Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. тепер зрозуміло чому ви тут на форумі показуете своє українство. ніхто не дасть в морду
  3. п'ять років не пройшло - хтось з кацапів почав до чогось здогадуватися
  4. кацапи навіть власну мову не знають
  5. Це коли ти плавно вливаєшся і стаєш як всі. Стаєш частинокою місцевих, а не в бидлячій формі демонструєш своє "українство"😅
  6. Нормальна міграція це коли тебе не видно, не чути.це коли ти не задовбуєш місцеве населення нічим.
  7. Більше півмільйона української курвоти з варениками замість губ 😅 Ви всіх задовбали 😅
  8. Краще загубити без такого гімна, як ти, як знайти з тобою 😅
  9. І креозотом впевнені необроблене? У вас ніде немає геометрії, з газоблоком це буде як у круглу дірку запхати квадратне (і з всім іншим так само), а бетон заливати неможна без утеплення і т.п.
  10. Это ж надо быть таким уебком... Поляки только в прибылях.
  11. При этом дешёвых понтов выше крыши. Ты сначала сделай ВВП выше Польского, а потом срись с поляками. От границы до Германии ремонт на ЖД, техники немеренно.
  12. Поляків не УПА задовбало, а мільйон української гнилі у вигляді біженців. Мільйон наглоти і халявщиків. УПА послужила лише тригером. Польське юфорю нічим не краще американського 😅 Є нормальна вистраждана міграція, а окремо ця вонюча категорія 😅
  13. Група молодиків у військових одностроях "бусифікувала" собаку в Одесі. ВIДЕО В Одесі представники зоозахисної організації звернулися до правоохоронних органів із заявою про можливе жорстоке поводження з твариною на Адміральському проспекті. За інформацією активістів, група осіб у військових одностроях бусифікувала собаку, травмувала її, а потім викинула на вулицю. Джерело: https://censor.net/ua/v4010419
  14. До речі,,, тільки, що на ФБ читав, що він втік.
  15. Та як таке можна подумати, ви що... А далі все було чесно і прозоРРо )
  16. ЄК пропонує продовжити тимчасовий захист для українців, проте не надавати його чоловікам призовного віку Джерело: https://censor.net/ua/n4010360
  17. Я вже жалкую що посадив ті фруктові дерева. З 12 дерев за 8 років: - 1 раз бачив абрикосу (2 дерева) - 0 раз вишня (постійно осипається пілля цвітіння) - 1 раз черешню - 1 раз сливу (+ на цей рік є) - 1 раз персик (2 дерева, одне зрубало міною, пересадив) - мейже кожен рік яблуня (3 дерева) Краще пішов та купив ті 2 кг того що душа бажає. Чим обрізати , прискати , вносити добрива... Але шкода...
  18. чим напхали під час імпрінтної вразливості дякую батькам , що хоч не кобзоном
  19. це і є кацапи - паспорт з тризубом не перетворює кацапа на людину
  20. Так Вы регулярно о них напоминаете. Пусть в контексте. Но тем не менее. Цитаты из песен, книг, стихов , высказываний. У Вас на одного Шевченка десятки Высоцких, Окуджав, Гребенщиковых и прочих Маяковских.
  21. Сьогодні
  22. Я тільки теоретик, але з досвіду проживання ще дитиною в старій дерев'яній хаті - це швидше за все буде прірва в яку підуть кошти, час і сили. І це буде продовжуватися постійно - кожен рік теплий період це буде перманентний ремонт бо постійно буде щось відвалюватись. Хай поправлять мене практики, але виглядає що грошей така реконструкція потихеньку з'їсть більше ніж знести і побудувати нове. Просто вона буде їсти гроші пступово, але постійно. І чим далі буде все тяжче зупинитись бо буде шкода вже ввалених туди коштів і часу.
  23. єдина проблема - то кацапощелепна мразота типу тебе та кантона
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...