Активність
- Остання година
-
Він не Усик, вчасно піти не зумів ... Брюс Вілліс теж колись міцним горішком кажуть був...
-
"Нас, молодых, так учили, понимаете? Так учили. ―Всех учили, но почему ты оказался первым учеником Скотина!".с Убить дракона. .
-
www.instagram.com/reel/DYbpp79obcn/
-
А куди поставити Донні Трампа?
-
Там є багато варіантів. Але цікаве життя краще за дім 😉 Дім був дуже небезпечним місцем для більшості моїх героїв, - розповідав він ВВС. - Дім - це місце, де тебе можуть знайти. Дім - це місце, куди приходять заарештовувати. Дім - це місце, куди з'являються судові виконавці й викидають на вулицю твої іграшки та одяг". www.bbc.com/ukrainian/articles/c30y61yz7yqo
-
До речі, йдемо на рекорд До цього березень був = - $4,76734 млрд Як вважаєте, за понеділок-вівторок НБУ подужає, щоб вийти на $5,0 млрд за місяць? 😉 🧘♂️
-
Якщо навіть зробити відзивний траст, то не чревато буде? Умовно, управляючий будинком твій товариш може там науправлять ...
-
Щось гарне дешевим не буває, але воно того варте
-
Мені тут в універі і політех позапихуватм, коштувало титанічних зусиль, а що про забугор говорити.
-
Ну правильно, якщо все проїбав або просто тупий, то конституцію на паузу та пейзан в посадку. Потужно і незламно. А потім чорних завеземо бо демографія чомусь ***ова. Головне що у всьому кацапи винні
-
Це вже ваш вибір. Ще можна отримати гарну освіту і заскочити у вагон до вищого класу
-
У нього ж всі, хто був священником працювали на кгб, навіть у сільських церквах, бо там же море "нєблагонадьожних". І всі хто працював у совку - прислужували совєтам. Окрім його рідні, звісно. У мене ще і бабця ланковою в колгоспі була, навіть, якусь трудову відзнаку отримала за сумлінну працю. Тут, взагалі - приспішниця режиму.
-
Лупонуть і туди теж. Щоб ***ло з усіх сторін потрохи давили. Наприклад, помре єдина мамина черешня у трьох впливових осіб рашки...це вже буде не просто втрачений завод чи збитки. Це вже може кукуха поїхати в немолодому віці.
-
А чого потім?) паралельно, і біля цих же нпз, щоб геть не могли працювати і відновлювати
- Сьогодні
-
Якщо дитина не готова вчитися та в подальшому заробляти гроші розумом, то таки краще таксувати на електричці в Україні. Хз, можливо дійсно у кожного своє бачення щастя.
-
МакДо підписався на Встановлення 1ф інвертора якщо в будинку 3ф
-
Йдіть в місцевий ДТЕК і прямо запитайте. Бо в деяких регіонах дозволяють на 1ф чіплятися, а в інших - ні
- 52 відповіді
-
- 1
-
-
- 1ф інвертор
- 3ф ввод
- (та ще 2)
-
Євакуювати,, щоб там в маках працювали чи на складах Амазона чи в інтеграційних класах в Німеччині дітьми різної доунбаської гопоти вчились?!
-
www.instagram.com/reel/C8xYCl-IsTN/
-
так дітей же навпаки в першу чергу евакуюють. чи для когось хрущ-мазанка дорожча за дитину?
-
Ж-жабу варять на повільному вогні. Не тільки матеріальний фактор. Не основне. Більше з дітьми пов"язане. Не знаю як з цим Вадима.
-
це ж класика чорнокнижництва - намагатися вбити якомога більше людей та запихати їх душі в якісь книги щоб отримати безмежну владу
-
Зеленський привітав українців із Днем Конституції: Наші люди наповнюють її сторінки життям Джерело: https://censor.net/ua/n4010629 ЗИ: зецинізм десятого левела...
-
Так насправді великим війна і не потрібна. Силу обирають тільки тупі єблани як єдину доступну опцію
