Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рождение моей мансарды

NzicK

Рекомендовані повідомлення

Еще одного не понимаю, зачем автор набивал шнур между стропил над утеплителем(первые фотки)? Чтобы не разбухал, и не упирался в гидроизоляцию? Или без шнурка будет сползать? У меня такая же ситуевина. Стропила 17см, утеплитель 15см (рулонный). Планирую шнур бить под утеплителем, а то вываливатся будет. А потом уже набивать рейки для дополнительных 5см ваты.... Или я не прав?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже хороша тема! Як я розумію автор тут більше не появляється, хотів би почути його думку, ну і не тільки його.

Буду вдячний за пораду всім бажаючим відписатись.

 

Така ситуація:

Мауерлат укладений по середині стіни.

 

Куди я повинен вкладати мінвату? За мауерлат? Там залишається меньше ніж півцегли, далі підшивка криші. Думаю, чи не буде сифонити, між ватою і стіною!? Підкажіть будь-ласка, як краще зробити.

 

Вам вату потрібно вкладати вату між кроквами аж на мауерлат, ну і звичайно потрібно закріпити обмежувальні дощечки або рейки на краю мауерлата,щоб вата не сповзла на підшивку.По кроквах набити рейки перпендикулярно кроквам, між ними вату вкладаєте впритул до стіни або на стіну, як вийде. На стіні до мауерлата бажано вирівняти поверхню, щоб вата краще вклалася на поверхні. Якщо щільно вкладете вату на стіні, без наскрізних щілин, то у Вас повинно вийти приблизно 200мм від початку стіни і до краю мауерлата і цього достатньо. Нічого сифонити не буде.Удачі.

 

Добавлено через 12 минут

Еще одного не понимаю, зачем автор набивал шнур между стропил над утеплителем(первые фотки)? Чтобы не разбухал, и не упирался в гидроизоляцию? Или без шнурка будет сползать? У меня такая же ситуевина. Стропила 17см, утеплитель 15см (рулонный). Планирую шнур бить под утеплителем, а то вываливатся будет. А потом уже набивать рейки для дополнительных 5см ваты.... Или я не прав?

Все вірно.Шнур над утеплювачем закріплений для того, щоб зберегти зазор між гідроізоляцією (супердифузійною мембраною) і утеплювачем для правильної роботи даного пирога. Утеплювач повинен постійно провітрюватись і в даному зазорі утворюється протяг від карнізу до конька, що вкрай необхідно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб зберегти зазор між гідроізоляцією (супердифузійною мембраною)

 

Так зазор потрібен тільки у випадку, коли плівка не паропроникна. Якщо використовується супердифузійна мембрана, то цей зазор зайвий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так зазор потрібен тільки у випадку, коли плівка не паропроникна. Якщо використовується супердифузійна мембрана, то цей зазор зайвий.

 

Через пару років пори у супмембрані заб"ються порохом, павутинням і т. д.

Так що береженого Бог береже.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через пару років пори у супмембрані заб"ються порохом, павутинням і т. д.

 

Чим обгрунтований даний висновок: переконалися на власному досвіді, є якісь дослідження...? Запитання не заради суперечки. Мені цікаво розібратися в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"обмежувальна рэйка" имеет свое название - ветровая доска. Устанавливается вертикально или перпенд. стропил.

Функция понятна из названия, а еще служит для упора утеплителя.

 

Ветровая доска, по моему мнению, тоже должна быть закреплена таким образом, чтобы между ней и гидроизоляцией оставался вентзазор. Если ее закрепить полностью по ширине стропил, то смысл организации зазора между утеплителем и гидроизоляцией в дальнейшем теряется.Или я ошибаюсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим обгрунтований даний висновок: переконалися на власному досвіді, є якісь дослідження...? Запитання не заради суперечки. Мені цікаво розібратися в цьому питанні.

