Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будуємося-одноповерховий будинок 110 кв. в Глевасі(архонівський дом в адонісах)

Komaha

Рекомендовані повідомлення

N.O.

То мабуть всі в Глевасі проходять крізь стадію криниці до свердловини. В мене така теорія - викопується криниця, за кілька років вода що накопичувалась десятиріччями або сторіччями вичерпується, а далі - мінімум що фільтрується за зиму. Артезіанськи свердловини тут точно нідочого враховуючи шар глини якім вони відокремлені.

 

В мене ділянка у глевахських садах-1, криниці на 8 кілець, які завдяки "розумним" копачам виявились висотою по 80 см (про діаметр мовчу бо це печальна тема) вистачило десь на 4 роки... потім влітку спостерігав ледве вологе дно.

 

Ну то це лірика, а якщо ближче до теми, зараз на ділянці є свердловина на полтавський горизонт, близько 50 м. При її бурінні на глибині близько 10 м виявився шар четвертинного горизонту потужністю 1 м. Якщо цікаво - знайду паспорт свердловини з точними цифрами. Але той горизонт зазвичай забруднено поверхневими водами з нітратами, бактеріями що можуть перевищувати у тисячі разів ПДК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але той горизонт зазвичай забруднено поверхневими водами з нітратами, бактеріями що можуть перевищувати у тисячі разів ПДК.

Да, а как же люди то с колодцами живут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

beavis

Да, а как же люди то с колодцами живут?

Да вот так и живут... Примерно так же как и с плохим медицинским обслуживанием. Хуже и меньше чем развитые европейцы и все еще немного лучше чем жители революционых африканских стран.

 

Данные по превышению колибактерий в тысячу с чем-то раз из колодца на окраине Боярки. Это показатель того что в округе выгребные ямы... Нитраты - показатель химии с полей. На этом фоне железо выглядит вполне безобидным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O.

То мабуть всі в Глевасі проходять крізь стадію криниці до свердловини. В мене така теорія - викопується криниця, за кілька років вода що накопичувалась десятиріччями або сторіччями вичерпується, а далі - мінімум що фільтрується за зиму. Артезіанськи свердловини тут точно нідочого враховуючи шар глини якім вони відокремлені.

 

В мене ділянка у глевахських садах-1, криниці на 8 кілець, які завдяки "розумним" копачам виявились висотою по 80 см (про діаметр мовчу бо це печальна тема) вистачило десь на 4 роки... потім влітку спостерігав ледве вологе дно.

 

Ну то це лірика, а якщо ближче до теми, зараз на ділянці є свердловина на полтавський горизонт, близько 50 м. При її бурінні на глибині близько 10 м виявився шар четвертинного горизонту потужністю 1 м. Якщо цікаво - знайду паспорт свердловини з точними цифрами. Але той горизонт зазвичай забруднено поверхневими водами з нітратами, бактеріями що можуть перевищувати у тисячі разів ПДК.

 

у вас застаріла інформація, копачі уже на повну не перший рік шурують кільця висотою по 70 см ну і діаметр як ви сказали теж в ту ж сторону. вся ця історія дуже схожа на поліетиленові одноразові пакети, які роками не підвищувались у ціні, але зменшувались по товщині і тепер дійшли до товщини, яка вже не здатна витримати вагу батона :) але це лірика як ви кажете

 

якщо вірити вашим даним, то мені достатньо докопати ще три метри і я попаду на цей горизонт

 

впринципі неодноразово чув, що оця поверхнева вода назвемо її "8 кілець" краща від свердловин. не знаю як насправді, але принаймі вона не гниє і не має запаху. але як ви і сказали багато людей будують вигрібні ями, які не мають фільтруючих колодязів, тому думаю какашок у наших криницях чимало.

 

недавно дізнався, що від нас відносно недалеко в с. Дзвінкове є дуже хороше джерело, мабуть буду їздити туди за питною водою

 

п.с. а з приводу виснаження, то сумніваюсь в цій теорії, розмовляв зі строжилами ніяких проблем раніше не було, всі кажуть про останні 2-3 роки, а останні 2-3 роки "будували озеро". причому сам спілкувався з керівниками керуючими на озері, самі признались, що наривались на джерела з яких била вода. їх типу прикопали, але ви уявіть собі як можна прикопати джерело, яке бурлить.

