Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення газобетонними плитами D200

ФОН

Рекомендовані повідомлення

ФОН, ви на жаль тихенько проїгнорували мій пост.

 

Повторюсь: без змін у ДБН або без результатів лабораторних випробувань для категорії "Б" я не стану використовувати ваші дані по теплопроводності. тим більше, що вони для сухого стану. Максимум я введу поправку до значень у ДБН. Мені подобається матеріал але я волів би мати його реальні характеристики.

 

І я дійсно рекомендував би виробнику віддати в лабораторію матеріа для дослідження і опублікувати результати. Довіра до матеріалу різко підскочить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Російський ГОСТ 31359 нормує для Д 200 в сухому стані 0,048, але при вологості 4% - 0,056, а при 5% вже 0,059 Вт/(м∙К):) Припустимо, що експлуатаційна вологість 5% -тоді теплопровідність зростає в 0,059/0,048= 1,23раза в порівнянні із такою в сухому стані. Таким чином використовуючи даний приклад і наші вихідні нормативні значення в сухому стані, можна з якоюсь ймовірністю стверджувати, що значення коеф. теплопровідності ГБ Д200 виготовленим відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-45:2010 (при експл. вологості=5% характерній норм. вологісному режиму приміщень) орієнтовно буде близьке до 0,055*1,229=0,0676Вт/(м∙°С). Теоретично так!:)

 

Добавлено через 14 минут

Матеріал хороший.!!! На мою думку, при одночасному зведенні стін із конструкційно-теплоізляційного ГБ та облицювання Д200 із використанням базальтових зв'язків в малоповерхівці дасть фору всім іншим огороджуючим конструкивам. Але по мокрому фасаду - ні.

Змінено користувачем v2w
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН, ви на жаль тихенько проїгнорували мій пост.

 

Повторюсь: без змін у ДБН або без результатів лабораторних випробувань для категорії "Б" я не стану використовувати ваші дані по теплопроводності. тим більше, що вони для сухого стану. Максимум я введу поправку до значень у ДБН. Мені подобається матеріал але я волів би мати його реальні характеристики.

 

І я дійсно рекомендував би виробнику віддати в лабораторію матеріа для дослідження і опублікувати результати. Довіра до матеріалу різко підскочить.

Переважно усі утеплювачі декларують теплопровідність у сухому стані.Бетоль не виняток.Також погоджусь з вами що лабораторні дослідження додадуть довіри матеріалу,але нажаль насьогоднішній день таких даних немає.Хоча теоретично можна їх розражувати математичним способом.

 

Добавлено через 23 минуты

Російський ГОСТ 31359 нормує для Д 200 в сухому стані 0,048, але при вологості 4% - 0,056, а при 5% вже 0,059 Вт/(м∙К):) Припустимо, що експлуатаційна вологість 5% -тоді теплопровідність зростає в 0,059/0,048= 1,23раза в порівнянні із такою в сухому стані. Таким чином використовуючи даний приклад і наші вихідні нормативні значення в сухому стані, можна з якоюсь ймовірністю стверджувати, що значення коеф. теплопровідності ГБ Д200 виготовленим відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-45:2010 (при експл. вологості=5% характерній норм. вологісному режиму приміщень) орієнтовно буде близьке до 0,055*1,229=0,0676Вт/(м∙°С). Теоретично так!:)

 

Добавлено через 14 минут

Матеріал хороший.!!! На мою думку, при одночасному зведенні стін із конструкційно-теплоізляційного ГБ та облицювання Д200 із використанням базальтових зв'язків в малоповерхівці дасть фору всім іншим огороджуючим конструкивам. Але по мокрому фасаду - ні.

Наскільки мені відомо в Росії такий матеріал ще невиробляють.Тому схилятися на цей гост незовсім правильно.Краще вже приклад наводити на ЮТОНГ мультіпор ГБ Д115 з коеф. теплопровідності 0.045.budowanie-multipor-1-540x208.jpg

.(ссылка устарела) Україні матеріал виробляється,він має свій ДСТУ+ ДБН.І якщо взяти згідно наших нормативних документів провести розрахунок що вважаю буде правельніше то цихри будуть інші.

Якщо взяти доуваги ДБН то різниця ГБ Д200 між сухим станом та станом експлуатації буде становити 0.074/0.069=1.07раза.

Так як матеріал новий і згідно протоколу досліджень коех.теплопровідності 0.055 відповідає ДСТУ 2010.То можна припустити що теплопровідність його в стані експлуатації буде становити 0.055*1.07=0.058Вт/(м∙°С).Намою думку теоретично правильніше буде так.Якщо я помиляюсь підправте мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище приведений приклад, в якому чітко вказана залежність теплопровідності ніздрюватих бетонів щільністю 200кг/м3 від вологості починаючи із сухого стану і до 5% висвітлений в нормативі ГОСТ 31359...

