Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення газобетонними плитами D200

ФОН

Рекомендовані повідомлення

Володя, добрый день,

 

Подскажите будет ли достаточно мне утепления 10см Бетоля для дома из ПОРОТЕРМА 44 на теплом растворе. Бетоль клеить будем на теплом растворе. К примеру, форумчанин Экодом планирует утеплять 20см...

 

Второй вопрос, как лучше крепить бетоль в поротерм (он же пустотный), планируем кроме клея использовать пластмассовые грибки...

 

Спасибо, за вашу щедрость в передаче опыта...

 

Прилагаю фото системы утепления Бетоль у меня на участке :D

DSC_0024.JPG.fed26dd36f07512fb177b93d95cb7b80.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Володя, добрый день,

 

Подскажите будет ли достаточно мне утепления 10см Бетоля для дома из ПОРОТЕРМА 44 на теплом растворе. Бетоль клеить будем на теплом растворе. К примеру, форумчанин Экодом планирует утеплять 20см...

 

Второй вопрос, как лучше крепить бетоль в поротерм (он же пустотный), планируем кроме клея использовать пластмассовые грибки...

 

Спасибо, за вашу щедрость в передаче опыта...

 

Прилагаю фото системы утепления Бетоль у меня на участке :D

10см БЕТОЛЬ буде достатньо на ваш 44см поротерм,навіть з запасом.Ви цілком попадаєте в норми ДБН.Що до кріплення то вам обовязково давати грибки і обовязково якісні та в кобну плиту,не в кожному поротермі грибок закріпиться добре тому краще перестрахуватись.В повнотілу цеглу цього робити непотрібно там грибки розміщають попериметру в кожну плиту через кожних два ряти .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДОБРОГО ВЕЧОРА. Вибачте, що не одразу відповідаю. На даний момент в неті можу сидіти тільки на вихідних. А щодо ваших запитань, то БЕТОЛЬ підходить для утеплення горищь. Товщина БЕТОЛЮ є 8 см і 10 см. Для вашого горища потрібно буде щонайменше дві 8-ки стелити на горище з перевязкою по швах, щоб було хоча б 16 см. А кращий варіант - дві 10-ки. Так як ви пишете, що горище не використовується, я б вам рекомендував як мінімум заармувати сітку з клеєм. Хоча БЕТОЛЬ і витримує 5 кг. на см2, але це буде більш надійніше для вас тай по бюджету в порівнянні з стяжкою дешевше.

 

Не згоден. Калуш це ІІ регіон і треба для горищного перекриття 4,5м²*K/Вт. А навіть якщо взяти ідеалізований тепловий опір в 0,055 то ми отримуєм для 20см: .2/.055*=*3.6363636364 м²*K/Вт (розрахунок спрощено), що недостатньо. Але я не вірю у 0,055 а вірю у 0,065 і ми отримуєм 3,077м²*K/Вт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не згоден. Калуш це ІІ регіон і треба для горищного перекриття 4,5м²*K/Вт. А навіть якщо взяти ідеалізований тепловий опір в 0,055 то ми отримуєм для 20см: .2/.055*=*3.6363636364 м²*K/Вт (розрахунок спрощено), що недостатньо. Але я не вірю у 0,055 а вірю у 0,065 і ми отримуєм 3,077м²*K/Вт.

Незовсім так.До ваших розрахунків потрібно брати доуваги теплопровідність самого перекриття+чи будинок має горище під кровльою чи перекриття без покрівлі. Показник 4.5 це горищне перекриття без покрівлі.+

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

горищне перекриття без покрівлі

ФОН - у Вас дуже добре розвинуте почуття гумору! Всяке буває! Наприклад покрівлю розібрали і всю зиму прийдеться так зимувати:), або взагалі забули про неї.

Насправді 4,5-для перекриттів, які відділяють житлові приміщення від неопалюваних горищ будинків менш ніж п'ятиповерхових.

Для ніздрюватого бетону щільн. 200кг/м3 яким і є бетоль - в умовах експлуатації 0,069 а конструкція неутепленого перекриття про яке й мова ніяк не може мати термічний опір 0,9

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН - у Вас дуже добре розвинуте почуття гумору! Всяке буває! Наприклад покрівлю розібрали і всю зиму прийдеться так зимувати:), або взагалі забули про неї.

