Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

покрытие пола LG Decotile - как укладывать?

Romka

Рекомендовані повідомлення

пойду еще гвоздем поцарапаю, чтоб убедиться. По поводу винилам или другой, то у нас в городе альтернативы пока нет. Квик степ дорогой для нас. Ищем для дачи, где будет кухня и в душевую сплошным полом, по -этому ламинат не подходит, а с плиткой стыков не хочу. Так как нет идеального покрытия, то выбираем из того что есть. Уже мониторю 4 месяца про винил, так до сих пор не уверена в его универсальности...но по сравнению с тем, что был раньше, то его усовершенствуют и это видно.

П.С. Если Вы отследите все мои сообщения, то увидите, что я поднимала тему про кварц-винил в целом...

 

А зараз є проблема заказати де інде!? І отримати новою поштою..

І як ви вважаєте в душевій кімнаті під вініл вода не потрапить? Чи гідроізолюєте повністю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пойду еще гвоздем поцарапаю, чтоб убедиться. По поводу винилам или другой, то у нас в городе альтернативы пока нет. Квик степ дорогой для нас. Ищем для дачи, где будет кухня и в душевую сплошным полом, по -этому ламинат не подходит, а с плиткой стыков не хочу. Так как нет идеального покрытия, то выбираем из того что есть. Уже мониторю 4 месяца про винил, так до сих пор не уверена в его универсальности...но по сравнению с тем, что был раньше, то его усовершенствуют и это видно.

П.С. Если Вы отследите все мои сообщения, то увидите, что я поднимала тему про кварц-винил в целом...

 

Я вот не понимаю фетиш по поводу ровного пола без стыков. Конечно, когда у меня есть возможность все сделать в один уровень - я делаю, но не стремлюсь к этому любой ценой. Я в сьемном жилье заметила что у меня пол в ванной выше чем везде, наверное года через 3, когда ходила с рулеткой все измеряла и пыталась понять что мне удобно чтобы сделать в своем доме:) Но снова, это мое личное мнение, навязывать никому не хочу. И если Вы прям хотите одно покрытие везде - то какой Вам смысл пробовать его на прочность, в этом варианте альтернативы винилу, имхо, нет. Я лично отказалась от винила только потому что плюсы ламината в моем частном случае были весомее чем плюсы винила. А чем Вам так стык с плиткой не угодил (любого материала) или просто плитку не хотите? Если важно просто один уровень, то прямые руки мастера Вам в помощь:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день. Тут продавцы в теме есть? 5 лет назад делал ремонт, осталось 10 квадратов DSW 2705 (не знал что он ложится без отхода). Сейчас хотел еще докупить квадратов 50, но не могу найти этот код. Может у кого осталось на остатке?

 

У меня еще 3мм, смотрю уже 3мм уже не популярно, 2.5мм ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Ну чтож...давно я сюда не заходила( на то есть причины очень доброжелательных и подозрительных форумчан). Если честно то вообще не хотела ничего писать, пусть все остаются при своем мнении, но вдруг кому-то нужна будет информация, так как в свое время я ее не нашла...

 

Итак мы все же купили пол кварц-винил венилам, но не керамо, так как его надо было месяц ждать со 100% предоплатой, а взяли дуб гамбург замковой из наличия (пришлось ехать в Киев, у нас в городе его не было, и его уже сняли с производства). Напомню, что искали для дачи пол, который должен выдержать перепады температур, влагу и конечно должна быть износоустойчивость. Плитку откинули сразу, а ламинат не подойдет для таких условий.

 

Постелили в ноябре, уже было прохладно. Запах был, но не критичный, в принципе как и от ламината и не долго. Уложили по всей комнате и душевой в один уровень, так как душевую делали сами при перестройке.

 

Периодично приезжали, топили печь-камин. По полу ходили обутые в грязной, снежной обуви, таскали диван, устанавливали мебель. Возле стен собирался конденсат и сам высыхал. Если честно, то очень тряслась над этим полом, но все тьфу-тьфу по сей день с ним ок, стыки не разошлись (ложили без подложки) и не поцарапался.

 

Думаю это хороший вариант для таких помещений, мы пока довольны и надеемся, что прослужит долго...пока 5 месяцев с процессом строительства и обживания)

 

Надеюсь кому-то пригодится живой отзыв:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Есть люди с опытом укладки кварцвинила на клей? Что можно использовать в качестве прикаточного валика? Специализированный стоят дурных денег и в продаже редко встречается что то подобное. Кто чем пользовался, поделитесь опытом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
В 19.03.2021 в 11:54, Xena сказал:

Ну чтож...давно я сюда не заходила( на то есть причины очень доброжелательных и подозрительных форумчан). Если честно то вообще не хотела ничего писать, пусть все остаются при своем мнении, но вдруг кому-то нужна будет информация, так как в свое время я ее не нашла...

