Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

WiFi доступ в интернет вокруг Киева.

Diver

Рекомендовані повідомлення

вы проснулись только... интернет только-только начинает шагать за город, в Киеве и пригородах еще полно невостребованной клиентуры.

а ведь за город нужно нааамного больше вливаний, например по тому же кабелю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы проснулись только... интернет только-только начинает шагать за город, в Киеве и пригородах еще полно невостребованной клиентуры.

а ведь за город нужно нааамного больше вливаний, например по тому же кабелю.

Так и денег за городом можно больше получить! Не понимаю я этого, в городах дикое перенасыщение интернера, войны кусачками, а за городом, говориш что готов и много денег за подключение, и абон-плату готов приличную платить, а такое ощущение что деньги никому не нужны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и денег за городом можно больше получить! .

откуда у вас такая информация?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и денег за городом можно больше получить!

клиентов за городом гораздо меньше, вложения в инфраструктуру выше

выход - чтото типа ubiquiti или то, что мы сейчас разрабатываем на базе wifi 802.11n или ac

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

откуда у вас такая информация?

Оттуда что жить за городом дороже.

 

Добавлено через 2 минуты

клиентов за городом гораздо меньше, вложения в инфраструктуру выше

выход - чтото типа ubiquiti или то, что мы сейчас разрабатываем на базе wifi 802.11n или ac

Ну да, wifi какойнить. Никаких "войн кусачек" итд.

 

И я сейчас на что угодно готов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у Глевасі з'явився новий провайдер, на днях підключився, але ще не пробував через відсутність роутеру. На будинку стоїть (ссылка устарела) далі Poe і далі роутер/свіч або напряму в комп. По ціні - підключення 99грн, обладнання 870 грн., абонплата за 1 мегабіт в дві сторони 119 грн
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! А можно координаты провайдера по Глевахе?

0674440537 Володимир. Безпосередньо займається підключенням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а точнее ? какой опыт ?

 

пока выход предложили один - укртелеком. но дороговато, да и телефон мне не нужен, только интернет.

 

Дасссс Если Укртелеком дороговато (50грн за 5Мб) то незнаю даже что сказать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дасссс Если Укртелеком дороговато (50грн за 5Мб) то незнаю даже что сказать

подключка укртелекома 4000грн и интернет не высокоскоростной

 

пролан озвучили 400 баксов подключка и 100грн абонплата

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предлагаю отмечаться желающим, кто ищет возможность подключить себе интернет в 10-20км от Киева по WiFi доступу.

Посмотрим как много есть желающих на форуме, в каких местах их больше всего, и что из этого можно сделать.

50.283074 x 30.292504

Есть 4 постоянно живущих и желающих получить нормальный инет. Это те, с кем я общался на эту тему ... другие если узнают - тоже подтянутся.

Один абонент набегами появляется и выпрашивает у меня вай-фай доступ. Я не даю, ибо тот 3G что сейчас у меня есть не стабилен.

Ну и рядом коммерческая зона с 3G антеннами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50.283074 x 30.292504

Есть 4 постоянно живущих и желающих получить нормальный инет. Это те, с кем я общался на эту тему ... другие если узнают - тоже подтянутся.

Один абонент набегами появляется и выпрашивает у меня вай-фай доступ. Я не даю, ибо тот 3G что сейчас у меня есть не стабилен.

Ну и рядом коммерческая зона с 3G антеннами.

 

maps.google.com/?ll=50.451657,29.937572&spn=0.058476,0.096903&t=m&z=14

 

Хотя на выходных, у меня очередное "подключение к интернету".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тот 3G что сейчас у меня есть не стабилен.

Ну и рядом коммерческая зона с 3G антеннами.

 

А что Фрештел - не достаёт?

 

Добавлено через 1 минуту

maps.google.com/?ll=50.283074,30.292504&spn=0.009639,0.025063&t=m&z=16

 

Хотя на выходных, у меня очередное "подключение к интернету".

