Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стены из глины! Помогите!

akva

Рекомендовані повідомлення

У меня в доме глиняные стены. Жена захотела что-бы в комнатах их покрыть водоэмульсионкой! Подскажите, плз, как прицепиться к глине?:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я честно не представляю как это глиняные стены покрасить?

причем как-бы Вы не красили, краска на стенах со времен пожелтеет

глина крошится, проявляются(микро) трещены, и многое другое..

уже как вариант подишевле,но со вкусом- то это купить обои под покраску, поклеить их, и покрасить водоэмульсионкой, с добавлением любого красителя.

такие обои можна перекрашивать говорят только 4 раза...я думаю больше..

так-что делайте вывод.. может есть люди опытнее, что-то другое предложат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найкраще було б зашити стіни Гіпроком.

Можна ще наклеїти серпянку і пройтись слоєм штукатурки, потім шпаклівки. При цьому кожен слой добрре просушувати, щоб глина не намокала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в доме глиняные стены. Жена захотела что-бы в комнатах их покрыть водоэмульсионкой! Подскажите, плз, как прицепиться к глине?:(

 

Если стены без трещин и не сыпятся, то вполне можно покрасить предварительно прогрунтовав. Грунтовку возьмите хорошую. Мы красили глиняную штукатурку до этого крашенную известью - все в порядке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если стены без трещин и не сыпятся, то вполне можно покрасить предварительно прогрунтовав. Грунтовку возьмите хорошую. Мы красили глиняную штукатурку до этого крашенную известью - все в порядке.

 

Стены без трещин. Какую грунтовку брать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интерестно будет посмотреть на результат.

А лучше,пока не покрасили,дайте фото в студию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может кто-то подскажет, как в сельськой хате отделать две стены плиткой(будет ванная), не отбивая глину?( Кроме варианта с гибсокартоном)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может кто-то подскажет, как в сельськой хате отделать две стены плиткой(будет ванная), не отбивая глину?( Кроме варианта с гибсокартоном)

Прибываешь сетку+маячная штукатурка+плитка на клей(так отличный результат)

Можно ложить на раствор по сетке--так похужее.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может кто-то подскажет, как в сельськой хате отделать две стены плиткой(будет ванная), не отбивая глину?( Кроме варианта с гибсокартоном)

Боюсь глина не достаточное стойкое основание для ЦП штукатурки, может отвалиться пластами. Я бы все же попробовал ГК на клей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюсь глина не достаточное стойкое основание для ЦП штукатурки, может отвалиться пластами. Я бы все же попробовал ГК на клей.

 

Обоснуй.

Ты вообще понял как будет держаться штукатурка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обоснуй.

Ты вообще понял как будет держаться штукатурка?

Конечно я ничего не понял. Только у меня есть старый дом с глиняной штукатуркой. Так вот, если на него прибивать сетку, то глина отваливается пластами. А вот наклеить ГК на перфликс вполне реально, что и было проделано на откосах, при установки новых окон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может кто-то подскажет, как в сельськой хате отделать две стены плиткой(будет ванная), не отбивая глину?( Кроме варианта с гибсокартоном)

 

Ветку мою (ссылка в подписи) почитайте - у меня тоже с такого желания начиналось :)

Закончилось перестройкой дома.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Прибываешь сетку+маячная штукатурка+плитка на клей(так отличный результат)

Можно ложить на раствор по сетке--так похужее.

А сетку какой плотности использовать, и минимальная толщина штукатурки? Ну и так понимаю без извести должен быть раствор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сетку какой плотности использовать, и минимальная толщина штукатурки? Ну и так понимаю без извести должен быть раствор?

 

Сетка штукатурная просечно-вытяжная оцинкованная, минслой полтора см.Раствор ЦП ,для внутрянки 1:5, для пластичности можно и известь,и пластификатор взависимости от количества глины в песке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюсь глина не достаточное стойкое основание для ЦП штукатурки, может отвалиться пластами. Я бы все же попробовал ГК на клей.

 

Как выход правильное решение-Грунтуем стену, Клеим г.картон,и после схватывания клея крепим г.картон шурупами по дереву с широкой юбкой от 75го до 90го в зависимости от ухода стены (главное не попасть в проводку). Но это только в том случае если стена сухая !(хотя у себя строил стены заново-Кирпичём глина капризный материал )Так делал знакомаму и даже в сан узле под кафель стоит 2год как радная;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как выход правильное решение-Грунтуем стену, Клеим г.картон,и после схватывания клея крепим г.картон шурупами по дереву с широкой юбкой от 75го до 90го в зависимости от ухода стены (главное не попасть в проводку). Но это только в том случае если стена сухая !(хотя у себя строил стены заново-Кирпичём глина капризный материал )Так делал знакомаму и даже в сан узле под кафель стоит 2год как радная;)

 

приемлемо .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
Тоже такая же проблема... Стены из глины, покрыты мелом. Хотелось бы стены покрасить. Подскажите, как лучше сделать, я понимаю что ГК самый оптимальный вариант, но это дачный домик в деревне, с ГК не хотелось бы заморачиваться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мел счистить, как получится, но чем чище тем лучше. Погрунтовать стену разведенной Дисперсией ПВА 1 до 8 с водой.

