Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

але ж - матріархат

Ты прости, я не совсем понимаю, ты это за шо.

 

Что значит "согласен/не согласен"?

 

Семья и подростки это ваще разные модели поведения. Никто никому не дает подписать бумагу типа: "Согласен на чпоки-чпоки шоб быть рабом". Это в Данию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты прости, я не совсем понимаю, ты это за шо.

 

Что значит "согласен/не согласен"?

 

Семья и подростки это ваще разные модели поведения. Никто никому не дает подписать бумагу типа: "Согласен на чпоки-чпоки шоб быть рабом". Это в Данию.

 

ну , знаєш таке оповідання Кіплінга з "Книги джунглів" - з тієї самої , з якої кацапи висмкнули історію про Мауглі - "Білий котик" ?

 

 

Так от , мені не подобаються світ , де панує ідеологія баборабства.

Чоловіки у такому світі - нагадують мені отих котиків , зі шкіри яких ескімоси куртки роблять .

 

Чоловік гідний більшого , ніж те , що здатен йому запропонувати світ , у якому панує "гендерна рівність" .

3159.jpg.2e3982f320771e3979800bc31d0625a2.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я че заходил, то? Игорь если можно пусть тут повисит какое-то время, а то лень в личку отвечать.

 

Как мне ошибочно показалось, кое-кто не оставляет своих бесплодных попыток войти в одну реку дважды.

 

Расскажу с самого начала. У меня на этом форуме была тема про эмиграцию.

 

Эта тема была, ну че скрывать, самой читаемой на всем форуме.

 

Почему? Потому, что она называлась и исповедовала трэш и угар.

 

Там тусил такой себе междусобойчик и руками этих людей, через выплескивание буковок на экраны ковался юмор, срачи, зохендраммы и прочее, прочее, прочее на что лучше смотреть со стороны, чем в этом учавствовать.

 

Тема умерла.

 

Почему?

 

Да очень просто. Она была живой, когда там не было модерации. как только начали ставить условия "Мы будет обсуждать автомобили, но про двигатель говорит не будем" и в се в этом стиле - все скатилось в закономерное унылое говно.

 

С тех пор кое-кто постоянно пытается запилить что-то подобное. и постоянно на выходе получается труп. Воняющий Франкенштейн, который шевелит ногами или руками, только если к нему подвели ляктричество.

 

До некоторых альтернативно одаренных тупо не доходит, что ЦЕНЗУРА - это самое тупое, что может быть в мире. Они просто не в состоянии своими куцыми мозгами оценить, что творчество - это степень свободы.

 

Так шо я традиционно пошел, ну а кто хочет могут продолжать клепать бесплатный контент, под управлением мамкиных психолухов, которые мнят себя великими манипуляторами.

 

Был рад повидаться с многими. Корнюша ты меня поразил, дорогой. Своей верой в честные аукционы.

 

Я бы оставил это там, но жалко набранных букав. Всем удачи и здоровья. Связь через телегу.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я че заходил, то? Игорь если можно пусть тут повисит какое-то время, а то лень в личку отвечать.

 

Как мне ошибочно показалось, кое-кто не оставляет своих бесплодных попыток войти в одну реку дважды.

 

Расскажу с самого начала. У меня на этом форуме была тема про эмиграцию.

 

Эта тема была, ну че скрывать, самой читаемой на всем форуме.

 

Почему? Потому, что она называлась и исповедовала трэш и угар.

 

Там тусил такой себе междусобойчик и руками этих людей, через выплескивание буковок на экраны ковался юмор, срачи, зохендраммы и прочее, прочее, прочее на что лучше смотреть со стороны, чем в этом учавствовать.

 

Тема умерла.

 

Почему?

 

Да очень просто. Она была живой, когда там не было модерации. как только начали ставить условия "Мы будет обсуждать автомобили, но про двигатель говорит не будем" и в се в этом стиле - все скатилось в закономерное унылое говно.

 

С тех пор кое-кто постоянно пытается запилить что-то подобное. и постоянно на выходе получается труп. Воняющий Франкенштейн, который шевелит ногами или руками, только если к нему подвели ляктричество.

 

До некоторых альтернативно одаренных тупо не доходит, что ЦЕНЗУРА - это самое тупое, что может быть в мире. Они просто не в состоянии своими куцыми мозгами оценить, что творчество - это степень свободы.

