Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Футбол

Sass

Рекомендовані повідомлення

офф. До речі, мої кияни, "прославилися на весь світ" заснуванням Русі, матчем смерті з Люфтваффе, двома Майданами, .... Сором.

 

Как болельщик Динамо поддержу все, кроме матча смерти(исторических доказательств сиэго факта нигде нету).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як мені реагувати на людину, яка публічно, при заповнених трибунах та прямій трансляції, робить таке:

1. Плюється в камеру та на людей.

2. Корчить гримаси та мордочки.

3. Видає звуки мукання та улюлюкання.

4. Розмахує всіма кінцівками тіла.

5. Імітує повадки тварин при святкуванні та симулюванні.

 

якщо ви вище цієї людини, то ніяк. Якщо ви такі самі то зробите таке ж або щось подібне.

 

 

По-перше - у вас є докази про бидло з Києва на стадіоні?

По-друге - у вас є докази, що навіть з тих, хто ймовірно, проявляв расистські прояви, були киянами?

тобто на вашу думку там могли бути люди з усієї України но тільки не з Києва??? Мабуть ви до останнього не повірите в любу правду, якщо вона буде принижувати Київ і та вболівальників ДК. Ваше право. Живіть у своїй правді, так простіше.

 

Нечайно забрів на сайт Динамо від Шурика, таке відчуття що попав на сайт "русская весна", де у зомбі існує своя правда і тільки своя.

З прочитаного виходить що Тайсон поки біг кричав "хохлам смерть" . І більшість в таке вірить.

 

Добавлено через 14 минут

До речі, мої кияни, "прославилися на весь світ" заснуванням Русі, матчем смерті з Люфтваффе, двома Майданами, .... Сором

 

По-перше у вас є докази що Київську Русь заснували кияни, а не інші племена??

По-друге що у матчі смерті грали тільки кияни і ніхто інший???

По-третє що на майданах були тільки кияни і ніхто інший???

 

Бачу славу ви швидко тільки собі приписали, а от сором ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как болельщик Динамо поддержу все, кроме матча смерти(исторических доказательств сиэго факта нигде нету).

я с вами согласен на все сто, но мы же говорим о славе, а не о документальных, правда? Весь совок, и я в том числе, свято верили в эту историю. Вот чел поносит киевлян, хотя доказательств еще нет, но дурная слава уже пошла по миру "як брехня по селу". В итоге, получится как в анекдоте "ложки то нашлись, а осадочек остался..."(с).

Итог.

 

Шахтер в очередной раз обосрал Динамо.

Тайсон как минимум раньше свалит на каникулы в свою страну "диких бибизян", как максимум вообще свалит из Шахтера.

УАФ накажет Сурков и красиво проведет линчевание на тему расизма.

 

 

Об остальном, на тему Киев - столица Руси, мать городов..., где территориально находится Майдан и т.п. говорить в этой теме не желаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нечайно забрів на сайт Динамо від Шурика, таке відчуття що попав на сайт "русская весна", де у зомбі існує своя правда і тільки своя.

З прочитаного виходить що Тайсон поки біг кричав "хохлам смерть" . І більшість в таке вірить.

отож і не ходіть сюди, ходіть на "тєррікон" ))), там хоч правду знайдете, і нічого крім правди.

 

dynamo.kiev.ua/news/334594-u-shahtera-net-video-dokazatelstv-rasizma-bolelschikov-dinamo

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отож і не ходіть сюди, ходіть на "тєррікон" ))), там хоч правду знайдете, і нічого крім правди.

по вашим "сепарським" слідам не буду ходити, не такий я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нечайно забрів на сайт Динамо від Шурика, таке відчуття що попав на сайт "русская весна", де у зомбі існує своя правда і тільки своя.

.

Таки и есть, и не только.

 

Явно расисткий сайт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расисты везде - будьте осторожны!!! Эта ветка тоже уже немного расистская)))
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итог "расистского" скандала.

Динамо оштрафовано на 500 т.грн. + один "пустой" домашний матч.