причому таких "озера" вже два, ще одне є ближче до переїзду по лінії яру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O.

Докопувати криниці - невдячна справа, кільця майже завжди не спускаються, докопують ще меншим діаметром та немає ніякої гарантії що вода не зникне знову. Наші ділянки десь близько 50 років вже есклуатуються під сади, старожилів теж хватає... Безперебійне водопостачання - тільки з артезіанських свердловин. протягом останніх 10 років майже всі сусіди і я в т.ч. викопали криниці, картина однакова - кілька років і води суттєво меншає. І якщо відверто, зникає вода через озеро (якого поблизу від моєї ділянки нема), чи з якихось інших причин, яка різниця? Як на мене, доречніше вкластися один раз у свердловину, та не мати клопоту, Тим більш що крім свердловини/криниці без вводу в будинок, автоматики та інш. не обійтись. А перероблювати автоматику після криниці - теж зайві витрати.

 

Щодо якості води - то малограмотні побрехеньки. Ну як може бути поверхнева вода що фільтрується з полів, з вигребних ям, та домішується у невеличкий водоносний шар бути якіснішою за артезіанську, що відокремлена багатометровими шарами плотної глини ) Те ж стосується розрекламованих струмків. В нас тут не карпати і не альпи, такого нафільтруватись може... і залізо війни це не саме страшне що може трапитись на шляху такого струмка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитка на кухні чудова! Шкода, не бачила я такої, коли собі купляли.

 

ох, у мене тепер проблема які фасади вибрати. порадь щось :) ось я навіть тут тему зробилаwww.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1481714#post1481714

прямо не знаю.... темне дерево ніби найкраще підходить, але буде похмуро як на мене. і потім, вже набридли кухні з темного дерева.

оливковий ніби нічого так.

світле дерево наче найгірше - дуже виділяється тоді цей жовтий.

коротше, капєц якийсь, я вже так заморочилася з цим вибором:) аще столешню... гг))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O.

Докопувати криниці - невдячна справа, кільця майже завжди не спускаються, докопують ще меншим діаметром та немає ніякої гарантії що вода не зникне знову. Наші ділянки десь близько 50 років вже есклуатуються під сади, старожилів теж хватає... Безперебійне водопостачання - тільки з артезіанських свердловин. протягом останніх 10 років майже всі сусіди і я в т.ч. викопали криниці, картина однакова - кілька років і води суттєво меншає. І якщо відверто, зникає вода через озеро (якого поблизу від моєї ділянки нема), чи з якихось інших причин, яка різниця? Як на мене, доречніше вкластися один раз у свердловину, та не мати клопоту, Тим більш що крім свердловини/криниці без вводу в будинок, автоматики та інш. не обійтись. А перероблювати автоматику після криниці - теж зайві витрати.

 

Щодо якості води - то малограмотні побрехеньки. Ну як може бути поверхнева вода що фільтрується з полів, з вигребних ям, та домішується у невеличкий водоносний шар бути якіснішою за артезіанську, що відокремлена багатометровими шарами плотної глини ) Те ж стосується розрекламованих струмків. В нас тут не карпати і не альпи, такого нафільтруватись може... і залізо війни це не саме страшне що може трапитись на шляху такого струмка.

на скільки я розумію шари в районі 50м забруднені промислово, крім того в цих шарах залізо зашкалює. хоча я свій фільтр теж часто змінюю - забивається глиною

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ох, у мене тепер проблема які фасади вибрати. порадь щось :) ось я навіть тут тему зробилаwww.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1481714#post1481714

прямо не знаю.... темне дерево ніби найкраще підходить, але буде похмуро як на мене. і потім, вже набридли кухні з темного дерева.

оливковий ніби нічого так.

світле дерево наче найгірше - дуже виділяється тоді цей жовтий.

коротше, капєц якийсь, я вже так заморочилася з цим вибором:) аще столешню... гг))

Мне кажется, фасады серые и столешница темно-серая. Будет уютно и не мрачно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я зробила би фасади білими. Імхо, це безпрограшний варіант. Хоча плитка виділятиметься, так, але чом би ні? Вона ж класна))

Оливкові, як на мене, разом зі стінами будуть уже перебором.