Насправді 4,5-для перекриттів, які відділяють житлові приміщення від неопалюваних горищ будинків менш ніж п'ятиповерхових.

Для ніздрюватого бетону щільн. 200кг/м3 яким і є бетоль - в умовах експлуатації 0,069 а конструкція неутепленого перекриття про яке й мова ніяк не може мати термічний опір 0,9

 

Звідки ви взяли показник 0.069.У ДБН-2006 він відповідає сухому стану.Але ці дані застарілі.Згідно новішому нормативному документу ДСТУ 2010.Бетоль=небільше 0.055.А у стані експлуатації при найгірших умовах може максимум погіршитись до показника 0.06.10.thumb.jpg.ac7fcd8820fbfab69012140d4d03a37e.jpg

У інших традиційних утеплювачах різниця між сухим та станом експлуатації суттєво більша та коливається вмежах 0.01.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки ви взяли показник 0.069.У ДБН-2006 він відповідає сухому стану.Але ці дані застарілі.Згідно новішому нормативному документу ДСТУ 2010.Бетоль=небільше 0.055.

Без результатів лабораторних випробувань не повірю. Проведіть та опублікуйте результати і тоді буде розмова. А так 0.065 для Б і не меньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без результатів лабораторних випробувань не повірю. Проведіть та опублікуйте результати і тоді буде розмова. А так 0.065 для Б і не меньше.

 

На сайті є виставлений протокол досліджень,можна прочитати.+ вижче втемі я його вже висвітляв.+також є фото тепловізором двох будинків в Черкасах де один з них утеплений ППС а інший БЕТОЛЬ .Згідно розрахунків теплопровідність ППС+

=теплопровідності БЕТОЛЬ.На фото ППС показав гірші результати.Зрозуміло чому,на сьогоднішній день якісного ППС знайти нереально.Я особисто переважив 5 різних виробників густина невідповідає нівкого.Реалії такі що люди платять по ціні 25 ППС а отримують неякісну 15ППС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті є виставлений протокол досліджень,можна прочитати.+ вижче втемі я його вже висвітляв.+також є фото тепловізором двох будинків в Черкасах де один з них утеплений ППС а інший БЕТОЛЬ .Згідно розрахунків теплопровідність ППС+

=теплопровідності БЕТОЛЬ.На фото ППС показав гірші результати.Зрозуміло чому,на сьогоднішній день якісного ППС знайти нереально.Я особисто переважив 5 різних виробників густина невідповідає нівкого.Реалії такі що люди платять по ціні 25 ППС а отримують неякісну 15ППС.

Не треба демагогії. Я на цьому теж розуміюсь.

1. Протоколи були для сухого стану. Для "Б" протоколів немає. Без них я стаю на сторону покупця і приймаю гірші показники, ніж ті, що ви кажете. Зверніть увагу, що те, що я приймаю, вже краще за показники у ДБН.

2. Порівняння з ППС некорректне. У прикладах найгірші характеристики ППС. У випадку появи на ринку нормального ППС з перфорацією, він по багатьом характеристикам переважить бетоль. І, головне, не про ППС йде мова. Так можна почати порівнювати з чим завгодно.

 

Наголошую: я не намагаюсь хаяти бетоль. Я розглядаю його як один з непоганих варіантів утеплювача зі своїми перевагами та недоліками. Я бажаю побачити протоколи випробувань в умовах експлуатації, щоб отримати реальну картину. До цього моменту надаю перевагу песимістичному варінту для гарантії отриманих показників. Надайте протоколи по теплопровідності в умовах "Б" (повні а не 1 листок) і мої "претензії" припиняться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото ППС показав гірші результати.Зрозуміло чому,на сьогоднішній день якісного ППС знайти нереально.Я особисто переважив 5 різних виробників густина невідповідає нівкого.Реалії такі що люди платять по ціні 25 ППС а отримують неякісну 15ППС.

Поясните пожалуйста каким это образом? Пускай пенопласт не качественный, пускай плотность не 25, а 15, но на теплосопротивление это не каким образом не влияет так как коэффициент теплопроводности у них одинаковый!!! Единственное, на что это может повлиять - это на долговечность конструкции!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки ви взяли показник 0.069.У ДБН-2006 він відповідає сухому стану.Але ці дані застарілі.