Шахтер оштрафовано на 20 т.грн. за обявление на русском по стадиону.

Тайсон дисквалиифицирован на одну игру за прямую красную (плюс два матча условно).

Браво Педерации!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итог "расистского" скандала.

Динамо оштрафовано на 500 т.грн. + один "пустой" домашний матч.

Шахтер оштрафовано на 20 т.грн. за обявление на русском по стадиону.

Тайсон дисквалиифицирован на одну игру за прямую красную (плюс два матча условно).

Браво Педерации!

 

 

ну да ,якось дивно, за російську мову на стадіоні можна було і більше здерти штрафу, 200-300тис було би нормуль. :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1-1 з МС. Нічия в яку ніхто не вірив але яка стала реальністю. Якби ще Тете не зажав і дав пас на Мораєса, все могло би бути по іншому. Звичайно видно було що МС не сильно хотів напрягатися і дума перемогти малою кров*ю, але за це поплатися.

Тепер тільки перемогти Аталанту і весна ЛЧ в кармані + бали в рейтингу за вихід з групи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олександрія - Вольфсбург 0-1 - нічого неочікуваного.

Мальме - Динамо 4-3 - також нічого неочікуваного, суперник явно сильніший за Динамо і закономірно переміг. Такі реалії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мальме - Динамо 4-3 - також нічого неочікуваного, суперник явно сильніший за Динамо і закономірно переміг. Такі реалії.

 

 

Статистика матча Мальме - Динамо (с учетом игры в меньшинстве):

Владение мячом 40% на 60%

Удары в створ 7 на 7

Удары в сторону ворот 16 на 15

 

 

О каком превосходстве мы говорим? О какой закономерности, после "такого" первого тайма, можно вообще заикаться? Это же как нужно не любить Киевское Динамо? :( или просто-напросто, банально не смотреть футбол :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О каком превосходстве мы говорим? О какой закономерности, после "такого" первого тайма, можно вообще заикаться? Это же как нужно не любить Киевское Динамо? или просто-напросто, банально не смотреть футбол

 

ці всі цифри можна засунути кудись по глибше, рахунок на табло. Все це володіння,удари,точні передачі можна на своїй половині робити і бити просто в руки голкіперу. Якщо ви дивитися футбол то маєте в цьому розбиратися,звичайно якщо дивитися. Десятки матчів в яких один суперник переважає но виграє інший сильніший, і часто це не той що переважає у володінню.

 

А ДК за що любити,поважати??? Ви Шахтар любите, поважаєте?? А чому ви думаєте що дк хтось поважає крім фанатів??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мальме - Динамо 4-3 - також нічого неочікуваного, суперник явно сильніший за Динамо і закономірно переміг. Такі реалії.

нагадити Тіміошару ? Тоді я так розумію теж все було очікувано ?

Динамо можна не любити, але мусите поважати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нагадити Тіміошару ? Тоді я так розумію теж все було очікувано ?

як ви ще на згадали про барсу, яку 7-0 взули за два матчі. Живете історією про великий клуб, від якого зараз тільки сміття залишилося.

 

А "Тун" пам*ятаєте, де ДК вмудрилося програти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як ви ще на згадали про барсу, яку 7-0 взули за два матчі. Живете історією про великий клуб, від якого зараз тільки сміття залишилося.

А "Тун" пам*ятаєте, де ДК вмудрилося програти.

ви не відповіли на питання. Тун і т.п. це все майже те саме.

То Тіміошара була прогнозовано сильніше ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То Тіміошара була прогнозовано сильніше ?

тоді ні, їм пощастило а ШД ні. Тим більше ШД після перемоги в Кубку УЕФА мав спокійно їх пройти.

Якщо ви дивилися гру проти Мальме то не видно було за рахунок чого ДК може перемогти. Мальме більше хотіло і домоглося свого

 

Повторюся, колись динамо мало з цієї групи вийти без проблем, набравши 14-18 балів. Нинішнє динамо навіть може не вийти взагалі з цієї групи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от вони подвійні стандарти

подвійні?? ви дійсно?? ви ту гру пам*ятаєте???