Сірі - цікавий варіант. Я сама не додумалася б, але може вийти непогано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, фасады серые и столешница темно-серая. Будет уютно и не мрачно.

 

сірий цікаво... я навіть не думала про сірий.

але серед зразків плівки, які у мене є, немає жодного підходящого сірого :(

але дякую за ідею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я зробила би фасади білими. Імхо, це безпрограшний варіант. Хоча плитка виділятиметься, так, але чом би ні? Вона ж класна))

Оливкові, як на мене, разом зі стінами будуть уже перебором.

 

IKEA-Yellow-and-White-Kitchen-Design-1024x768.thumb.jpg.46511fbc44a57d41997ee42373a29569.jpg

біла буде тіпа отак якось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подписываюсь на тему. "Архоновский" дом в адонисах один из моих фаворитов при выборе проекта дома. Очень интересно было читать отчет о Вашей стройке и с нетерпением буду ждать продолжения:rolleyes:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую.

тепер дивлячись на проект більш критично, знаючи його мінуси і плюси, скажу, що форма будинку буквою Г це не найоптимальніший варіант в плані економії грошей. прямокутний будинок буде більш економічніший. це я так до слова, а взагалі мені все подобається. хоча час експлуатації ще зовсім малий :)

якщо наважитесь вибрати саме такий проект розкажемо і покажемо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

біла буде тіпа отак якось.

Ага. Хоча тут фасади зовсім уже скромні.

Не знаю, чому в нас так не люблять білих кухонь, а якщо люблять - то глянцеві. Як на мене, матовий білий - дуже симпатична універсальна класика.

 

Шкода, я картинок стараюся багато не збирати, не покажу зараз нічого, а загалом варіантів із білими фасадами в кольорових інтер'єрах повно. А там, де в дизайнерській гілці тобі візуалізацію прикидали, був усе ж не білий, а кремовий якийсь із зеленими фрезами.

 

Мені такого типу фасади подобаються:

default.jpeg.0f6a50e357257f87838f78004cd5a374.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Хоча тут фасади зовсім уже скромні.

Не знаю, чому в нас так не люблять білих кухонь, а якщо люблять - то глянцеві. Як на мене, матовий білий - дуже симпатична універсальна класика.

 

Шкода, я картинок стараюся багато не збирати, не покажу зараз нічого, а загалом варіантів із білими фасадами в кольорових інтер'єрах повно. А там, де в дизайнерській гілці тобі візуалізацію прикидали, був усе ж не білий, а кремовий якийсь із зеленими фрезами.

 

Мені такого типу фасади подобаються:

 

мені теж такий стиль подобається і такі фасади. це рамочні фасади (з увігнутою серединою), вони дорогі. мені треба все подешевше. і до речі, чоловік привіз з трьох фірм зразки плівок, то в жодній немає білого матового :) один глянець, або якшо матовий, то кремовий.

взагалі, мені здається з плівкового мдф не вийде таких фасадів. це буде пародія. я маю на увазі, таких, як на фото. там фасади дерев"яні і фарбовані.

 

Добавлено через 28 минут

передивилася фотки кухонь, які я відбирала давніше, коли думала яку кухню хотілося б і вони здебільшого білі....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кремовый матовый тоже хорошо. Белые фасады - очень красиво, но, боюсь, не для таких хозяек как я, например...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там фасади дерев"яні і фарбовані.

Зовсім не факт =)

Думаю, якщо добре шукати, щось знайдеться. Я мамі зараз кухню замовляю, то сподіваюся на плівкові білі матові, хоча ще досі не з'ясувала, наскільки матові нам можуть запропонувати.

 

А якщо ікеївські подивитися? Там білих варіантів багато і ціни ніби симпатичні.

 

Мені просто здається, що відмовлятися від таких мрій і бажань, як колір кухні у власному будинку, не варто)) Тому вболіваю, щоб ти знайшла щось найкраще.

 

Кремовый матовый тоже хорошо. Белые фасады - очень красиво, но, боюсь, не для таких хозяек как я, например...

