Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество кабельной продукции на отечественном рынке

igorrius

Рекомендовані повідомлення

.и.и. ВВГ("плетенку") в січеннях 3х1,5/3х2,5, взагалі не тримаю, Ви накинулись саме на нього))
А что с кабелем ВВГ 3х2,5?

В мене 1.78-1.79, так було на початку року)) не думаю, що щось змінилось! міряв електронним штангелем) В кожній бухті 100м, якщо там написано 100м... І по маркіровці і якщо розмотати, перевіряв якось)

ВВГнг 3х2.5 - 1440

Кажуть буде дорожчати...

 

Так Вы, сер, еще и брєхунець? Или когда речь идет о сечении, то "о дааа, у меня 1,79, зе бест, зеер гууд... Покупайте только ЗЗЦС. А когда о плетенке - "та ні.., в мене його не має, да я і в очі його нє бачив...".

 

Для общего развития, или "для загального посміховиська", по теме "Качество КПП на отечественном рынке"! см. вложение.

Особенно убило понятие " Изоляция ПВХ - без галогенов". Томатный сок - без помидор. Газированная вода - без воды. Свадьба - без невесты....

"Больные люди" (с) Обыкновенное чудо.

Эх, Юра, Юра... Не на ту конячку ты поставил...

 

p.s.: так если вы используете марку NYM, где же подтверждение стандартам VDE? Или Вам не известно, как в таких случаях поступают на цивилизованных заводах в Чехии, в Словакии, в Польше? А?

(заодно, на фото, желательно в фотошопе раскрас жил привести в соответствие с стандартом HD 308., может ближе станете к признанию в Европе).

Pages from Catalog_ECG_2011_fin.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь-ласка ціну силового Європейця 3х2,5, що на фото?) Доводити, що ВВГ - це безгалогенний, круглий не буду! Просто ціну його сюди, орієнтовну за 1/м)

а что здесь непонятного и секретного? Я уже писал, открытым текстом, какие идет накладные расходы и затраты с ввозом кабеля в Украину. Читайте внимательно форум, а не занимайтесь одной только рекламой сомнительного к тому же продукта.

Я могу хоть сейчас, только на спор (пора бы уже и отвечать за базар), выложу фото трех разных типов кабеля, так сказать эволюцию в развитии, и практически никто не различит в них разницу, где галоген/негалоген, монтаж/силовой... Да и тема у нас о качестве, а не о цене, хотя почему в Европе, с ихнимми достатками и уровнем жизни, кабели в одной цене с нашими "гэ"? Об этом тоже, правда, уже писалось...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что Нум это такой офигенный кабель? он только что появился у ЗЗЦМ, и никто не знает какой он в эксплуатации. В той же России например у многих заводов есть проблемы именно с Нумом, погуглите в нете (плачет NYM), немного не так процесс и сложная оболочка кабеля ведет себя не очень адекватно (там же столько всего намешано)и вообще надо еще подумать именно Нум ЗЗЦМ выпускает ли, а не просто круглый кабель. Сертификатов я в живую еще не видел стоит признать.

то в Росії NEXANS-овський NYM в основному "плаче", ще є якісь гаражі, але то таке)) Що скажете на захист, цього виробника?) :crazy:

На форумі пишуть, що навіть в бухтах NEXANS 2011р.в. "тече") В мене поки не "плаче" й не вірю, що зможе:D, але якщо в NEXANSa така біда, то вірити нікому не можна, це факт)

 

Добавлено через 2 минуты

А откуда у ЗЗЦС ВВГнг п (3 кл)? не ради дотокрутов?

так, мабуть для них, але його на заводі немає в наявності, навідміну від ПВС(х), Одесскабелю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Вы, сер, еще и брєхунець? Или когда речь идет о сечении, то "о дааа, у меня 1,79, зе бест, зеер гууд... Покупайте только ЗЗЦС. А когда о плетенке - "та ні.., в мене його не має, да я і в очі його нє бачив...".

Ніде, нікому не брехав! Ви просто все перекручуєте)) Так мав(тримав), коли Європа вартувала дуже багато, взяв ВВГ, коли ціна була конкурентною, й був на нього попит!

Тепер маю на залишку по 500м кожного з обговорюваних зразків, влаштую розпродаж... Так січення в нього, як і в Draka/Prakab, який тепер тримаю))

"Тримаю" - підтримую в наявності, добераю, маю в кількості))

"Не тримаю" - не значить, не маю, ніколи не мав))) Просто, тимчасово/назавжди/поки-що не докупляю...

 

Для общего развития, или "для загального посміховиська", по теме "Качество КПП на отечественном рынке"! см. вложение.

Особенно убило понятие " Изоляция ПВХ - без галогенов". Томатный сок - без помидор. Газированная вода - без воды. Свадьба - без невесты....