Якщо вірите статистиці то давайте так:

 

Тииишоара Шахтер 0-0

Удары в створ ворот 1( 0) - 3( 1)

Удары мимо ворот 6( 2) - 12( 5)

Угловые 4( 0) -10( 4)

Офсайды - 2( 0)

Фолы 21(10) 23(11)

Предупреждения 3( 2) - 3(

 

Шахтер 2-2 Тииишоара

Статистика матча (в скобках – 1 тайм):

Удары в створ: 10 (2) - 3 (1)

Удары мимо: 9 (4) – 2 (1)

Угловые: 14 (5) - 0 (0)

Офсайды: 5 (2) - 2 (1)

 

Обидві гри показують що ШД переважав суперника по всих параметрах і мав перемагати, но не пощастило.

Дивимося на

Мальме - ДК

Владение мячом 40% на 60%

Удары в створ 7 на 7

Удары в сторону ворот 16 на 15

 

Десь переваги не видно, крім володіння м'ячем.

 

То про які подвійні стандарти Ви пишете???? Розберіться спочатку а потім пишіть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповім цитатою :

ці всі цифри можна засунути кудись по глибше, рахунок на табло. Все це володіння,удари,точні передачі можна на своїй половині робити і бити просто в руки голкіперу.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну коли своєї думки нема, можна і чужою скористатися.:Bravo:

я лише показав які в вас різні висновки про гру залежно від того хто грає

а свою думку вже показав - і шахтар вище за класом у порівнянні з тиміошарой і динамо з мальме, але буває іноді що програють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я лише показав які в вас різні висновки про гру залежно від того хто грає

а свою думку вже показав - і шахтар вище за класом у порівнянні з тиміошарой і динамо з мальме, але буває іноді що програють

Не має ніякого сенсу щось доказувати тому, хто не хоче не бачити, а ні чути. Із серїї "ти йому в очі сци, а він тобі - дощ іде"(с)

Наприклад, я особисто, нікому ніде не доказував, що Динамо повністю переграло Мальме і заслуговувало на перемогу. По першому тайму - так, а взагалі - нічия. Але "очікувано" програли, "яно слабкіші" - це про що і про кого?

Воно то звичайно, з під свого і смачніше і краше...., але правильно сказано - подвійні стандарти.

Якщо Динамо в цьому матчі не заслуговувало на поразку - то це факт. І не треба згадувати Динамо 75/86/98.... Там теж були такі матчі, що "вбити" хотілося. Потрібно бути обєктивним, і звичайно, поважати, якщо не любити.

Мілан очікувано програв Ліверу в фіналі ЛЧ? МЮ очікувано програло Астані? Згадати команди Маура? Потрібні ще приклади?

А що стосується Шахтаря - я поважаю історію, я поважаю український клуб, я поважаю здобутки, але я ненавиджу таких людей, як Денисов, як Луческу, як Тайсон, як Срна, як Палкін... Їхні вчинки та поведінка кажуть самі за себе. Все дуже просто. Вони ж самі і зганьбили свій клуб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я лише показав які в вас різні висновки про гру залежно від того хто грає

ви точно гру дивилися ,чи пишете просто так. А гру з Тімішоарой. Подивіться і буде видно хто мав перемагати а хто ні.

 

Добавлено через 9 минут

і шахтар вище за класом у порівнянні з тиміошарой і динамо з мальме,

Мабуть мені простіше дивитися на динамо, бо не його фанатик як ви.

Та не сильніше Динамо за Мальме, не теперішнє Динамо. Рівень Мальме, Копенгагена і таких ще середняків ЛЄ.

Подивіться на коеф на цей матч, не видно переваги Динамо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви точно гру дивилися ,чи пишете просто так. А гру з Тімішоарой. Подивіться і буде видно хто мав перемагати а хто ні.

Дивився і один і другий.

На всяк випадок і фінал чемпіонату європи 1988 року теж дивився :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...