Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

ну та, не знаю чи хтось після таких фотограцій захоче купляти у них деревяні будинки. ну я коли там був, то не бачив зовнішніх стін із гіпсокартону, так ніби все кругом було із осб плит і були теж зазори між ними, шо палець можна засунути)) головне шоб вони нормально зробили цегляні котеджі)

до речі на фотографії де лежать каркаси, видно дах коровника з якого будуть робити цегляні котеджі, це у ременові. У вислобоках таких деревяних приколів не буде)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну та, не знаю чи хтось після таких фотограцій захоче купляти у них деревяні будинки. ну я коли там був, то не бачив зовнішніх стін із гіпсокартону, так ніби все кругом було із осб плит і були теж зазори між ними, шо палець можна засунути)) головне шоб вони нормально зробили цегляні котеджі)

до речі на фотографії де лежать каркаси, видно дах коровника з якого будуть робити цегляні котеджі, це у ременові. У вислобоках таких деревяних приколів не буде)

 

 

Гіпсокартонні зовнішні стіни то там де буде нова секція (типу потім це буде внутрішня сторона), але воно так стоїть під снігами і дощем.

 

Фундамент - це просто жесть. Якщо в цегляних буде такий же - тоді він простоїть без проблеп лише пару років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну в цегляних, вони фундамент лишають той який є, вирівнюють, гідроізолюють, утеплюють пінопластом, наразі такий план вони розказували. ті коровники стоять років 20-30 вже, тобто фундамент ніби провірений, основна додаткова вага буде то тіки цегляні перегородки між сусідами, решта матеріалів не має особливо збільшити тиск на фундамент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребятки, неужто все и вправду уверовали в то, что за озвученную сумму можно купить не сарай из говна и палок, а нормальную коробку под отделку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну я чомусь вірю)))

ну давайте попробуємо це все побачити детальніше, приєднуйтесь коментарями і своїми думками

отже почнемо. Основне це земля і фундамент для початку. Землі у трьох селах ременеві, вислобоках і точно не знаю яке з жовтанці і запитів, належать власнику фірми трембіта, принаймні там де він будує, заплатив він гуртову ціну і думаю як в нас це було до 2007 року купив він це за копійки. отже земля не багато коштує.

фундамент. в цегляних котеджах він уже присутній пару десятків років. тобто на це тратитись теж не треба.

стіни. виходить, грубо кажучи, що в приміщенні є 3 стіни і всі вони спільні з трьома сусідами, за вийнятком боковий котеджів там стіни на двох. отже і тут економія. далі перекриття деревяне, не дорого як я розумію, порівнюючи з залізобетоном. осб плити якими обшивається підлога теж не дорога, притому має хороші якості.

комунікації. оскільки комунікації робляться зразу для всього містечка, я так розумію це десь 50-80 будинків особняків і оцей котедж на 26 квартир, то проведення їх розділяється на велику кількість людей, звідси випливає, що затрати не такі вже і великі.+за каналізацію, воду, інтернет ця фірма буде отримувати кожного місяця оплату від людей.

дах казали буде із металопрофілю, який не дорогий, порівняно із черепицею.

+робота будівельників, тут не можу оцінити

а тепер порахуємо, якшо ми платимо 30000 долярів, вони у цей котедж вкладають 25000 доларів(за землю платит не треба., забув сказати шо вони мають свій інститут який робив ім документацію, геологічні проби, знимки для геодезії і так далі. тобто вонм там заплатили тіки за дозволи)

то отримують 5000*26=130000 доларів.за менше 1 рік роботи. по моєму не мало. навіть 100000 це теж думаю для нього не так вже і погано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли я телефонував їм, я питав про ціну, наскільки мені пояснили ціна така тому що вже є готовий фундамент і проект, для кожного будиночка він одниковий, тобто не потрібно додатково щось їм вигадувати і узгоджувати з власниками, як це потрібно робити для окремого котеджу ціна якого як мінімум в 2 рази дорожче.

 

Все решта як написав [fardor]

 

P.S: Та і компанія вроді не новичок, добре себе зарекомендувала...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в их начальном городке в Ременове видел почти все процессы стройки, говорил с застройщиками, сделал парочку систем отопления застройщикам - есть что рассказать.

