Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

а ви не думали продати свою хатку побудовану трембітою і побудувати собі таку хату як ви бажаєте?

 

люблю приказку не ра***те чужі гроші, але тут без цього ніяк))) так шо вибачайте)

 

скажімо гіпотетично, що ціна за яку обіцяла побудувати трембіта-60 тис. це 0 цикл

 

ви побудували я так розумію за більшу ціну той самий 0 цикл. тис 70-75. це 150 кв якшо я не помиляюсь ви згадували раніше. + доведення до житлового стану будинку, там опалення, вода+внутрішні роботи= разом 20 тис.не знаю ніби не мало, хоча хай буде 30 тис все ж таки 150 квадратів)) тобто хата вийшла по моїм підрахункам 100 -110 тис.+ ділянка в цій ціні вже закладена.

 

тобто, щоб не залишитись в обіді можна б було продати її за 150 тис. реально ж певно більше ніж за 130 не купили б люди, може злякати піноблок, ну але це субєктивна думка.

 

перша причина по якій буде мало бажання це починати, оскільки прийдеться роки 2 жити десь на зйомній квартирі, а це лишні кошти

 

2 причина не продавати хату, це все знов з нуля починати, а це певно дуже важко, 2-3 роки будуватись і знову майстри , матеріали і т.д.

 

ваша думка?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви не думали продати свою хатку побудовану трембітою і побудувати собі таку хату як ви бажаєте?

де факто - побудована не Трембітою, а мною.

вона нормально побудована (мене влаштовує), саме така, як я хотів. планування, розташування приміщень. ми втручались на всіх етапах і вийшло все зручно. і саме смішне що міняти \робити інакше нічого не хочеться, за винятком ддрібних бризг, які не напрягають...

 

пагано порахували (чужі гроші)

паркан, ділянку впорядкувати ............а нутрянка зовсім не тих грошей коштує, одне опалення правильно зроблене більше 10 к..

 

2 причина не продавати хату, це все знов з нуля починати, а це певно дуже важко, 2-3 роки будуватись і знову майстри і т.д.

будувати всього на всього рік ( від ями під фундамент до в"їзду 13 місяців пройшло).

жити є де,

майстри адекватні теж є.

одним словом - як дозрію , знайду ділянку в дійсно мальовничому місці, буду будувати.

моя думка: продавати будинок під ключ, з впорядкованою ділянкою, не вигідно........потрачених грошей не вернеш.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
ну дачі це не варіант.... як правило це справді будеш жити у вимершому кооперативі, де ні душі, тіко бабульки літом на грядки приїжатимуть. Газ провести майже не реально. стіки дозволів треба. інфраструктури ніякої. дороги, магазин хоч один, садочок, школа і так далі?. ви колись були у дачних містечках, чи кооперативах. я був у вишеньці під львовом(і за Рудно) та там тіки шоб доїхати до дачі треба км 2 від траси(це я говорю до середини кооперативу), ні магазина ,тупо голяк. а шо зимою робити коли засипе снігом 2 км вручну чистити, шоб машиною проїхати.

краще вже в селі, але знову ж таки, подивіться на ціни по селах. люди продають або тіки землю, або будинок під знос. а сама земля потяне 15 тисяч. а скіки коштує побудувати будинок, тут на форумі є окрема гілка.

 

не думайте, шо про це подумали лише ви, за таку ціну нічого путнього не купиш під львовом.

 

Українці без труднощів не можуть жити-купляйте землю у Вишенці-і Банзай....:beer::beer::beer:

 

Добавлено через 4 минуты

ну та, не знаю чи хтось після таких фотограцій захоче купляти у них деревяні будинки. ну я коли там був, то не бачив зовнішніх стін із гіпсокартону, так ніби все кругом було із осб плит і були теж зазори між ними, шо палець можна засунути)) головне шоб вони нормально зробили цегляні котеджі)

до речі на фотографії де лежать каркаси, видно дах коровника з якого будуть робити цегляні котеджі, це у ременові. У вислобоках таких деревяних приколів не буде)

 

людина скоріше зношується....а особливо в наш час...каркасник буде стояти....:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

На рахунок "Трембіти". Хто бачив в Ременеві спарений Таунхаус з газоблоку між каркасним та коровником. Може хтось поділитися думкою на рахунок того будівництва? Буду вдячний.