"Больные люди" (с) Обыкновенное чудо.

Эх, Юра, Юра... Не на ту конячку ты поставил...

Де Ви бачили, що я написав, що ПВХ - безгалоген?:D

p.s.: так если вы используете марку NYM, где же подтверждение стандартам VDE? Или Вам не известно, как в таких случаях поступают на цивилизованных заводах в Чехии, в Словакии, в Польше? А?

(заодно, на фото, желательно в фотошопе раскрас жил привести в соответствие с стандартом HD 308., может ближе станете к признанию в Европе).

Маю тільки звичайний Сертифікат Відповідності, з кольорами, вроді вже порядок... Точно не впевнений, бо ще жодної бухти не продав, не докупив - "не тримаю", але маю:D для взірців, просто пропонував Вам рівняти "круглість" кабеля з ним, тим паче Ви казали, що конкурент Вашому кабелю, ближче NYM...) Я не мав підстав Вам недовіряти, й запропонував просто порівняти "герметичність Вашої коробки" з ближчим братом)) Я не пропонував його купляти, встановлювати і т.д.)) Але Ви продовжуєте, щось там мусолити...))) А Європейські сертифікати?) Може в Nexans-a є, той що там всім повідшкодував і вартість кабеля і ремонтів в сусідній Росії? :lol:

з.и. ось таке думаю "тримати", з круглого, якщо Ви не заведетесь зараз, що там коробка картонна :D Цікава Ваша думка)) Що це за кабель?)) Бо щось він дорожчий від ЗЗЦМ ВВГ на 5%, і дешевший на 20-30% від Одесскабеля))

з.и.и. Виходячи з цієї ціни, можливо ЗЗЦМ й не такий поганий кабель)) Як гадаєте? А Одесскабель, позолочений тепер мабуть вже випускають(колись "тримав", тепер хЗ, що там:D))

з.и.и.и. Це саме та причина, по якій на даний момент не буду тримати ВВГ та NYM... А як буде різниця 50-70%, при дуже схожій якості, знов буде ВВГ(можливо до того часу й кругліший стане))) :crazy:

фотки з телефона, не звик такі виставляти, при нагоді нароблю якісніших, просто дуже спекотно, жалію зеркало потягнути на роботу...:D))

968068a96bf5t.jpg

f314778029act.jpg

ac48d6675239t.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да и тема у нас о качестве, а не о цене, хотя почему в Европе, с ихнимми достатками и уровнем жизни, кабели в одной цене с нашими "гэ"? Об этом тоже, правда, уже писалось...

Останнім часом, багато людей, в наших краях можуть задовольнитись super b, знехтувавши passat-ом, про audi a6 взагалі мовчу... Тому рахую, що ціна/якість один з головних факторів при виборі будь-якого товару, в тому числі й кабелю! Зрозуміла справа, що купують й 1е й 2е й 3є, але кількість 1их зросла!

Якщо брати тільки якість, без врахування вартості, то сперичатись перестану одразу))

Як порівняти rs7(мрію) з ладою турбовою "в соплі"?) :crazy: В цій градаційній лінійці ставлю ЗЗЦМ - десь поміж skoda rs та golf gti, ніфіга й близько не rs7, але теж трохи їде, й не повне відро з шурупами :D))

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де Ви бачили, що я написав, що ПВХ - безгалоген?

там, внизу сообщения, то что подписано "см. вложение", это такой файлик, который прикрепляется к письму, картинка, техническим языком выкипировка из каталога ЗЗЦС. Вы уже считаете, что издание каталога, как и сам каталог, я к Вам причисляю?

 

Я не мав підстав Вам недовіряти, й запропонував просто порівняти "герметичність Вашої коробки" з ближчим братом))

у меня нет никаких коробок, и брата, кстати, тоже нет.

 

з.и. ось таке думаю "тримати", з круглого, якщо Ви не заведетесь зараз, що там коробка картонна

ти мєне часом зі своїм моциклєтом не пєрєпутав? какое мне дело до упаковки? общайтесь пожалуйста с своим ЗЗЦС, чтобы они хоть знали, как это принято у нормальных производителей

 

Цікава Ваша думка)) Що це за кабель?))

Это очень хороший кабель, я о нем уже писал (надо внимательно форум читать, а не ёрничать и умничать). Кабель CYKY - не чета ЗЗЦС, поверь мне на слово. Говоришь, что не продается - плохо значит продаешь. Видимо, кроме как ценой, ничем больше и не берем... А бренд раскрутить, а с проектными институтами поработать, а сертификацию провести, а клиента "подсадить" на качественный продукт? А, не пробовал? Если понадобиться консультация/ликбез/лекция по данному кабелю, или по производству в Великих Мезиричах - милости прошу, приезжай в Киев/ принимай на Закарпатье - но это уже работа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые продавцы кабелей, разъясните пожалуйста следующее:

- чем отличается ВВГнг от NYM завода ЗЗЦМ?