 

Качество строительтсва - не ужас-ужас, но волосы временами тихо шевелятся. И вобщем-то, откровенно говоря, я бы не хотел иметь построенной этой фирмой коробки своего дома.

А тут еще и каркасник, сделанный по креативному проекту на руинах коровника креативным прорабом руками наших творческих строительных бригад, сбившихся в стаю. Они и кирпичи не всегда ровно укладывают, говоря "нє-еє, ми після себе не штукатримо", а вы их впускаете в каркасник, где требование к прямым рукам еще немного выше.

Это не беда, это эпическая жопа. Реконструкция сарая. Что и доказывают выложенные фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так не каркасник буде на коровниках. в коровників знімають тіки шифер, стіни бетонні лишаються, тобто основа 1 бетонна стіна +3 цегляні стіни. все обжшвається гіпсокартоном(шо міг би і я напевно зробити). перекриття деревяне. де тут каркасник? дах як і у всіх особняках(з не рівним дахом) іде на деревяних стропилах(здається так називається).

 

Добавлено через 7 минут

ще відповідь на рахунок ціни. ось вони будували котеджі спарені(2 котеджі з одною спільною стороною) по 180км. метрів. здається 80 будинків в запитові і ше стіки в ременеві(точної цифри не знаю) ціна 60 тис доларів з комунікаціями, дверями, вікнами фундаментом з нуля, під нульовий цикл.

тобто чому не може бути ціна 30000 за 100кв метрів(майже в 2 рази менша квадратура), при тому шо буде 3 спільні сторони.+ 1 сторону взагалі не треба рухати+ фундамент готовий?

 

Добавлено через 3 минуты

був біля тих котеджів, дуже милі і великі, сам би жив в них, але стіко грошей не маю))) навіть не зважаючи на те шо вони з піноблоків. Зараз на проспекті чорновала будують будинок, біля Арсену.фірма захід сонця. 10 поверхів усі із піноблоків, ціна такаж як у цегляних будинків від 7200 за квадрат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 3 минуты

був біля тих котеджів, дуже милі і великі, сам би жив в них, але стіко грошей не маю))) навіть не зважаючи на те шо вони з піноблоків. Зараз на проспекті чорновала будують будинок, біля Арсену.фірма захід сонця. 10 поверхів усі із піноблоків, ціна такаж як у цегляних будинків від 7200 за квадрат

 

 

1) На Чорновола "Схід сонця"

2) це не пінобетон, а газобетон (окрема вітка із обговореннням цієї будови www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1211415&page=8)

3) ціна газобетону теж не маленька (пінобетон сутєво дешевший)

 

4) якщо будуть будувати на фундаменті коровників і стіни ті ж використовувати - то круто :)

 

і як же будуть обробляти ті стіни від попередників :), чи тихенько зверху гіпсокартон і все чисто, а що там нижче - їх не гребе.

 

Мало того, що "нежданчіки" можуть "вилізти" вже за пару років (у вигляді непонятних хвороб у дітей), так ще й гостям будиш говорити - от тут корови раніше жили, тепер ми :)

 

 

+ думаю та ж фірма будувала в Ременові, де майстри потім робили ремонт і виявили, що на фундаменті сильно зекономили - відчепивши від колони перед входом навіс від колони - він піднявся приблизно на 30 см (тобто просто колона тянула навіс до низу і це при тому що не пройшло від будови 2 роки)

 

Добавлено через 5 минут

Коли я телефонував їм, я питав про ціну, наскільки мені пояснили ціна така тому що вже є готовий фундамент і проект, для кожного будиночка він одниковий, тобто не потрібно додатково щось їм вигадувати і узгоджувати з власниками, як це потрібно робити для окремого котеджу ціна якого як мінімум в 2 рази дорожче.

 

Все решта як написав [fardor]

 

P.S: Та і компанія вроді не новичок, добре себе зарекомендувала...

 

Документи не стільки вартують - хто будував собі знає скільки вартують документи. (це точно не ще 30штук)

 

От комунікації в залежності від місця.

На стінах вони економлять.

