Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматичні вимикачі і ПЗВ enext - міняти чи залишити

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Дана фірма дійсно Китай. Сам був на виробництві)

Аско також(

Можна розглядати оригінал АВВ та Шнайдер.

Мелера оригінала майже нема(

Якщо цікаво то пиши.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мелера оригінала майже нема(

 

Є оригінал і Moeller, ABB, і Schneider. Є рекомендовані виробником ціни на ці вироби.

Щоб знайти оригінал, потрібно купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах або компаніях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Даа. С такими ответами зачешешь затылок.

"Чем дальше в лес, тем больше дров".

 

 

"Шукаю хорошого електирка у Львові :drinks:"

Пожалуй, только это тебе сейчас и поможет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вчера поменял вводной автомат E.Next 63А на Мюллера 63А. Ради интереса взвсеил оба автомата. Так вот, вес Мюллера - 365 грамм, E.Next весил 280 грамм. Разница составила 85гр., так что делайте выводы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и что

Так, ничего в принципе. Просто внутри больше пустоты вместо нужных механизмов и меди нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компьютеры Вы тоже по весу выбираете?

Корпус и БП — однозначно. «Хороший БП весит полтора килограмма.» © Олег Артамонов в SU.HARDW.PC.PSU лет десять назад. Не раз убеждался — правда.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не значит лучше

Та хто ж спорит... Но как-то напрягает малехо невесомость автомата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Max77, и что? Компьютеры Вы тоже по весу выбираете? А телевизоры?

 

Не хочу вникать в полемику, но в советские времена взвешивали мозги наших умерших вождей. Так вот, у Ленина, который сделал революцию и привел комунистов к власти, насколько я помню, вес мозгов был минимален. Опять же, не хочу делать какие-либо выводы...

А по поводу автоматов - обьясните, куда треть веса подевалась в китайском автомате? Или же: для чего немцы напхали в автомат начинки на 85 грамм больше?

Наверно, скорей всего, для устрашения:(

Змінено користувачем Max77
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Max77,я просто хочу сказать, что в автоматах разных производителей используются разные материалы и сама конструкция разная, нельзя говорить, что АВВ на 15 грамм лучше Хагера - это не мера качества. В Вашем же случае разница из-за разных дугогасящих камер - у Moeller'a - 13 пластин, у E.Next - 9, качество последнего очевидно и без взвешивания, учитывая происхождение и братьев.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю это нормально когда все имеют разный вес на 15-20 гр. но не 85гр. Это треть веса как никак.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Артамонов в SU.HARDW.PC.PSU лет десять назад.

Это выражение было применимым раньше, но не сейчас. В особенности к блокам питания. И он-же, кажется, это озвучивал.

Такой методикой можно отсеять только совсем-уж неликвидные автоматы, но, как я уже говорил, качество в граммах не измеришь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А.Р.Бородач

Это выражение было применимым раньше, но не сейчас. В особенности к блокам питания.

С чего вдруг такие выводы? Что 10 лет назад что сейчас в компьютерных блоках питания модель в полтора раза легче чем фирменная однозначно хуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что 10 лет назад что сейчас в компьютерных блоках питания модель в полтора раза легче чем фирменная однозначно хуже

:D 10 лет назад - да, а сейчас уже далеко не факт. Сейчас появились БП с КПД выше 90% в которых вместо радиатора простая пластинка:

www.fcenter.ru/online.shtml?articles/hardware/tower/31593

174108.thumb.jpg.8107544dc629c3734fc29c235b77f7e2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это выражение было применимым раньше, но не сейчас.

Если не гнаться за топ-уровнем, то это вполне работает до сих пор.

А вот разницу между просто хорошим и отличным БП уже в граммах не измеришь. Думаю, в АВ ситуация аналогична.

Сейчас появились БП с КПД выше 90% в которых вместо радиатора простая пластинка:

Пластинка-то простая, но вентилятор для обдува стоит злой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А.Р.Бородач

Так те блоки питания что по Вашей ссылке и весят от 2 кило )) Меньше радиаторов - шумнее вентилятор, зависимость увы прямая...

 

ПС Коррекция мощности вобщем-то неактуальна для домашних пользователей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот разницу между просто хорошим и отличным БП уже в граммах не измеришь.
Так и я об этом!

 

Пластинка-то простая, но вентилятор для обдува стоит злой.

 

Меньше радиаторов - шумнее вентилятор, зависимость увы прямая...

