Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Звичайна пістолетна піна для приклейки пінопласту

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Спробував звичайну пістолетну піну для приклейки пінопласту до цегляної стіни. Тримає чудово...єдине, що трішки довше вичікував після нанесення, щоб піна збільшилася в обємі і вже після приклеювання пінопласту не розширювалася...

 

Так як весною планую робити фасад...виникає закономірне питання: чи можна таку піну використовувти для монтажу пінопласту на фасад (все-таки ціна такої піни 30грн, спеціалізованої піни-кллею 69грн)....

 

 

Є в ній якась різниця (крім степеня розширення???)...по довговічності із "спеціалізованою"?? Ясно що буду дюбелити потім той пінолпаст

Хто що думає???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мішка клею мені вистачало максимум на 4-4,5кв.м. (ціна мішка 48грн...ну якщо брати звичайний плиточний - 29грн), банки піни мені вистачиило на 10кв.м. (30грн) + швидкість роботи + конструкція сама легша...

 

просто боюся, щоб потім то все не повідлітало від стіни..як піна буде стояти під пінопластом ірештою "фасадного пирога" під "шубу"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Хто що думає???

Слава (Cornett) уже высказывался.

Его мнение авторитетно.

И тут ещё.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одним словом....можна використовувати на фасаді звичайну морозостійку пістолетну піну??? бо хочу питання з цим матеріалом закрити ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

само-собою, що грибки будуть по технології

 

просто звичайною морозостійкою піною виходить саме дешевше/скоріше і простіше....відповідно я собі думаю так: вікна ж і двері всі на піну встановлюють і потім заштукатурюють/закривають....і вікна ж не вилітають через 5-10 років....відповідно і тут буде ця піна закрита пінопластом/клеєм/сіткою/грунтовкою/шубою/фарбою....значить і в цій системі буде піна нормально працювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....значить і в цій системі буде піна нормально працювати?

не хвилюйтесь. Буде всьо нормально з піною в такій системі:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

 

якраз Вашу відповідь і очікував :beer:

 

Брати морозостійку піну???

 

З балона поклеїв біля 8кв.м.:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брати морозостійку піну???

Ну в Тернополі зараз не набагато тепліше ніж в Києві. Так?

Тому, звичайно, ж морозостійку:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо час не підпірає, то чому ж тоді в квітні не використовувати вам цементний клей?

А зараз можете зробить експеримент?

Попробуйте кусок утеплювача приклеїть на стіну піною. Побачите, чи буде тримать чи ні.

Я використовував піну для монтажу утеплювача на дерев"янну поверхню. Перш ніж наважився, теж робив експеримент. Саша (Korni) давав ссилку, де я описував цей процесс.

Ось вона:www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=10331

Вікна ж взимку ставлять з використанням піни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто тому, що:

1. швидше

2. простіше

3. якщо піде нормально на пістолетній піні - то ще і дешевше, ніж клеєм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробував звичайну пістолетну піну для приклейки пінопласту до цегляної стіни. Тримає чудово...єдине, що трішки довше вичікував після нанесення, щоб піна збільшилася в обємі і вже після приклеювання пінопласту не розширювалася...

 

Так як весною планую робити фасад...виникає закономірне питання: чи можна таку піну використовувти для монтажу пінопласту на фасад (все-таки ціна такої піни 30грн, спеціалізованої піни-кллею 69грн)....

 

 

Є в ній якась різниця (крім степеня розширення???)...по довговічності із "спеціалізованою"?? Ясно що буду дюбелити потім той пінолпаст

Хто що думає???

 

Я клеил ППС на жидкий пенопласт(та же пена). Без грибков и прочих дополнительных фиксаторов. Пену наносил по периметру листа и квадрат в центре. Перед поклейкой стену грунтовал церезитовской грунтовкой ST. Три года - полет нормальный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так по ідеї це булоб одразу видно...ще при нанесенні піна б плавила пінопласт...

 

чи я помиляюсь???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
а сколько пены наносить?

Если пенопласт 1*1м полоску по периметру и пару полос на равном расстоянии по центру. Если 0,5*1 - по периметру и центр зигзагом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на вашому місці ні з якою піною б не зв'язувався,хіба що об'єкт на продаж,якщо не хочете цементним клеєм(що є найліпшим варіантом)є спец клей для приклеювання пінопласту в тюбиках,але я таким клеєм клеїв тільки на дерев'яну поверхню.Є хороші виробники по цементному клею,для чого вам новий ровер8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на вашому місці ні з якою піною б не зв'язувався,хіба що об'єкт на продаж,якщо не хочете цементним клеєм(що є найліпшим варіантом)є спец клей для приклеювання пінопласту в тюбиках,але я таким клеєм клеїв тільки на дерев'яну поверхню.Є хороші виробники по цементному клею,для чого вам новий ровер8-)

 

Добре, що Ви не на місці Дениса - так як існує спеціальна піна для приклеювання пінополістиролу, що дозволяє уникнути містків холоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я, бы навашом месте не икспириминтировал,потомушо сечас материалы не сдишоых.переплатите на 1000гр.больше, но будите уверены что всё нормально.8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, що Ви не на місці Дениса - так як існує спеціальна піна для приклеювання пінополістиролу, що дозволяє уникнути містків холоду.

 

Причому тут містки холоду???:unknown:Людина ж питається чи можна клеїти на піну-ось я й відповів(всі відповіді базуються на власній практиці,а не на теорії).Мости холоду створюються на стиках пінопласту,коли він не стикується плотно,якщо утворилися такі шпари то можна їх запінити,а можна позакладати пінопластом:good:Я вважаю,що така економія недоцільна8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой вопрос основан на том, что :

в руках был пистолет с пеной, рядом валялся огразое экструдированного пенополистирола и кусок пенопласта от упаковки стиралки, попробовал-оба прилипли.

дом-смесь ракушки и бутовой кладки на глиняном растворе ( к которому цемент плоховато прилипает).

вот так, пеной конечно удобней, к то му же мне кажется летом особенно, раствор сильно быстро сохнет, пена не так.

или я где-то ошибаюсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причому тут містки холоду???:unknown:Людина ж питається чи можна клеїти на піну-ось я й відповів(всі відповіді базуються на власній практиці,а не на теорії).Мости холоду створюються на стиках пінопласту,коли він не стикується плотно,якщо утворилися такі шпари то можна їх запінити,а можна позакладати пінопластом:good:Я вважаю,що така економія недоцільна8)

 

Притому, що при використанні цементного розчину вони утворюються, а при використанні піни - ні.

Повторюсь ще раз - існує спеціальна піна для приклеювання пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если стены из ракушняка без штукатурки то пеной вы врядли приклеете нормально.

 

Обычная пена клеит так же крепко как и спец. пена. Но неизвестно как она себя поведет со временем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...