На фундаменті також. Але фундамент тре дивитись для яких стін розрахований. (хоча при совецкій власті там давали нормальний запас)

На землі вони сутєво економлять, бо не багато забудовників візьмуться за будівництво на коровниках.

І я б не радив своїм знайомим в такому місці будуватись. (хз що там по близості закопували і з якою хворобою- а діти такі що точно знайдуть де ковирятись)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і як же будуть обробляти ті стіни від попередників , чи тихенько зверху гіпсокартон і все чисто, а що там нижче - їх не гребе.

 

Мало того, що "нежданчіки" можуть "вилізти" вже за пару років (у вигляді непонятних хвороб у дітей), так ще й гостям будиш говорити - от тут корови раніше жили, тепер ми

 

 

фундамент заливають для вирівнювання, дають гідроізоляцію, пінопласт. на стінах буде гіпсокартон. якшо боїтесь якихось мікробів від корів, то знезаражте стіну площею 4*3 метри протигрибковими засобами і вапном, невже це так важко?)) наприклад мені б було небезпечніше виховувати дітей у комуналці чи квартирі, де жив до тебе не знати хто, чи туберкульозники чи наркомани)) це вже придирки. я проводив всі свої канікули у школі з 7 до 16 років на селі це приблизно 4 місяці в рік. і де я тіки не був, і теж ховали курей псів котів по всюди, і ми теж відкопували ради цікавості, але ж ми того не їли))) помили руки і забули. і корів пас і робив ремонт в стайні практично голими руками. і за весь час перебування на селі я не хворів. а от посеред начального року в школі злягав з різними хворобами, тіки приїжав на село зразу ставав енергійнішим, червонощоким і знов до львова і знову погано себе чув.

крім того той коровник вже 20 років стоїть голим без вікон без дверей. в нього нічо не закопаєш, бо там фундамент. і ніби ше не чув шоб від корів якісь хвороби були. від свиней, від курей , від псів і котів так, а от від корови не чув)))))

 

ну коли будеш розказувати гостям шо ти купив котедж за 30 тис а потім його ціна стала 60 тис після завершення всіх робіт і вкладення мінімальної кількості грошей, то думаю те шо там жила 20 років тому худоба, не буде грати ролі, бо іноді худоба веде себе краща за деяких людей, і після них чистіше)))

 

і хай друзі заздрять, шо ти живеш в 107 кв метрах. з видом на високий замок(у вислобаках) , з своїми 40 квадратами перед будинком з пісочницею і гойдалкою для дитини, загороджену від дороги. а вони в 1-2 кімнатній квартирі. і нема 1000 сусідів зі всіх сторін, а є чисте повітря, а не сморід від полтви і тої єрунди шо туди зливає ензим і тепер штиняє на весь львів(ціле літо в мене на сихові так пахто і так буде і на далі) і машин.

 

Добавлено через 42 минуты

во найшов цікаве про коровники))) suntown.com.ua/archives/8962

 

Добавлено через 2 минуты

чув шо в гамаліївці теж будуть будувати такі котеджі з коровників, але вже якась інша фірма, не Трембіта. але місце та не дуже. 400 метрів до залізничної дороги, бо ті коровники знаходяться в кінці села шо 2 км від траси. за 3 км від тих коровників полтва тече. єдине шо там має бути гарно те шо за 500 метрів гамаліївсе озеро, ше водосховищем називають

Змінено користувачем fardor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в их начальном городке в Ременове видел почти все процессы стройки,

 

Качество строительтсва - не ужас-ужас, но волосы временами тихо шевелятся.

 

скажу одно - если бы я не "пытался" контролировать работы на всех этапах, мне бы было страшно жить в построенных ими домах. а так ниче, уже почти два года (тфу-тфу-тфу)

и тепло благодаря Мураве..... )) и расход газа(137 м кв) в пределах первого лимита.

 

в Выслобоках летом был, стоит коровник, там столько оводов и слепней, что я очень быстро от туда уехал.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и тепло благодаря Мураве..... )) и расход газа(137 м кв) в пределах первого лимита.

 

в Выслобоках летом был, стоит коровник, там столько оводов и слепней, что я очень быстро от туда уехал.......

