Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

lifestyle

ihtiandr consulting

Рекомендовані повідомлення

сори, точно... бэнтли и майбахи, а также ролл'с'ройсы :)

_________________________________________________

а про блондинку: - видала недавно "волгу" новую, умеют же делать... дизайн такой стильный, салончик такой прикольный, ну умеют же делать, когда захотят. а эмблемка такая, ой - буковка "В" с крылышками...

 

 

На самом деле, и это - далеко еще не полный список...

Бэнтли тут - славный представитель горизонтальной мечты. В смысле, которая где-то там, за горизонтом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мн очень нравится выезжать утром на работу - первые км-ры до трассы - ехать через лес. нравиться летом и зимой, весной и осенью. нравится и все тут. почему? - не знаю. и что прикольно это никогда не было моей мечтой.

 

я тебе скажу почему , потому что ты наконец начал замечать что есть осень , зима , весна , лето . Когда живешь в квартире - ты проскакиваешь мимо всего этого . Ты не видишь больших хлопьев снега , не видишь как распускается дерево .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

На вихідних їздив до дідового будинку, проходив мимо току. Вкотре вдихнув запах сіна, свіжескошеної трави. Повернувся назад, дивився на свіжескошені газони в паку біля свого будинку - нема цього відчуття чогось рідног, нема самого запаху скошеної трави. Газон пахне інакше і ніколи не замінить трави в полі чи в саду.

Ще дуже класно збиратись зі старшими і ввечері сидіти на березі річки і співати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

здається це і є стиль життя

Только вражда. Только соперничество, грызня, курятник сверху и донизу. Клюнь ближнего, насри на нижнего. Сотрудничество, партнерство, кооперация для рашкована - лишь смешной звук. Но глупо и опасно сводить все русское вымирание к постоянной борьбе каждого с каждым.

Люди создают партнерства и коалиции. Маленькие армии по национальному или местечковому принципу. Отряды партизан-сослуживцев. Взводы однокурсников. Подпольные ячейки родственников. Все это, чтобы оттолкнуть ближнего от той единственной Бочки, которая нас всех и кормит, оттолкнуть и уморить. А на фоне хаотичного сражения мелких подразделений развертывается грандиозное и планомерное избиение безответных: молодые стремятся избавиться от старых, чтобы поскорее занять их место у священной Бочки.

retiredwizard.livejournal.com/60491.html

P.S. спочатку не зрозумів, але в статті опис війни в бізнесі молодого та старого поколінь.

Нет смысла строить. Нет смысла работать. Нет смысла думать. Есть единственная задача ухватить, урвать, оттолкнуть и оттяпать.
retiredwizard.livejournal.com/56106.html
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, саме цю модель поведінки в нас виховували останні двадцять років. Таки виховали.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю, що маю вам щось сказали. Одинадцять років тому я в Могилянці зробила доповідь про гуманітарну ауру нації. Одинадцять років минуло, а гуманітарної аури так і нема.

Є проблеми та питання, про які хочеться дискутувати. А є проблеми, про які навіть і говорити не хочеться. І про одну з них нам треба разом подумати.

Зараз панує думка, що головне - економіка, дешевший газ з Росії, добробут. І мовляв потім почнеться культура. Це все неправда.

Згадайте, Сервантес писав свого "Дон Кіхота" в трактирі, живучи з ласки трактирника, який його підтримував і сам від того падав у боргову яму.

А в нас все чекають, що Азаров зробить економіку, і все розцвіте. Це не так.

Повинна бути гуманітарна аура. Вона не вирішує всіх проблем. Але вона дає той шляхетний образ нації, що не соромно і в світі з'явитися.

Тоді я говорила студентам, що ця гуманітарна аура є, але насправді її досі немає.

Одним із найбільш яскравих спектрів гуманітарної аури є література. Це високовольтна лінія духу. Це рух опору.

Загадайте, що Камю сказав: "Світ ділиться навпіл - на чуму та на її жертв". Наша задача - не стати на сторону чуми.

Шістдесятники працювали та боролися, мали дуже важку долю. Але коли прийшов час передати високовольтну лінію духу, настав інший час. Її ніхто не взяв.Чому держава замість справжнього ставлення до себе отримала пофігізм? Чому Сосюра написав вірш про Україну, а його назвали лохом і перекривили його вірш на вірш про Оклахому?

Колись один письменник писав, що хотів би купити собі нову батьківщину. Але щоб купити нову батьківщину, треба продати стару.

Я не знаю, хто придумав, що у 1960-ті роки була "відлига". Тоді була "кузькіна мать". Але сонячна енергія молодих людей все те перепалювала. Пам'ятаю один кавказець сказав, що можна прожити без вугілля, але не можна прожити без гідності.

life.pravda.com.ua/culture/2011/09/20/85867/ Змінено користувачем tobias
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, саме цю модель поведінки в нас виховували останні двадцять років. Таки виховали.

