Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

В этой веточке общаются владельцы Жукинских дач :-), сделка состоялась, обустраиваем

Татьяна5

Рекомендовані повідомлення

ждем от cbu инфо по выносу. люди в отпуске. появляются - делаем

 

Спасибо!

Жду информацию куда денег подвезти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ребят, у кого есть коловорот? нужно строителям под копку столбиков, а то лопатой такое не выкопаешь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ребят, у кого есть коловорот? нужно строителям под копку столбиков, а то лопатой такое не выкопаешь

 

У меня должен быть бур. Вернее, у родителей на даче, но это в 100 км от Киева. Если ближе не найдется, мог бы в субботу смотаться и подвезти строителям в Жукин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи, какие новости есть?:)

А то че-то тихо...)

 

да что то cbu на связь не выходит. говорил что в понедельник будет инфо по геодезистам и пропал, на личку не отвечает. ждем :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы это, если что, маякуйте :rolleyes:, на вынос пригнать геодезистов не проблема
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы это, если что, маякуйте :rolleyes:, на вынос пригнать геодезистов не проблема

 

Больше интересует вопрос сдачи доков на оформление.

Вынос - вопрос второй)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Больше интересует вопрос сдачи доков на оформление.

Вынос - вопрос второй)

 

таки да. должны были сдать еще две недели назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да что то cbu на связь не выходит. говорил что в понедельник будет инфо по геодезистам и пропал, на личку не отвечает. ждем :(

 

Муж вообще-то тоже звонил ему - связи нет. Может уехал куда? Надо б было предупредить всех. Документы всех ведь у него?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разве что за границу, т.к. я не знаю места в Украине, где нет мобильной связи или интернета...:unknown:

 

И что думать...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім сусідам доброго дня!

 

Перепрошую за мою несподівану відсутність - довелось терміново виїхати у відрядження в Білорусь.

 

Щодо наших документів - ми їх не здавали оскільки, нам зараз треба прийняти остаточно рішення по їх запуску.

 

Я отримав додатково ще такі пропозиції:

 

Вишгородська контора №2

Варіант №4. Виготовлення технічної документації + погодження у всіх інстанціях + отримання індивідуального акту на руки (термін 3-4 місяці) - оптом (тобто всі разом) 600 у.о. з ділянки.

 

Варіант №5. Виготовлення технічної документації + погодження у всіх інстанціях + отримання індивідуального акту на руки (термін до 12 місяців) - 1600 грн. з ділянки.

 

Київська контора

Варіант №6. Технічна документація (1 тиждень) - 4 000 грн. за весь масив +50-100 грн. за примірник документа.

 

Варіант №7. Виготовлення технічної документації + погодження у всіх інстанціях + отримання індивідуального акту на руки (термін до 6-9 місяців) ~ 3000 грн. з ділянки.

 

Отже, думаю варіантів більше ніж достатньо ми маємо. Оплата, в більшості варіантів, розбивається на 2 етапи.

 

Що мене насторожило - дві компанії із трьох сказали, що можуть виникнути проблеми із узгодження тех.документації. Саме через це, одна із компаній не дала окремо ціну на тех.документацію. Чи вони собі ціну набивають, чи ні, ми маємо прийняти рішення самостійно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Две компании, у которых могут возникнуть проблемы - не учитываем.

 

Судя по вариантам и срокам - оптимальный вариант №2 (если это не та компании, которая говорит про возможные проблемы).

 

А так, думаю, надо откинуть варианты с двумя компаниями, и оставшиеся варианты собрать в один топ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Две компании, у которых могут возникнуть проблемы - не учитываем.

 

 

Не зовсім точно висловився - проблеми із узгодженням можуть виникнути у нас при самостійному узгодженні :sorry:

 

А от у варіантах №2, 5 та 7 реальний термін реалізації буде, я так думаю, практично однаковий. Оскільки це все буде йти за стандарною неспішною процедурою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, у Вышгородской компании по идее должно быть все нормально, как бы на месте, свои и прикормленные. Хотя не факт)

Тогда если №2 - компания вышгородская - можно пробовать)

 

А есть отзывы о какой-либо компании (2,5 или7) тех, кто пользовался ихними услугами?