- кабель CYKY по параметрам горения оболочки как ВВГнг?

- чем отличается CYKY от XPJ?

 

Спасибо,

Роман.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые продавцы кабелей, разъясните пожалуйста следующее:

- чем отличается ВВГнг от NYM завода ЗЗЦМ?

- кабель CYKY по параметрам горения оболочки как ВВГнг?

- чем отличается CYKY от XPJ?

 

Спасибо,

Роман.

- чем отличается ВВГнг от NYM завода ЗЗЦМ? -

ВВГнг - силовой (0,6/1 кВ), нераспостраняющий горение в пучках, содержащий запрещенные вещества, такие как свинец (европейская Директива), не имеющий заполнителя, УФ-стойкий.

NYM - монтажный (0,4 кВ), нераспостраняющий горение при одиночной прокладке, имеющий заполнитель, УФ-не стойкий. Что касается наличия/отсутсвия свинца - не знаю, так как надлежащего сертификата на этот кабель не существует. Если немецкий - то отсутствует.

 

- кабель CYKY по параметрам горения оболочки как ВВГнг?

Нет, по пожарным показателям такая же оболочка, как и у NYM.

 

- чем отличается CYKY от XPJ?

CYKY - УФ-стойкий, черный, мин. температура инсталяции до +5 С, номин. напряжение 450/750 В, материалы оболочки и изоляции - ПВХ, макс. температуры жилы при КЗ - +160 С до 5 сек.

XPJ - УФ-не защищен, белый, мин. температура инсталяции до -15 С, ном. напр. 300/500 В, материал изоляции - сшитый полиэтилен, материал оболочки - спец. ПВХ с добавлнием Linyl, макс. температуры жилы при КЗ - +250 С до 5 сек.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, ситуация начинает прояснятся.

 

А у XPJ по параметрам горения оболочка как у NYM или как у ВВГ нг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, ситуация начинает прояснятся.

 

А у XPJ по параметрам горения оболочка как у NYM или как у ВВГ нг?

такая, как у NYM по VDE. Самозатухающая, нераспостраняющая горение при одиночной прокладке. Европейский стандарт EN-IEC 60332-1. Украинский - ДСТУ 4216.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть, все эти кабели пригодны для монтажа в частном доме в случае одиночной прокладки, правильно?

Вопрос в качестве меди и изоляции, которые в импортных лучше, чем у наших?

 

Пучек кабелей получится только на входе в щиток, и тут все кабели кроме ВВГнг нельзя использовать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть, все эти кабели пригодны для монтажа в частном доме в случае одиночной прокладки, правильно?

Вопрос в качестве меди и изоляции, которые в импортных лучше, чем у наших?

Пучек кабелей получится только на входе в щиток, и тут все кабели кроме ВВГнг нельзя использовать?

 

ок, давайте не мнгго попытаюсь прояснить.

Начнем с последнего. Нормами и Правилами всех цивилизованных стран обязательно требуется самозатухание оболочки кабеля. Вопрос о необходимости нг в пучках - это в большей степени относится к промышленным зданиям и сооружениям, где имеют место целые кабельные эстакады, инженерные шахты, туннели и т.д.

Читаем что говорит матчасть:

ДБН-23-10.

П.4.36

г) поодиноко прокладені кабелі та проводи повинні належати до класу стійких до поширення полум'я згідно з 4.1 ДСТУ 4809;

Примітка. Стійкість до поширення полум'я поодиноко прокладених кабелів і проводів визначається згідно з 5.1 ДСТУ 4809 (ДСТУ 4216 або ДСТУ 4217 для проводів і кабелів з малим перерізом).

д)кабелі та проводи, прокладені у пучках (два та більше кабелів та/або проводів, якщо вони не відокремлені один від одного протипожежними перегородками та відстань між ними менше 225 мм по горизонталі та 300 мм по вертикалі), повинні належати до класу стійких до поширення полум'я згідно з 4.2 ДСТУ 4809.

Ця вимога не поширюється на пучки кабелів і проводів, для яких достатнім є відповідність вимогам 4.36 г):

1) протяжністю 1,5 м і менше;

2) що входять до складу системи проводки, прокладеної шляхом замонолічування в будівельну конструкцію чи в борознах стін, перегородок, перекриттів під штукатуркою;

3) прокладені в сталевих системах жорстких кабельних трубопроводів і сталевих системах кабельних коробів без перфорації, у яких внутрішній переріз не перевищує 710 мм2.