 

Пошпаклевать турецким сатенгипсом овладев техникой на сдир по мокрому, затереть 150 наждачкой.

 

Подшпаклевать видимые царапины, затереть наждачкой погрунтовать грунтовкой не хуже "Триоры 9.5 %".

 

Развести краску по которой можно подшпаклевывать жиденько с водой и пройтись все один раз. После высыхания подшпаклевать видимые царапины. Погрунтовать грунтовкой и красить краской которая хорошо моется хотя бы "Колоритом 20".

 

Если хотите поменьше трещин, то все это еще нужно затянуть флизелином или стеклохостом и пройтись акриловой шпаклевкой, а затем красить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
У нас старый глиняный дом с наружи обложен кирпичем..вот решили делать ремонт.перекрывать заново.но обнаружили что изнутри по низу начали сыпаться стены...как спасти дом???...и реально ли это или он уже не долго простоит???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже если там все сгнило, вполне можно переложить все сгнившее на новое. Но это на словах не пересказать, нужен специалист который бы подвел новые стены под старые.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Шановні друзі! Зовсім недавно зайшов на цей форум в пошуках варіантів вирішення проблеми ремонту і оздоблення хати "мазанки".

Стали з моєю половинкою власниками такого будинку кілька неділь тому. На щось краще не вистачило сміливості, а грошей і тим паче. Є руки, що ростуть саме з того місця, що потрібно, є досвід ремонту і оздоблення приміщень, і, саме головне, є бажання зробити з цього зразка "трипільської" архітектури затишне гніздечко.

З чим "маюсь"? Перше запитання-як утеплити фасад хати? Стіни являють собою каркас з вертикальних дерев'яних стовпів ( можливо сосна) між якими набраний верболозний кругляк. З обох сторін все замазано глиною. Товщина стін біля 25 см. Зразу ж загорівся утеплити зовні стіни пінопластом з наступним оздобленням короїдом чи покраскою. Але досвідчені люди сказали, що пінопласт тут не варіант. Він не дасть стінам дихати. Варіанти вентильованих фасадів відпали - дорого. Підказали знатоки утеплити мінватою (не плутати з скловатою - не годиться) по дерев'яній обрешітці. Погодився. Але якось постукав долонею по стіні і почув як загуділи вікна. Вирішив (і це був найперший варіант) обкласти хатки газобетоном. Хто що думає з цього приводу?

P.S. А як тут фотки можна вставити?

 

Добавлено через 23 минуты

Наступне питання-вирівнювання стін в середині приміщення. Зразу ж скажу, що маю досвід вирівнювання стін ГКЛ по профілях. І більше не хочеться. Після такого ремонту мікроклімат в глинобитній хаті змінився в гіршу сторону. Хоч не виключаю, що якусь частину поверхонь в разі крайньої необхідності можна оздобити і так. Шпалери не розглядав - не дихають.

Якусь частину стін (цегляних простінків, а можливо і по глині) вирівняю ротбандом, десь буде керамічна плитка. А от більшу частину стін хочу залишити "автентичними", тобто глиняними. Хто хоч раз відпочивав в такій кімнаті, мене зрозіміє. А от як це зробити при відсутності ознак вертикалі і площини? Думав шукати тітоньок, які ще вміють штукатурити стіни глиною, але потім знайшов в мережі нарис про матеріал штук. Чи має хтось досвід роботи з ним без застосування спеціальної шліфмашини? Варто спробувати чи це новомодна дурниця?

І що стосується вирівнювання стін у ванній кімнаті під плитку. Колись вирівнював глинобитні стіни з відхиленням від вертикалі до 12 см. Знизу прийшлось "підмуровувати" цеглою на ребро, а потім металева сітка і ПЦС. Стоїть уже 10 років. Правда, бойлер на таку стіну на анкера не наважився почепити - зварив із полоси трапецію, закріпив її до стіни, а вже на неї начіпив бочку.

А якщо вирівняти стіни у ванній родбандом в кілька шарів, щоб не намочити глину? З ним приємніше працювати, хоч і дороговато. Але важливіше за все знати, як з часом поведе себе наша "трипільська" стіна в такій штукатурці і під плиткою?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...