Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Документи на будівництво (Вінницький район)

Ayusik

Рекомендовані повідомлення

На сусідньому участку немає будинків - там поле. Чому тоді архітектор вінницького району не хоче вносити зміни в будівельний паспорт а вимагає згоду сусіда ???

тому як революція не до всіх ще прийшла в хату... Та й архітекторів у нас у вінниці не так багато, ці люди просто на посадах, вони навряд чи архітектори, це такі ж самі як і ви люди можуть бути ), але на цій посаді, звідси й випливає ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому як революція не до всіх ще прийшла в хату

Ок. Пораду дасте як поступити, або чим аргументувати те що дозволу не потрібно ? Сусід то дозвіл на словах дає, проте знаходиться за кордоном, і нотаріально завірити дозвіл змоги не має. (сьогодні дзвонив в архітектуру - сказали або нотар. завірено, або в сільраді (де розташований участок))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Пораду дасте як поступити, або чим аргументувати те що дозволу не потрібно ? Сусід то дозвіл на словах дає, проте знаходиться за кордоном, і нотаріально завірити дозвіл змоги не має. (сьогодні дзвонив в архітектуру - сказали або нотар. завірено, або в сільраді (де розташований участок))

чиновник має аргументувати свою вимогу, у вас немає письмової відповіді, тому все на словах...Я на жаль не чиновник, або на щастя, раджу вам звернутись тут за юридичною порадою, є тут такий розділ форума, але я бачу одне велике "але" у вас немає проекта і дозвола на реконструкцію і все що ви робили - самочинне, можливо трабл в тому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

??? На сусідньому участку немає будинків - там поле. Чому тоді архітектор вінницького району не хоче вносити зміни в будівельний паспорт а вимагає згоду сусіда ???

 

тому що архітектор думає про те як потім сусід буде будувати свою хату з урахуванням усіх норм (наприклад мене попросили змістити хату до краю на відстань 1м, так як всі будинки по вулиці зміщені. вцілому - дуже грамотний підхід двивитись на забудову комплексно.

 

але нормативно таки скоріш за все ніяких дозволів вам не потрібно як пишуть вище. просто коли сусід прийжде будуватись і йому не дадуть згоди робити це так як він планує через ваш сарай - то у них буде аргумент (його дозвіл).

 

Добавлено через 2 минуты

тому як революція не до всіх ще прийшла в хату...

 

думаю в даному випадку архітектор працює більш коректно ніж це передбачено законодавтсвом. по по законодавству хто перший забудував все по периметру той і правий, а те що у сусіда неліквід - то його проблеми так виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому що архітектор думає про те як потім сусід буде будувати свою хату з урахуванням усіх норм (наприклад мене попросили змістити хату до краю на відстань 1м, так як всі будинки по вулиці зміщені. вцілому - дуже грамотний підхід двивитись на забудову комплексно.

 

але нормативно таки скоріш за все ніяких дозволів вам не потрібно як пишуть вище. просто коли сусід прийжде будуватись і йому не дадуть згоди робити це так як він планує через ваш сарай - то у них буде аргумент (його дозвіл).

 

Яка хата ? Сусід вже побудувався і якщо не порушено протипожених розривів, а то приблизно 6 метрів, то сусід до бані...Коли пишите - аргументуйте,а то таке враження, що ви телепат и сидите в мозку знахабнілого чиновника ). Ви не читали теми, прочитайте її, що це за аргументи такі " в даному випадку архітектор працює більш коректно ніж це передбачено законодавтсвом", це називається аргумент ? Чиновник має працювати в чинному полі, що порушив забудовник, яку норму, якщо звісно протипожежні відстані дотримані? Я бачу трабл у відсутності проекту реконструкції і відповідних дозволів , а не в сусідові

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Пораду дасте як поступити, або чим аргументувати те що дозволу не потрібно ?

 

Взяти зразок у архітектурі, відправити по ел. пошті сусіду на завовнення, оплатити доставку його розписки DHL. або воювати з архітектурою бо по закону вони не аргументуюсь.

 

Добавлено через 3 минуты

Ви про що пишите ? ) Яка хата ? Сусід вже побудувався і якщо не порушено протипожених розривів, а то приблизно 6 метрів, то сусід до бані...Коли пишите - аргументуйте,а то таке враження, що ви телепат и сидите в мозку знахабнілого чиновника )

 

от до вас я бачу революція і не добралась. така хата, що коли прийде час будуватись сусіду то він може отримати по периметру обмеження через те що вже забудувались "сусіди".

 

я не телепат але при отриманні будпаспорту отримував деякі коретиви з досить доречним людським обгрунтуванням.

 

Добавлено через 2 минуты

це називається аргумент ?

 

це аргумент. подивіться як живуть цивілізовані країни. вивчіть досвід а тоді розказуйте про наше законродаство. в даному випадку воно відстає.

 

Добавлено через 2 минуты

Я бачу трабл у відсутності проекту реконструкції і відповідних дозволів , а не в сусідові

 

у ТС все по закону читайте тему а не видумуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяти зразок у архітектурі, відправити по ел. пошті сусіду на завовнення, оплатити доставку його розписки DHL.