 

 

Внимательно изучив написанное, мы приходим к выводу, что применение кабелей с индексом нг в частном строительстве практически ничем не обусловлено (ну не дураки же в Германии и Финляндии работают и живут). Также здесь есть четкий и недвусмысленный ответ, как разрешается прокладывать кабели под штукатуркой.

 

 

Отвечаю по второму вопросу. ДА! Только из-за того, что у импортных кабелей гораздо выше степень надежности и соответсвтия заячвленным ТТХ, мы выбираем ИМПОРТ. Лакмусовой бумажкой, определяющей качество нашей отечественной продукции, считаю выход на европейские рынки сбыта! :flag1:

В моей подписи, именно об этом и написано.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это очень хороший кабель, я о нем уже писал

Дуже дякую, мені цього досить)

а не ёрничать и умничать

Було в кого навчитись))

 

Говоришь, что не продается - плохо значит продаешь.

Погано продавався, бо тривалий час його ціна була зависокою, для клієнтів! Їх більшість за ціну/якість, тому так) Я й не намагався продати в 1,7раз дорожчий кабель, куди ледве погодились на ЗЗКМ!

 

Видимо, кроме как ценой, ничем больше и не берем...

Та ні ціна, це ще не гарантія успіху :D

Але приховувати не буду, на будь-який товар, яким серйозно займаюсь, стараюсь знайти найкращу ціну! Кінцевий користувач, думаю зовсім не проти)

А бренд раскрутить, а с проектными институтами поработать, а сертификацию провести, а клиента "подсадить" на качественный продукт? А, не пробовал? Если понадобиться консультация/ликбез/лекция по данному кабелю, или по производству в Великих Мезиричах - милости прошу, приезжай в Киев/ принимай на Закарпатье - но это уже работа.

Та ні, це не для мене, поки-що принаймні) Може прийде час, але не тепер)

з.и. А розкрутка бренду?)) Хай розкручують, кому треба) Мені не потрібно, я рахую, що в мене такі бренди, яким не потрібна реклама))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

куди ледве погодились на ЗЗКМ!
Юра, если можно на ты, то ТЫ действительно молодец, я не зря так говорю. Когда я приезжал на Закарпаття, то на рынке было что угодно и ТУ, и местные кабеля но они были далеки от просто хорошего кабеля. Люди брали короче говоря что угодно лишь бы на ценнике писало кабель. Если у тебя берут ЗЗЦМ это уже твоя большая победа без преувеличения.

Возможно в будущем у нас будет все хорошо и у тебя будут брать хороший импортный кабель без оглядки на цену, и по этому у тебя есть куда еще стремится:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені не потрібно, я рахую, що в мене такі бренди, яким не потрібна реклама))

О, да, тут ты прав! ШВВП от ЗЗЦС, действительно в рекламе не нуждается!!! Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то в Росії NEXANS-овський NYM в основному "плаче", ще є якісь гаражі, але то таке)) Що скажете на захист, цього виробника?) :crazy:

На форумі пишуть, що навіть в бухтах NEXANS 2011р.в. "тече") В мене поки не "плаче" й не вірю, що зможе:D, але якщо в NEXANSa така біда, то вірити нікому не можна, це факт)

 

Добавлено через 2 минуты

 

так, мабуть для них, але його на заводі немає в наявності, навідміну від ПВС(х), Одесскабелю...

2015 года, есть у представителей в наличии без проблем

IMG.thumb.jpg.6eb999c32bcc24cfe3e86e34e902f211.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юра, если можно на ты, то ТЫ действительно молодец, я не зря так говорю. Когда я приезжал на Закарпаття, то на рынке было что угодно и ТУ, и местные кабеля но они были далеки от просто хорошего кабеля. Люди брали короче говоря что угодно лишь бы на ценнике писало кабель. Если у тебя берут ЗЗЦМ это уже твоя большая победа без преувеличения.

Возможно в будущем у нас будет все хорошо и у тебя будут брать хороший импортный кабель без оглядки на цену, и по этому у тебя есть куда еще стремится:beer:

Хоч хтось розуміє, що тут твориться

з.и. В нас до сих пір багато КПП, без імені, адреси заводу, з невідомим складом і січенням до -70%))

з.и. В майбутньому, якщо буде все добре, наш кабель має бути там, а не їхній тут :D

:beer:

 

О, да, тут ты прав! ШВВП от ЗЗЦС, действительно в рекламе не нуждается!!! Удачи!

Ви з брендів до моделей)) До чого тут саме ШВВП?)

ЗЗЦМ, як би Вам того не хотілось, зовсім не останній бренд на нашому ринку!

 

2015 года, есть у представителей в наличии без проблем

я знаю, що десь він мусить бути, бо його з додатковою знижкою розпродавали...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоч хтось розуміє, що тут твориться

з.и. В нас до сих пір багато КПП, без імені, адреси заводу, з невідомим складом і січенням до -70%))

з.и. В майбутньому, якщо буде все добре, наш кабель має бути там, а не їхній тут :D

:beer:

 

 

Ви з брендів до моделей)) До чого тут саме ШВВП?)

