Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мысли о Раше...

Grover

Рекомендовані повідомлення

А що вже не існують гілки для байдужих? Чи там важко провести провокацію або написати донос? :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, незанятому населению и достаточно всяких сказок.

 

Карту мира видели?

 

І карту бачив, і шкільний підручник з правознавства, і в інших місцях читав про визначення поняття "держава".

 

Не знаю я, до чого тут незайняте населення і казки, однак якимось чином в центрі Європи на родючих чорноземах таки виникла держава, культура і звичаї котрої суттєво відрізняються від сусідніх.

 

Добавлено через 8 минут

Гы...Издеваетесь?

В Португалии работорговля запрещена окончательно только в нач.20 века

 

Учитеся пользоваться Гуглой

 

Вот просвещенные эувропейцы

 

 

 

В 1935 г. генерал Италии Эмилио Де Боно провозглашает отмену рабства в Абиссинии

1936:Великобритания отменяет официально рабство в Северной Нигерии

 

 

Для неуважних:

Хазаро-іудейський каганат - останній форпост работоргівлі в Європі

Про Африку і негрів я нічого не писав.

Якщо є свідчення, що Португалія або якась інша країна світу збирала в Європі данину у вигляді юнаків та дівчат з метою продажу на Близькосхідних або ще якихось ринках - прошу в студію.

Закріпачення і продаж кріпаків в російській імперії звичайно можна прирівняти до работоргівлі, але це не було систематизовано на державному рівні.

 

Добавлено через 14 минут

Где я такой бред озвучил? Речь шла об одном(1) селе.

 

Розчарую Вас. Навійть його вони не заснували.

 

Добавлено через 3 минуты

Новый, более точный гимн украины, автор к сожалению не известен :( :

 

Ні.

Мені більш довподоби цей, хоч і доволі давній:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ох догавкаєшся: не подобається - чемодан, вокзал...

 

Ну писал не я :) Но все комплексы отражены идеально точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні.

Мені більш довподоби цей, хоч і доволі давній:

 

Ну от этого по крайней мере мухи не дохнут, может быть судьба независимой Украины тоже была бы недолгой, но в целом пооптимистичнее.

 

Добавлено через 54 секунды

Чиї комплекси? Власні?

 

Думай, Decor, думай... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Думай, Decor, думай... :)

 

Зважаючи на те, хто найбільше любить писати про антів та укрів, Ви просто виклали віршик про комплекси власні, та свого найближчого оточення.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда закончится нефть...

 

Добавлено через 12 минут

"Ну, слава Богу, демократии конец..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дай Бог у них закончится газ. Ведь тогда эта орда нагрянет к нам. Своё создавать не хотят, без газа жить не умеют, даже историю украли у нас.

А мы, тем не менее, платим за их газ фантастические деньги и живём.;)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дай Бог у них закончится газ. Ведь тогда эта орда нагрянет к нам.

Не переживайте, коллега. Топлива ведь не будет, а пехом им идти не к лицу...:) Сверхдержава все-таки.:D А там еще и Поднебесная под боком...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не переживайте, коллега. Топлива ведь не будет, а пехом им идти не к лицу... Сверхдержава все-таки. А там еще и Поднебесная под боком...

Я Ваш оптимизм не разделяю. Поднебесная с Востока надавит и поползут к нам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Ваш оптимизм не разделяю. Поднебесная с Востока надавит и поползут к нам.

 

Більшість із них ой як не схожа на qseft і компанію.

 

Повертатися ж їм в Україну не тільки в сиру землю з затонулого "Курська".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Ваш оптимизм не разделяю. Поднебесная с Востока надавит и поползут к нам.

Надеюсь, тамошние неадекваты перегрызут друг друга, а хороших людей мы примем с радостью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поднебесная с Востока надавит и поползут к нам.

Та куди вони там поповзуть. Вони он на плацкарту з України ніяк не назбирають, та і під китайським каблуком москалям якось зручніше буде - може китайці навчать їх, що гроші можна заробляти не лише продаючи газ та нафту, а і працюючи мозоком та руками. Тож за те, що з-за Уралу москалі попруть, я не хвилююсь. У москву і її околиці китайці не полізують, будьте певні - мешканці москви, - чеченці, дагестанці, азербайджанці, - не віддадуть своє рідне місто китайському інтервенту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та куди вони там поповзуть. Вони он на плацкарту з України ніяк не назбирають, та і під китайським каблуком москалям якось зручніше буде - може китайці навчать їх, що гроші можна заробляти не лише продаючи газ та нафту, а і працюючи мозоком та руками. Тож за те, що з-за Уралу москалі попруть, я не хвилююсь. У москву і її околиці китайці не полізують, будьте певні - мешканці москви, - чеченці, дагестанці, азербайджанці, - не віддадуть своє рідне місто китайському інтервенту.

 

5 колонна (совєцькиэ микрочиновники, историки & педагоги и псевдоукраинці) вылезла в эфир. ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 колонна (совєцькиэ микрочиновники, историки & педагоги и псевдоукраинці) вылезла в эфир. ..

Це Ви так свою появу у цій гілці анонсуєте?

 

Добавлено через 9 минут

Ваш. Ваш гарант.

Як і обіцяв, хто нам вибрав гаранта. Я розумію, що гарант не виправдав Ваших очікувань, але ж треба бути чесним.

2101101059_300px-__(__).jpg.a485d2e8ff5ead3347637fcb50bc3271.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це Ви так свою появу у цій гілці анонсуєте?

Ну, должна же быть показательная порка - дабы граждане отделяли/разделяли зёрна от всяких соловьёв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

должна же быть показательная порка

Ну да, ну да, "показатєльная порка" - чисто совковий метод, його і досі практикують у країні духовності та танчиків?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...