Це упередження й міф, що білі кухні брудняться більше за темні чи тим паче кремові. Насправді брудниться все однаково =)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовсім не факт =)

Думаю, якщо добре шукати, щось знайдеться. Я мамі зараз кухню замовляю, то сподіваюся на плівкові білі матові, хоча ще досі не з'ясувала, наскільки матові нам можуть запропонувати.

 

А якщо ікеївські подивитися? Там білих варіантів багато і ціни ніби симпатичні.

 

Мені просто здається, що відмовлятися від таких мрій і бажань, як колір кухні у власному будинку, не варто)) Тому вболіваю, щоб ти знайшла щось найкраще.

 

 

Це упередження й міф, що білі кухні брудняться більше за темні чи тим паче кремові. Насправді брудниться все однаково =)

 

Здається, я вже готова відмовитися від своєї мрії, бо нічого толкового знайти не можу. Та і ціни я скажу.... Плівкове МДФ найдешевше по 250 грн ща квадрат. Це відстійні кольори. Ті, що подобаються - 500.

 

Згідна з тим, що все брудниться однаково.

 

Ікеївські фасади дорого виходить. Ну, дорожче ніж тут щось замовляти чи самому ліпити.

 

Як знайдеш щось гарне для своєї мами з плівкового МДФ - кинь посиланням будь ласка.

 

Зустрічала інфу, що біла плівка жовтіє з роками.

 

Добавлено через 2 минуты

ще варіант - не ртити фасадів взагалі. зверху полички, внизу шторки ))) гг

буде справжнє кантрі)

 

Добавлено через 13 минут

ось тут ще одну тему почала про фасади www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1491272#post1491272

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зустрічала інфу, що біла плівка жовтіє з роками.

Ой. А я вже так налаштувалася, що відступати нема куди...

 

А що, як зробити самі шафки й лишити на якийсь час без фасадів, а потім підзаробити грошей - і таки поставити фасади своєї мрії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, як зробити самі шафки й лишити на якийсь час без фасадів, а потім підзаробити грошей - і таки поставити фасади своєї мрії?

 

розглядаю як варіант. головне зрозуміти, що те, що я хочу в україні роблять за такі гроші, які я зможу заробити найближчим часом.

 

Добавлено через 1 час 1 минуту

Ой. А я вже так налаштувалася, що відступати нема куди...

 

як тобі ось такий варіант? (ссылка устарела)

рамочний профіль AGT, заповення МДФ. ціна вроді доступна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, дуже симпатично. Якщо той блиск - від того, що візуалізатор перестарався, а не від глянцю =)

 

А по цінах суто на фасади не орієнтуюся, бо буду замовляти всю кухню одразу. Ніби вже майже замовила на одній фірмі, але з фасадами досі остаточно не з'ясували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Довго збираюсь освіжити тему, але все лінюсь.

Вчора минуло 3 місяці, як дружина з сином переїхали в будинок після більш як піврічного "гостювання" у батьків :)

Старався до приїзду максимально встигнути все доробити і хоча в записнику галочки не стояли біля усіх пунктів ми все ж наважились на переїзд з чого я дуже щасливий.

Подальше будівництво збавило темп, практично все робили своїми руками, причому смакуючи кожною зробленою справою. Багато допоміг батько, за що йому особлива подяка.

 

Отож за цей час забрали з майстерні двері та встановили їх. Двері вийшли симпатичні, єдину ложку дьогтю докинув монтажник, що прирізував фурнітуру (входила у вартість дверей). Таке враження, що у нього був жорсткий бодун. Але загалом це дрібниці і неозброєним оком непомітно дефектів. Той самий столяр зробив камінну дошку, вийшло дуже симпатично, правда ми трохи провтикали з розміром і вона потребує підрізання. Але так як на все часу не вистачає, то встановили її без підгонки. Вже місяць збираюсь піти до сусіда на станок і підрізати, але все знаходжу інші справи.

Також змонтували перехідні поріжки і плінтуси. Плінтуси зайняли чимало часу. Щастя, що вдалось вициганити супер модний циркулярний станок з виставлянням градусів. Основний попандос з плінтусами, на що я не звернув увагу при купівлі - це кріплення. Сам плінтус мдф з відтінком дуже схожим на ламінат. По ціні на перший погляд трохи дорожчий за пластиковий, але вигляд значно кращий.

