі реагувати на запити покупця(а згідно ринку-він завжди правий),будуть дизайнувати лопатою за 70 грн м3"

 

ХАМ

 

 

Бедность, она в голове. К сожалению, страдающих таким жлобством модно найти на самых верхах номенклатурной иерархии...

 

И, вместо того, чтобы построить дом с планировки до бра и статуэток за полтора года, считают копейки и теряют года. Проходит пять лет, а настройке все та же ругань, исполнители сбегают, наплевав на недоплаченные выполненые работы, а приходящие следом не беруться даже за рыночную цену.. Как все знакомо....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно слежу за темой. Выскажу свое мнение.

burguy30 Я вам скажу не совсем правильно вы строите работу с дизайнерами. Вам предложили 10 вариантов решения гостинной, но даже выбрав понравившийся вариант вы можете не сработаться дальше. Не правильно, что спрашиваете у форумчан какой вариант им нравится и какой в этом смысл. Вы дом делаете для себя важно какой вариант нравился бы вам. Ошибки скажу честно есть в каждом решении, Chiara провела общий анализ очень кстати не плохой:beer:. Но смысл в этом есть только для нее. Она видит так. Любой из этих интерьеров имеет право на существование и требует огромной доработки и разработки. Вообщем могу сказать что этот тендер не решение выбора дизайнера.

Молодые дизайнеры могу сказать просто пока не имеют опыта того, что заказчик попросив сделать им проект гостинной для тендера может сказать, что выбрал другого дизайнера, а сам втихую сделать именно его вариант. Сэкономив на этом приличную сумму денег, потому что для более менее опытного прораба картинки достаточно чтобы сделать приблизительно как на картинке. Не вижу смысла обсуждать цену за которую они работают. Я работаю за другую сумму и мне платят без вопросов. Но когда то я тоже начинала с этого и честно скажу училась на своих заказчиках и было много ошибок, но были люди, которые не могли потратить деньги на более опытного дизайнера поэтому они все ошибки проходили со мной.

Max_designer мне сайт на который вы дали ссылку тоже не понравился.

промдизайн там есть нечего, а по дизайну интерьеров в основном скучно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11,1 (88грн) +15 (120 грн)+38(300 грн)+14,8(117 грн)+10+15+15+15/8 = 16,73 $

 

ЛЖЕЦ И МАНИПУЛЯТОР

 

проаналізував ,що пропонує ринок

надійшло 10 комерційних пропозицій по ціні від учасників тендеру

діапазон цін 4-30 дол за м2(повний набір робіт,крім авторського надзору)

середня вартість 11,88 за м2

 

ви мабуть не уважно читали,тому і неправильно порахували

вище цитата з 18 посту теми

як бачите,ціна по мому тендеру 11,88(в цій темі)

"300 грн" -це не учасник тендеру

чи ви знову про рендер?)

коменрційних пропозицій з рендеру я тут не виставляв

 

звідси випливає хто насправді маніпулятор і брехун

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...