ЗЗЦМ, як би Вам того не хотілось, зовсім не останній бренд на нашому ринку!

 

 

я знаю, що десь він мусить бути, бо його з додатковою знижкою розпродавали...)

Скорее всего его производят как аналог (или конкурента) одесского ВВП-2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що немають часу/бажання/можливості цим поки займатись, ще коли й на внутрішньому ринку невстигають задовольняти бажаючих!

- Як це не мають? Обладнання є, навіть сировинна база в певній мірі є, завод працює вже майже 10 років, а на європейські ринки виходити не хоче. Чи може невистачає чогось більш важливого ніж наявність сировини та обладнання?

А якщо підприємство в нинішніх умовах чомусь "невстигає задовольняти бажаючих", то проблема мабуть більш системна ніж може здатись на перший погляд, так само як і в решти не кращих і не гірших місцевих виробників КПП.

 

Зрозумійте, переконати людину, купити якісний кабель від ЗЗЦМ, в порівнянні з різними "підвалами", "гаражами", "недоЗаводами" з різнокольоровими провідниками, ізоляцією з невідомим вмістом, заниженими січеннями, не викликає жодних проблем, деколи й казати нічого не потрібно, тільки візуально все показати))

Спробуйте казати замість "якісний кабель від ЗЗЦМ" просто "якісний кабель" бо якість ВВГнгд вже сама по собі досить сумнівна річ, а якщо копнути глибше, до проблем через які кабельна продукція не може вироблятись для європейського ринку (у т.ч. вміст ізоляції ;) ) то вийде так що вона у ЗЗЦМ не менш умовна ніж у гаражів, хоч і з більш чітким дотриманням певних параметрів.

А щодо відсутності проблем з продажем продукції ЗЗЦМ у порівнянні з "гаражами", візуально показати що? - Відсутність гідрофобного заповнювача, чи склад полімерних покровів і їх метаморфозу з небезпечних матеріалів у безпечні, чи коливання їх товщини по всій довжині кабелю..?

Де та межа за якою починається невідповідність і закінчується якість, якщо є приклади маніпуляцій навіть у вітчизняних стандартах і нормах?

 

А ось переконати купити Європейця, який вартує на 70-100+%, а по зовнішньому вигляду, характеристикам однакові, треба мати гіпнотичні вміння)))

Насправді Ви разом з "продавцями щастя і повітря" фактично переконуєте покупця купити щось дешевше, хоча логічно переконувати в протилежному, інакше це швидше за все маніпуляція!!!

Таким чином, одні захищають стандарти за якими можна виробляти щось гірше і простіше, та мати можливість економити на дисципліні виробництва, якості обладнання, сировині тощо, інші захищають можливість купувати і продавати щось дешевше, при цьому міряння якістю виглядає якось дивно. А потім ще й монтажники намагаючись і конкурувати і заробляти більше, зменшують кошторис за рахунок вартості матеріалів. І всіх все влаштовує, але на європейський ринок з таким підходом зась. ;)

 

Ну я ж там доступно розписав, дивіться -

При курсі 8 (2013 рік) 1000кг міді - 8300-7000у.е. = 66400-56000грн

Сьогодні, при курсі 23, 1000кг міді - 5135у.е. = 118000грн

Тобто середньозважена ціна міді по LME знизилась з 7300 до 5800 (лише на 25%), курс долара виріс майже у 3 рази, а кабель подорожчав лише в 1,6-1,8 разів - тут або премія за переробку міді впала нижче плінтуса і значить експорт напівфабрикатів насправді десь теж там під плінтусом, або якість сировини та кінцевої продукції знизилась відповідним чином.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К примеру выше сказанного, добавлю. Есть общепринятый, такой себе, стандарт на определение дыма, точнее определяющий светопроницаемость воздуха при горении кабельных изделий. Этот стандарт есть общеевропейским и межгосударственным. Показатель его - не менее 60%, но как правило, на граничащие показатели близкие к минимально допустимые, сертификаты не выдаются. Имя его - IEC 61034 (EN, МЭК, BS). В Украине выпускают ДСТУ 4367, который почему-то не имеет статус ID, а MOD. Что это значит? А значит это то, что ярлык малодымные/недымные вешается на ПВХ кабели, с показателем светьопроницаемости, например 40%.

А мы тут ломаем голову, почему нет европейских сертификатов, и распинаемся на всю Ивановскую, "наші кабелі нічим не гірші за європєйські, навіть кращі і при цьому дешевші".