Проте ціна кріплень просто божевільна - за кусок пластику і шуруп прийшлось викласти щось біля 2,2 грн. А їх цих кріплень.... Прийшлось ще докупляти, але коли ввязався в це, то дороги назад немає. Одним словом загальна вартість кріплень вийшла дорожча як плінтус.

Основне досягнення - це кухня. Кухнею займалась дружина, я забезпечував технічний процес. Як я й писав я домовився на старій роботі за креслення з конструктором і з монтажниками за виготовлення та монтаж кухні. Для них це була халтура. Потім закупив усі потрібні матеріали. Монтаж затягся через травневі свята, але результат вийшов чудовий. По ціні затягло десь під 14 тис. гривень з них - проект 500 грн, порізка 600грн, виготовлення/монтаж 2200 грн, ~ 7000 дсп, фурнітура, стільниця і ~3600 грн фасади. Фасади замовляли на СВ Студіо у Білогородці. Фото за дружиною :)

 

Не так давно прийшлось розстатись з другом, який допоміг нам збудувати на будинок - супер чудовагончиком. Я з ним був дуже поріднився, але враховуючи його розміри треба було його вивозити так як після будівництва огорожі його вивіз був би дуже дуже проблематичним.

 

Також було виготовлено тимчасову огорожу. Надіюсь ми її таки до зими приведемо до задуманого виду, бо зараз це стовбці, на яких натягнені баннер. Але собаки не бігають і сусідські кози не змітають капусту, бурячки та іншу поживність.

 

На днях закупили матеріали і почали виготовлення москитних сіток. Економія з готовими порівняно не сильно значна, але 30% буде, особливо якщо все правильно порахувати і взяти без запасів :) Ну і заняття на вечір забезпечено.

 

Взагалі життя-буття набрало зовсім інших обрисів. Завжди є чим зайнятись. Колупання по дому, в городі приносить чимало задоволення. Ранкове поїдання малини та іншої городньої живності це неймовірний кайф. Сусідський півень в 5-45 починає заводити свою пісню, але це не дратує. Всіх плюсів не перелічити

 

п.с. на порядку денному утеплення фасаду. Остання значна робота, на яку прийдеться наймати людей. Взагалі з самого початку задумали облицювальну цеглу, потім відмовились від цієї ідеї через вартість і глянули в сторону пінопласту, зокрема через можливість виконати, якщо не всю, то великий % робіт самостійно. І ось недавно знову після промивання мозку деякими людьми, глянули на цеглу, правда не супер пупер облицювальну по 4грн і більше, а з прийнятними відхиленнями від розмірів класичну глиняну цеглу і засипний утеплювач перліт між основною ціною. Правда кошторис вийшов дуже немалий. Хоча, якщо брати ціну на пінопласт + короїд в районі 200 грн, то такий пиріг вийде % на 25 дорожче

 

Добавлено через 34 секунды

фото будуть

 

Добавлено через 28 минут

п.п.с. забув, ще про важливий розділ, гг

Зайнявся вводом в експлуатацію.

Дякуючи ДАБІ Київської області, вивчив дане питання в досконалості. На днях відіслав вже 4й варіант декларації після 3х відмов. Паралельно написав скаргу на Інспекцію України та позвонив на гарячу лінію КМУ, бо уже просто дістали ці хабарники-бюрократи. Взагалі це окрема цікава тема.

Також влився в життя села.

Пишу скарги. Є певні результати, зокрема дякуючи скарзі в Міністерство транспорту та Південно-Західну Залізницю - нам підремонтували залізничний переїзд. Поганенько, навідчеп, але до зими вистачить.

 

Наступна скарга пішла в Васильківську та Києво-Святошинську РДА з приводу того, що в минулому році проклали газопровід Глеваха-Малютянка, але дорогу після покинули напризволяще. Результат скарг теж з'явився, проте знову не такий як би хотілось. Дорогу в місцях перекопу підремонтували, але знову навідчеп. Чекаю на відповіді і буду писати далі. Власне якби всі ці речі були потрібні не поодиноким ентузіастам, то все було б не так трагічно в нашому житті

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вже 4 місяці як ми живемо у власному будинку.