 

Но суммарный вес будет намного ниже других БП той-же мощности. О чем я и говорил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ха, подвальные кетайсы вообще не делают БП такой мощности. Максимум на 450 «китайских» Вт остановились. Ибо — не массовый сегмент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один знакомый, рабочий СТО, говорит, что когда подьезжает китайская машина GEELLY (кажись так название), стараются на подьемнике ее не подымать, так как после опускания с подьемника не все двери в авто закрываются. Все из-за того, что рама авто на подьемнике прогибается. Опять же для размышления - сколько ж в той раме металла, что она гнется под собственным весом авто? Наверно в раза 2-3 меньше чем у наших Жигулей, Москвиче, Волге. Я уже молчу про Мерсы, Фольцы и Форды, но по теории А.Р.Бородач качество не зависит от веса.

Покупайте легкие китайские автомобили, аппаратуру, технику, в т.ч. автоматы, УЗО, и будет ВАМ счастье...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но по теории А.Р.Бородач качество не зависит от веса.
Заметьте это Ваши слова. Я сказал, что вес не зависит от качества, а это большая разница.

 

 

Покупайте легкие китайские автомобили, аппаратуру, технику, в т.ч. автоматы, УЗО, и будет ВАМ счастье...

Ок, так и сделаю, а Вам пожелаю оставаться в веке паровозов и ламповых телевизоров - они ж тяжелые, а значит качественные!

 

Добавлено через 1 минуту

И колеса каменные не забудьте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Міняти буду в першу чергу ПЗВ і ввідний АВ.

Решту АВ зараз трогати не бачу смислу, і так вони не будуть повноцінно функціонувати - тільки як "рубильники" ну і від перегрузу окремих ліній хіба рятувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж шукав електриків, в результаті зрозумів, що найкращі електрики покищо ті, яких знайшов на форумах :) в результаті робив схему проводки сам, і щиток збирав сам. Схему щитка кілька разів перемальовував, причому зміни були докорінними, в результаті дійшов (на мою думку) доволі оптимального варіанту. В мене на 3-кімнатну квартиру 18 незалежних ліній йдуть променевим способом: ванна, туалет, балкон, коридор (світло + розетки), дитяча (світло + розетки), спальня (світло + розетки), вітальня (світло + розетки), кухня (світло + 2 окремі лінії для розеток), кондиціонери1 (дитяча+спальня), кондиціонери2 (вітальня+ кухня), дверний дзвінок, тамбур. В щитку на вході автомат 25А типу С (щоб спрацьовув пізніше за автомати типу В які стоять на окремих лініях), фактично вхідний автомат грає роль рубильника на всю квартиру, далі з нього живлення йде на реле напруги (номінал 40А) яке відсікає живлення якщо напруга виходить за межі заданого діапазону (наприклад 170-250В) - це повинно зберегти тендітну техніку від скачків. Після реле все дуже просто - всього лише два ПЗВ на 30мА (40А) на одному всі розеточні лінії, на іншому лінії світла. Це зроблено по простій причині: переважно ПЗВ спрацьовують від різної техніки і "пальців у розетці", тобто вибивати буде переважно від розеток, і в такі моменти квартира не буде опинятися в темноті оскільки все світло йде через інше ПЗВ (там воно більше для захисту від пожеж або необережного підключення світильників наприклад). В кожній групі автомати типу В але різного номіналу залежно від спожживачів: світло по 6А, розетки і кондиціонери по 10А, розетки кухні по 16А. Знаю що є люди які люблять ставити "чим побільшеее" але насправді номінал автоматів має бути якомога менший, це дасть вищий рівень захисту, хай краще цей автомат іноді зайвий раз відключиться ніж навпаки: буде увімкненим навіть тоді, коли у вас вже проводка нагрілася і розетки іскрять. А якщо дійсно треба буде, то якісь автомати можна замінити на 20А наприклад. Порахувати споживання просто: 16А = 16 х 220 = 3520 Вт (думаю суттєво більше ніж 2КВт в мене ні в яку розетку не буде запихатися, максимум це електродуховка).

Мушу зазначити, що по плану в мене повинен був стояти ще третій ПЗВ з чутливістю 10мА на який би лягали "мокрі" зони (ванна, туалет, балкон) і дитяча кімната, щоб бути спокійним за здоров‘я дитини. Але по-перше купити ПЗВ з чутливістю 10мА виявилося можна тільки під замовлення (ціна біля 500грн), по-друге всі переконували що 10мА це вже зайве, мовляв 30мА теж захистить людину (хоч і тріпне добряче по пальцях), ну а головне, я вирішив що все одно поки дитина мала, то автомат розеток дитячої буде в щитку вимкнений.