Не проблема в доставці, проблема в завіренні нотаріально, що вимагає архітектура, так як це може зробити тільки консульство , а воно не так близько і в столиці.

 

 

досить доречним людським обгрунтуванням

Повірте - в мене також досить доречне обгрунтування, тому, що в іншому випадку мені потрібно будувати сарай посередині участка з відступами 7-8 метрів від країв - , та саме головне - сусід то не проти!!! А слів сусіда архітектурі мало, треба документ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяти зразок у архітектурі, відправити по ел. пошті сусіду на завовнення, оплатити доставку його розписки DHL. або воювати з архітектурою бо по закону вони не аргументуюсь.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

от до вас я бачу революція і не добралась. така хата, що коли прийде час будуватись сусіду то він може отримати по периметру обмеження через те що вже забудувались "сусіди".

 

я не телепат але при отриманні будпаспорту отримував деякі коретиви з досить доречним людським обгрунтуванням.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

це аргумент. подивіться як живуть цивілізовані країни. вивчіть досвід а тоді розказуйте про наше законродаство. в даному випадку воно відстає.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

у ТС все по закону читайте тему а не видумуйте.

завжди приємно, коли вибачте "балабол" у темі, до прикладу, жодного аргументу, а вислів "доречним людським обгрунтуванням", це й свідчить про кількість ваших меседжів "ні о чьом для воді" :flag1: і в такому дусі "1,562" повідомлення

Удачі в темі ) і порадах в стилі "оплатити доставку його розписки DHL"

 

Добавлено через 3 минуты

 

Повірте - в мене також досить доречне обгрунтування, тому, що в іншому випадку мені потрібно будувати сарай посередині участка з відступами 7-8 метрів від країв - , та саме головне - сусід то не проти!!! А слів сусіда архітектурі мало, треба документ.

 

Вам раджу, як і казав, звернутись в певний розділ форуму, то принесе більшість користі :

www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=23

 

Опишіть детальніше свій трабл, намалюйте на генплані свою прибудову, та відстані до будівлі сусіда і більше інфо...

Бо поради в стилі лоадера , котрий "знаіт обо всьом і ні о чьом" , ""доречним людським обгрунтуванням", ні до чого не приведуть, бо це "вода", а вам треба конкретно вирішити свою проблему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завжди приємно, коли вибачте "балабол" у темі, до прикладу, жодного аргументу, а вислів "доречним людським обгрунтуванням", це й свідчить про кількість ваших меседжів "ні о чьом для воді" :flag1:

ну скажем так, я аргументував свою позицію достатньо точно, я погодився що по закону підстав у архітектури відмовити немає. але з іншого боку я привів приклад чому мене просили змінити генплан при чому скоріш за все у тій самій архітектурі. уявіть - для того щоб сусіди в перспективі могли будуватись не гірше ніж я. але по закону - могли б не заморочуватись. питання - що робить не так архітектура? (риторичне)

 

мій меседж достатньо точний - "ваш треп о законе и революции не видя ситуации и без анализа конкретных действий архитектуры - это невежество, как и ваше незнание базовых принципов градостроения в развитых странах".

 

в принципі можно було б на цьому закінчити, але за балабола і кількість меседжів - то ... додумайте самі куди вам іти, якщо вас не влаштовує зміст конкретного повідомлення - використовуйте кнопку "жалоба", а не переходьте на особисте. якшо у вас проблеми іншого характеру і вам важлива саме кількість чи товщина повідомлень - зверніться до лікаря.

 

Добавлено через 10 минут

Бо поради в стилі лоадера , котрий "знаіт обо всьом і ні о чьом"

 

здається окуляри таки треба придбати/змінити, а то хамство на рівному місці виходить. :) чи то ви так самостверджуєтесь? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДУЖЕ вдячний всім небайдужим, що відізвалися. І на правах топікстартера, прошу утриматися від взаємних образ. Тема не для цього.

Ми дорослі люди, щоб переключатися на особистості.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коріш за все у тій самій архіте

 

ваш треп о законе и революции не видя ситуации и без анализа конкретных действий архитектуры - это невежество, как и ваше незнание базовых принципов градостроения в развитых странах

Чуваче Лоадер, на відміну від тебе я навіть щодня його читаю той ДБН 360-92, ти ж як балабол ніц не аргументуєш, жодним ДБНом, ну і меседжі у тебе ні про що, ти виступаєш як троль у більшості тем, в тебе я запитав - яку конкретно норму порушив забудовник, ти ж почав говорити такі бредові речі накшталт ""доречним людським обгрунтуванням""

При цьому ти за освітою, хто архітектор, юрист, чиновник в архітектурі? А ніхто, просто чувак, який дає пусті поради згідно пункту "доречним людським обгрунтуванням", бо не навів жодних нюансів з того ж ДБН 360-92, або інших нормативних документів. Ти тут з типу таких людей, про яких кажуть "я не гініколог но пасметреть магу".