Я думаю что пора подобные несоответствия систематизировать и начать представлять общественности, поскольку как только человек начинает разбираться в будь-то качестве дорожного покрытия или электропроводке, ему местное лобби сразу тычет в лицо соответствие качества сырья и комплектующих местным стандартам, которые в свою очередь соответствуют международным... в итоге мнение специалистов а не лоббистов отсекается, далее круг замыкается, все делается привычным способом, а проблема не решается.

Защита рынка это хорошо, но не в ущерб качеству, безопасности и здоровью, потому что пора защищать потребителя от недобросовестного производителя и подогнанных под его недобросовестность и недисциплинированность стандартов, не говоря уже о пошлинах и акцизах.

Змінено користувачем Energo76
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Як це не мають? Обладнання є, навіть сировинна база в певній мірі є, завод працює вже майже 10 років, а на європейські ринки виходити не хоче. Чи може невистачає чогось більш важливого ніж наявність сировини та обладнання?

А якщо підприємство в нинішніх умовах чомусь "невстигає задовольняти бажаючих", то проблема мабуть більш системна ніж може здатись на перший погляд, так само як і в решти не кращих і не гірших місцевих виробників КПП.

хЗ, можливо й є більш системна проблема...

А по питанню експорту, я немаю поняття, кому й чого не вистачає, але впевнений, що якби треба було, то вже завтра робили-б на експорт)) можна зробити такий самий продукт і буде вартувати він в нас дешевше, тільки за рахунок різниці в зарплатах!

Ось в нас роблять LEDи osram, доставка сюди з/ч, зарплати, податки, енергоносії, доставка в Європу, і вигідніше, ніж там на місці робити, бо не робили б тут))

А так, обладнання є, сировина наче є, але чомусь не потрібно воно нікому)) Будемо надіятись, що поки-що))

 

 

Насправді Ви разом з "продавцями щастя і повітря" фактично переконуєте покупця купити щось дешевше, хоча логічно переконувати в протилежному, інакше це швидше за все маніпуляція!!!

Та ні, я навпаки переконую купити дуже дорогий ЗЗЦМ, коли люди готові купити, якусь "Одессу" 3х2,5 за 0,3у.е./метр, і кажуть, що то "прокатить" :crazy:

 

Тобто середньозважена ціна міді по LME знизилась з 7300 до 5800 (лише на 25%), курс долара виріс майже у 3 рази, а кабель подорожчав лише в 1,6-1,8 разів - тут або премія за переробку міді впала нижче плінтуса і значить експорт напівфабрикатів насправді десь теж там під плінтусом, або якість сировини та кінцевої продукції знизилась відповідним чином.

Це поганий підхід)

бо якщо взяти так само середньозважену ціну на кабель (був він і по 20грн/м), то в середньому вийде (біля тих самих 25%)

2013 3х2,5 - (6,8-7,5) = в середньому - 7,15 грн

2015 3х2,5 - (12-20) = в середньому - 16 грн

 

7,15 /8 х 23 -25% = 15,41 :crazy:

Короче все більш менш реально)

 

з.и. європейський кабель теж подешевшав, в валюті, що там, теж якість знизилась?

2013 - 3х2,5 - 78-82у.е.

2015 - 3х2,5 - 64-70у.е.

 

з.и.и. різниця в тому, що Європеєць далі собі там натискає на кнопочки за 500+ євро/місяць, а в нас робітники з 500у.е., в кращому разі отримують по 250у.е.(цифри з "неба", для розуміння загальної ситуації)

Перевезти, будь-що, з за кордону стало значно дорожче, бо контрабанди більше немає, все по чесному, ну і так далі...))

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хЗ, можливо й є більш системна проблема...

А по питанню експорту, я немаю поняття, кому й чого не вистачає, але впевнений, що якби треба було, то вже завтра робили-б на експорт)) можна зробити такий самий продукт і буде вартувати він в нас дешевше, тільки за рахунок різниці в зарплатах!

Невистачає того ж чого і всім місцевим виробникам які не постачають свою продукцію на европейський ринок (емальпровід та автомобільні жгути то інша опера). Саме це Вам Firetuf намагається донести, а Ви знов про кращій кабель - ВВГ апріорі не може бути кращім.

 

Та ні, я навпаки переконую купити дуже дорогий ЗЗЦМ, коли люди готові купити, якусь "Одессу" 3х2,5 за 0,3у.е./метр, і кажуть, що то "прокатить" :crazy:

тоді як розуміти це?

переконати людину, купити якісний кабель від ЗЗЦМ, в порівнянні з різними "підвалами"... не викликає жодних проблем, деколи й казати нічого не потрібно

Та в будь-якому разі Ви не зрозуміли головного

якість ВВГнгд вже сама по собі досить сумнівна річ, а якщо копнути глибше, до проблем через які кабельна продукція не може вироблятись для європейського ринку (у т.ч. вміст ізоляції ) то вийде так що вона у ЗЗЦМ не менш умовна ніж у гаражів, хоч і з більш чітким дотриманням певних параметрів.

