Активність
- Остання година
-
Якісь кацапські наративи. не тільки Європі, в й кацапам, а ще гірше, самі собі не потрібні, бо постійно заглядаємо то в східній, то західні клуні, замість того, щоб своє робить.
-
«Скала»: инструкторов, которые били новобранцев нашли, а наказать – забыли. Военный омбудсмен Украины Ольга Решетилова публично заявила следуюющее. В июне 2025-го офис военного омбудсмена выехал в 425-й штурмовой полк «Скала» и обнаружил там группу инструкторов, которые систематически избивали новобранцев. 22 бойца дали показания на полиграфе – всё подтвердилось. Инструкторов нашли, к работе с людьми не допустили, но до реального наказания дело так и не дошло. Прошёл год – результатов расследования нет. С января 2026-го в правоохранительные органы ушло пять сообщений о преступлениях в полку. Тишина. t.me/Oleg_legalist/8707
-
Александр Посохов К ЖЕНЩИНЕ Был я на Псковщине, Был на Орловщине, Был на Тамбовщине, На Ярославщине, Был я на Брянщине, Был на Смоленщине, Но, где бы ни был я, Тянет всё к Женщине!
-
на рахунок хитровиїбаності пшакаюча пся крев дасть фору будь кому . то ж не їм пи3діти про хитровиїбаність
-
Сумніваюсь що цей пан наївний і робить комусь безкоштовну рекламу))).Можливо він пробує себе на віддаленій торгівлі,зарас такий сумний час...
-
Я замітив що цей пан якщо щось і питає то не просто так, а дає прямі посилання на продаванів. нема різниці чи це двері, чи дошка, чи шокер.... але може я просто параноїк
-
нє-нє - утриманцям Європи пшакам та уграм потрібна буферна зона від кацапів , а не зайвий рот в ЄС.
-
viksel підписався на Інжинерна дошка на підлогу
-
Не нервуйтесь)) це маркетингова назва,переважно класичного паркету а буває і простих планочок без замків,які також треба мало з того що продати,то ще і продати різних чудоклеїв і помазушок,лаків,де вартість самих планочок вже стає мізерна)).Просто "паркет" не звучить і у багатьох асоціується з совдепівськими багатоквартирними будинками ,де воно все скрипіло і кожних пів року треба було натирати мастиками.Потім придумали "інженерна" дошка)).І знаєте...діло пішло))
-
Так а що против? Вони якраз через корупцію і проти фасттреку. Чекають, поки подолаємо)
-
Прикордонний комітет Білорусі заявив, що готовий забезпечити спрощений пропуск мешканців України до білоруських лісів для збору грибів та ягід. Джерело: Прикордонний комітет РБ у Telegram Дослівно комітет: "Білоруські прикордонники повністю готові забезпечити сезонний спрощений пропуск мешканців українського прикордоння на територію республіканського ландшафтного заказника "Ольманські болота" у Столінському районі Брестської області". Деталі: У прикордонкомітеті зазначили, що Білорусь робить це "не перший рік", керуючись "принципами дружби та добросусідства і з огляду на потреби простих людей". "Ця категорія громадян України зможе перетнути кордон у трьох пунктах спрощеного пропуску: "Мутвиця", "Хінічев", "Селище" у напрямках українських сіл Дроздинь, Березове та Познань Рівненської області відповідно", – заявили в Прикордонному комітеті РБ і додали, що передали цю інформацію українській стороні дипломатичними каналами.
-
схоже , до кацапів почала доходити безвихідь їхнього катастрофічного стану на Південному театрі воєнних дій. це вам не наркоман підзалупний впн
-
Т.е. против "хитровыебан...ости" возражений нет? Какая же тогда может быть любовь и уважение?
-
в пана кацапощелепного кацапського воєнного злочинця ненависть до українців вшита на рівні днк
- Сьогодні
-
це вже нацизм , чи ще ні ? що про це скаже Піотр Кульпа ?
-
Короче до Албанії наступного літа знов не поїду?!
-
Перепрошую пане, цитату взяв не для відповіді, нагадало дещо Російський агітпроп 2022 року ... якось незручно вийшло ролик 2023.MP4
-
ЯД підписався на реставрація мазанки
-
Тут не в угле проблема, а атом, что все сгнило. Угол просто явно уже .. а остальное? И под ГБ нужен фундамент, и он не делается только под угол
-
Как гундосый вчера выключал " ретрансляторы" в Б. 23.22 "З білорусі группа БпЛА в кількості 5 шт рухається в напрямку Коростенського району." 23.26.Коростень❗️Над містом БпЛА! Перебувайте в укриттях!. 23.35.Ще три БпЛА в напрямку Коростеня, УВАГА! 23.58.З Київщини в напрямку Коростенського району рухається ще група БпЛА! 01.25.БпЛА в напрямку Олевська
-
Все має певні цикли. Треба розуміти коли тема себе вичерпує і переключатися на іншу не чекаючи коли почнуть стригти тих хто не встиг зіскочити
-
О, точно, есть же их аддон
-
Утром 25 июня в Гамбурге (Германия) полиция провела масштабную операцию в одном из крупнейших приютов для беженцев Рейд прошел в так называемом "Украинском доме" в районе Винтерхуде. Правоохранительные органы действовали в рамках расследования возможного масштабного мошенничества с выплатами детских пособий (Kindergeld). По данным немецких СМИ, у правоохранителей есть подозрения, что к возможным нарушениям могут быть причастны организованные преступные группы, которые могли использовать поддельные документы для незаконного получения социальных выплат в Германии и Польше. gordonua.com/section-worldnews/news-perekryily-vyikhodyi-y-vzyalys-za-dokumentyi-v-hermanyy-v-pryyute-dlya-bezhentsev-provely-masshtabnuyu-operatsyyu-s-chem-svyazano-26-06-2026.html#goog_rewarded
-
у них один сц? Якщо ні - то яке це має відношення до деї? якщо так, то то це вже якісь мутки самого сц без прив'язки до виробника. Поясню нелогічність такої відмови - інтернет штука добровільна. Хочеш юзаєш, хочеш ні. Також інвертор може стояти в якомусь підвалі без інтернету. Всі ці відмови - це якась хня ЛОКАЛЬНОГО гівносервісу. Я б таке питання вирішував через китайців, але сподіваюсь не знадобиться.
-
вкладати в бабу бодай копійку = лохотрон мій родич - брат дружини - збудував піхвомразі шзн 2 з її батьками будинок на земельній ділянці її батьків , і звісно , посланий козі під хвіст
