Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наброски будинку. Прошу критики і порад. !!!

Ayusik

Рекомендовані повідомлення

Задумався над товщиною фундамента несучого перестінка.

Планував 30 см, і стіна на нього в 1,5 кирпіча.

Зараз задумався, чи достатньо 30 см? Яку подушку потрібно робити під нього?

Розумію що потрібна геологія грунту, проте буду орієнтуватися на сосідів, грибина ями під фундамент копали в основному 1,1-1,2м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумався над товщиною фундамента несучого перестінка.

Планував 30 см, і стіна на нього в 1,5 кирпіча.

Зараз задумався, чи достатньо 30 см? Яку подушку потрібно робити під нього?

Розумію що потрібна геологія грунту, проте буду орієнтуватися на сосідів, грибина ями під фундамент копали в основному 1,1-1,2м

 

планую 40см під несучий перестінок в 1.5 кірпіча (38см), подушка орієнтовно 80см (орієнтовна цифра взята з попереднього збору навантажень з запасом 10% для мінімального табличного опору грунту для просадочних грунтів (1 кг/см2))

 

поки що це рахував більше для оцінки вартості матеріалів/робіт, можливо ближче до початку будівничтва зроблю геологію і віддам фундамент на перерахунок конструктору.

 

корисна стаття:

yak-prosto.com/yak-viznachiti-opir-gruntu/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ось. Замовив в Архітектора втілити мої бажання в реальні креслення з врахуванням всіх нюансів.

Сьогодні отримав перші креслення.

Прошу ВАС знаючих людей, тих хто на цьому ділі, як то кажуть, зїв багато чого )) . Прокоментувати креслення, дайте критики і зауваження.

Будуюсь перший, і швидше всього останній раз, хочеться врахувати по максимуму все.

 

426898185_.thumb.jpg.340a6d896aecf2fe8d237b3fdee47031.jpg 1616601326_1.thumb.jpg.7d35a1a0e5c9a64286260bbc976d1c4b.jpg 358687869_2.thumb.jpg.9ac8d8f843a183bbf3dc3b31ee8515f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив камін поставити в залі, в кутку від кухні, задумався, як правильно робити димоход для кутового каміна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив камін поставити в залі, в кутку від кухні, задумався, як правильно робити димоход для кутового каміна?

 

 

Є на руках робочий проект з кутовим каміном, зможу ввечері відсканувати креслення якшо вони там є :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є на руках робочий проект з кутовим каміном, зможу ввечері відсканувати креслення якшо вони там є

Буду вдячний.

 

Добавлено через 1 минуту

А як на рахунок зауважень по будинку, немає ???

 

Значить він ідеальний :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду вдячний.

 

Добавлено через 1 минуту

А як на рахунок зауважень по будинку, немає ???

 

Значить він ідеальний :lol:

 

Як на мене, не спеціаліста, то якихось нюансів не бачу.... На відміну від свого :lol:

 

Чим топити плануєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, не спеціаліста, то якихось нюансів не бачу.... На відміну від свого :lol:

 

Чим топити плануєте?

 

На перший час - електрокотел. з очікуванням підведення газу.

Думав, твердопаливний котел ставити, та передумав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумався над каналом на витяжку на кухні. Як краще , виводити канал над дахом, чи достатньо вивести на вулицю через бокову стіну. ???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумався над каналом на витяжку на кухні. Як краще , виводити канал над дахом, чи достатньо вивести на вулицю через бокову стіну. ???

 

Краще над дахом. Просто на вулицю - читав про негатив починаючи від холоду що заходить через канал, закінчуючи намерзанням на фасаді...

 

+ якшо планується газ, то краще мати 2 канали: до одного підключена витяжка (примусова вентиляція), інший - природня вентиляція, на скільки я розумію це має відношення до якихось норм при підключенні газу....

 

Добавлено через 20 минут

Є на руках робочий проект з кутовим каміном, зможу ввечері відсканувати креслення якшо вони там є :)

 

 

скинув на почту...

 

але скажу, що собі плануємо закриту топку з можливістю обігрівати будинок....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але скажу, що собі плануємо закриту топку з можливістю обігрівати будинок....

Ну, в мене також це під питанням: чи мурувати камін чи закрита топка з декоративним оздобленням.

А обігрівати будинок і те і те буде, ну маю на увазі кімнату в якій встановлено. Чи ви будете робити теплообмінник з підключенням до системи опалення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як на рахунок зауважень по будинку, немає ???
Есть вопрос. А что это у вас за загогулина площадью 15,08 кв.м. на втором этаже возле балкона?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вопрос. А что это у вас за загогулина площадью 15,08 кв.м. на втором этаже возле балкона?

Оставил пока как коридор, возле окна балконного столик для чаю ),

но продумую варианты: 1) увеличить ванную (не думаю что сделаю так)

2) гардиробная 3) так и оставить коридор.

 

Вот заметил что дверь нада в большую спальню перенести напротив ванной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1№39-1-12.-Model.pdf2№39-1-12.-Model.pdf3№39-1-12.-Model.pdf4№39-1-12.-Model.pdf5№39-1-12.-Model.pdf6№39-1-12.-Model.pdf

 

Ось приблизно по цьому буду будуватися, + можливо невеликі зміни в самому процесі будівництва :)

 

Задумався над: Висота мансардного поверху 2,6м - багато, мало чи нормально? Може 2,4 - зробити? з метою економії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...