 

Це поганий підхід)

бо якщо взяти так само середньозважену ціну на кабель (був він і по 20грн/м), то в середньому вийде (біля тих самих 25%)

2013 3х2,5 - (6,8-7,5) = в середньому - 7,15 грн

2015 3х2,5 - (12-20) = в середньому - 16 грн

7,15 /8 х 23 -25% = 15,41 :crazy:

Короче все більш менш реально)

Це називається більш-менш цифри підтягнули і вийшли на 25%. Звідки ціна 20грн взялась, при максимальній розбіжності 10-15грн?

Там ключове слово премія за переробку, це Вам і на зараз і на майбутнє. ;) От і виходить що вона або значно зменшилась або впала якість чи кількість мідної і полімерної складової.

І європейський кабель тут ні до чого бо виходячи з наведених цифр премії там не падали, а якість як завжди на рівні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невистачає того ж чого і всім місцевим виробникам які не постачають свою продукцію на европейський ринок (емальпровід та автомобільні жгути то інша опера). Саме це Вам Firetuf намагається донести, а Ви знов про кращій кабель - ВВГ апріорі не може бути кращім.

з.и. не потрібно виривати з контексту, й все буде гуд)

100500ий раз повторюю,

ЗЗЦМ кращий кабель в Україні, за співвідношенням ціни/якості! (Поки-що, як мінімум)

з.и. Так ВВГ в ЗЗЦМа через плетену ізоляцію, не може претендувати на номінацію, але це ж не вся продукція...)

Я особисто з нього, продаю -

80% - ВВГ-П, ВВГнг-П, ВВГнгд-П

15% - ШВВП, ПВС

5% - ВВГ, ВВГнг

Якось так)

Якщо Ви побачили слово "кабель", і в Вас асоціація тільки з круглим, з заповнювачем, то тут або CYKY-J Draka/prakab/nkt або NYM ЗЗЦМ, кращі за співвідношенням ціни/якості) Ще був колись nexans NYM, заробітчани возили здавали, але мені тепер страшно таку "європу" продавати, здам його на мідь, як трохи подорожчає :D Кажуть, на російському форумі, що Nexans GmbH знає за такі випадки(що їх кабель "плаче" в стінах), й охоче відшкодовує всім завданих збитків :lol:)

 

тоді як розуміти це?

Це так розуміти, коли налаштовані на щось середнє, переконувати довго не потрібно! Коли готові купити найдешевше "сміття", тоді треба багато часу/нервів... Та й то не завжди допоможе, підуть візьмуть якесь невідоме "чудо" й чхали вони й на ЗЗЦМ й Інтеркабелі з Одесскабелями разом взяті!)) Де "європа", я думаю пояснювати не потрібно :D))) Якось так)

Та в будь-якому разі Ви не зрозуміли головного

Я прекрасно розумію Вашу і Firetuf-а точку зору)

Все наше "гуано", все закордонне, супер хороше, яке б воно там не було :D

Що це за шматок ***на?)))

1821aace91e4t.jpg

1696ca51a294t.jpg

33550a3fbe33t.jpg

 

Це - TKD KABEL GmbH - www.tkd-kabel.de/

Мав його 2 барабани(по 1км), різав потихеньку, і тут десь в середині такий ось сюрприз)) Де Європейська якість, контроль, "нано електротехнічна" мідь :crazy:?)

Чи Європі це можна пробачити?) Чи це на "швидкість" не впливає?)

 

Це називається більш-менш цифри підтягнули і вийшли на 25%. Звідки ціна 20грн взялась, при максимальній розбіжності 10-15грн?

Там ключове слово премія за переробку, це Вам і на зараз і на майбутнє. ;) От і виходить що вона або значно зменшилась або впала якість чи кількість мідної і полімерної складової.

І європейський кабель тут ні до чого бо виходячи з наведених цифр премії там не падали, а якість як завжди на рівні.

Ціна 20грн/м була коли мідь вартувала більше, як сьогодні, і курс був 26 грн)) Це було давно, але й ціна 5800 за мідь, теж була давно))

 

Виходячи з наведених цифр, це значить, що раніше доставка 100м cyky-j - була в районі 5у.е. з бухти, а тепер біля 15у.е. :crazy: Ось і ра***те, що там впало, якість, премія чи ще щось інше...)