ДБН В.2.6-31:2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ

Вибачте, не сухому а в умовах "А" /хоча слід застосовувати в умовах "Б" - 0,074/, тому що запровадження нового документа не скасовує дію фізичних законів, в результаті якої були сформовані характеристики матеріалів висвітлені в попередніх і нині чинних нормативних документах (особливо складених в період з більш жорсткою системою якості).

Не плутайте понятть, бо Ви, як виробник, повинні дати матеріал відповідно до вимог Вашого ДСТУ Б В.2.7-45:2010, та при проектуванні, як проектувальник теплоізоляційної оболонки, будь-ласка, приймайте значення обумовлені відповідним нормативним документом і це буде гарантією дійсності вашого розрахунку.

Крім того ДСТУ Б В.2.6-36:2008 не класифікує СФТО із використанням ніздрюватих бетонів, як таку. Тобто: стіна з улаштованою на ній опорядженою системою скріпленої теплоізоляції із ніздрюватобетонним утеплювачем - це нестандартна конструкція.

Змінено користувачем v2w
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясните пожалуйста каким это образом? Пускай пенопласт не качественный, пускай плотность не 25, а 15, но на теплосопротивление это не каким образом не влияет так как коэффициент теплопроводности у них одинаковый!!! Единственное, на что это может повлиять - это на долговечность конструкции!

Вы ошибаетесь. Разный у них к-т теплопроводности. Впрочем, разница небоольшая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы ошибаетесь. Разный у них к-т теплопроводности. Впрочем, разница небоольшая.

Так в чём же я ошибаюсь??? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в чём же я ошибаюсь???

В характеристиках пенополистирола. ДБН В.2.6-31:2006. Приложение Л. Таблица Л.1. Раздел 1.2. Блок 19. Столбец 9:

Для 15кг/м³; λ=0,055 Вт/(м*°К)

Для 25кг/м³; λ=0,053 Вт/(м*°К)

Все для "Б". Разница небольшая. Но она есть и вы ошибаетесь. Оптимал по характеристикам по теплопроводности для пенополистирола выходит при плотности порядка 50кг/м³. Кстати для ваты этот оптимум находится в районе 80кг/м³.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В характеристиках пенополистирола. ДБН В.2.6-31:2006. Приложение Л. Таблица Л.1. Раздел 1.2. Блок 19. Столбец 9:

Для 15кг/м³; λ=0,055 Вт/(м*°К)

Для 25кг/м³; λ=0,053 Вт/(м*°К)

Все для "Б". Разница небольшая. Но она есть и вы ошибаетесь. Оптимал по характеристикам по теплопроводности для пенополистирола выходит при плотности порядка 50кг/м³. Кстати для ваты этот оптимум находится в районе 80кг/м³.

 

Со всем уважением, но ИМХО Ваша щепетильность в данном случае излишня. Разница в теплопроводности пенопласта плотностью 15кг/м3 и 25кг/м3 исходя из приведённых Вами данных составляет всего 3-4%. Вы полагаете это надо брать в расчёт???

Я высказался, что теплопроводность пенопластов с плотностью

15кг/м3 и 25кг/м3 пускай приблизительно одинакова и на теплопотерях дома не отразится. Возможно отразится на долговечности фасада... Высказался в отношении следующего поста:

На сайті є виставлений протокол досліджень,можна прочитати.+ вижче втемі я його вже висвітляв.+також є фото тепловізором двох будинків в Черкасах де один з них утеплений ППС а інший БЕТОЛЬ .Згідно розрахунків теплопровідність ППС+

=теплопровідності БЕТОЛЬ.На фото ППС показав гірші результати.Зрозуміло чому,на сьогоднішній день якісного ППС знайти нереально.Я особисто переважив 5 різних виробників густина невідповідає нівкого.Реалії такі що люди платять по ціні 25 ППС а отримують неякісну 15ППС.

и считаю, что в этом посте не честная реклама!!! ППС не может, ну хоть за уши притяни не может показать худшие результаты, в сравнении с бетолем, если одинаковая толщина утеплителя и с одинаковым качеством выполнены работы по утеплению!!!

Вы по прежнему считаете, что я ошибаюсь???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не плутайте понятть, бо Ви, як виробник, повинні дати матеріал відповідно до вимог Вашого ДСТУ Б В.2.7-45:2010, та при проектуванні, як проектувальник теплоізоляційної оболонки, будь-ласка, приймайте значення обумовлені відповідним нормативним документом і це буде гарантією дійсності вашого розрахунку.

