Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

Погоджуюсь - каркасник (правильно зроблений) це нормально.

Але тут він мягко кажучи не нормально.

 

я не про ТУТ, а взагалі- про правильний каркасник казав :)

 

тобто + 1 місяць чи +2 місяці не велика різниця

 

зовсім ОФФ але у випадку мурованої коробки

риття ями+опалубка + фундамент = місяць

чорнова стяжка = місяць(21 день сохнути)

стіни = 2-3 тижня

армопояс = 21 день (технологічно)

далі плити чи заливати перекриття (тоді ще місяць на опалубку і бетон)

другий поверх + армопояс = місяць

стропілка - 2-3 тижня

накрити 2-3 тижня

поштукатурити ззовні - 2-3 тижні

_____________________________

 

7 місяців це якщо дотримуватись технології і не станеться нічого непередбачуваного (зрив поставок, техніка, люди)

______________________________

на моїх очах на плавуючому фундаменті каркасник утеплений і обшитий вагонкой, накритий за 2 місяці стояв з вікнами. працювало 4 людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, в Вислобоках стоит уже несколько каркасников. Так их, ЕМНИП, вообще за месяц возвели. Кстати, только на фундамент Трембита берет по договору полгода (!!!). Правда по факту получилось гораздо меньше - пару месяцев.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я шукаю ділянку, наразі був у Ременеві (Гетьманське) вражає. Фундамент гідроізольований але газоблоки 2 ряди в землі!!! практично на всіх будинках, без верхнього армопоясу і вже навіть в одному є тріщина і це при тому що ще немає перекриття... Правда в самому гетьманському немає вже вільних ділянок (є 2 але вони вимагають зразу підписувати договір на будівництво а в мене наразі тільки на ділянку і я не хочу підписуватись наразі на конкретні терміни).

на 1км ближче, у Вислобоках вони почали продавати теж ділянки правда наразі вони не мають всіх дозволів і ніде інфи не виставлять...

Направду гарне місце, 2000 за сотку, ...

Правда є один момент який мені дуже не подобається, - в притул стоїть старий коровник і на карті намічених планів на місці коровника немає. Кажуть що його знесуть, але на правду важко таку штуку знесті. А враховуючи що воно добре збереглося, ... Та ще по дорозі обмовилися що його викупила якась іноземна фірма і буде там робити плитку облицювальну, а пізніше перевели мову що там буде садок і фітнес центр (в останньому не бачу ніякої потреби...). Якщо хтось щось знає про майбутьню долю цих коровників буду дуже вдячний.

 

коровник буде перероблений під житло!!!!заїдьте на фірму трембіта -на Липинського і поговоріть!!!! БАНЗАЙ:beer::beer:

 

Добавлено через 1 минуту

Як думаєте багато людей зараз шукаю такі ділянки під будівництво під Львовом?! Може знайти 10-20 людей і разом викупити певну площу.І тоді ми маємо 1.Ділянки таких площ дешевші 2.Комунікації провести зновуж таки що один проводить а що 10(врізка в чужу трубу газу наприклад розкидується на всіх,чи якщо далеко комунікації на 10 людей розкинути і це вже не космічна ціна). Немає привязки типу комунікації на дорозі 3.Маємо район новобудов без корівників свинарників і т д 4.Зробити дорогу простіше і дешевше 5.При будівництві вчимося на помилках сусіда :D 6.Буд матеріали якщо будуються декілька одночасно дешевше 7.Узгодження у всіх інстанціях простіше так як разом нас багато ) 8.Маємо таке собі маленьке котеджне містечко але на 30% ,якщо не більше ,економим порівняно з тою ж "Трембітою" Що думаєте на рахунок цього???

 

цЕ -ВАРІАНТ!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не бізнесмен і аж ніяк не олігарх, тому наразі через високу ціну нормальних ділянок в даних населених пунктах довелося відмовитися від будівництва власного будиночка :(

 

А може якогось ДІДУГАНА УСИНОВИТИ ????:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это эпическая жопа

 

ай маладэц!!

