Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плитка для кухні на робочу поверхню - підбираєм

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Підбір плитки получається нелегким, думаю не тільки мені :) Дуже важко дійти ситуації коли всі складові зходяться на одному: пропозиції дизайнера, "хотєлки" дружини, розумна ціна і наявність плитки.

 

Наразі трохи зайшли в тупик з вибором плитки на робочу поверхні в кухні.

 

Ось маєм наразі два останніх робочих, але, мабуть, ще не кінцевих варіанти.

Передостанній

15_S.thumb.jpg.c4edc9ca6ec1f2c8ae48b55daa224dc2.jpg

 

Останній

25_S.thumb.jpg.1092680700d9797cd5dca074b9e5f78b.jpg

 

(Жовті фасади - хотєлка дружини, але і мені подобається).

 

І з одним і другим варіантом проблеми... :)

 

В сумі терба близько 7м - три стіни з робочою поверхнею.

 

Перший варіант вдалось знайти польску плитку Tubadzin Magnetia 1.

1210942629_Magnetia1_a.jpg.91338cdfd42a9072d44b6b9d331c1f63.jpg

Навіть бачив її в живу в однмоу магазині у Львові і ціна божеська - близько 150 грн/м2. Але проблема - в тому магазині є в наявності всього 1м2 і більше ніхто цієї плитки у Львові немає. По інету в Україні її тоже ніхто немає. Навіть в Польші по інету її не зміг зустрітити в онлайн продажах. Бачу що є ще вона в продажі тільки в Білорусії і Росії. На офіційному сайті тубадзіна колекції Magnetia також немає. Роблю висновок що це мабуть якась стара колекція.

На днях знайомий зганяє в Польшу, то попрошу щоб глянув - може в десь в Польші завалялась.

 

Може десь в когось в магазині в Укарїні завалялась така ?

 

Може хтось зустрічав аналог по малюнку і кольорам?

 

Зазначу, що хоча плитка в оригіналі заначена як "коричнева", але коричневого кольору там майже не видно.

 

 

Другий варіант це вже хотєлка дружини, хоча круги і кольори мені також сподобались. І трохи перегукується з кругилим формами квартири.

Плитка іспанська Latina Ceramica Siha- decor Hipnosis Negro.

dekor-hypnosis-negro-(25h50)-529-B.jpg.20c640fb9f6c89aafb0e8d3e7ea25792.jpg

Але основна проблема - ця плитка іде як декор, і тому ціна близько 215грн за ШТУКУ! Причому ціна по Україні і навіть в Польщі суттєво не відрізняється. Робоча поверхня получаєтсья "золота". Думаєм як варіант здешевлення - декор дати тільки на ту стіну де газова плита - її віидно з вітальні (кухня зєднана з вітальньою), а решту здешевити за рахунок плитки з тоїж серії Siha Negro,

plitka-siha-negro-(25h50)-534-B.jpg.21e541786c88dc9af9c64de474c80905.jpg

в якої ціна в цифрах близька, але вже за м2 :)

Дизайнер на днях мав би зробити візуалізацію в такому варінаті також. Але переживаєм щоб не получилось затемно. Хоча ситуацію може виправити фуга в колір фасаідв - жовта.

 

Які будуть поради по другому варіанту ?

 

П.С. Пилитку на підлогу також "провтикав" - її зняли з виробництва, довелось запланувати іншу.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть в Польші по інету її не зміг зустрітити в онлайн продажах. Бачу що є ще вона в продажі тільки в Білорусії і Росії. На офіційному сайті тубадзіна колекції Magnetia також немає. Роблю висновок що це мабуть якась стара колекція.

Тепер трохи ясно що це за загадкова колекція. Виявляється це не зовсім Тубадзін, а одна з його торгових марок Arte

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу Вас розчаровувати... Але це Ваш перший ремонт?

 

Маю свій досвід і досвід сестри ..ремонтів в яскравих дизайнерських кольорах...

 

Перший рік неймовірне щастя, а потім.. наступає повне несприйняття Я так повністю переклеїла свої оранжеві шпалери А сестра переробила салатову кухню Жовтий + чорний - складні кольори Дизайнери Вам нарадять такого.. А Вам жити з тим багато років

Розумні говорять, що дизайн має бути "не нагружаючим", людина вдома має відпочивати Інформація, новини, інтернет - і так мозок перегружається Зробіть щось більш пастельне Не пожалієте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну власний ремонт - перший. Щодо пастельних кольорів - то наразі ми з дружиною "бачимо" їх тільки в спальні. Санвузол і кухня будуть мати контрастні кольори.