Бетоль відповідає вимогам ДСТУ 2010.Якщо хочете перевірити можу вам надіслатизразок щоб ви могли самі вцьому переконатись.Основний нормативний документ для БЕТОЛЬ це ДСТУ2010.А що до ДБН то цей документ якраз складається згідно ДСТУ.І на сьогоднішній день ДБН 2006 трішки застарілий по інформації що стосується Ніздрюватих бетонів і може підкріпдюватись додатками змінами до основних норм.

 

Добавлено через 9 минут

и считаю, что в этом посте не честная реклама!!! ППС не может, ну хоть за уши притяни не может показать худшие результаты, в сравнении с бетолем, если одинаковая толщина утеплителя и с одинаковым качеством выполнены работы по утеплению!!!

Вы по прежнему считаете, что я ошибаюсь???

Я неписав про те що ППС та БЕТОЛЬ однакової товщини.А описував що БЕТОЛЬ та ППС рівнозначні по теплопровідності .На фото де ППС -густина 25,товщина 5см.БЕТОЛЬ -густина 200,товщина6см.При таких різницях у товщині теплопровідність у цих двох матеріалах практично однакова згідно нормативних документів.Але реалії такі що ППС невідповідає декларованим характеристикам.І цілком можливий варіант що ППС може показати гірші показники.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото де ППС -густина 25,товщина 5см.БЕТОЛЬ -густина 200,товщина6см.При таких різницях у товщині теплопровідність у цих двох матеріалах практично однакова згідно нормативних документів.

Я где то прозевал эти фото. дайте пожалуйста ссылку на них, где можно посмотреть.:beer:

И кто фотографировал тоже оч. интересно!?

 

Добавлено через 5 минут

При таких різницях у товщині теплопровідність у цих двох матеріалах практично однакова згідно нормативних документів.

Исходя из информации, предоставленной Вами разница в толщине составляет 20%. Так как же будет теплопроводность одинакова???:O:\"\":

 

Добавлено через 11 минут

И ещё одно, согласно ДБН В.2.6-31:2006, который тут уже упоминался, теплопроводность у ячеистых бетонов плотностью Д200 равняется 0,074 а вот у пенопластов как раз 0,05!!!

И только когда или если в нём внесут изменения, то только тогда можно будет утверждать, что теплопроводность бетоля равна теплопроводности пенопласта, а пока он скажем простыми словами холоднее в сравнении пенопластом грубо на 40%!

Я уже не говорю о том, как бетоль будет себя вести не в лабораториях с идеальными условиями, а во влажной среде на фасаде здания!;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из информации, предоставленной Вами разница в толщине составляет 20%. Так как же будет теплопроводность одинакова???[/quote

 

Розрах -в сухому стані А

ППС-0.05/0.043=1.19

БЕТОЛЬ -0.06/0.055=1.09

Розрахунок-в стані експлуатації Б

ППС-0.05/0.053=0.94

БЕТОЛЬ-0.06/0.06=1

Різниця невелика.Це якщо ППС відповідає характеристикам.Моє припущення що міг застосовуватись неякісний ППС.Фото також вишлю.

 

Добавлено через 10 минут

И ещё одно, согласно ДБН В.2.6-31:2006, который тут уже упоминался, теплопроводность у ячеистых бетонов плотностью Д200 равняется 0,074 а вот у пенопластов как раз 0,05!!!

Я вище описував.Що основним нормативним документом що до відповідності для будь яких матеріалів являється ДСТУ.А ДБН схиляючись на ДСТУ формує свої нормативи.Таким чином ДСТУ2010 являється новішим нормативним документом для ніздрюватих бетонів ніж ДБН2006.І це нетільки стосується марок Д200 а також Д300 Д 400 де насьогоднішній день ці матеріали декларують кращі характеристики і дозволяється такими марками строїти.А в ДБН 2006 з Д300 Д400 дозволяється тільки за висновком комісії,а в змінах до ДБН вирішили дозволити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из информации, предоставленной Вами разница в толщине составляет 20%. Так как же будет теплопроводность одинакова???[/quote

 

Розрах -в сухому стані А

ППС-0.05/0.043=1.19

БЕТОЛЬ -0.06/0.055=1.09

Розрахунок-в стані експлуатації Б

ППС-0.05/0.053=0.94

БЕТОЛЬ-0.06/0.06=1

Різниця невелика.Це якщо ППС відповідає характеристикам.Моє припущення що міг застосовуватись неякісний ППС.