 

Добавлено через 1 час 14 минут

Обіцяють здати будівництво в червні 2014 року. Правда судя по будівництву, явно не встигають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок "Трембіти". Хто бачив в Ременеві спарений Таунхаус з газоблоку між каркасним та коровником. Може хтось поділитися думкою на рахунок того будівництва? Буду вдячний.

 

я бачив. поїдь сам подивись, прийми рішення.

якщо те що я думаю(між бетонним і каркасним) - нормально почали будувати, однозначно краще каркасника.

 

Обіцяють здати будівництво в червні 2014 року. Правда судя по будівництву, явно не встигають.

на скільки мені відомо, ще жодного об"єкту в термін не завершили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їздив , дивився, впринципі досить не погано розпочали будівництво, хороший економний варіант. Але дуже поволі будують, таке враження що будуть тягнути ще три роки. Тай коровник обіцяли в жовтні цього року, вже видно що не встигнуть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їздив , дивився, впринципі досить не погано розпочали будівництво, хороший економний варіант. Але дуже поволі будують, таке враження що будуть тягнути ще три роки. Тай коровник обіцяли в жовтні цього року, вже видно що не встигнуть.

 

Вибач, але це дуже далеко до міста. Чи маєш десь близько роботу? Є вже купа побудованих спарок (таунхаузів) набагато ближче. На біса той Ременів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їздив , дивився, впринципі досить не погано розпочали будівництво, хороший економний варіант. Але дуже поволі будують, таке враження що будуть тягнути ще три роки. Тай коровник обіцяли в жовтні цього року, вже видно що не встигнуть.

 

 

2 коровники обіцяли здати 15 листопада(казали, шо так в договорі записують), але власників попередили, що здача затянеться на місяця. Каркасники, кажуть, вже здали і там живуть люди, але газу ше нема)))

 

хороша новина для власників коровників: несучі, цегляні стіни внизу вирішили не покривати гіпсокартоном, а штукатурити, вже половину штукатурнули, але перегородки будуть із щита, хоч власники кутових квартир, поробили собі внизц перегородки з цегли, коорче можна домовитись якшо доплатити, заберуть ціну за щити з гіпсокартоном і добавлять ціну за цеглу і штукатурення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При нагоді сфоткайте ті "коровники" - точніше те як їх переробили, цікаво.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є вже купа побудованих спарок (таунхаузів) набагато ближче. На біса той Ременів.

 

Люди "ведуться" на ціну. озвуч ціну тих побудованих спарок (таунхаузів) і все стане зрозуміло

на рахунок далеко: я їду від своєї хати до практично любого місця у Львові 25-30 хв

приклади: Чупринки (телефонна станція) -30 хв (20 км)

Оперний - 25 хв (15 км)

Городоцька (метро) - 30хв (30 км)

Пасічна- ДБК -30 хв

тільки якщо в сам центр, то можна в пробку влипнути

так що на рахунок далеко.спірне питання

ПС - швидкість не перевищую, правила не порушую.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При нагоді сфоткайте ті "коровники" - точніше те як їх переробили, цікаво.