Позаду залишилося 8 зйомних квартир в Києві, позаду тривоги будівництва і таке неймовірно тягнуче і нудне очікування переїзду. Я досить хвилювалася - що чекає нас з Яремою на новому місці? Вагалася чи правильним було рішення будівництва за містом, чи не знудимося ми на нашому хуторі. Найважче було останні кілька тижнів перед тим як Назар нас забрав. Але настав день ікс і ми вже мчалися з Ніжина до Глевахи. Ярема спокійно спав в машині не знаючи, що сьогодні він побачить нарешті свій новий дім, а у мене в голові роїлися події останніх двох років і купа думок про те як влаштується майбутнє. Востаннє я бачила наш будиночок, коли проводилися штукатурні роботи і лише з фото могла судити про все, що робилося після того. І ось ми біля дому. Назар відчиняє двері… Скільки разів я уявляла цей момент! Мій дім. Наш дім! Кожна цеглинка і кожен куточок якого пропрацьований, продуманий і в якійсь мірі вистражданий. Наш чудовий дім, з великими вікнами, залитий світлом, він виявився ще красивішим ніж я собі уявляла. Але чи могло бути інакше? J

Перші кілька днів лив дощ, Назар був на роботі, Ярема вередував і я трохи сумувала за шумом великої родини і містом. Але це швидко минуло. Настала тепла весна і ми багато гуляли, трохи трудилися на городчику і спілкувалися з новими друзями. А зараз я взагалі не уявляю, як було б інакше. Тепер все стало на свої місця. Цей дім був нашою ідеєю фікс останні роки, метою до якої прямувалося і якій все корилося. Тепер це скінчилося. Ми маємо дах над головою і прикриту спину. Ми маємо де сховатися він негод метеорологічних і життєвих. Прийшло полегшення, бо вже не треба кудись гнати. Є багато недоробок, ще купа завдань, але ми завжди можемо все це відкласти і замість працювати поїхати на вихідні відпочити. А ще прийшло розуміння, що будинок насправді – це просто стіни,дах, купа будматеріалів. Домом, своєю фортецею робимо його ми і наша любов. Наші сімейні посиділки, радощі і переживання. Тому не треба все життя зводити до зациклення на ремонтах і добудовуваннях (вони безкінечні!), це суєта і марнота, яка може поглинути. Треба насолоджуватися життям вже сьогодні.

 

Для тих, хто думає будуватися, але не може наважитися, або вже будується, але занепав духом, хочу сказати – у вас все вийде! Працюйте, просіть у Бога допомоги і Він ніколи не залишиться байдужим. Ми відчували Божу руку у всьому, в кожній розпочатій справі. Іноді було дуже тяжко. Коли на голову звалилося все одночасно – будова, малюк, необхідність з»їжджати зі зйомного житла, необхідність зміни роботи. Але Господь все так чудово вирішував, що то здавалося дивом і переносив нас через всі негоди.

 

Тепер цікаво перечитати старі записи в нашому щоденнику:

06.12.09.

«Вчора були в Ніжині. Мама говорила по квартиру і що треба щось вже робити щоб Бог за перебірки не дав витрішки. Я думаю, справді вже треба щось шукати. Але все що нам світить – вбита гостінка…»

09.12.09.

Переглядав знову авізу. Ціни Божевільні. Навіть у Бортничах умнічають і в оголошенні ціна 65, а мужик каже 72. Коли це закінчиться не відомо…»

31.12.09.

«…Загалом гарний був рік. Єдине, чим незадоволена – не вдалося вирішити питання житла. Але з Божою поміччю з цим розберемося в новому році. Все на краще.»

12.01.2010.

«… Я, здається, утвердилася в думці будуватися під Києвом. Це означає сказати ні Франківську, але відчуваю, так буде найкраще.»

22.01.10.

«Посилено цілий тиждень дивлюся ділянки. Переважно Глеваху, бо там , як ми дослідили, більш-менш цивілізоване село і відносно помірні ціни…»

3.02.10.

