Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Він не Усик, вчасно піти не зумів ... Брюс Вілліс теж колись міцним горішком кажуть був...
  3. "Нас, молодых, так учили, понимаете? Так учили. ―Всех учили, но почему ты оказался первым учеником Скотина!".с Убить дракона. .
  4. А куди поставити Донні Трампа?
  5. Там є багато варіантів. Але цікаве життя краще за дім 😉 Дім був дуже небезпечним місцем для більшості моїх героїв, - розповідав він ВВС. - Дім - це місце, де тебе можуть знайти. Дім - це місце, куди приходять заарештовувати. Дім - це місце, куди з'являються судові виконавці й викидають на вулицю твої іграшки та одяг". www.bbc.com/ukrainian/articles/c30y61yz7yqo
  6. До речі, йдемо на рекорд До цього березень був = - $4,76734 млрд Як вважаєте, за понеділок-вівторок НБУ подужає, щоб вийти на $5,0 млрд за місяць? 😉 🧘‍♂️
  7. Якщо навіть зробити відзивний траст, то не чревато буде? Умовно, управляючий будинком твій товариш може там науправлять ...
  8. Щось гарне дешевим не буває, але воно того варте
  9. Мені тут в універі і політех позапихуватм, коштувало титанічних зусиль, а що про забугор говорити.
  10. Ну правильно, якщо все проїбав або просто тупий, то конституцію на паузу та пейзан в посадку. Потужно і незламно. А потім чорних завеземо бо демографія чомусь ***ова. Головне що у всьому кацапи винні
  11. Це вже ваш вибір. Ще можна отримати гарну освіту і заскочити у вагон до вищого класу
  12. У нього ж всі, хто був священником працювали на кгб, навіть у сільських церквах, бо там же море "нєблагонадьожних". І всі хто працював у совку - прислужували совєтам. Окрім його рідні, звісно. У мене ще і бабця ланковою в колгоспі була, навіть, якусь трудову відзнаку отримала за сумлінну працю. Тут, взагалі - приспішниця режиму.
  13. Лупонуть і туди теж. Щоб ***ло з усіх сторін потрохи давили. Наприклад, помре єдина мамина черешня у трьох впливових осіб рашки...це вже буде не просто втрачений завод чи збитки. Це вже може кукуха поїхати в немолодому віці.
  14. А чого потім?) паралельно, і біля цих же нпз, щоб геть не могли працювати і відновлювати
  15. Сьогодні
  16. Якщо дитина не готова вчитися та в подальшому заробляти гроші розумом, то таки краще таксувати на електричці в Україні. Хз, можливо дійсно у кожного своє бачення щастя.
  17. Йдіть в місцевий ДТЕК і прямо запитайте. Бо в деяких регіонах дозволяють на 1ф чіплятися, а в інших - ні
  18. Євакуювати,, щоб там в маках працювали чи на складах Амазона чи в інтеграційних класах в Німеччині дітьми різної доунбаської гопоти вчились?!
  19. так дітей же навпаки в першу чергу евакуюють. чи для когось хрущ-мазанка дорожча за дитину?
  20. Ж-жабу варять на повільному вогні. Не тільки матеріальний фактор. Не основне. Більше з дітьми пов"язане. Не знаю як з цим Вадима.
  21. це ж класика чорнокнижництва - намагатися вбити якомога більше людей та запихати їх душі в якісь книги щоб отримати безмежну владу
  22. Зеленський привітав українців із Днем Конституції: Наші люди наповнюють її сторінки життям Джерело: https://censor.net/ua/n4010629 ЗИ: зецинізм десятого левела...
  23. Так насправді великим війна і не потрібна. Силу обирають тільки тупі єблани як єдину доступну опцію
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...