 

Колись пережив два ремонти з батьками і ми з батьком переконали маму і сестру не робити пастельну ванну, як вони хотіли. Прошйло вже більше 10 років, а мені контрастна ванна і до тепер подобається коли навідую.

 

Кольори для кухні - вибір дружини, дизайнер пропонував більш "класичне" :) я в тому плані "воювати" не хочу..., моя парафія це функціонал і констурктив. Та й наразі мені також подобається ... тільки попереджаю її, що найближчі років 5 переробляти нічого не збираюсь в плані зміни декорацій - мабуть оптиміст :)

 

Щодо жовтих фасадів в кухні є окрема тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=93387

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Хочу звернути увагу на одну проблему (поки не пізно), кольори самої кухні можна робити яскравими контрастними - якими хочете, але такий візерунок - це не дуже. Аргументую: навіть якщо господиня буде тримати на кухні ідеальний порядок, то все одно виглядати буде як срач смітник, якщо таке влаштовує, тоді вперед.

п.с. Декор він тому і є декором, що італійські дизайнери з нього роблять максимум одну смужку десь у ванній, а наші люди умудряються навіть спальню забабахати "крупнокаліберними" загагулінами ще й з максимальним контрастом по тону... І де тих дизайнерів навчають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але такий візерунок - це не дуже.

Це стосовно якого варіанту ? їх там два

Покищо ідем по другому варіанту і кількість "декору" значно зменшена, заодно і економія немала получається. Із трьох стін буде тільки на одній і не на всю площину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Желтая кухонька!:beer: Респект!:) Моя мечта! Пока забросила эту тему. Занялись документами на дом. Но мечту надеюсь осуществить!

Люблю контрасты. Если не желтая, то тогда ...только яркая!

С выбором плитки на рабочую поверхность и у меня напряг! Полы специфического цвета. Нужно все связать. Лично меня будет " напрягать" такая плитка как Вы планируете на стенку. Ее очень много! Как по мне! Но это только мое мнение! Может заменить тем же темным , но без узора? А декор и правда добавить чуть - чуть!!???

Мне , например, нравится " заборчик" из тюльпанов ( плитка). Есть в Агромате. Фото есть в ветке Юлии.

Желтые фасады, темная ( черная) столешница и " заборчик" на рабочку! Отвал башки! Дизайнеры забросают тапками!!!:D

А Вы желтый на фасады уже подобрали?

Просмотрела пару расскладок по цвету. Не понравился желтый!!! А вот готовую кухню видела в магазине на Дружбы Народов( давно) так там желтый просто сказка!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мне понравилась идея с такой расцветкой плитки. Очень интересно. Особенно первый вариант. А, если тот метр квадратный над газ плитой притулить, а остальное просто черным?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво) Это я про темный фартук, сама решила сделать темный потому, взяла Квадро Черный Карпатской керамики - ооочень нравится! Как стеклянная мозаика смотрится, и недорого совсем!:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мне понравилась идея с такой расцветкой плитки. Очень интересно. Особенно первый вариант. А, если тот метр квадратный над газ плитой притулить, а остальное просто черным?

 

Чорними будуть однозначно дві стіни (справ-зліва) від тої де плита. Я би і сам квадратик кудись вліпив, але дружина буде плакати :)

Ту сітну де плита також плануєм не на всю площину декором. По плану получаєтсья щось типу чорної смуги зверху-знизу і побокам - така собі "рамка" із чорної. Ідея типу такої

siha.jpg&sa=X&ei=mIR0UIDVC8OYhQf0ioDICg&ved=0CAkQ8wc4FA&usg=AFQjCNG8GAv-UZMCz1W2f63UWPNGpBK4ug

Ще одна незручність цієї плитки це її розміри 50х25. Стандартна висота фартуха 60см. Класти смугу з декору або 75см або 50см висоти. Якщо 75см, то 15см, а той більше "заховаються". Класти 50см висоти(два горизонтальних ряди, а може один ряд "вертикально"...), то треба смужки по 5см у видимій частині із чорної - цей варіант покищо і є робочий. Чорна плитка набагато дешевша - не шкода крамсати, та і покласти лишні см які сховються, також не так шкода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме смішне що чорна плитка Latina Ceramica Siha Negro в Києві на складі є, а вот декору Hypnosis Negro в Україні в наявності немає - будем чекали 1.5-2 місяці... :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Запаслась попкорном и с удовольствие наблюдаю за Вашим выбором:) Сама сейчас в поиске, насилую Интернет и выжимаю все из собственной фантазии:)

Пысы: мне нравится сочетание цветов, ничего лишнего:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях выбирали клиентам плитку на рабочую стенку, менеджер по советовал сделать полностью из декора для плитки 60 на 30. Плитка белая мелкие рифленые полосы, а ней как бы черное графити цветы. Говорил, что кто-то сделал, смотрится супер. Цена правда 150 гр одна плитка.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Цена правда 150 гр одна плитка.....