 

люди - підніміть свої задниці і за ці гроші знайдете кращі варіанти. просто вглядатись треба у території і села, а не купуватись на дешеву рекламу.

знайдіть собі дачу в 6 сотих...

 

пс. це не "таунхауз" - це барак двоповерховий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну дачі це не варіант.... як правило це справді будеш жити у вимершому кооперативі, де ні душі, тіко бабульки літом на грядки приїжатимуть. Газ провести майже не реально. стіки дозволів треба. інфраструктури ніякої. дороги, магазин хоч один, садочок, школа і так далі?. ви колись були у дачних містечках, чи кооперативах. я був у вишеньці під львовом(і за Рудно) та там тіки шоб доїхати до дачі треба км 2 від траси(це я говорю до середини кооперативу), ні магазина ,тупо голяк. а шо зимою робити коли засипе снігом 2 км вручну чистити, шоб машиною проїхати.

краще вже в селі, але знову ж таки, подивіться на ціни по селах. люди продають або тіки землю, або будинок під знос. а сама земля потяне 15 тисяч. а скіки коштує побудувати будинок, тут на форумі є окрема гілка.

 

не думайте, шо про це подумали лише ви, за таку ціну нічого путнього не купиш під львовом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дачі в с.Березівка-Скнилів, до прикладу, Солонка-Зубра...

а при наявності електрики і дров - без газу можна обійтись, до ашану близько, садочки у Львові куди ви їздите на роботу.

треба розширити діапазон і відкинути рамки стереотипів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну обходитись тільки дровами, це надто геморно, зима, заметіль, а треба йти по дрова, замовляти камаз з дровами літом, ше порубати, поскладати. в мого діда просто не селі теж газу нема, тому я знаю шо таке робота з дровами.

розумієте, в мене зараз троха інакше бачення життя за містом. це має бути так само, як у львові. ти приходиш з роботи і відпочиваєш, а не йдеш по дрова, но розтоплюєєш пічку, не несеш воду з криниці)) і так далі. в такому випадку є 2 села, де можна цілодобово пахати, а тут хотілося б просто жити на природі і шоб ніхто тебе не рухав))

 

ну наприклад для мене таке не підходило б, бо жінка працює на перехресті, мені в принципі все рівно де працювати, в мене троха віддалена робота. а в районі перехестя нічо доброго нема. сороки львівські, то посто капець, дубляни, ціни просто шаленні і так далі до вислобок, і там навіть ціни високі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далі до вислобок, і там навіть ціни високі.

в селян ( а не Трембіти) можна викупити ділянку за "смачнрю" ціною.

купляли по 800 долл/сотка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це під будівництво ти сг? чи треба буде ше переводити під будівництво?

ну і саме будування, за 25000 тис чи шось побудуєш? якшо навіть трембіта з піноблоків зараз будує від 450$ за квадратний метр і це 0 цикл. тобто буде ділянка за 5000+коробка з пдведеними комунікаціями нехай 45000

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це під будівництво ти сг?

ну і саме будування, за 25000 тис чи шось побудуєш?

 

купляли під будівництво

за скільки побудуєш - це вже на що фантазії вистарчить.

каркасник думаю -да.

а ось комунікації - окрема тема з непередбачуваними цінами.

в любому випадку в коровниках я би хату не купляв..........

в 1 чергу через недотримання технологій при будівництві. добре якщо 2 роки це простоїть.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому ж не простоїть? хочете сказати, що котедж каркасник тої ж фірми простоїть довше?)) ви ж здається погодились були раніше, що фундамент, нормальний. а інша основа це цегляні стіни, більше нічого важкого не буде для навантаження на стіни. так шо з ним може статись?))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочете сказати, що котедж каркасник тої ж фірми простоїть довше?))

а я не казав, що Їх каркасник простоїть

я казав, що любий їх будинок НЕ простоїть, якщо щодня не бути присутнім на будові і втручатись при найменших косяках

 

ви ж здається погодились були раніше,

 

я не погоджувався. перегляньте пости вище

і справа не в фундаменті

"простоїть" - це я в загальному висловився, про все в комплексі(комунікації, дах, стіни, і т.п.)