 

Я тебе скажу так , равными могут быть люди равного доставка , одинакового интереса, в одинаковом положении . Поэтому дружат - в школе , в армии , институте . Потом пытаются поддерживать дружбу . Но это сложно когда ты все собираются лететь в турцию и тут выясняется что у одного денег нет , у другого только на 3* , а у другого 5* и меньше не хочет .

 

Т.е. существуют и объективные предусловия . НО , очень много зависит и от общества , западное общество смогло наладить свою жизнь ни смотря ни на что . И формула - сильный средний класс .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут ещё другое… Нам через средства массовой промывки мозгов насаждается культ потреблядства и рвачества. Естественно, вырастают потребляди и рвачи. А задачи формирования среднего класса нет. Строится феодальное общество. Де-факто, оно уже вполне построено. В нём средний класс не нужен. Впрочем, Вы это не хуже меня знаете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут ещё другое… Нам через средства массовой промывки мозгов насаждается культ потреблядства и рвачества. Естественно, вырастают потребляди и рвачи. А задачи формирования среднего класса нет. Строится феодальное общество. Де-факто, оно уже вполне построено. В нём средний класс не нужен. Впрочем, Вы это не хуже меня знаете.

 

согласен . и про промывание мозгов и про то что средний класс никому не нужен .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И к сожаления история наглядно демонстрирует всего один способ перехода от типа к типу государства. Вот только сколько времени должно пройти и что толчком послужить.

 

Мне вот одно непонятно, т..к тоже согласен с выше сказанным. Какого они в ассоциацию прутся. Ведь северный сосед позволит достичь планируемого, а запад будет постоянно давить на демосракию. Все же не вяжется тут что-то. Даже если и допустить что то есть просто слова, а на деле все иначе, так тогда я полностью запутался, какой смысл пыль пускать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

согласен . и про промывание мозгов и про то что средний класс никому не нужен .

Средний класс нужен среднему классу и никому больше. "Хочешь быть средним классом - будь им." Просто уровень этого среднего класса в разных странах разный.

 

По поводу пЫсьмэнныкив и читания. Пысьменныкы для того и пишут, что бы зарабатывать на хлеб, а строители - строят и т.д. А аура и чакры - это для привлечения слабо образованных.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты по политическим взглядам кто?

– Рыночник, – ответил Татарский, – довольно радикальный.

– А конкретнее?

– Конкретнее… Скажем так, мне нравится, когда у жизни большие сиськи.

– Если короче, – сказал Татарский, – в гробу я видел любую кантовскую сиську в себе со всеми ее категорическими императивами. На рынке сисек нежность во мне вызывает только фейербаховская сиська для нас. Такое у меня видение ситуации.

– Вот и я так думаю, – совершенно серьезно сказал Азадовский, – пусть лучше небольшая, но фейербаховская…

класна книга, цікаві думки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средний класс нужен среднему классу и никому больше. "Хочешь быть средним классом - будь им." Просто уровень этого среднего класса в разных странах разный.

Вот потому и получается так, как есть у нас сейчас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средний класс нужен среднему классу и никому больше. "Хочешь быть средним классом - будь им." Просто уровень этого среднего класса в разных странах разный.

 

По поводу пЫсьмэнныкив и читания. Пысьменныкы для того и пишут, что бы зарабатывать на хлеб, а строители - строят и т.д. А аура и чакры - это для привлечения слабо образованных.

Про уровень среднего класса

www.dkrp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=234795&cat_id=37571

"Так, до суб’єктів мікропідприємництва належатимуть юридичні та фізичні особи-підприємці, в яких чисельність працюючих не перевищує 10 осіб, а обсяг прибутку не перевищує 2 млн. євро; малого бізнесу – в яких чисельність працюючих не перевищує 50 осіб, а обсяг прибутку – 10 млн. євро.; до суб’єктів великого підприємництва належатимуть юридичні особи, в яких чисельність працюючих не перевищує 250 осіб, а обсяг прибутку – 50 млн. евро тощо."

Как вам средний класс с прибылью 2 млн.евро - нижняя планка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вам средний класс с прибылью 2 млн.евро - нижняя планка?

 

"Та Вы шо, издиваетесь ? " Понапридумуют ото.

 

Вы с городским бюджетом не путаете ? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

За кордоном останні 10-20 років модний здоровий спосіб життя, всілякі спортивні та азіатські системи оздоровлення.

Багато закладів з'явилось в Києві та інших містах, але серед покоління 30-50літніх такий спосіб життя не надто поширений;)

Українці зазвичай вважають, що достатьно звичайних фізичних навантажень на будівництві власного будинку, в поточній роботі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...