Подскажите, пожалуйста, какие впечатления после использования летом? Сильно ли он царапается? Нам тоже нужно на дачу, пристраиваем веранду с санузлом. Я думала в санузел плитку положить, задались вопросом, а что в кухню-веранду и вспомнили, что дома у нас лежит винил от Грабо, но клеевой. Почему вы выбрали замковой, а не клеевой, подскажите, пожалуйста? Дачный мастер, который будет строить веранду про винил слышал и думает себе его положить, но опыта не имеет :) наверное, тогда замковой лучше. Я ни разу вживую его не щупала т.к. в квартиру мы только клеевой хотели, подскажите, пожалуйста, где большой выбор сейчас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Кто-то укладывал себе кварц-винил или винил с рисунком "под плитку, под мрамор"? Например, Decotile артикул 5333 или Грабо Brienne (фото прилагаю). Как он в обиходе? Не скользкий ли? Выбираю покрытие для дачной веранды-прихожей и санузла, но в фактуре "под дерево" обычно есть мелкие впадинки, создающие этот эффект "под дерево", в которые в частном доме может сильно забиваться грязь, придется постоянно драить. Покрытие "под плитку, под мрамор" должно быть без этих впадинок, но не сильно ли оно скользкое (для санузла)?

Screen Shot 10-09-21 at 01.15 AM.PNG

Screen Shot 10-09-21 at 01.09 AM.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Апну цю тему як одну з найбільших про вініл.

Що зараз є достойне в сегменті бюджетного клейового вінілу? Шукаю альтернативу Vinilam Ceramo XXL, який в принципі всім влаштовує, окрім того, що немає підходящого дизайну. 

Що скажете про Arbiton?

А може і дешевше щось є? Має бути символічна фаска і друк в регістр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, olenai сказал:

Vinilam Ceramo XXL

Доброго дня. Вінілам увесь без фаски, якщо треба ціна-якість є  IVC Primero - це Бельгія реальна, він також без фаски, ціна 870 грн, бо Вінілам в Китаї виробляється. Аrbiton - це SPC вініл, Польща, він більш жорсткий і більш щільний і трохи дорожчий за попередні описані вище вініли(які доречі не SPC , а LVT-більш гнучкий і мʼякий матеріал , він навіть трішки пружинить при ходьбі). Розписувати про вініл багато, треба трохи дозовано)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж цікавлюсь темою LVT вініла.  Мені сподобався саме LG Decotile але чомусь в наявності його майже ніде немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Напольные покрытия сказал:

 Розписувати про вініл багато, треба трохи дозовано)

Не треба нічого розписувати, я задала конкретне питання:)

Вінілам у мене лежить, і він з фаскою. Вона майже символічна, але функцію свою виконує. Вініл, де її немає, виглядає по-іншому.

В бельгійський по 800 грн щось слабо віриться. Відео про пачки бельгійського moduleo вже десь ходило. Але дякую, подивлюся ще його.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Fancase сказал:

Теж цікавлюсь темою LVT вініла.  Мені сподобався саме LG Decotile але чомусь в наявності його майже ніде немає...

Коли я на нього дивилася 3-4 роки тому, було те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, olenai сказал:

Апну цю тему як одну з найбільших про вініл.

Що зараз є достойне в сегменті бюджетного клейового вінілу? Шукаю альтернативу Vinilam Ceramo XXL, який в принципі всім влаштовує, окрім того, що немає підходящого дизайну. 

Що скажете про Arbiton?

А може і дешевше щось є? Має бути символічна фаска і друк в регістр.

Unilin як варіант

Але у всіх бюджетних лінійок з асортиментом буде біда - так задумано.

