Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гипсокартон

AlexDn

Рекомендовані повідомлення

Так вроде бы всё более менее, профиль через 40 см, только расстояние между подвесами гуляет вроде как.

 

может потому и не обращали внимание, что через 40 см..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рахунок стелі з гіпсокартону то я монтую профіль через 50 см. потім використовую 12,5 лист але монтую впоперек профілів. Тоді виходять всі торцеві шви на профілях і проблем з ними не має а поздовжні стики які получаються в повітрі ніколи не тріскають.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рахунок стелі з гіпсокартону то я монтую профіль через 50 см. потім використовую 12,5 лист але монтую впоперек профілів. Тоді виходять всі торцеві шви на профілях і проблем з ними не має а поздовжні стики які получаються в повітрі ніколи не тріскають.

..жесть!..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну чому так зразу! Полистайте Brinish Gypsum White book по ній я працював три роки в Англії.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..жесть!..

Было время то же так работал. Всё стоит отлично, но проблема в заделывании коротких швов, как ни старайся они получаются бугорком. Здесь на форуме подсказали выход. Профиля вдоль через 40, а на коротких стыках отрезки тех же профилей сантиметров по 20 так же вдоль на каждый промежуток 2 или 3. В таком случае под серпянку можно срезать верхний слой бумаги и бугорка не будет. Уже пробовал, всё получилось отлично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

короткі шви полюбому треба знімати папір щоб втопити сітку.

Когда профиля поперёк то снятая бумага ослабляет шов, так как саморезы не возможно вкрутить шире ширины серпянки и их расположение получается в месте снимание бумаги. Когда профиля вдоль то саморезы вкручивают там где бумага целая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шурупи вкручуються в місті знятого паперу незалежно від того чи вздовж чи на поперек йдуть профіля.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібна думка спеців з приводу такого монтажа. :(

 

глянув інструкцію кнауфа і щось складається нехороше враження про виконану роботу.

(ссылка на изображение устарела)

 

зараз вже пізно щось міняти.

цікавить чи така конструкція має право на життя ? на голову не впаде ? чим таке грозить ?

 

 

хоча може я не всі фото встиг зробити. бо дивлячись на інше фото, і вкручені шурупи - склалось враження що на стиках листів є якісь короткі поперечні профіля.

 

фото:

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Кто так прокладывает проводку? Как минимум, нужно было тянуть кабель в гофрированных трубах. А прикрепленный кабель подвесами - это вообще жесть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Кто так прокладывает проводку? Как минимум, нужно было тянуть кабель в гофрированных трубах. А прикрепленный кабель подвесами - это вообще жесть!

лет на 10 хватит, дальше опасно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто так прокладывает проводку? Как минимум, нужно было тянуть кабель в гофрированных трубах. А прикрепленный кабель подвесами - это вообще жесть!

та хто.. майстри.. "ми завжди так робили" :)))

 

кабель ВВГнг - вибрав по рекомендаціях на форумі. він тільки на світильники. може більше 10 років постоїть ?

на розетки в штробах під штукатуркою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та хто.. майстри.. "ми завжди так робили" :)))

 

кабель ВВГнг - вибрав по рекомендаціях на форумі. він тільки на світильники. може більше 10 років постоїть ?

на розетки в штробах під штукатуркою.

 

ВВГнг в черной оплетке, это по моему другой провод.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это обычный трёхжильный, ну свои 20 лет отслужит, а там всё равно что то да переделывать прийдётся.. светильники тоже не на 100 лет расчитаны)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВВГнг в черной оплетке, это по моему другой провод.

так. уточнив. ввгнг дійсно чорний, я його брав на розетки.

а цей от такий

Кабель ВВГ-П, 3х1,5, ЗЗКМ (Запорізький Завод Кольорових Металів).

 

(ссылка устарела)

Кабель предназначен для прокладки в сухих и влажных производственных помещениях, на эстакадах, в блоках, а также для прокладки на открытом воздухе.

Кабели ВВГ-П, ВВГ3-П не распространяют горение при одиночной прокладке.

 

хотів взяти ВВГнг також на стелю, але небуло в наявності потрібного, запропонували ВВГ-П, його і взяв.

 

Это обычный трёхжильный, ну свои 20 лет отслужит, а там всё равно что то да переделывать прийдётся.. светильники тоже не на 100 лет расчитаны)

я думаю конкретно в мене швидше потріщить гіпсокартон на стиках (так як альба там, а не уніфлот чи фугенфуллєр), воно мені набридне, я його розберу, і зроблю натяжну :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю конкретно в мене швидше потріщить гіпсокартон на стиках (так як альба там, а не уніфлот чи фугенфуллєр), воно мені набридне, я його розберу, і зроблю натяжну :)

 

Так можно каждые 2 года ремонт делать. Оно тебе надо? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так можно каждые 2 года ремонт делать. Оно тебе надо? )

воно мені нетреба, але що вже зараз заднім числом думати. проводка вже прокладена, стеля зроблена, пофарбована. наступного разу врахую недоліки. ну не розбирати ж зараз стелю.. чим чревата так прокладка проводки ? в мене є ПЗВ, і окремий автомат на освітлення. не поможе ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wollas, видно вы достаточно хорошо разбираетесь в документации кнауф, вот интересно, что вы думаете о точности/верности их коэффициентов расчетов..?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wollas, видно вы достаточно хорошо разбираетесь в документации кнауф, вот интересно, что вы думаете о точности/верности их коэффициентов расчетов..?

 

Я их использую как ориентировочные, не более. Указанные Кнауф коэффициенты для вычисления расхода материалов можно использовать только при идеальных условиях. Например коэф. для гисокартонной плиты равен 1. Мы все прекрасно понимаем, что надо брать минимум 1.05, а в каких-то условиях и 1.1. Аналогично и для других комплектующих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...