Це моя особиста думка. Якщо в квартирі чи будинку тривалий час ніхто не проживає, звідки там набирається пилюка та павутиння?:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це моя особиста думка. Якщо в квартирі чи будинку тривалий час ніхто не проживає, звідки там набирається пилюка та павутиння?:unknown:

 

У мене є сумніви до того, що пил перешкоджає "диханню" мембрани. Можливо, паропроникність, при цьому, зменшується не суттєво...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам вату потрібно вкладати вату між кроквами аж на мауерлат, ну і звичайно потрібно закріпити обмежувальні дощечки або рейки на краю мауерлата,щоб вата не сповзла на підшивку.По кроквах набити рейки перпендикулярно кроквам, між ними вату вкладаєте впритул до стіни або на стіну, як вийде. На стіні до мауерлата бажано вирівняти поверхню, щоб вата краще вклалася на поверхні. Якщо щільно вкладете вату на стіні, без наскрізних щілин, то у Вас повинно вийти приблизно 200мм від початку стіни і до краю мауерлата і цього достатньо. Нічого сифонити не буде.Удачі.

Ось так ви маєте на увазі? Як на фото? В такому випадку сам мауерлат не буде утеплений. Між ним (знизу) і стіною звичайно ж є щілини....

Получиться така ситуація як на малюнку. Мене цікавить, чи не буде промерзати сам мауерлат, чи не буде мостиком холоду простір між зовнішнім утеплювачем стіни(пінопластом) і ватою по кроквах.

Думаю буде краще, щоб вата заходила за мауерлат.....

2012-11-01_004810.jpg.09cc8e3ad2c65a74c49b20e064de925e.jpg

1963100162_.jpg.ab117179af82d051f91d7251c8442f41.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так ви маєте на увазі? Як на фото? В такому випадку сам мауерлат не буде утеплений. Між ним (знизу) і стіною звичайно ж є щілини....

Получиться така ситуація як на малюнку. Мене цікавить, чи не буде промерзати сам мауерлат, чи не буде мостиком холоду простір між зовнішнім утеплювачем стіни(пінопластом) і ватою по кроквах.

Думаю буде краще, щоб вата заходила за мауерлат.....

 

Ви в попердньому пості не сказали, що стіни утеплені пінопластом. Так, в такому випадку краще вату завести за мауерлат, але паробар"єр тільки до стіни і прклеїти його бутилкаучуковою стрічкою. Контур утеплення не повинен бути розірваним. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас неплохо получилось. Из того что видно, всего две ошибки.

Если можно, то укажите какие ошибки? Говорят- лучше учиться на чужих ошибках, чем на своих. Потому то и выложил свою работу на обсуждение, если кто надумает сам всё делать или контролировать роботу мастеров, пусть смотрят и извлекают нужную информацию. Ну, и не ошибаеться только тот, кто ничего не делает.

LeoStar! Присоединяюсь к просьбе :rolleyes: :drinks:

Нам в следующем сезоне предстоит такая же работа.

Огромное спасибо автору темы! :drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да нет не так. Посмотрите фото на моей первой странице. Сначала на стропиле сбоку вдоль проведите линию 50 мм от досок, так же и на противоположной стропилине и по линиях пристрелите бичёвку между стропил от стропилины к стропилине. У вас получится от низа стропилины до бичёвки 100мм это толщина матов 2х50, над бечёвкой до досок растояние 50мм какраз хватит для вентиляционного зазора. Так проделайте по всему наклону от фронтона до фронтона.Затем просто шурупами прикрутите длинные рейки 50х50мм поперёк к стропилам ( не между стропил,а сверху стропил ) также по всей длинне наклона от фронтона до фронтона по тем размерам которые указал.Маты укладываете один слой между реек и бичёвкой 1200 по длинне стропил, а второй слой между реек 1200 получится поперёк и будут перекрыты все стыки и стропила.В результате должны быть видны только рейки и между ними утеплитель как на моих фото. надеюсь понятно разъяснил.

В вашем описании толщина ваты получается 150мм (100 между стропилами и 50 поперёк между брусами 50х50). А каким образом достичь рекомендованного минимума ваты в 200мм, не говоря уже о 250мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наклеїли бутилкаучукову лєнту на неї пароізоляцію, потім притиснули металопрофілем і те що залишилося накриється штукатуркою.

Якщо штукатурити влітку, то ніякої вологи не буде.:)

NzicK, мова іде про Ізоспан СЛ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А каким образом достичь рекомендованного минимума ваты в 200мм, не говоря уже о 250мм?