 

мурава це котел, чи якась система обігріву? Трембіта її ставила?

 

і скільки у вас зимою виходить і літом за опалення і підігрів води, для порівняння?

 

та в полі завжди купа оводів,комарів і всього такого. до найблищого будинку метрів 200. як тільки побудують пару десятків будинків і той коровник перероблять вони будуть на відстані. в мене в селі так само, та шо там в селі. на сихові прийшлось ставити москітну сітку, бо спати було не реально, ті комарі замахали, по ночах приходилось уявляти себе китайцем, який по звуку може зловити комаху.

тож москітна сітка знизу+москітні двері на балкон на 2 поверсі,і тре буде поставити і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мурава це котел, чи якась система обігріву? Трембіта її ставила?

 

Мурава- це вся система опалення/водопостачання/каналізація

опалення підлогове, батареї навіть не включаю, котел підлоговий з бойлером.

за рік 2400 м куб. Літом 12- 15 м куб в тиждень, зима -75-100 м куб в тиждень.

з колонкою (або 2х контурним котлом) було би меньше, оскільки в мене стоїть рецеркуляція теплої води.

газобетон 300 мм , без утеплення. 150 квадратів(вище помилився в метрах) один поверх.

 

Трембіта віддала поштукатурену коробку("0" цикл). получилось реально дешево

 

та в полі завжди купа оводів,комарів і всього такого

я в полі живу - крім комарів інших кусаючих комах нема....

тож москітна сітка знизу+москітні двері на балкон на 2 поверсі,і тре буде поставити і все буде гуд.

 

угу і сидіти вдома, на ділянку не виходити....

і ще нюанс - в корівнику була свердловина, що туда зливали - невідомо, отож вода буде, мягко кажучи, не якісна ще років 50.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба це не буде нова свердловина? вони типу мають все село і містечко підключити до неї

хоча навіть якшо і стара свердловина. вода ж на місті не стоїть, чи маєте на увазі шо туди могли зливати відходи? тоді просто при підключенні береться аналіз води, і в разі чого притензії до фірми яка здала. хоча після 20 років не думаю шо там якісь проблеми можуть бути. чкільки води через дощ змило+ппідземні води рухаються постійно.ну не мишяк же зливали і важкі метали туди?)) ну наскільки мені відомо навіть в корівниках були каналізації))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вобщем-то, даже минимальное содержание аммиака в воде, забранной на месте коровников, привнесет в Вашу жизнь много радости и веселья. Учитывая тот факт, что даже осомос не убирает аммиак полностью.

 

Думаю, что в поселках трембиты никто заморачиваться какой-то пристойной скважиной не будет - бюджет построек не тот. Будет водонапорка, со статикой в 0,45 атм. И будет радость великая, которая сейчас охватила уже построенное - вода вроде есть, а пользоваться ну никак. И запашок имеется.

 

Но если запашок худо-бедно лечится, то с напором воз и ныне там. А желающие сделать автоматический полив на участке вообще столкнулись с неразрешимой проблемой давления, дебета и прочих прелестей.

 

В конце концов половина плюнет и выроет скважины - у каждого дома будет скважина. И восстановится мир и спокойствие. На некоторое время.

 

мурава це котел, чи якась система обігріву? Трембіта її ставила?....

 

Мурава - це я. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не знаю, якось це дуже жахливо малюєте.

в мене в селі. це зборівський район, підключили мале село це 300-400 хат до свердловини на колгоспі. не знаю нова вона чи стара. але рубає напор як дурний. вода чистенька смачна, без накипу, пласмасові труби(ну чи як там вони називаються)сам закопував від своєї хати до основної труби. і бюджету ніякого село не дає і " бідні всі" і без лічильникіів, здається 20 грн платять з хати(точніше можу взнати як треба)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сложно спорить о вкусе устриц с теми, кто их не ел.

 

Покамест Вы эти дома видели в лучшем случае в формате полуфабриката и сараев, обшитых картоном.

Я уже все это котеджное поселение от того самого застройщика отапливал, трубы тянул и руками щупал.