 

Интересно наблюдать - что на этот раз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

0674440537 Володимир. Безпосередньо займається підключенням
Поспілкувався з Володимиром ... наче все зрозуміло і прозоро. Залишилося питання - що на практиці можна отримати? Скажімо, було б цікаво побачити результати в www.speedtest.net/ у будній день ввечері (20-22 годин), і у вихідний в це й же час.

 

Добавлено через 2 минуты

А что Фрештел - не достаёт?
На все мои вопросы относительно Фрештела я получил достаточно плавающие ответы. А некоторые знакомые советовали НЕ связываться с фрештелом.

 

Потому вопрос до практики не дошел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что Фрештел - не достаёт?

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Интересно наблюдать - что на этот раз?

Токо шо очередной провайдер отменил. Похоже проще построиться там где интернет есть. :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкувався з Володимиром ... наче все зрозуміло і прозоро. Залишилося питання - що на практиці можна отримати? Скажімо, було б цікаво побачити результати в www.speedtest.net/ у будній день ввечері (20-22 годин), і у вихідний в це й же час.

знаєте, трохи розчарований

пробував на днях спідтест показало 1,2 /0,98

А оце щойно затестив, результат розчарував

Завтра спитаю в чому річ

2235797218.png

хоча ось попробував за пару хв, ніби краще 2235815909.png

одним словом не стабільно, але вдень дружина без проблем дивиться онлайн з ексу, онлайнт тв, ввчері пробував онлайн тв - політ нормальний. пінг трохи тупуватий

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пробував на днях спідтест показало 2235815909.png

ISP: KYIVSTAR GSM

Прикольно...

Кстати попробуйте сервер выбрать другой - например Киев Лаки нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаєте, трохи розчарований

Дякую за тести ...

Приїздили вони сьогодні до знайомого, що по моїй наводці їх викликав ... живе не далеко від мене ... скакали по даху, міряли, склали гарне про себе враження.

Ще думаємо, що робити. Знайомий в ямі сидить ... якщо я погоджуся, то мабуть будемо домовлятися через мене перекидати лінк в яму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за тести ...

Приїздили вони сьогодні до знайомого, що по моїй наводці їх викликав ... живе не далеко від мене ... скакали по даху, міряли, склали гарне про себе враження.

Ще думаємо, що робити. Знайомий в ямі сидить ... якщо я погоджуся, то мабуть будемо домовлятися через мене перекидати лінк в яму.

дядьки прикольні, я б навіть сказав порядні і без вимахонів

ISP: KYIVSTAR GSM

Прикольно...

Кстати попробуйте сервер выбрать другой - например Киев Лаки нет

теж звернув увагу, виходить у них провайдер київстар, тільки не зрозумів вхідний інтеренет у них через супутник чи яким чином?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теж звернув увагу, виходить у них провайдер київстар, тільки не зрозумів вхідний інтеренет у них через супутник чи яким чином?

 

Наскільки мені відомо Київстар також може здійснювати підключення до своєї оптико-волоконної мережі.

Тоді ймовірно так: я підключений до Київстар оптикою (купую їх інтернет), далі мабуть за допомогою наприклад Nano Station роблю лінки кінцевим клієнтам, - продаю Вам.

 

Нормально.

 

Тільки чому GSM написано? Може правда так й має бути-така назва?..

 

А яка максимальна/сердня обіцяна швидкість?

І чому такі різні результати тестів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теж звернув увагу, виходить у них провайдер київстар, тільки не зрозумів вхідний інтеренет у них через супутник чи яким чином?
два моменти, що згадалися:

1) сказали, що антену направлять тре на переїзд. На переїзді найвища точка - труба котельні. Мабуть з неї "опромінюють".

2) знайомий казав, що вони обновилися, що в них іззовні на роздачі 117Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки мені відомо Київстар також може здійснювати підключення до своєї оптико-волоконної мережі.

Тоді ймовірно так: я підключений до Київстар оптикою (купую їх інтернет), далі мабуть за допомогою наприклад Nano Station роблю лінки кінцевим клієнтам, - продаю Вам.

 

Нормально.

 

Тільки чому GSM написано? Може правда так й має бути-така назва?..

 

А яка максимальна/сердня обіцяна швидкість?