 

Наш декор також получився не дешевим. Плитку чекали два місяці.

Нарешті приклеїли. І плитка і декор мають щось на "фоновий" рифлений малюнок.

 

attachment.php?attachmentid=239028&d=1356810029

 

Тепер треба підібрати якусь золтисто-жовту фугу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Наш декор також получився не дешевим. Плитку чекали два місяці.

Нарешті приклеїли. І плитка і декор мають щось на "фоновий" рифлений малюнок.

 

attachment.php?attachmentid=239028&d=1356810029

 

Тепер треба підібрати якусь золтисто-жовту фугу.

 

Ось що получилось

attachment.php?attachmentid=254800&d=1362268961

attachment.php?attachmentid=254799&d=1362268950

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Картинка с модного журнала!!!:)

Мне нравится!!!! И пусть дизайнеры забросают нас тапками:D, но получилось отлично!

:rolleyes::beer:

:

 

Добавлено через 4 минуты

А как Вы добились такого яркого цвета у затирки???

Я выбрала самую яркую, самую дорогую в магазине оранжевую затирку, а в реале получилась намного бледнее ожидаемого цвета.:(

Теперь стоит вопрос чем бы ее намазюкать чтобы она стала ярче!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как Вы добились такого яркого цвета у затирки???

Я выбрала самую яркую, самую дорогую в магазине оранжевую затирку, а в реале получилась намного бледнее ожидаемого цвета.

Теперь стоит вопрос чем бы ее намазюкать чтобы она стала ярче!!!

Затирка mapei колір 150 інші виробники-кольори виглядали на взірцях блідими або брудними.

Взагалі то найкраще підходила епоксидна золотистого кольору, кажись mapei Kerapoxy, яка б була навіть краща в плані стійкості, але вона і дорожча набагато, і відра найменші 3кг, і майстри мої з епоксидною фугою ніколи не працювали - побоявся їм таке довіряти;

Плитку відмили і пройшли всі шви засобом із силіконом, будем бачити як довго вона такою яскравою протримається...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто подскажет. Нужна плитка на кухню на рабочую поверхность 10 на 10, желательно коллекция, и не плохой геометрии. И где ее в Киеве купить? Какие в Киеве есть магазины по плитке? Желательно с большим выбором.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто подскажет. Нужна плитка на кухню на рабочую поверхность 10 на 10, желательно коллекция, и не плохой геометрии. И где ее в Киеве купить? Какие в Киеве есть магазины по плитке? Желательно с большим выбором.

Последнее время 10х10 на кухне утрачивает актуальность. Всё больше преобладает плитка крупных размеров. Так что подумайте ещё раз прежде чем выбирать плитку. Я не дизайнер, я - исполнитель, пишу то, что вижу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последнее время 10х10 на кухне утрачивает актуальность. .

 

Я так же исполнитель, но клиентам нужна такая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здтаствуйте,

Хочу для рабочей поверхности подобрать плитку с декорами-фруктами. Нравится недорогой вариант украинского производства Atem orly, но в инете попадаются плохие отзывы по качеству атемовской плитки.

Уважаемые мастера-плиточники, что можете сказать по поводу качества плитки из этой коллекции?, по сравнению с другими, с которыми приходилось работать?

Также есть испанская плитка (ссылка устарела), но она обойдется раза в 4 дороже украинской. Стоит ли оно того?

Уважаемые форумчане, если у вас на кухне плитка с фруктовыми декорами - выложие фото плиз, буду благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Атем в свое категории вполне адекватна.

При покупке декоративных вставок обратите внимание на следующие моменты:

Калибр декора может существенно отличаться от калибра основной плитки.

Тон декора тоже зачастую отличается от тона основной плитки.

Такие вещи бывают как в импортной плитке, так и в нашей. Будьте внимательны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...