 

Или Вы думаете, тут подход будет иной? При фактически меньшей цене единицы площади.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ви вже знаєте чому ціна менша, фундамент не треба робити та і все інше розподіляється між декількома таунхаусами.

ну в таких приміщеннях ви не робили нічого, оскільки їх ще не існує))) та і ми зараз про воду говоримо, а власник, будинку RST нічого поганого про воду не казав. та і взагалі задоволений будинком, не зважаючи на його слова, що якби він не контролював, то було б страшно там жити. та всім би було страшно жити в будинку який будується скажемо 1-2 роки і ні разу не побувати на місці будівництва. а Трембіта, наскільки я спілкувався, може робити все як вам подобається, якщо це не суперечить проекту+якшо це суттєво міняє ціну прийдеться доплачувати за додаткові опції. це вони усіх поререджають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба це не буде нова свердловина?

нова

наскільки мені відомо навіть в корівниках були каналізації))

свердловини використовували в якості каналізації

 

 

RST нічого поганого про воду не казав. та і взагалі задоволений будинком, не зважаючи на його слова, що якби він не контролював, ..

 

про воду скажу - тиску нема(0,5 Атм), пріямка нема, відкрита обсадна труба без оголовка. води не вистарчає навіть на 12 сімей котрі вже мешкають в містечку. по хімії вода нормальна але постійно з якимось сміттям, іржею, смердить.

в результаті робив собі свердловину

 

контролював і довозив матеріали, доплачував за додаткові роботи (які не враховані) в резульататі в сусіда(який час від часу приїзжав але не втручався), обмерзають стіни в середині хати і боковим вітром через стик стіни/фундаменту "задуває" воду(під час дощу) , стіни мокріють від фундаменту і т.ін

веду до того що там все будується БЕЗ дотримання будь яких норм по принципу почав один, закінчив інший(котрий під руку прорабу попвся), при чим попався під руку сторож, а змусили його закінчувати інженерію......

в двох словах: ЖАХ і безвідповідальність

 

Трембіта, наскільки я спілкувався, може робити все як вам подобається, якщо це не суперечить проекту+якшо це суттєво міняє ціну прийдеться доплачувати за додаткові опції.

слова...слова...вони би хоч те що ПОВИННІ зробити зробили як слід...

 

справа не в Трембіті, а в тому ХТО це буде робити і ЯК

проектного нагляду немає ТОЧНО під час робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от бачите, можемо якшо хочемо, до цього ми не мали жодного відгуку від власника, тепер є

ну про фундамент і обмерзлі стіни напевно все таки боятись власникам коровників не прийдеться, оскільки він вже є ,і стіна буде лише одна з вулиці.

на рахунок води то це та, це вже назріває перша серйозна проблема, до якої і хотілось добратись, а тут наочний приклад.

тобто потрібен буде контроль все рівно за будівництвом, іноді робити невеличкі скандали і заставляти переробляти чи доробляти те шо не зроблено?

як ви це робили RST? як часто приїжали,чи скандалили?)) просто нас можуть читати майбутні власники і думаю ця інформація буде дуже корисною для них і для тих хто хоче будуватись цією фірмою

 

і ще цікаве питання, скільки коштувало вам зробити власну свердловину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа не в Трембіті, а в тому ХТО це буде робити і ЯК

проектного нагляду немає ТОЧНО під час робіт.

 

 

Висновки:

1) Каркасник - взагалі не варіант - це просто викинуті гроші і проблеми на все життя

 

По цегляних:

1)По моєму ціна в них заманчіва

2) Все треба контролювати самому (але це Витрати ВАШОГО часу)

3) Комунікації, які будуть не факт що не прийдеться перероблювати (наприклад ту ж скваину самому робити) виходить заплатите за комунікації, а їх ще самому прийдеться знову робити

4) зрозуміло чому така ціна - маючи землю можна самому побудувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіть роблячи ремонт в квартирі, потрібно контролювати працівників, а шо говорити про будування будинків)

 

за 30 тис навряд шось побудуєш, там десь вітка є чи можливо будуватись за 50 тис. там детально люди описують, скіки шо коштує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висновки:

1) Каркасник - взагалі не варіант - це просто викинуті гроші і проблеми на все життя

дозвольте не погодитись...