Якщо взяти доуваги ДБН то різниця ГБ Д200 між сухим станом та станом експлуатації буде становити 0.074/0.069=1.07раза.

не 0,069, а 0,065.! Вибачте, тепер після дискусії з Вами повністю підтримую wertexan щодо проведення і оприлюднення результатів досліджень теплопрвідності для умов категорії "Б" з описом методики...:(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище приведений приклад, в якому чітко вказана залежність теплопровідності ніздрюватих бетонів щільністю 200кг/м3 від вологості починаючи із сухого стану і до 5% висвітлений в нормативі ГОСТ 31359...

 

не 0,069, а 0,065.! Вибачте, тепер після дискусії з Вами повністю підтримую wertexan щодо проведення і оприлюднення результатів досліджень теплопрвідності для умов категорії "Б" з описом методики...:(.

Вище я вже описував що даний гост неможе мати пряме відношення до БЕТОЛЮ чи аналогічному матеріалу.По тій причині що в Росії такий матеріал невиготовляється.Відповідно приклад я вам навів згідно наших нормативних документів.

Хочу вас поправити що теплопровідність А.Б береться з розрахунковх характеристик в умовах експлуатації.Що до теоретичного розрахунку я вам вже приклад привів. що до практичного проведення дослідження теплопровідності це не є обовязковим до виконання.Тому таке дослідження рано чи пізно буде проведене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН, Здравствуйте! Есть предложение- сделать правильный расчет теплопотерь 2-3 проектов( моих- с утеплением бетолем- Вашим) и всем показать. Думаю- у многих вопросы отпадут

Расчет моих проектов- естественно за деньги. Есть специалисты?

Проекты уже сделаны- и утеплитель в них - бетоль. Заказчики выбрали( не без моей рекомендации))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН, Здравствуйте! Есть предложение- сделать правильный расчет теплопотерь 2-3 проектов( моих- с утеплением бетолем- Вашим) и всем показать. Думаю- у многих вопросы отпадут

Расчет моих проектов- естественно за деньги. Есть специалисты?

Проекты уже сделаны- и утеплитель в них - бетоль. Заказчики выбрали( не без моей рекомендации))

Пропозиція непогана.:beer:Підтримую на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не 0,069, а 0,065.! Вибачте, тепер після дискусії з Вами повністю підтримую wertexan щодо проведення і оприлюднення результатів досліджень теплопрвідності для умов категорії "Б" з описом методики....

Вибачте дійсно я помилився в теоретичному розрахунку.Прораховую заново.

Згідно ДСТУ 2010 та протоколу досліджень БЕТОЛЬ=теплопровідності 0.055Вт/(мК)

Опираючись на ДБН 2006 вираховуєм різницю теплопровідності між сухим станом та розрахунковими характеристиками в умовах експлуатації.

Згідно ДБН різниця між сухим та станом експлуатації

А=0.069/0.065=1.06

Б=0.074/0.065=1.13

Знаючи різницю і реальні показники БЕТОЛЬ теплопровідності згідно ДСТУ та протоколу досліджень вираховуєм теплопровідність в умовах експлуатації А-Б

А=0.055*1.06=0.058Вт/(мК)

Б=0.055*1.13=0.062Вт/(мК)

Так як прорахунки велися в порівннянні з ДБН і немає протоколів дослідження вважаю що може бути сюттєва похибка в прорахунках в гіршу сторону.Бо згідно ДБН і ДСТУ у декларуванні показників 0.065 та 0.055 проглядається суттєва різниця а розрахунки таким методом неможуть бути лінійними.

Тому визначивщи середне 0.06 вважаю що цей показник після реальних досліджень буде відповідати найгіршим умовам експлуатації стан Б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Владимир, подскажите для справки стоимость работ по:

приклейке бетоля на фасад и нанесению штукатурки с армировкой.

Пример на фото.

Можете сообщить цены от и до.

Мне делают в Харькове 40грн приклейка м2 Бетоля + 40грн армо-штукатурка. Дорого это или нет?

 

И возможно глупый вопрос:

Можно ли поверх этого слоя сразу красить силиконовой краской, либо надо нанести сначала минеральную штукатурку и потом ее еще красить?

 

Заранее благодарен за ответы. :beer:

520080766_53.thumb.JPG.3bdfed38bd01c8986a4f32cc934ceff8.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Владимир, подскажите для справки стоимость работ по:

приклейке бетоля на фасад и нанесению штукатурки с армировкой.

Пример на фото.

Можете сообщить цены от и до.

Мне делают в Харькове 40грн приклейка м2 Бетоля + 40грн армо-штукатурка. Дорого это или нет?

