Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запах от теплой воды

vvasylenko

Рекомендовані повідомлення

Извините, не доложил вовремя...

1 - выкрутил анод..(фото)

2- промыл проточной водой бойлер без химии и заглушил.... дней 10 пользовался без анода - никакого запаха ни в ГВС ни ХВС!!!!:beer:

3- поставил новый анод.... Пока усё гуд!

 

Анализы - не сдал... пока:D

2044055774_1.jpg.cfaf1e6af3d429b7e0c8e877e9f944c7.jpg

1741030827_2.jpg.2b623f8c446f68177939fafc71bd35f2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюся своїм досвідом.

Користуюся бойлером непрямого нагріву 200 л.

 

Стикнувся з подібною ситуацією. Нагрівав бойлер до 85 градусів, але ефекту не було. Справа в тому, що легіонела, хоч і небезпечна бактерія, але дуже унікальна. Жахливий випадок дійсно був в Штатах, але я не чув, щоб у нас було щось подібне. Скоріш за все, запах дають бактерії іншого типу, і іншої поведінки відповідно.

 

Ці бактерії активно розмножуються у застійній теплій воді. Цьому розмноженню сприяє, між іншим, контакт води з міддю (не згадаю де, але читав про таке) - тож, якщо Ви використовуєте рецеркуляцію по рушникосушилкам (а вони зазвичай мідні), то це бактеріям може сподобатися.

 

З цього всього я зробив висновок - треба досягти максимально швидкості зміни води в бойлері, зменшити ефект її застійності (дійсно, для нашої сім'ї в 3 людини 200 літрового бойлеру явно забагато). А зробити це дуже просто - достатньо зменшити температуру гарячої води настільки, щоб для звичайного користування не потрібно було підмішувати холодну.

 

Так я і зробив. Спочатку промив з середини бойлер, але не білизною, бо є величезний ризик окислити всі металеві поверхні - використав Ferry, (начебто поверхнево-активні речовини бактеріям теж не до вподоби). Пройшовся по стінках водою високого тиску (Керхером), а коли повернув бойлер в систему, то холодною водою промив його через крани санвузлів і кухні доки зникла піна.

 

А потім зробив головне - встановив температуру бойлера 38 градусів (була 60). Витрата гарячої води значно зросла, ступінь застійності зменшилася і бактерія зникла. Втрату комфорту не відчув - тепер, щоб помитися просто відкриваю кран гарячої води повністю і не підмішую холодної.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

братцы я не понял неужели никто не сталкивался с запахом от разложения анода! все просто- вместо анода я ввернул пробку и запах исчез это известная болезнь от умягчителя перед бойлером лечится покупкой титанового анода 250уе

(ссылка устарела)

может кто скажет как эту гадость победить другим способом???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как эту гадость победить другим способом

вікрутить и заглушить место крепления анода.

"прохлорировать бойлер белизной"

методика описана выше в этой ветке.

через колбу фильтра запускается хлорка (0,5 л), пропускается через все краны до появления запаха, снова потом снова заливаем 0,5 л хлорки и чуть спускаем воды (чтобы белизна зашла в бойлер). нагрев бойлера не выключаем. выжидаем 30-60 минут, сливаем воду со всех кранов до полного исчезновения запаха белизны. и запах уйдет вместе с бактериями, которые его продуцируют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вікрутить и заглушить место крепления анода.

"прохлорировать бойлер белизной"

методика описана выше в этой ветке.

через колбу фильтра запускается хлорка (0,5 л), пропускается через все краны до появления запаха, снова потом снова заливаем 0,5 л хлорки и чуть спускаем воды (чтобы белизна зашла в бойлер). нагрев бойлера не выключаем. выжидаем 30-60 минут, сливаем воду со всех кранов до полного исчезновения запаха белизны. и запах уйдет вместе с бактериями, которые его продуцируют.

 

Т.е. полностью убрать анод? Бойлеру гаплык через год-два не прийдет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ребята может я чего не понял но при удалении анода запах пропадает и наоборот- дезинфекция носит временный характер а удаление анода постоянный---- говорят это запах разложения анода при взаимодействии с МЯГКОЙ водой
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...