Хочеться чогось ух - треба вибирати брендоване, той самий таркет як варіант, але це +третину до ціни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.03.2024 в 09:12, olenai сказал:

Не треба нічого розписувати, я задала конкретне питання:)

Дали нам в Харків трохи світла, відповім) Arbiton  класний вініл, там є фаска дійсно, тільки він SPC, більш жорсткий. За 800 грн/м2 є бельгійський вініл називається IVC Origin 55, він є на бельгійському сайті, його продавали по 1250 грн, а тепер виводять і розпродують, можете глянути у своєму місті. Той Вінілам що продаємо ми останні 3 роки, на ньому фаски немає, можливо колись була, але я її не застав, робиться він в Китаї теж нажаль(сертифікат СЄС підкладу), і пачка приізжає чи припливає в Україну без штрихкоду взагалі, але то таке і він увесь LVT тобто більш гнучкий. Але це означає, що вінілам поганий, "Кожному своє". Про пачки Moduleo не чув, якщо є інфа  гляну. А ще розпродається IVC Primero по 870 грн/м2, але його на офіційному бельгійському сайті немає, чому не знаю, історії від офіційних постальників не буду описувати, бо сам у них не вірю. Далі пішли варіанти від Quick-Step, Parador, Classen в клейовому варіанті від 1250 грн/м2 і до безкінечності.

photo_5348548389350003476_y.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так всі продавці пишуть, що у Вінілам є фаска. viopol.com.ua/ru/vinilam/ceramokl/8870_dub_zheneva/

І вона там дійсно є, хоч і не така глибока, як у замкового. 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, olenai сказал:

Так всі продавці пишуть

Я Вам більше скажу, навіть на пачці пише мікро-фаска(я перевірив), але в порівнянні з IVC чи Quick-Step, вона там дуже мікро. На стенді в магазині її не видно, взагалі, і були прецентенди по Вініламу з фаскою особисто на моїх обʼєктах. Якщо Вам Вінілам підійшов у першому випадку, беріть знову його, інші варіанти будуть дорожчі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.03.2024 в 14:22, Напольные покрытия сказав:

Дали нам в Харків трохи світла, відповім) Arbiton  класний вініл, там є фаска дійсно, тільки він SPC, більш жорсткий. За 800 грн/м2 є бельгійський вініл називається IVC Origin 55, він є на бельгійському сайті, його продавали по 1250 грн, а тепер виводять і розпродують, можете глянути у своєму місті. 

 

А цей IVC Origin 55/70 в порівнянні з LG Decotile, товар однієї категорії чи він покраще буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IVC - хороший вініл LVT( більш гнучкий в порівнянні з SPC, бо немає камню в складі). LG Decotile я багато про нього чув, але я нормально його не застав, охарактеризувати на 100% його не можу. Кажуть, шо там дійсно був кварцовий пісок , а не крейда , але його вже в Україну не возять , це твердження не перевіриш. Армуйочого прошарку в IVC в середині як у Quick-Step чи Парадор немає , але він коштує дешевше. Якщо брати клейовий вініл 800-900 грн/м2 , IVC Origin напевно найкраще співвідношення ціна - якість на даний момент. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lg - це LVT вініл. Я його в декількох магазинах побачив але з кольорами біда…

А що скажете про Tarket або Grabo LVT?

Доречі IVC це клейовий вініл? На сайті виробника Origin 55 описується як замковий зі скловолокном та інтегрованою підложкою…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Fancase сказал:

 

Lg - це LVT вініл. Я його в декількох магазинах побачив але з кольорами біда…

А що скажете про Tarket або Grabo LVT?

 

Tarket - якщо сербський - норм, Garbo теж більш - менш по якості, тільки бажано з фаскою брати, щоб не було видно стиків і перепадів . IVC , я про клеєвий писав , але він є і замковий , замковий там від 1500 грн/м2 і в космос . Якщо замковий бюджетний, гляньте APRO Туреччина , там цінник в районі 1000 грн/м2 , ми в Харкові його в основному продаємо , якщо треба до 1000 грн/м2 замковий і з підкладкою(скловолокна за такі гроші звичайно ж не буде).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Напольные покрытия сказав:

IVC , я про клеєвий писав , але він є і замковий , замковий там від 1500 грн/м2 і в космос . 

Так що IVC Origin 55 може бути клейовий (LVT) і замковий (SPS)? На сайті такої інформації не побачив. 😮

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Fancase сказал:

IVC Origin 55

В Україні продається  клейовий LVT , замковий також LVT . А вініл з додаванням камню у бельгійських і німецьких виробників ,  називається  Rigit(IVC, Quick-Step, Moduleo, Classen, Parador). Rigid - цей звір уже йде із додаванням скловолокна , ну і ціна відповідно про це вам каже , в районі 2000 грн/м2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Fancase сказал:

RockoVinil by Kronospan

Не мав практики з ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...