 

И возможно глупый вопрос:

Можно ли поверх этого слоя сразу красить силиконовой краской, либо надо нанести сначала минеральную штукатурку и потом ее еще красить?

 

Заранее благодарен за ответы. :beer:

Ціни за роботу пракично одинакові що для БЕТОЛЮ що для ППС.Взалежності від регіону та складності робот коливаються вмежах 70-90грн м2.Скажімо для порівняння в м Стрий будинок який є на фото.1м2 утеплення підключ =80грн.Врахувавши складність роботи та додаткові роботи(вироби над вікнами ціна получилася 100грн 1м2 підключ.

Теоретично можна наносити фарбу,але великі площі дуже важко зробии ідеально рівні тому краще нанемти мін штукатурку та покрасити.У вашому вмпадку утеплити та залишити на другий рік а кришу зробити ще цього року.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, Володя. Крышу ставим послезавтра только без райнцинка, тк уже пошли холода.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Утеплення в зимовий період плитами БЕТОЛЬ реально.

1093870005_0266.thumb.jpg.b208a532c76a9ad2eba268d79de7cfdd.jpg

 

643359665_0267.thumb.jpg.f2ece1b8f008ae9ef0385c7ae42c9998.jpg

 

1711393318_0268.thumb.jpg.823eab5666470a38825915cf38896a8b.jpg

 

 

 

 

Утеплення цього будинку проводилось при коливанні температур небільше +5 дньом а в ночі температура була -5.При утепленні використовувались антиморозні присадки.Будинок був поклеяний плитами БЕТОЛЬ та заармований армувальною сіткою.При використанні присадок армувальний шар штукатурки незамерз а висох,але процес висихання був три дні.Кінцевий результат(декор штукатурка+фарба )буде проводитись весною.В процесі виконання робіт після поклейки плит незважаючи на високу вологість було зафіксоване незначне зниження використання газу.Позакінченню робін різниця між використанням газу до утеплення та після становила 2м3-в сутки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Новинка.Аналог утелювача БЕТОЛЬ .Російський бетонний утеплювач Теплий камінь.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Бдинок зроблено в півтори пустотілих цеглини . Яку товщину бетолю рекомендуєте , кількість грибків і тд ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бдинок зроблено в півтори пустотілих цеглини . Яку товщину бетолю рекомендуєте , кількість грибків і тд ?

 

Згідно норм в вашій клім зоні на 1.5 стіни потрібно неменше 10см БЕТОЛЬ.

Що до кількості грибків це підхід індивідуальний.Залежить від величини будинку.Але в обовязковому порядку грибки повинні бути по 1шт в кожну плиту на зовнішніх кутах ,кругом вікон та дверей.По 2шт в кожну плиту в першому ряді попериметру.А що стосується площі стіни всередньому грибри розміщують по 1шт попериметру через кожних два ряди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нові зміни в ДБН.Ук поділили на дві клім зони та підвищили мінімальний теплоопір.Переважно вся Україна крім півдня в 1 клім зоні з опором 3.3

niisk.com/files/zm_na_n1_%282%29.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нові зміни в ДБН.Ук поділили на дві клім зони та підвищили мінімальний теплоопір.Переважно вся Україна крім півдня в 1 клім зоні з опором 3.3

niisk.com/files/zm_na_n1_%282%29.pdf

 

Теперь выходит, если в проекте 1,5 кирпича + ПСБ10см или ГБ Д400 40см, будет необходимо дополнительное утепление?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теперь выходит, если в проекте 1,5 кирпича + ПСБ10см или ГБ Д400 40см, будет необходимо дополнительное утепление?

Незнаю нарахунок доутеплення .Це кожен господар вирішує для себе індивідуально.А що до забудовників де прийомка обєкта буде проходити повсім параметрам теплоопір неповинен бути нижчий за нові нормативи.

ГБ Д400 думаю що обмежиться теплими штукатурками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, здати будинок в експлуатацію та отримати документи на право власності без доутеплення до нових норм буде неможливо?!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, здати будинок в експлуатацію та отримати документи на право власності без доутеплення до нових норм буде неможливо?!

Нефакт.В нашій країні ще існюють інші методи вирішення .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можливе виготовлення Бетолю товщиною 15 см ?

Можливе.Ці зміни це тільки частина змін до ДБН.Думаю що будуть ще зміни в таблиці матеріалів де вкажуть правильні характеристики пористого бетону Д200.Зараз при обговоренні цих змін ми вирішили відмовитись від виготовлення 6см Бетоль(можлипо підзамовлення) а вигтовляти 8см,10см,12см,15см,20см.Це ще неостаточне рішення ближце до весни будуть більш точніші дані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже цікаво . Нещодавно відмовився розглядати Д200 із-за недостатньої товщини одного шару . А так знов міркуватиму . Доречі - чи не думаєте зробити паз-гребінь ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...