 

Так шо я традиционно пошел, ну а кто хочет могут продолжать клепать бесплатный контент, под управлением мамкиных психолухов, которые мнят себя великими манипуляторами.

 

Был рад повидаться с многими. Корнюша ты меня поразил, дорогой. Своей верой в честные аукционы.

 

Я бы оставил это там, но жалко набранных букав. Всем удачи и здоровья. Связь через телегу.

 

де телега ?

З.І.

я іноді скучав .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от , мені не подобаються світ , де панує ідеологія баборабства.

НУ имеешь право. А кто тебя туда за ногу тянет? Ну не ходи в их. парк, делов то. Мне вот тоже идеи про тридварасов не близки. И чо? Их дело, имеют полное право распоряжаться своими жопами как хотят.

 

Вряд ли ты кого-то сможешь переубедить. Человек достаточно тупое существо. Лезгинка по граблям будет продолжаться до тех пор, пока к палке от грабель не привяжут топор.

 

Добавлено через 2 минуты

де телега ?

З.І.

я іноді скучав .

 

t.me/Wasaby

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НУ имеешь право. А кто тебя туда за ногу тянет? Ну не ходи в их. парк, делов то.

 

так відбити синів в тих педопотвор , які з 3 - х рочків простягали загребущі лапи повиховувати хлопців "статевим вихованням" - то була надто затратна битва .

 

То була така собі війна - бабИ , які впали в інверсію домінування , бажали бачити моїх синів баборабами ,

я з тим був категорично не згодний .

 

 

Але ж дівчат також виховали "вільними-незалежними" , які годяться лишень у якості тимчасової насадки , але не у якості постійної подруги .

 

Тому тількі східна жінка - тайка , або філіппінка.

 

А не отой треш - жертви виховання "вільних-незалежних-самотніх/рзп" виховательок з інверсією домінування , та західної масової культури.

CShKPoZumok.thumb.jpg.4a930b269e869021df3b48adf19cb800.jpg

1925931884_(51).jpg.7c7274c74c0783bcd451b1ef62dab026.jpg

risovannoe-kino-lorraine-broughton-blond-1271965.jpg.fadba9881471cf1f655941ed6f8bf5c5.jpg

Charlize_Theron_Men_Atomic_Blonde_(2017)_Fight_534752_744x1024.thumb.jpg.e0a1db259b23ab5983ceb5379db8a545.jpg

Do2s5kgy0R8.thumb.jpg.aa289bcd9d0d94f3298f75246776c6d6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от , мені не подобаються світ , де панує ідеологія баборабства.

 

так что же Вы мучаетесь ?

эммигрируйте куда то в страну Шариата

 

Добавлено через 6 минут

Тому тількі східна жінка - тайка , або філіппінка.

 

 

ни на Восток , ни к Филиппинкам Вы , похоже, собираетесь только в мечтах , поплакали на форуме , слезу пустили - и опять назад , в жестокую реальность

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ни на Восток , ни к Филиппинкам Вы , похоже, собираетесь только в мечтах , поплакали на форуме , слезу пустили - и опять назад , в жестокую реальность

 

ви уважно читали ?

при чому тут я ?

 

Я надто піздно все те усвідомив .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вряд ли ты кого-то сможешь переубедить.

 

Саме тому робити те необхідно на етапі виховання .

 

Саме тому ідеально ізолювати хлопців від впливу педмразоти , а якщо те неможливо , то мінімізувати .

 

Человек достаточно тупое существо. Лезгинка по граблям будет продолжаться до тех пор, пока к палке от грабель не привяжут топор.

 

Редіярд Кіплінг . Оповідання "Білий котик" .

3159.jpg.ddf4efb53c89268d7b2d741fbb6c280b.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ты победил?

 

війна ще триває - але після школи стало набагато легше - найбільший тиск - шалений тиск - на хлопців відбувався саме з боку педомразоти - саме у школі . Дуже допомогло витримати тиск те , що класи в них були стовідстоково хлоп'ячі - без жодної дівки .

Різницю я яскраво встиг побачити у Литві - де класи були змішані - ще одна з причин , чому ми звідти кулею втекли - роздільне навчання від бабів - в сучасному світі - то така рідкісна дорогцінна розкіш !!!