обрешетку под утеплитель делать, тем более, что стропила по хорошему тоже перекрыть утеплителем надо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В вашем описании толщина ваты получается 150мм (100 между стропилами и 50 поперёк между брусами 50х50). А каким образом достичь рекомендованного минимума ваты в 200мм, не говоря уже о 250мм?

 

Якщо крокви (строила) не позволяють вмістити більшу товщину вати (наприклад крокви 150 мм), то необхідно прикріпити саморізами рейки чи бруски необхідної товщини вздовж по кожній крокві, вкласти вату необхідної товщини, а потм всерівно бажано впоперк рейки і вату, щоб перекрити стики попередніх слоїв вати.

 

Добавлено через 3 минуты

NzicK, мова іде про Ізоспан СЛ?

Так, помоєму він.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NzicK

А нічого страшного, що ви пароізоляцію пробивали, прикручуючи п-гаки для гіпсокартону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NzicK

А нічого страшного, що ви пароізоляцію пробивали, прикручуючи п-гаки для гіпсокартону?

Страшного нічого,адже я використовував підкладки під ними на бутилкаучуковій основі, а вони ущільнюють надійно.:-x

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страшного нічого,адже я використовував підкладки під ними на бутилкаучуковій основі, а вони ущільнюють надійно.:-x

Ви маєте на увазі шматочки к1?

Моя робота....:beer:

DSC01187.thumb.JPG.66ef39cadc32a379e7c262899a4dc489.JPG

DSC01198.thumb.JPG.b668e027d442c8ceea424222badeeb69.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна ситуація:

Трикутник! З одної сторони я змушений його утепплити, бо втикається в основну частину дому. На другій стороні можу вибити диру, але чи це допоможе? Сквозьняку не буде. Довжина трикутника 4м. Що порадите?

DSC01202.thumb.JPG.3a63b77cb803200e81244fe4a8fcc2d1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі шматочки к1?

Моя робота....:beer:

Можна і її, але краще щось пошукати міцніше, а основа повинна бути як К-1 самоклеюча, ну і різати по ширині підвісів. Нормально все получається.:beer:

 

Добавлено через 1 минуту

Ще одна ситуація:

Трикутник! З одної сторони я змушений його утепплити, бо втикається в основну частину дому. На другій стороні можу вибити диру, але чи це допоможе? Сквозьняку не буде. Довжина трикутника 4м. Що порадите?

Що Ви маєте на увазі "трикутник" - це фронтон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Що Ви маєте на увазі "трикутник" - це фронтон?

Ну можна сказати що так.... Утепляю по горизонтальних балках.... Ось не знаю, чи варто вибивати в одному фронтоні диру....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну можна сказати що так.... Утепляю по горизонтальних балках.... Ось не знаю, чи варто вибивати в одному фронтоні диру....

"Кашу маслом не испортишь". Звичайно, вибивайте, збільшення сквозняку над утеплювачем тільки на користь.:Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожайлуста, какой способ крепления ограничительных планок для утеплитепя лучше в случае наружного утепления стен пенопластом:1)когда планка крепится в одной плоскости со стеной (вертикально) и на на нее затем заводится утеплитель пенопласт;2)либо ее лучше закрепить под углом к стене перпендикулярно стропилам и этот узел утепляепляется тольковатой изнутри, а дерево снаружи останется открытым и дышащим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Кто толком объяснит как отличить гидро от паро-барьера. По тому как в магазинах выставляют один тип барьера, под двумя функциональными назначениями (названия шрих и лот-кода абсолютно совпадают), а ведь там заложена вся информация о товаре

 

можна приставити матеріали до рота Ж-) і попробувати його продути, гідробарєр продуватиметься з обох сторін, а паробарєр тільки з одної сторони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пост №142 а вот тут пожалуйста детальней)

Откуда нарисовались откосы на мансардных окнах :)

Как там крепится гипсокартон? Опишите пожалуйста детальней

 

:beer:

 

Несколько фото перегородок и почти подготовленная спальня под шпаклёвку

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1358364&postcount=142

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...