ще зверніть увагу на ширину сходів на 2 поверх в цих "квартирах"

 

шо з ним може статись?))

можуть статись криві руки і неякісні матеріали

 

ПС вирішувати Вам, я тільки ВЛАСНУ точку зору висловив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми всі тут висловлюємо свою думку і ніхто не забороняє цього робити ))

 

що ви маєте на увазі про ширину сходів?

 

ну ви ж живете у зробленому будинку цієї фірми, здається казали, що навіть не дорого вийшло, їздили, довозили, контролювали. але погодьтесь, що кожен відповідає за своє. усюди все треба контролювати, хоч би заплатив 200000 тис долярів. ніхто не дасть гарантії, що без вашого контролю майстри не стирять матеріали, чи не дадуть одне, а потім скажуть шо там інше і так далі.

 

звичайно, що ці таун хауси не будуть елітним житлом)) вони робляться як економ варіант, і вже якість мають контролювати самі власники. шось не подобається-довозиш інше. Це як всюди. а говорити, що це тільки ця фірма так робить не можна, це відноситься до всіх. Просто ви були свідком цього усього і тому певно вам крається серце, від того, що ви знаєте як це все відбувалось, а інші ні. але таке усюди, і це не від фірми залежить, а від держави і замовників і їх вимог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і вже якість мають контролювати самі власники. шось не подобається-довозиш інше

тобто Ви платите свої гроші за квартиру/будинок скажімо 50 тис. з розумінням того, що на другий день, приїхавши контролювати будівництво, ви за свої ж гроші будете міняти матеріали на якісніші?

чи цю заміну може зробить забудовник?

а де ж "доступність житла"?

а чи не пора зняти рожеві окуляри і не спокушатись на сир в мишолапці?

 

моя думка( з побаченого фото і розказів тут про комунікації і перспективи), це що там будується можна назвати тимчасовим житлом, бараком.

колись в дитинстві в 1980, жив в такому на Скнилові.

і ще, не сподівайтесь, що хтось вам мусить зробити там дорогу, каналізацію, водопостачання якісне. сподіваюсь електрика там вже є.

 

не тратьте на це свої кровні, важко зароблені гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колись в дитинстві в 1980, жив в такому на Скнилові.

 

 

теж ця фірма будувала?)))

 

RST їздив і не міняв матеріали, а просив виправити косяки, а інші матеріали довозив, якщо не подобалась якість з тих шо роблять вони. я так розумію. а ви тут троха перекручуєте сказане.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теж ця фірма будувала?)))

ні не ця! просто впізнав тип будівлі...

а інші матеріали довозив, якщо не подобалась якість з тих шо роблять вони

де ж перекручування? я так само зрозумів!

отже і вартість цих довезених матеріалів треба додати до кошторису вартості будівлі!

Ви так само це розумієте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там ще троха інакше, фірма показує чи говорить вам яка ціна матеріалу з якого вони роблять, якшо вам не подобається така ситуація, ціна, якість, ви говорите - ні дякую, давайте я підвезу свій матеріал, вони кажут добре, і віднімають від кошторису ціну матеріалів від яких ви відмовляєтесь. ви довозите свої матеріали і вони роблять з них те шо мали робити із своїх.

звичайно що ціна довезення іде удодаткову вартість. але більшість матеріалів можна і власним авто підвести, це не так вже і дорого, якшо, скажемо, купляти не перехресті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але більшість матеріалів можна і власним авто підвести

Ви їздите на MAN 10-ти тонному?

чи може будівля вміщається по матеріалах в який-такий універсал?

чи може тисячку цегли будете в три рази возити?

 

якась безпредметна в нас тема..

вибачте якщо поводив себе не виховано.

бувайте здорові!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... але більшість матеріалів можна і власним авто підвести, це не так вже і дорого, якшо, скажемо, купляти не перехресті.

 

Чувствуется тяжкий опыт ремонта квартиры. :) ...більшість ... о да! сплю и вижу как подвезти блоков на перегородки и пяток гипоскартонных листов в багажнике...

