Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт ноутбуков, сборка и ремонт компьютеров. Комплектующие, детали, новые и б/у

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

US7IGN як, як... поміняти кондюки, включити і подивитись.

 

я то розумію. мені ж погратися )

 

просто чи буде сенс купляти конденсатори та транзистори на 100-150 грн щоб дізнатись що хана чіпу? наскільки я зрозумів навіть виміри його опору не дуже допоможуть, бо йдеться про одиниці Ом...

 

треба ще щось знайти поремонтувати щоб замовлення деталей було більшим за доставку )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Слава Щ., подскажите, пожалуйста, есть ли смысл смотреть на что-то б/у вроде этого? compbest.com.ua/bifrost_pro_atx_new_intel_core_i5-6500_4_yadra_po_3.2_-_3.6ghz_16_gb_ddr4_240_gb_ssd500_gb_hdd_nvidia_geforce_gtx_1060_6gb_bp_arecool_550w_green_new/

Или это все уже барахло? Что вообще можно собрать в этом бюджете? Мой амд меня уже падла бесит вапще! )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
@Слава Щ., подскажите, пожалуйста, есть ли смысл смотреть на что-то б/у вроде этого? compbest.com.ua/bifrost_pro_atx_new_intel_core_i5-6500_4_yadra_po_3.2_-_3.6ghz_16_gb_ddr4_240_gb_ssd500_gb_hdd_nvidia_geforce_gtx_1060_6gb_bp_arecool_550w_green_new/

Или это все уже барахло? Что вообще можно собрать в этом бюджете? Мой амд меня уже падла бесит вапще! )

Для яких завдань? Відеокарта для сучасних ігор підстаркуватою буде.

Зараз нові AMD Ryzen по співвідношенню продуктивність/ціна значно попереду Інтелів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...