каркасник (правильно зроблений) має право на життя,що доведено світовим досвідом

правда є пара нюансів: обов"язково приточна вентиляція, пожежебезпека, постійний "скрип" дерева, яке рухається і інше...

зато екологічно, дешево, швидко...

 

 

як ви це робили RST? як часто приїжали,чи скандалили?))

 

оскільки я не в темі, тішився що за мене все зробить фірма....це було с початку...

а потім прийшлось вивчати ДБН і курити форум, тепер можу будівельникам поради роздавати 0)))

приізжав як час дозволяв, раз в тиждень потім три рази в тиждень а потім кожен день....часу і нервів з"їло багато, але в цьому будинку жити не один день...........

треба віддати належне Савчину, все що обіцяв - робив, і, якщо знаходились якісь "ляпи", треба йому вказувати на них - поправлять/перероблять - це Ваще право (вимагати будинок який відповідає проекту и буд нормам)

проблема в іншому - коли це будинок одного власника - то я що хочу те і роблю, а в Вашому випадку - в себе поправите, а в сусідів?

 

 

скільки коштувало вам зробити власну свердловину?

 

це - як Ви знайдете/домовитесь, і на скільки вимогливим будете до матеріалів

в мене вийшло(приблизно) :

сама свердловина 40мх240 грн= 9 600

приямок 2х2х2 м = 4 000

насос, автоматика,гідроакумулятор = 5 080

різне (фітінгі,труби, дріт, оголовок) - 2 000

разом 21 тис

____________

але вже (на етапі будівництва) думайте як зробити ввід в будинок, тому що я робив це після зробленого ремонту......

 

нас можуть читати майбутні власники і думаю ця інформація буде дуже корисною для них і для тих хто хоче будуватись цією фірмою

 

є окрема гілка, правда її було б варто переіменувати в "будівництво Трембіти " або щось подібне

 

"Солнечная поляна". г.Львов www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=34464

 

я пропоную не засмічувати тему з назвою "ділянки" і переміститись туда, або створити окрему тему.

 

на сьогодні є три містечка " в процесі будівництва"

сонячна поляна(запитів), гетьманське(ременів), княже(вислобоки) і одне побудоване - Запитів

 

ПС раді справделивості додам: Савчин (Трембіта) виконує свої обіцянки, але це може заняти багато часу. По великому рахунку я про них сильно паганого сказати нічого не можу. страдаєвесь процес через Менеджмент(управління)

низьку кваліфікацію майстрів,

економлять на матеріалах (доволі часто вони не якісні),

постійна нехватка грошей і як наслідок проблеми з забезпеченням

але, як я вже казав, якщо наглядати за процесом - все може получитись доволі непагано і не дорого.

прикладом є мій будинок, в якому я вже перезимував 2 зими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за детальний опис, думаю багатьом він знадобиться.

а як вони вам поянили малий тиск води і попадання туди іржі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дозвольте не погодитись...

каркасник (правильно зроблений) має право на життя,що доведено світовим досвідом

правда є пара нюансів: обов"язково приточна вентиляція, пожежебезпека, постійний "скрип" дерева, яке рухається і інше...

зато екологічно, дешево, швидко...

 

Погоджуюсь - каркасник (правильно зроблений) це нормально.

Але тут він мягко кажучи не нормально.

 

 

RE:зато екологічно, дешево, швидко...

Екологічно - не впевнений що тут вони будуть екологічно - дерево на 99% впевнений що "чимісь" обробляють- і не думаю що екологічно чистим :)

 

Тирсоплити - думаю дешеві брали і відповідно в мене питання, а яка там звязуюча речовина (клей смола ....)

 

дешево- якщо матеріали дешеві і не рахувати свій затрачений час за нагляданням (хоча більшість очікує замовив і зробили, а не контролювати щодня) + врахувти затрати на витрати вентиляцію

 

швидко - так швидко, але і коробку можна з фундаментом зробити за майже за 3 місяці (з витратою свого часу лише на початку - для провірки бригади) відповідно фундамент мінімум 14-28 днів треба

 

тобто + 1 місяць чи +2 місяці не велика різниця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...