Змінено користувачем neoteh
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробую втрутитись у Вашу дискусію. Відразу хочу зазначити, що я не спеціаліст у електриці (чи конкретно у кабелях). Думаю, той факт, що наших виробників кабелю немає закордоном, а закордонні - присутні у нас, не свідчить про те, що якість наших гірша. Тут необхідно дивитись глибше. У нас мало хто має бажання везти товар з-за кордону офіційно, тим більше у випадках коли на нашому ринку є більш-менш відповідні за якістю аналоги. Завтра постараюсь (якщо не забуду) подивитись ставки мита на наш кабель при ввезенні, наприклад, в Польщу, і, відповідно, мито при ввезенні такої ж продукції з Польщі в Україну.

Щоб везти офіційно в Україну необхідно: 1. Заплатити імпортне мито (при ввезенні з Польщі, можливо, воно становить 0% - необхідно перевірити). 2. Заплатити додатковий імпортний збір (однозначно 5%). 3. Заплатити ПДВ при розмитненні (однозначно 20%). 4. Придбати валюту для розрахунків з постачальником (що не так просто в даний час).

АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ. Величезна кількість імпортних товарів до нас цілком законно ввозиться без сплати цих всіх платежів і потім вже не настільки законно потрапляє у роздрібну торгівлю: можна ввозити 1 раз на добу для власних потреб без декларування до 50 кг товару вартістю до 500 Євро. Враховуючи рівень безробіття в прикордонних районах, перевезення товарів з Польщі (Словаччини і т.д.) є єдиним (і досить не поганим) заробітком. Тобто, одним легковим автомобілем (водій і два пасажири) (яких щодня десятки, а може сотні) можна перевезти 150 кг кабелю на суму 1500 Євро. При цьому купуючи в Польщі товар, умовно кажучи, по 1 Євро, замовнику (торговій точці) в Україні цей товар продається теж по 1 євро, а заробіток того хто перевозить - орієнтовно 18-20% від вартості у вигляді поверненого ПДВ (VAT) при вивезенні товару з Польщі. А вже торгова точка продає цей ж товар по 2 Євро (ВОНО Ж З ЄВРОПИ)

Торгові точки з-за кордону таким "бавитись" однозначно не будуть (і не можуть). Тому для них ввезення українського кабелю однозначно означатиме: 1. Сплата імпортного мита. 2. Сплата ПДВ при ввезенні. 3. Мати справу з українським ринком/постачальником, що у наших сьогоднішніх реаліях однозначно ризиковано.

Тому, на мою думку, наявність імпортних кабелів на нашому ринку (особливо у прикордонній зоні) та відсутність українських виробників за кордоном, пов'язана в першу чергу саме з тим, що я описав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробую втрутитись у Вашу дискусію. Відразу хочу зазначити, що я не спеціаліст у електриці (чи конкретно у кабелях). .......

Все что Вы написали и описали, выскажу одним предложением - "не нужно открывать Америку через форточку". Все затраты по ввозу товара, а именно импорта КПП, даже на этой ветке форума расписаны от и до. И то, что есть белые импортеры, серые и черные - это тоже всем известно. Вот например neoteh пожаловался, что ему подняли ставку за бухту кабеля от 5 у.е. до 15 у.е. У меня, например, ввоз подорожал только на 5% дополнительного налога по "борьбе с импортом". Разницу сечем?

А то, что в Европе наш товар никому не нужен, в том виде, в котором он сейчас есть - это факт. Да, никто не будет отрицать, что там существует жесткая защита своего рынка. Но о каком импорте в Европу может идти речь, если наши товары:

а) не соответствуют международным стандартам

б) не инспектируются общепризнанными органами

в) не застрахованы надежными компаниями

Дальше продолжать?

 

Добавлено через 19 минут

Я прекрасно розумію Вашу і Firetuf-а точку зору)

Все наше "гуано", все закордонне, супер хороше, яке б воно там не було

Що це за шматок ***на?)))

neoteh - сто раз сказано - никто не делай фетишь из эвропейского - процент низкосортности и товаров с нарушениями, в Европе гораздо ниже нежели у нас. Например, какой на***ен ШВВП для подключения электробритвы или светильничка может быть в 4 -6 мм.кв.?

То, что вы показали на фото - это же надо так было суметь хранить кабель, что все жилы окислились? И так равномерно! На 100% кабель хранился в воде. Говорите посреди барабана такая беда? Брехня!!! И любой технарь всем докажет, окись будет либо по всей длине, либо в начале/конце кабеля и это никак не зависит от производителя, будь-то ЗЗЦС, будь-то Priysmian. Да и самого барабана я, что-то не вижу...

А вот что происходит с тонкопроволочными жилами - это очень хороший пример, особенно тем дротокуртам, которые с пеной у рта доказывают о преимуществах применения кабелей типа ПВС/ШВВП в стационарных проводках.

p.s.: по фото. Сравнение кабеля от ЗЗЦС с кабелем от TKD KABEL - в зачОт. Еще минус пару прОцентов на закупку. Вот еще бы красную жилу в фотошопчике перекрасить....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...