 

 

Фон, при всём уважении, но хватит "переобуваться в воздухе"...

В этом посте Вы пишете, что

.А описував що БЕТОЛЬ та ППС рівнозначні по теплопровідності .
А в выше приведённом расчёте уже циферки почему то другие???... Это ошибка или обман? Если пересчитать по честному то разница всё равно составит 11-12%

 

Добавлено через 5 минут

Исходя из информации, предоставленной Вами разница в толщине составляет 20%. Так как же будет теплопроводность одинакова???[/quote

 

Я вище описував.Що основним нормативним документом що до відповідності для будь яких матеріалів являється ДСТУ.А ДБН схиляючись на ДСТУ формує свої нормативи.Таким чином ДСТУ2010 являється новішим нормативним документом для ніздрюватих бетонів ніж ДБН2006.І це нетільки стосується марок Д200 а також Д300 Д 400 де насьогоднішній день ці матеріали декларують кращі характеристики і дозволяється такими марками строїти.А в ДБН 2006 з Д300 Д400 дозволяється тільки за висновком комісії,а в змінах до ДБН вирішили дозволити.

Я Вас очень понимаю и по человечески даже сочувствую, но... пока ДБН, на который я сослался гласит именно: теплопроводность у ячеистых бетонов плотностью Д200 равняется 0,074 а вот у пенопластов как раз 0,05!!! Пенопласты теплее ячеистых Д200 на 40%

А кто хочет верить в чудеса, я же не против...Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас очень понимаю и по человечески даже сочувствую, но... пока ДБН, на который я сослался гласит именно: теплопроводность у ячеистых бетонов плотностью Д200 равняется 0,074 а вот у пенопластов как раз 0,05!!! Пенопласты теплее ячеистых Д200 на 40%

А кто хочет верить в чудеса, я же не против...

Я ніколи неговорив що ППС холодніший за БЕТОЛЬ.ППС дійсно тепліший тому БЕтоль 5см невиробляється,а виробляється 6см.А нарахунок теплопровідності то потрібно почикати коли буде обновлений ДБН.Існують протоколи досліджень,ДСТУ2010 як основний нормативний документ для БЕТОЛЮ.А також існує ДБН який вже трішки давній документ і його потрібно підкореговувати.А причина в тому що,удосконалюються та появляється багато нових матеріалів.А ДБН нетак часто обновлюється.Тому ваше право прирівнювати БЕТОЛЬ з показниками ДБН,а я схиляючись на протоколи досліджень та ДСТУ+знаючи повний процес виготовлення та складники цього матеріалу, впевнено заявляю що показники коєф.теплопровідності БЕТОЛЬ 0.05.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пенопласты теплее ячеистых Д200 на 40%[/color][/b]

А кто хочет верить в чудеса, я же не против...Ж-)

 

Из всего сказанного между Вами (ФОНом), я понял буквально.

Так может не стоит вообще утепляться?;)

Ведь если практически весь стройматериал из которого строится здание пористый, а значит в нем есть воздух.

Может достаточно изолировать его от внешней влажности на 100% и будет почти такой же результат?

Нет я всерьез понимаю, что куда нам до стиролов, я сам их сторонник.

Я это к тому, что если не хватает финансовых вливаний?:)

 

Но с другой стороны, если мы отапливаем помещение воздухом (конвекцией), то влажность появляется внутри помещения, т.к. стены будут холодней воздуха.

Как бороться с этим?

 

Может и внутри закрыть доступ влаги в стены?

Тогда остается одно вытяжная вентиляция?

Или...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из всего сказанного между Вами (ФОНом), я понял буквально.

Так может не стоит вообще утепляться?;)

Тут как говориться каждому своё... Я например живу в "не утеплённом", если так можно выразиться, доме и в принципе не жалуюсь. Дома тепло и комфортно.:beer:

Ведь если практически весь стройматериал из которого строится здание пористый, а значит в нем есть воздух.

Может достаточно изолировать его от внешней влажности на 100% и будет почти такой же результат?

