Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будуємося-одноповерховий будинок 110 кв. в Глевасі(архонівський дом в адонісах)

Komaha

Рекомендовані повідомлення

по состоянию на 2013 можно ли подключить газ без ввода дома в эксплуатацию ? на какой стадии строительства должен быть дом?

без введення в експлуатацію тепер не вийде, змінилось законодавство. для введення в ідеалі повинні бути всі підлоги, штукатурка, стелі. процедура введення досить довга через бюрократичний апарат, який направлений на те, щоб зробити всі умови для не реєстрації декларації про готовність. відповідно ви або платите кровосісям по 10 дол /м2 або вивчаєте досконало законодавство, купляєте конверти і розпочинаєте боротьбу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Доброго дня! Зараз плануємо будинок. Наразі думаємо чи робити другий вихід з будинку з кухні чи відмовлятися від цієї ідеї. У Вас реалізовано такий вихід. Будь ласка, поділіться враженнями як з цими дверями - не заливає вода чи не засипає сніг? Особливо цієї зими як було з цими дверями?

Допоможіть, будь ласка, - поділісться враженнями наскільки воно практично?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не заливає вода чи не засипає сніг?

Наверное как и в случае с окнами - оставите открытыми - получите и первое, и второе :) А так как обычные двери, по-идее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь ласка, поділіться враженнями як з цими дверями - не заливає вода чи не засипає сніг? Особливо цієї зими як було з цими дверями?

 

А выход обычно делают на террасу, обычно терраса под навесом, часто еще и поднятая на 1-2 ступени. Соответственно и вода и снег меньше попадают к дверям. Или может я себя так успокаиваю, так как тоже планируем делать выход с кухни-гостиной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Зараз плануємо будинок. Наразі думаємо чи робити другий вихід з будинку з кухні чи відмовлятися від цієї ідеї. У Вас реалізовано такий вихід. Будь ласка, поділіться враженнями як з цими дверями - не заливає вода чи не засипає сніг? Особливо цієї зими як було з цими дверями?

Допоможіть, будь ласка, - поділісться враженнями наскільки воно практично?

Вітаю.

Щодо дверей, то ситуація наступна. Взимку ми ними практично не користуємось. Проте наприклад влітку, використовуємо щодня, так як дозвілля проводимо практично все на задньому дворі. Через них звичайно заноситься багато бруду в кімнату, але тут уже або або. Зараз якраз в процесі побудови тераса, тому думаю, що використання дверей ще збільшиться.

 

Щодо води і всього такого. У нас поріг звичайний алюмінієвий, низький (бо дехто робить за типом балконних дверей з високим порогом). Балконний звичайно щільніший, але він затоптується і через нього постійно перечіпаєшся, проте я не помітив ніякого задування сміття чи затікання води, там знизу щільний резиновий ущільнювач. Звичайно взимку тепло через вікна/двері втрачається значно більше ніж якби їх там не було, але особливого дизкомфорту я не відчуваю.

 

Щодо самих дверей, то трохи були певні проблеми з виконанням, монтажем і т.п., хоча це швидше просто дурний збіг обставин. Зокрема є і мій проїзд - не додивився за будівельниками і вони зробили їх висоту на рівні перемичок вікон, вийшло 2.32 см, що є трохи високувато. Стандарт 2.10см. І віконщики довго їх виготовляли, потім переробляли через брак. Потім монтажники 2 рази переставляли, бо криво виставили. В кінці ще й розбили склопакет. Одним словом трохи не пощастило. В кінцевому результаті все більш менш пристойно, хоча є щілина зверху, але з неї не дує і монтажники мене переконували, що так і має бути. Я з ними довго боровся, замінили дві дверки, в кінцевому результаті плюнув і заспокоївся. Але думаю це зокрема через розміри, бо ширина самого отвору теж 2.2 та і мабуть все ж треба було робити імпост для підсилення. Одним словом це лишні деталі, які вам не потрібні. Робіть звичайно двері і буде вам щастя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за розгорнуту відповідь!!! Бо цікавило саме практичне проживання, бо теоретично ми теж думали про можливі наступні проблеми: бруд, розкидані мешти, холод, сніг, вода..

Тобто стандартні двері це 2,10? Скільки потрібно залишати по висоті на етапі кладки цегли?

І скільки квадратних метрів у Вас кімната, в якій встановлені ці двері?

У нас майже 50 квадратів (кухня + вітальня).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за розгорнуту відповідь!!! Бо цікавило саме практичне проживання, бо теоретично ми теж думали про можливі наступні проблеми: бруд, розкидані мешти, холод, сніг, вода..

Тобто стандартні двері це 2,10? Скільки потрібно залишати по висоті на етапі кладки цегли?

І скільки квадратних метрів у Вас кімната, в якій встановлені ці двері?

У нас майже 50 квадратів (кухня + вітальня).

 

Звичайно, якщо мислити категоріями бруд, то ці двері протипоказані :)

Стандартні двері (саме розмір дверей) 2,05 якщо не помиляюсь, під них отвір якраз 2,10. Звичайно вся ця продукція йде індивідуального виготовлення і розмір можуть зробити будь-який, питання тільки в надійності та красі. Кімната у нас теж здоровезна, кухня + вітальня + коридор теж без дверей. Ось приблизне фото.

 

706.gif

 

Вихідний проект

 

п.с. дані двері я ще використовую, коли розпалюю камін, а тяга слабка, то вони теж дуже допомагають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с. дані двері я ще використовую, коли розпалюю камін, а тяга слабка, то вони теж дуже допомагають

а я зробив приточку до каміну :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я зробив приточку до каміну :pardon:

Я з цим питанням довго мучився, читав купу літератури, кумекав і т.д. і т.п.

Але в той момент наклалося купу питань, зокрема камінщик почав мурувати, майстри лили стяжку і я помучився, а потім забив. При моїй площі я не помічаю проблеми (але розумію що кисень згорає), хоча камін з зовнішнім притоком повітря і колосником, мабуть найоптимальніше в плані економії тепла та внутрішнього кисню. Але це не так просто реалізувати, хоча і нічого складного нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...