І чому такі різні результати тестів?

так схема саме така, тільки на таку роздачу потрібна ліцензія. Якщо б без ліцензії, то можна було б купити наприклад в рубікона інтерент по тарифах як у києві, вони є в будинках за переїздом і забацати собі таку станцію суто для себе. швидкість була б огогооо, а плата 50 грн.

От мені теж незрозуміло слово GSM, але мабуть так і повинно бути. Обіцяно 1Мб на вхід та вихід. Чому результати такі хз, поідеї клієнтів ще не так багато (підключають десь 3 тижні), тому навантаження на базу не повинно бути сильним

два моменти, що згадалися:

1) сказали, що антену направлять тре на переїзд. На переїзді найвища точка - труба котельні. Мабуть з неї "опромінюють".

2) знайомий казав, що вони обновилися, що в них іззовні на роздачі 117Мбіт.

так, на трубі море антен, всі мобільні оператори і мабуть ще купа усього. точка там дійсно найвища по окрузі.

щодо максимальної швидкості здається називали як ви й кажете 117Мбіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так схема саме така, тільки на таку роздачу потрібна ліцензія.

Так, я знаю. Її цілком можливо отримати.

Обіцяно 1Мб на вхід та вихід. Чому результати такі хз, поідеї клієнтів ще не так багато (підключають десь 3 тижні), тому навантаження на базу не повинно бути сильним

 

Оце, на мій погляд вже погано. Якщо схема така, як ми вважаємо, то на кожного клієнта встановлюється обмеження максимальної швидкості, і якщо швидкість є у провайдера - то вона має бути і у кінцевого абонента...

Тоді, що - або є якись перешкоди...або вже/ще немає швидкості?.. Або щось не те з Вашим компом :)

 

І 1 Мбіт/с - маловато, як на мене... На сьогодняшній день... Навіть Утел, або Рев Б більше можуть видавати..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце, на мій погляд вже погано. Якщо схема така, як ми вважаємо, то на кожного клієнта встановлюється обмеження максимальної швидкості, і якщо швидкість є у провайдера - то вона має бути і у кінцевого абонента...

Тоді, що - або є якись перешкоди...або вже/ще немає швидкості?.. Або щось не те з Вашим компом :)

теоретично так, тоді виходить що вхідний канал не стабільний, або якась перешкода, теоретично у мене є пряма видимість на трубу за виключенням берези у сусіда.

І 1 Мбіт/с - маловато, як на мене... На сьогодняшній день... Навіть Утел, або Рев Б більше можуть видавати..

після того як на позняках у мене було 100 мб укр. і 8 закордон за 50 грн, то я теж так думав. але після 2х років мтсу для мене це нормальна швидкість, а враховуючи, що після народження сина, я не дивився жодного фільму через брак часу, то це цілком достатня швидкість:D

Хоча при помегабайтному тарифі на мтсі останнім часом була не погана швидкість за виключення пікових моментів ввечері та вихідні

 

Добавлено через 31 секунду

Так, я знаю. Її цілком можливо отримати.

це рентабельно при чималій кількості абонентів, а так це мегадороге задоволення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І 1 Мбіт/с - маловато, як на мене... На сьогодняшній день... Навіть Утел, або Рев Б більше можуть видавати..

Утеловскькі результати з труби, я кої роздається вищезгаданий інтернет:

2236797498.png

Давноад добрий.

Аплоад ніякий. Для моїх задач аплоад критичний.

 

Також з мінусів: 2-3 рази в день падає інтернет. Досліди показали, що база відсікає модем і той перемикається на сусідній опромінювач, на якому нема інтернета. А раз у місяць бува зникає інтернетовський опромінювач на 1-2 дні :(

Із спілкування з, тоді ще УкрТелекомом, спочатку відпиралися - казали, що в зоні мого прийому в них нема БС і інтернет вони в цьому районі не гарантують. Після того як я ім виклав усі ідентифікатори іхніх технічних засобів, погодилися що БС в цьому районі є, але вона працює в тестовому режіми, і знову ж таки - вони не гарантують покриття в цьому районі. Отака справа :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...