Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О шифере

Антип

Рекомендовані повідомлення

А подскажите мне, чем чревато перекрытие шифером без подрезки углов? Небольшие щели меня не смущают совершенно, это сарай перекрываю. Но не будет ли там изломов или еще чего нехорошего?

 

Втрата гарантії, можливі (не обов'язкові) тріщини через перекіс (излом).

А в чому проблема підрізати кути? Процес простий і швидкий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навес сделал с малым углом, вода затекает под шифер, что делать, заклеить щели силиконом?

946517466_.jpg.4fc8ce6dc5086f622abf614d8ce369df.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чому проблема підрізати кути?

В тестеві :(

Він покомандував і зробили одну половину коряво. Іншу половину командував я - попідрізали і наче гарно вийшло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навес сделал с малым углом, вода затекает под шифер, что делать, заклеить щели силиконом?
нужно правильный материал выбирать для крыш.... шифер используется при угле наклона больше чем 17 градусов

А подскажите мне, чем чревато перекрытие шифером без подрезки углов? Небольшие щели меня не смущают совершенно, это сарай перекрываю. Но не будет ли там изломов или еще чего нехорошего?
листы можно положить и в шахматном порядке, тогда необходимость подрезки отпадает... Просто один лист в необходимо разрезать вдоль на 2 половинки
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вода затекает под шифер, что делать

Перекрыть профлистом. Я сама на эти грабли наступила когда-то. Из-за малого уклона перехлест шиферин сделали сантиметров 35. Думала , поможет. Неа, если дождь чуть больше малого дождичка, то навес тёк, шо решето. Итого , 84 квадрата перекрыли профлистом. Каждый лист - на всю длину без стыков. Если уклон хоть чуть больше 0, то профлист работает нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навес сделал с малым углом, вода затекает под шифер, что делать, заклеить щели силиконом?

 

Щілини шпаклюються цементом.

 

Добавлено через 8 минут

нужно правильный материал выбирать для крыш.... шифер используется при угле наклона больше чем 17 градусов

 

Від 10 до 20 град обов'язкове шпаклювання цементом.

 

листы можно положить и в шахматном порядке, тогда необходимость подрезки отпадает... Просто один лист в необходимо разрезать вдоль на 2 половинки

 

Вже на форумі обговорювали таку схему, ІМНО, її не варто використовувати, краще з суміщенням на одну хвилю, а ще краще з підрізкою кутів. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...