Активність
- Остання година
-
Спочатку кацапам треба подолати свою дозвільну систему, бо ті безпілотні знову будуть на мосту "світитися" як дрони.
-
Вас верующих фиг поймешь, если вывез - то "беглый", если не вывез - то "что их там так держит". По любому вам все не так.
-
безробітний та непрацюючий це різні речі. наприклад я і Ренат теж непрацюючі
-
завезуть індусів-геїв і в кожному гаражі буде таке
-
А скiльки не зареестровано?! Я наприклад.
-
узбагойтесь українцям дали чергову порцію надії на закінчення війни в 2026 і чергові маленькі перемоги. але скоро нова зима, і ще рік вінйи, і ще рік, і ще. ще , ще ..
-
і при цьом у у нас 95 тисяч безробітних які зареєстровані і при цьому у нас мільйони жінок, які на утриманні чоловіків
- Сьогодні
-
agravery.com/uk/posts/show/brak-robocoi-sili-v-ukraini-dosag-istoricnogo-maksimumu-v-69-ied
-
Смотреть нужно в конце заряда ближе к 100%
-
У суботу купив у Леруа бухту Кершера 25 м за 3000грн дуже мʼякий і пружний Але! коли став збирати конектори звернув увагу на нерівну обрізку. Переміряв - 23.6 м от сцуки!
-
На шопінгу у Леруа звернув увагу на коліщата потрібного мені розміру Дата випуску 15.01.2023 року Адреса постачальника г.Донецьк Це «остаткі» роттердам+ чи щось новеньке? Так по даті не збігається.
-
ракетник на дембелі каже , що Вороніж швидше за все атакований Extended Range Attack Munition
-
Последнее время читаю , что по Сумам прилетает часто. "Предварительно по Сумам было выпущено 6 КАБов." В Харьков и Запорожье долетают эти разрушительные бомбы . Как там люди живут под этими бомбами, почему детей не вывозят, что их там так держит ?
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
На данный момент такой расклад по ячейкам , думаю приемлемо : -
через скарги учасників есвео у Воркуті демонтували пам'ятний знак
-
ozor підписався на Смешное на дорогах
-
Все вiрно,зараз тричi кожного отоварюють.Рiчна, дворiчна, пожиттева.
-
країна мрій а була країна 2013 року...
-
Там вже пенсія, да і сітка зі сторони цуцика
-
Так , дійсно , це стосується старих версій Deye. Сподіваємся що с часом вони допиляють прошивку і буде коректно працювати у парі зі стабілізатором напруги