Возможно Татьяна или Андрей подскажут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, у Вышгородской компании по идее должно быть все нормально, как бы на месте, свои и прикормленные. Хотя не факт)

Тогда если №2 - компания вышгородская - можно пробовать)

 

А есть отзывы о какой-либо компании тех, кто пользовался ихними услугами?

Возможно Татьяна или Андрей подскажут?

 

Ребят, дело Ваше, но по-моему, Вы пытаетесь изобретать велосипед :rolleyes:. Андрей дал 100% контакт, с вменяемой ценою, если что - тот же Андрей им аккуратно по бОшке настучит. Смысл влазить в другие компании с непрогнозированным результатом?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, дело Ваше, но по-моему, Вы пытаетесь изобретать велосипед :rolleyes:. Андрей дал 100% контакт, с вменяемой ценою, если что - тот же Андрей им аккуратно по бОшке настучит. Смысл влазить в другие компании с непрогнозированным результатом?

 

Варіант №2 і є контактом Андрія. Справа в тому, що жодна із компаній за термін поручитись особливо не бажають, ну окрім супер прискорених варіантів.

 

Вивчити ринок я вважаю слід було в будь-якому випадку. Навіть такий момент - Андрій нам казав, що виготовляється технічна документація на весь масив, а в компанії-виконавцеві почали рахувати на кожну ділянку окремо. 8-)

 

Я сам схиляюсь до варіанту №2, бо не хочеться ризикувати в даному питанні, а тим більше, коли за спиною стільки людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що жодна із компаній за термін поручитись особливо не бажають, ну окрім супер прискорених варіантів.

 

 

Мы ж вроде в Гандурасе живем, не стоит ожидать глобальной ответственности исполнителей, увы

 

тут важно эти бумаги сдать до сентября, тогда движение будет существенно быстрее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насколько я помню всех устраивала цена 3000 грн и срок 6-9 месяцев. т.е. без спешки в стандартном режиме. что изучать? какой рынок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, дело Ваше, но по-моему, Вы пытаетесь изобретать велосипед :rolleyes:. Андрей дал 100% контакт, с вменяемой ценою, если что - тот же Андрей им аккуратно по бОшке настучит. Смысл влазить в другие компании с непрогнозированным результатом?

 

Ну вот и ответ)

Вариант №2 "без вариантов"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повідомляю для всіх на якому ми зараз етапі.

 

Нам необхідно виготовити технічну документацію на наші ділянки. Цим займаються комерційні структури. Я цими днями розвідаю де які пропозиції.

 

Станом на сьогодні маю результат зустрічі із вишгородською компанією.

Варіант №1. Технічна документація (2-3 дні) - 1 000 грн. з ділянки.

 

Варіант №2. Виготовлення технічної документації + погодження у всіх інстанціях + отримання індивідуального акту на руки (термін до 9 місяців :crazy:) - 2 500 грн. з ділянки.

 

Варіант №3. Виготовлення технічної документації + погодження у всіх інстанціях + отримання індивідуального акту на руки (термін 1 місяць) - оптом (тобто всі разом) 900 у.о. з ділянки.

 

Третій варіант тут більше для порявняння. 8-) Другий варіант дає нам уявлення про більш реальні витрати, котрі можуть у нас виникнути при оформленні індивідуальних актів. Все ж маю надію, що в меншу сторону. :rolleyes:

 

На завтра запланована зустріч із київською фірмою стосовно технічної документації.

 

P.S. Також, спробую більш детально вивчити момент, що документи у нас не від всіх власників подаються (10 з 11).

 

вот отсюда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

понял. меня №2 устраивает. мы же его на сделке и утвердили всем хуралом. а что в нем не так? зачем искать приключений? или исполнители отказываются?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почему сразу приключений)

Вполне нормально узнать про альтернативные варианты.

И в комплексе выбрать оптимальный.

 

Выходит, что в нашем случае №2 оптимальный.

И cbu спасибо за то, что работал над альтернативой:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...