 

але й те , що в мене вже вийшло на сьогодні - дуже відрізняється від того бабораболайна з бейцями , яке я бачу навколо..

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Білого котика" Кіплінг своєму сину присвятив - вважаю , що то найкраще його оповідання.

Дуже рекомендую. І ніфіга воно не дитяче ( хоча може бути і дитяче - діти добре йго сприймають ). А , знаючи долю сина Кіплінга - навіть трагічне .

70b2597d2345eb6fa2e1353b55d07ad6.jpg.338ed42ef82fa5587256674a556927f4.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

страдалец Вы наш

 

Та навпаки .

 

Дякую Богу , а також бабам та баборабам цієї гілки , що допомогли вчасно роздуплити - що навколо мене "не так". Усвідомити тоді , коли ще можливо було вжити дієві заходи по запобіганеню вихованню з моїх синів ганебних баборабів .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та навпаки .

 

Дякую Богу , а також бабам та баборабам цієї гілки , що допомогли вчасно роздуплити - що навколо мене "не так"

 

да , Вы это поняли давно уже , что не так , а что с этим осознанием будете делать ?

Эммиграцию Вы не рассматриваете ?

остается смириться и иногда приходить тут поплакать по поводу баборабства и укорота

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да , Вы это поняли давно уже , что не так , а что с этим осознанием будете делать ?

 

процес виховання триває роками

 

і чим раніше ти усвідомиш - який кінцевий результат виховання ти хочеш побачити , тим краще

 

Эммиграцию Вы не рассматриваете ?

остается смириться и иногда приходить тут поплакать по поводу баборабства и укорота

 

 

а при чому тут я ? Розмова йде про виховання вільного незалежного від панування вареника з рибою Чоловіка .

 

В вас син є ? Вас влаштовує , що з нього виховують бабораба на поживу якоїсь порванки ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Розмова йде про виховання вільного незалежного від панування вареника Чоловіка .

 

В вас син є ? Вас влаштовує , що з нього виховують бабораба на поживу якоїсь порванки ?

 

Принес жене утром в постель кофе или пропылесосил в доме - то уже бабораб ? Ну и ладно , пусть будет бабораб , это лучше , чем гей .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згаданий мною друган - розлучився:lol: таки

Написав мені купу нічних пьяних смс та запрошує побухати це діло:lol:

Я пас, мало що, життя таке буремне

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згаданий мною друган

 

як можна дружити з баборабами? Вони дуже не надійні :lol::lol::lol:

 

 

- розлучився:lol: таки

Написав мені купу нічних пьяних смс та запрошує побухати це діло:lol:

Я пас, мало що, життя таке буремне

 

 

дай йому посилання на канал Макса - краще тисячі психолухів :lol::lol::lol:

 

https://www.youtube.com/channel/UC44oy3QadzoUZt7G0DDf5DQ

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ты победил?

 

а ти капітулював ? :shock:

 

пластмассовый мир победил ? :shock:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надійні трапляються в усіх категоріях...

Що взагалі надійні? Підлітком я думав є такі...

Зара є скажімо друзі, які знаючи твоі можливості тебе використовують, або ваші інтереси в цю саме мить співпадають, є попутчики - я іх так називаю, що прокладають тобі шлях та йдуть якийсь час поруч...

А надійним, в моєму розумінні , можеш бути лише ти сам для себе...

Час від часу - хтось з близьких

Все

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надійні трапляються в усіх категоріях...

Що взагалі надійні? Підлітком я думав є такі...

Зара є скажімо друзі, які знаючи твоі можливості тебе використовують, або ваші інтереси в цю саме мить співпадають, є попутчики - я іх так називаю, що прокладають тобі шлях та йдуть якийсь час поруч...

А надійним, в моєму розумінні , можеш бути лише ти сам для себе...

Час від часу - хтось з близьких

Все

 

Я мав на увазі , що для баборабів вареник важливіший за дружбу - бабораб продасть друга за вареник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтоб не разочаровываться в людях, не нужно очаровываться...

 

ну то само собою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мав на увазі , що для баборабів вареник важливіший за дружбу - бабораб продасть друга за вареник

 

Мій кум, найдовший з моіх друзів ще з першого класу школи, саме так вчинив...

Я ставлюсь філософськи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...