Далеко не весь материал "пористый", но даже если так, то его нельзя изолировать от внешней влажности на 100%, так как влажность зимой будет попадать в стены изнутри дома, а изолировав дом с наружи вы запрёте влагу в стене и дальше понятно, что будет происходить...

Но с другой стороны, если мы отапливаем помещение воздухом (конвекцией), то влажность появляется внутри помещения, т.к. стены будут холодней воздуха.

Как бороться с этим?

 

Может и внутри закрыть доступ влаги в стены?

Тогда остается одно вытяжная вентиляция?

Или...?

А Вы замеряйте влажность дома зимой, будете очень удивлены, но она будет ниже чем летом!!!

И бороться с этим не нужно, если стена однородна, или каждый последующий слой пирога стены будет более паропроницаем изнутри наружу, то влага не будет конденсироваться в стене, а потихоньку выходить на улицу!

Изнутри закрыть доступ -- можно попытаться конечно, виниловые обои, всякие краски и грунтовки, но в достижение успешного результата на 100% я не верю.:beer:

Вентиляция в любом случае нужна, но это не значит, что только приточно-вытяжная за десятку килобаксов. Имхо вполне хватает с умом сделанные вытяжные каналы или форточка.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут как говориться каждому своё... Я например живу в "не утеплённом", если так можно выразиться, доме и в принципе не жалуюсь. Дома тепло и комфортно.:beer:

 

 

На здоровье!:beer:

 

 

Далеко не весь материал "пористый", но даже если так, то его нельзя изолировать от внешней влажности на 100%, так как влажность зимой будет попадать в стены изнутри дома, а изолировав дом с наружи вы запрёте влагу в стене и дальше понятно, что будет происходить...

 

 

А какой не пористый?:unknown::(

Подскажите пожалуйста.

 

 

А Вы замеряйте влажность дома зимой, будете очень удивлены, но она будет ниже чем летом!!!

 

 

Целиком и полностью с Вами согласен.

Ведь летом солнце темперирует стену с снаружи и влага из нее идет в комнату.

 

 

И бороться с этим не нужно, если стена однородна, или каждый последующий слой пирога стены будет более паропроницаем изнутри наружу, то влага не будет конденсироваться в стене, а потихоньку выходить на улицу!

 

 

Я видите ли с "зехерами" к этому подхожу... из далека так сказать.:)

Как в анекдоте.

Вы это сможете догадаться посмотрев мой сайт.:)

 

 

Изнутри закрыть доступ -- можно попытаться конечно, виниловые обои, всякие краски и грунтовки, но в достижение успешного результата на 100% я не верю.:beer:

Вентиляция в любом случае нужна, но это не значит, что только приточно-вытяжная за десятку килобаксов. Имхо вполне хватает с умом сделанные вытяжные каналы или форточка.:beer:

 

И тогда все это будет не нужным.

Если хотите, сброшу фотки объектов, но большинство Вы и на сайте найдете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи відхилились від основної теми про БЕТОЛЬ.Хочу повторитися неодноразово що немає ідеальних утеплювачів.Є утеплювачі з позитивними та негативними характеристиками що довикористання їх в тій чи іншій системі утеплення.Якщо порівнювати БЕТОЛЬ,ППС ЕППС,ВАТУ правильне їх використання збільшить срок ефективного використання.Тому я розглядаю використання цих утеплювачів у таких варіантах

ППС ЕППС -в середині стіни,підлоги(мокрий метод не є найкражчий через вплив навколишнього середовища ультрафіолету.)

ВАТА-перекриття ,піддашшя, вент фасад ,навісний фасад (мокрий метод не є найкражчий черезможливість перезволоження вати яка закрита тонким шаром штукатурки.)

БЕТОЛЬ-перекриття ,назовні стіни .вент фасад.

 

Волога в конструкції.Це нетільки негативне явище але має і позитив.(ссылка устарела)

І наостанок нові фото монтування фасаду системою утеплення БЕТОЛЬ

1395220457_0247.thumb.jpg.12b64b3b9081fda176b9a67d5022a11f.jpg

1572045730_0248.thumb.jpg.9355c7fcd1840f69b1eef0a219886a7a.jpg

1789082719_0253.thumb.jpg.03423239504e76f0e70ad28586af4cff.jpg

1233106457_0254.thumb.jpg.6fe0cee7741fa848beabbf2b88c882e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...