Вся автоматика крім реле напруги була фірми АББ, куплена в одному магазині приблизно за 1500грн (1 двохполосний вхідний автомат, 18 однополосних, 2 ПЗВ), реле куплене десь на південному за ~240грн. Щиток на 32 позиції приблизно ~170грн, з‘єднувальний "гребінець" ~50грн, нульові та заземлююча шини. Розводка по квартирі велася мідними моножильними кабелями ВВГнгLS 3х1.5 (~100м) та 3х2.5 (~200м), ввід в квартиру кабелем 3х6. Крім того зразу провели кілька ліній для інтернет-мережі та лінії для датчиків сигналізації. Вся розводка йшла по стелі (закриється натяжними стелями), без коробів (з‘єднання тільки в глибоких підрозетниках на зажимних клемниках WAGO 222 серії). Щодо майстрів: звертати увагу на те, яким інструментом працює електрик, особливо це стосується різання ізоляції, (без спеціального ножа і стріпера можна зіпсувати проводку) та з‘єднань (зажимні клемники зводять людський фактор до мінімуму).

Також важливо — не забути, що всі гвинтові зажими потрібно з часом підтягувати. В першу чергу наприклад через рік попідтягувати всі гвинти на автоматах в щитку, також бажано зажими в розетках, особливо там де велике споживання.

 

P.S. На рахунок різниці у вазі між китайськими та європейськими автоматами. Думаю там як мінімум причина в наявності камери дугогасіння - спеціальні контакти, які дозволяють моментально розірвати з‘єднання при КЗ, оскільки без цього засобу між контактами може проходити електрична дуга через яку може протікати струм ще (відносно) тривалий час, відповідно за цей час може щось згоріти...

002377.thumb.jpg.78e83df22f2fa96990b9343ef22270d7.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціни виробника (без знижки) 6кА АВВ

 

АВВ SH201-C16 - 39 грн

АВВ SH201-C20 - 41 грн

FH202AC-25/0.03 335 грн

 

Moeller 4,5кА

 

PL4-C16/1 32 грн

PL4-C20/1 32 грн

PF4-25/2/0.03 270 грн

 

Schneider

 

BA63 1P 16A C 35 грн

ВД63 2п 25A C 30mA 300 грн

 

я у Львові на фірмі по пораді електрика, коли тарився то брав ABB по цінах:

Автомат ABB SH201 B 32A 38

Автомат ABB SH201 B 20A 30

Автомат ABB SH201 B 6A 36

 

то вже з врахуванням скидки.

 

 

у Львові ще на кільцевій є велика компанія АртЕнерго (artenergo.com). там така модна скляна будівля. відразу біля Шела. в очі здалеку кидається )) скидку 10% мені дали легко.. таке враження що можна було просити і більше ))) інша фірма дала 15 на розетки, і 20-25% на ABB. хотя то все відносно. головне кінцева ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розводка по квартирі велася мідними моножильними кабелями ВВГнгLS 3х1.5 (~100м) та 3х2.5 (~200м), ввід в квартиру кабелем 3х6. Крім того зразу провели кілька ліній для інтернет-мережі та лінії для датчиків сигналізації. Вся розводка йшла по стелі (закриється натяжними стелями), без коробів (з‘єднання тільки в глибоких підрозетниках на зажимних клемниках WAGO 222 серії).

 

В мене кабелів не рахуючи телекомунікаційних пішло більше кілометра. І автоматів-ПЗВ чуть не пів сотні получаєтсья в сумі.

 

Киньте в приват де брали кабелі, автомати-пзв а особливо клемники.

 

Добавлено через 2 минуты

у Львові ще на кільцевій є велика компанія АртЕнерго (artenergo.com). там така модна скляна будівля. відразу біля Шела. в очі здалеку кидається ))

 

вони досить недавно відкрились. Кожен раз коли ганяв в епіцентр по кільцевій згадува що треба заглянути. Але в першу чергу думав там за світильниками поцікавитись.

 

Добавлено через 1 минуту

я у Львові на фірмі по пораді електрика, коли тарився то брав ABB по цінах:

Автомат ABB SH201 B 32A 38

Автомат ABB SH201 B 20A 30

Автомат ABB SH201 B 6A 36

 

Киньте фірму в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...