…Шукаємо ділянку. Нічого не виходить. Впираємося знову в непосильні необґрунтовані суми. Іноді з»являється надія, але потім таке розчарування… але ми протримаємося, нам вдасться, у нас буде свій дім.»

12.02.10.

«…зваживши всі за і проти вирішили брати ділянку на гоголя,3. Ввечері зустрілися з власником… Дали завдаток.»

30.03.10 р.

«Ми таки купили омріяну діляночку! Вже подали в сільраду заяву для отримання дозволу на будівництво , заяву на підключення світла і я взяла талончик в управління земресурсів щоб в липні подати документи для реєстрації права власності на землю.»

Решта подій описана тут, в нашій темі. Хоча, не описано багато переживань, нервувань, але кожен забудовник і так з цим добре знайомий ;)

 

Про сьогоднішнє.

Внутрішні роботи тимчасово призупинені, працюємо поки теплий сезон зовні. Зараз обкладають хату Кіровоградською цеглою по 1,60 грн. Утеплюємо пінопластовими кульками.

Я потроху підкуповую дерева, кущі, квіти і розсаджую на вільні бід будматеріалів місця.

Хотілося б ще цього року зробити паркан.

 

І ще момент. Я впевнилася, що життя з дитиною в приватному будинку – це найкраще що можна придумати. Ніякі блага цивілізації не замінять можливість :

- Їсти з куща полуницю, малину, смородину, помідор і т.д.

- Ходити босим по росяному споришу о сьомій ранку

- Мати власну пісочницю з власною гойдалкою та гіркою

- Плюхатися після дощу в калюжі

- З ранку до ночі перебувати на свіжому повітрі

- Поливати з татом город зі шлангу, поливаючи заразом себе і тата

- Ганятися за сусідськими котами

- Вилазити на величезну гору піску завезену для будівельників і потім з неї з»їжджати на попі

- Галясати з татом під дощем

- Бігати весбь день голяком на сонечку

- Слухати увечері цвіркунів під вікном а вдень їх шукати і намагатися погладити

- Годувати з рук сусідських кіз

- І купу всього іншого, цей список практично безкінечний.

Тому будуйте навіть не для себе, а для своїх малюків :)

  • Лайк 33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, про нашу кухню.

Ескіз малювала я надивившись фото в інтернеті. Креслення і розкрій робив інженер, якого можу порекомендувати. Різали ті майстри, що потім кухню складали, їх теж можу порекомендувати.

Фурнітура Linken (китай). Столешня егер водостійка, ДСП егер, фасади ламіноване мдф, ручки італійські (забула фірму).

Всього вартість кухонних меблів вийшла нам 14 тисяч грн. У нас біля 7 погонних метрів.

Результатом я дуже задоволена.Звичайно, ще буде докуповуватися декор, різні дрібнички, ще не вставлено скло в одній шафці, але загалом все супер. Затишно і комфортно. Ось фото .

2025596288_1.jpg.d35bc5a55274353c2dd000028463b1ca.jpg1011305628_.thumb.jpg.2e842f3fd6343def2b6c8e74717bb8ad.jpg299046305_.thumb.jpg.ff0030cbfc7a7be54c12cd1a509e5185.jpg1031630112_2.thumb.jpg.c6b4dfda92530f8a193580ec408cce7e.jpg1848801370_2.thumb.jpg.868128f3eb0e6f5f8296af467152c47e.jpg1237025482_1.thumb.jpg.c8046d50b201e53c7cd9f90a0cb7a0bf.jpg1848801370_2.thumb.jpg.868128f3eb0e6f5f8296af467152c47e.jpg103366455_.thumb.jpg.92eb5069f63194af79431b8a1148ce60.jpg1667103406_1.thumb.jpg.95807e42b992c674b026afa136e38496.jpg1229771148_2.thumb.jpg.4a613d8fe98411f49150a0dd3a3c976b.jpg1098008508_3.thumb.jpg.2a47b8734ac7f2331556de110e074435.jpg400902884_4.thumb.jpg.cee8fe0f639fd85717888743180fa5e7.jpg244776412_.thumb.jpg.5a769d022c32fcfdc05bf21be978f6a4.jpg

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...