Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Сьогодні
  2. Ну да, если не пользоваться, то и не ломается. А подоконник за 7 лет пострадал (на нем стоял горшок глиняный на 30л, который двигался иногда, и оставил очень глубокие царапины) Но суть не в этом, а почему нельзя поставить подоконник после откосов. Почему "никогда так не делать"?
  3. Після повномаштабного з цінами сталася біда, різниця на той самий товар в різних магазинах може доходити до 100%. І тут питання не про підробки, просто продавці ставлять ціни як хочуть - одні ставлять мінімальну націнку, інші задирають в 1.5-2х.
  4. інстинкти спрацьовують. вся та впевненість зникає при перших же прильотах. у нас же так само ..
  5. в довгоочікувану ЄС. бо в Україні лише обіцянки на років 200.
  6. По штукатурить да. Но красить. А вообще ничего не убивается если элементарно его упаковать
  7. є можливість зробити її на війну дронів. але це дуже довгий процес. в 22 році хтось міг уявити, що війна буде такою? і ніхто не знає, якою вона стане в 2030 потрібно природній електромагнійтний імпульс по всій планеті. тоді зі штиками в бій.
  8. Точно , і бажано розмістити десь на фасаді. А якщо перед цим показати ці світильники фасадчикам , то кажуть , це на декілька порядків покращує якість виконання фасадних робіт.
  9. по факту то на фото сбоки видно. якщо ти не терасі то не видно нерівностей
  10. Вечір перестав бути млосним ... Поки прогулювався, над головою мопедку красиво знищили, гарно, що високо йшов, та вся ота нова гидота, що їх зараз начиняють (погана суміш, навіть піском не тушиться), вигоріла у повітрі. Тепер бачу борти піднялися, так що під ранок, мабуть, будемо зустрічати ракети.
  11. А можно поподробнее почему? В квартире я сейчас например очень жалею, что сделано "стандартно". Подоконник сильно убили, а заменить его - надо откосы ломать. Как то тупо. Почему нельзя сделать откосы и потом подоконник?
  12. Вживу бачив тільки білу. Гугл каже , що є сіра , чорна.
  13. И еще вот так могло быть если представить , условно, что ок 100 лет назад был бы месенджер по переписке , то спустя время , так: - А твой батя моегов 32 м сдал в нквд за лишний мешок пшеницы и его отправили в Сибирь. Или . - А твой был осведомителем в нквд и сдал моего в 37 м как врага народа.
  14. На кількадесятмільйонну армію? www.slovoidilo.ua/2024/11/25/infografika/bezpeka/bajden-jde-skilky-vijskovoyi-dopomohy-ssha-nadaly-ukrayini-pochatku-velykoyi-vijny
  15. У мене немає найменшого бажання обговорювати що би було якби. . Розвиток подій показав що це була помилка все
  16. танки НАМ помогли? если да, то не важны цели Польши...хотя я думаю там цель была не одна...и эмпатия и страх на своих границах увидеть рашу и возможности замены
  17. Може і ходить, коли бар зачинений на перерву.
  18. Віконна заглушка "антибруд"
  19. Навряд чи поляків тоді хвилювала наша спроможність захисту, в першу чергу вони бажали, щоби ми послужили для них якомога кращим бар'єром.
  20. Як варіант. Але для вузького загалу. А чим виконане примикання?
  21. Польща замінила користуючись нагодою старе радянське лайно на нове НАТівське. в бізнесі та політиці нема місця емпатії та шмарклям - виключно вигода.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...