 

А в реале суммарная логистика довозки этих "саморезов на гипсокартон" на расстояние в 25 км от магазина встанет в цену самих материалов. У Вас на дом только одних "кріпильних елементів" в виде дюбелей, шурупов, гвоздей, саморезов и вязальной проволоки от фундамента до вселения пойдет на 3..5К евро. А стоимость их поиска и подвозки составят почти еще столько же :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що ви маєте на увазі про ширину сходів?

по тих сходах не кожна доросла людина пройде, а меблі занести?

ширина сходів (на око) 70 см

 

ну ви ж живете у зробленому будинку цієї фірми, здається казали, що навіть не дорого вийшло

вийшло НА БАГАТО дорожче заявленого

тому що по замовчуванню:

чорнова стяжка 5 см на голу землю ( я дав 5 см піску, 30 см керамзиту, 12 см керамзитобетону з армуючою сіткою)

стропілка без стільця ( а при мому розмірі даху, його би сніг провалив, привіз дерево і доплатив)

на перекриття йшли крокви довжиною 7 метрів, майстри хотіли з трьох частин робити( я купив і привіз довгі)

крипільних виробів( скоб, кутників, плстин, цвяхів) тисяч на 15-20 привіз

дріт на електрику йшов самій дешевий, максимум 1,2 квадрата,

дроту привіз кілометр (ціну не пам"ятаю)

на комини йшла найгірша цегла, яка в руках розвалювалась - прийшлось купляти самому...

і багато іншого....а вартість доставки всього цього?

і справа не тільки в матеріалах, а в тому, що я часу і нервів там зіпсув....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну цеглу і блоки довозити це смішно, оскільки перегодки і стіни будуть із цегли(тут ту шо розвалюється вони не почтвлять, бо то зразу видно)) ), комина не буде, буде труба під вентиляцію, все інше під камін- під замовлення, казали. гіпсокартон довозити це теж смішно)) а от шурупи і дроти, це вже думаю навіть в якийсь смарт влізе)) єдине, що було вказане, яке реально буде потребувати особливої доставки то це дошки для стропил.

 

також для фундаменту не треба довозити нічого, оскільки він є, його тіки вирівнють ізолюють і пінопластом і т.д

 

далі сходи. справді на око 70 см, думаю можна попросити на 20 см збільшити, до відкритих дверей ше см 20 лишиться, по моєму норм. єдине шо може не пролізти по моєму, це двері для шафи купе, але і тут є вихід. не так вже і високо 2 поверх, через балкон)) зверху 2 людей піднімає, внизу 1-2 пхають(ви + 2 монтажника цілком достатньо.). все інше ніби має пролізти.

 

читав в одній книжці, шо іноді краще бути наївним чим реалістом. бо реалісти бачачи, які попереду перепони і труднощі, часто відказуються від своїх планів, бо вони здаються їм не реальними. а троха наївні люди помаленьку карапкаються до мети)) краще помаленьку йти аніж стояти)) ну це вже з філософії певно))

 

 

ну от уявіть RST, що ви повернулись у той час коли укладали угоду з трембітою і памятаєте все, що має статись і скільки нервів і перепон і т.д і маєте вибір і ті самі гроші. Що ви б робили і яке житло б купили(я так розумію, що трембіта відпадає)))? ви говорили про каркасники, би б замість цього будинку взяли каркасник? чи жили б в місті в квартирі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це як кому

іноді це вміння дозволяє зрозуміти те шо не дано тому, что не вміє)).

як же б ви тоді нам у форум відписували, якби не вміли прочитати те шо ми написали?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от уявіть RST, що ви повернулись у той час коли укладали угоду з трембітою і памятаєте все, що має статись і скільки нервів і перепон і т.д і маєте вибір і ті самі гроші. Що ви б робили

будував би сам, без Трембіти

дешевше би вийшло і нервів меньше......

оскільки переробляти неякісно зроблене дорожче обходиться ніж з "0" будувати..........

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...