Засновнику теми вже радили звернутись в юридичну гілку форума, а те що бачиш, чи радиш ти, це твоя думка, нічим не підкріплена, лишень твоєю уявою про "доречним людським обгрунтуванням", а це просто пусті слова, ти ж сам просто забудовник, наскільки можливо зрозуміти, тобто "ніе в тєме"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не проблема в доставці, проблема в завіренні нотаріально, що вимагає архітектура, так як це може зробити тільки консульство , а воно не так близько і в столиці.

 

тоді ваш варіант таки вимагати від них щоб вносили зміни. не знаю що вам порекомендують спеціалісти, а б пробував приблизно в такій посладовності:

 

1. переговорив ще раз з архітектором, з проханням мотивувати вимогу на отримання згоди від сусіда (з посиланням на нормативний акт), пояснив би неможливість виконати це на даний момент і необовязковість взагалі свого контактування з сусідом, в крайньому випадку пояснив би що на словах сусід не проти, але підтвердити може без нотаріуса.

 

2. якщо після 1 немає результату - однозначно треба виконувати всі кроки письмово, подавати документи, отримувати реєстраційний номер, витримувати сроки, отримувати письмову відповідь (відмову).

 

3. на піставі відмови (якщо там не буде конкретних законних підстав) є як мінімум 2 шляхи:

- скарга на гарячу лінію кабміну, по ним раніше працювали достатньо оперативно

- заява в прокуратуру

 

Добавлено через 5 минут

Чуваче Лоадер, на відміну від тебе я навіть щодня його читаю той ДБН 360-92, ти ж як балабол ніц не аргументуєш, жодним ДБНом, ну і меседжі у тебе ні про що, ти виступаєш як троль у більшості тем, в тебе я запитав - яку конкретно норму порушив забудовник, ти ж почав говорити такі бредові речі накшталт ""доречним людським обгрунтуванням""

 

з тобою я вважаю спілкування було завершене. теми темами, але якшо ти видеш себе як бидло і відверто хамиш, то ідеш своєю дорогою і продовжуєш читати ДБН.

 

пс. я писав, що погоджуюсь що підстав законних у архітектури немає, невміння читати.

 

...

 

але нормативно таки скоріш за все ніяких дозволів вам не потрібно як пишуть вище. просто коли сусід прийжде будуватись і йому не дадуть згоди робити це так як він планує через ваш сарай - то у них буде аргумент (його дозвіл). ...

 

 

пс2. про троля - попрошу приклади (в особисті будь ласка).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Всем доброго времени суток!

Сейчас занимаюсь оформлением участка.

Весной хочу начать строительство дома.

Участок "01.05 для садівництва", но входит в черту города.

Электричества еще нет (по улице проходит линия 0,4 кВ 3 фазы)

 

За последние пару лет (более свежей инфы не встретил еще) не изменился ли порядок получения разрешения на строительство?

В каком порядке и какие документы куда подавать?

 

Дом площадью не больше 150 квадратиков, в один этаж.

Очень не хочу попасть на штрафы и проверки из-за упущенной мелочи.

 

Всем спасибо! И всех с Рождеством!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вроди бы радикальных изменений процедуры не было, могу конечно ошибаться, шаги были такие:

 

1. оформяете стройпаспорт (т.е. делаете проект хотя бы в минимуме чтобы иметь план застройки планировки и фасады дома, расположение других инженерных сооружений если есть. Подаете документы на стройпаспорт. Получаете в архитектуре стройпаспорт.)

 

2. подаете в даби уведомление о начале работ, получаете зарегистрированый номер для гарантии и вперед строить.

 

детально можете посмотреть юридический раздел форума, там больше информации по этим шагам.

 

зы. рекомендую проработать проект/расположение дома максимально качественно до оформления документов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. оформяете стройпаспорт (т.е. делаете проект хотя бы в минимуме чтобы иметь план застройки планировки и фасады дома, расположение других инженерных сооружений если есть. Подаете документы на стройпаспорт. Получаете в архитектуре стройпаспорт.)

 

Спасибо большое за ответ.

Кроме указанного перечня, дополнительных бумаг (200, 500 и их комбинаций) для стимуляции не требуется? Если требуется то сколько примерно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо большое за ответ.

Кроме указанного перечня, дополнительных бумаг (200, 500 и их комбинаций) для стимуляции не требуется? Если требуется то сколько примерно?

 

у меня была архитектура винницкого района, все делалось своими силами, никаких доп стимуляций не было, сделали достаточно быстро стройпаспорт (недели 3 вроди). в вашем случае подозреваю что вообще через "прозорий офис" стройпаспорт будете делать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Был в прозором офисе получил список требуемых документов.

Так как у меня участок меньше 6 соток требуется наличие или водопровода или канализации. Отправили в горводоканал за справкой о возможности подключения.

Кто то из Винничан сталкивался с подобным? Как эту справку получают? Что нужно подать и как обойти если справку не получу.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...