 

є пару фоток 2 поверху

imageshack.us/photo/my-images/849/55dm.jpg/

imageshack.us/photo/my-images/822/iw3t.jpg/

imageshack.us/photo/my-images/818/rxv2.jpg/

восота тої перекладини 210, найвище 240 і спускається, біля балкону 2 метри

збоку перепад, як сказати, скатний дах,той кусок справа на останній фотці. ширина 90 см. перепад висоти 240см-біля балкону 1 метр, тобто по середині 170см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При нагоді сфоткайте ті "коровники" - точніше те як їх переробили, цікаво.
Фото було зроблено приблизно місяць тому.

image.thumb.jpg.d31cee164a7575fc9df9fc5cc5cdbcec.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну зараз там особливо нічого не помінялось, стропила поставили правда вже всюди, а накрили плівкою тільки половину котеджів. Ше вирили по всій довжині будови яму гливиною десь метр, і кинули туди трубу, певно каналізація
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну зараз там особливо нічого не помінялось, стропила поставили правда вже всюди, а накрили плівкою тільки половину котеджів. Ше вирили по всій довжині будови яму гливиною десь метр, і кинули туди трубу, певно каналізація

Был в субботу. Ямы не видел. Если есть то точно не канализация. Канализация со стороны каркасного и она уже давно закопана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є яма, теж був в суботу, просто вона зі сторони того городу тобто зліва, її з дороги не видно, бо там шось стоїть

а можливо ми говоримо про різні будинки, я маю на увазі у Вислобоках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є яма, теж був в суботу, просто вона зі сторони того городу тобто зліва, її з дороги не видно, бо там шось стоїть

а можливо ми говоримо про різні будинки, я маю на увазі у Вислобоках

 

А я про Ременів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.jpg.859dd6569d5f8c6d946f61f88238a8ff.jpg
А я про Ременів)
Був сьогодні у Ременеві. Цікавить мене тема будівництво з газоблоку, якщо є вже власники підскажіть. Внутрішні стіни бачу теж з газоблоку ( вони за додаткову плату з газоблоку, чи вже входять в загальну вартість?, тому що передбачувались деревяний карказ)І вітальня збільшилась приблизно на метр шириною, стала більш привабливою, за рахунок зменшення коридору і по аналогу кухня стала на метр вузькою. Впринципі проект подобається , можна сказати зацікавив, буду спостерігати за будівництвом. А підскажіть будь-ласка на цьому форумі є вже власники такої квартири? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це типу отакий має бути? (ссылка устарела)

планування дуже схоже на планування того деревяного каркасника поряд, але площа більша, там 72, тут 100, в принципі вже не так тісно. А ше в них в ременеві буде такий будинок (ссылка устарела)

правда це вже більше схоже на багатоквартирний будинок як у львові, але теж з газоблоку, 3 кімнатні квартири. і ціна 25тис правда, невже вони думають шо люди виберуть ці квартири по 60 кв ніж котедж на 100кв. на 10 тис більше. чи їх створюють, шоб люди купляли каркасник. типу там 3 поверхи а тут всього один.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
в Ременові планують побудувати 13 котеджів,і 4-поверховий будинок

 

ну судячи з цього посилання і карти, то там буде порядку 25 окремих будівель (ссылка устарела)

бежевими прямокутничками позначені майбутні і теперішні будівлі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня был в Ременове.

Работы активизировались)

По Одной стороне стелят металопрофиль, по второй ставят окна.

С понедельника будут первые входные двери и начинают утепление фасадов.

Вот пара фото.

DSCF1888.thumb.JPG.1358dff51a84e1bdbe87baeb6d178ffc.JPG

DSCF1893.thumb.JPG.d761059fd15e84e68b9f14b7d1d57a8a.JPG

DSCF1895.thumb.JPG.a43ccfb5aa1d3f20f4e40bb0af59d01e.JPG

DSCF1896.thumb.JPG.79e40746af62eccfffd285c1681ba0a0.JPG

DSCF1897.thumb.JPG.bd6f4f9cebae213580152f32ee5efe95.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, теж був у них тільки у вислобоках, теж накривають і ставлять вікна, в 5 частині таунхаусів вже вікна всі поставлені, а хтосб вже провів труби опалення на 1 поверсі і вихід під сантехніку, потім скину фото з Вислобоків

казали шо гайняли більше людей шоб встигнути до нового року здати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є хтось хто будується в Ременові???

 

 

є будемо будуватись але ше не скоро! 1-1.5 роки) !Фінанси поют романси)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...