Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будуємося-одноповерховий будинок 110 кв. в Глевасі(архонівський дом в адонісах)

Komaha

Рекомендовані повідомлення

дякую) хочемо, дуже хочемо і дуже потрібно було б, але думаю навряд вийде. в принципі, покищо все впирається в кошти. але старатимемося по максимуму зробити.

коробка перезимувала на 4. на цеглі ми зекономили, купили дешевшу, відповідно - гіршої якості, тому вона трохи покришилася (нижній ряд). назар каже, що це не страшно.

щодо утеплення, то теж не скажу точно, назар вже відпише, бо я не пам"ятаю на чому ми таки зупинилися, варіантів було купа. в будь-якому випадку, утепляти цього року не будемо, це точно в плани не входить (фінанси співають романси).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивая ветка.

Может понадобится информация по утеплению перлитом с применением опилкобетона с удовольствием поделюсь опытом :good:

При желании можно на моей стройке посмотреть наглядно :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Дуже уважно перечитав пост.

Якщо можна: з якою сумою ви розпочали будівництво?

Я ось ніяк не наважусь. Всі навкруги закидують, що типу занадто дорого таке починання.

 

З повагою,

Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Дуже уважно перечитав пост.

Якщо можна: з якою сумою ви розпочали будівництво?

Я ось ніяк не наважусь. Всі навкруги закидують, що типу занадто дорого таке починання.

 

З повагою,

Олександр

 

можна на адресу:

ilenko-andrei@mail.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аккуратнее давайте свои личные данные и информацию о деньгах. К сожалению, интернет - место опасное в этом смысле.

 

imho если делится, то цифрами за уже построенный дом, с обязательной припиской - ну вот и все, деньги кончились, мы даже еще пару куе остались должны куму.

 

В противном случае можно легко синтерполировать сколько у вас еще осталось. А там и машина в кадре засветилась, населенный пункт ясен и т.д.

 

После кражи на своем участке взываю вас к осторожности.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ту же тактику применяйте и для условно-знакомых людей. Приучите прораба, что деньги вы дома не держите, и если ему (кошмар, срочно нужен цемент, все пропало, стройка станет) быстро нужна сумма денег, пусть знает сумму более чем 500 уе вы сможете достать только на следующий день (или, например, через день) как минимум.

 

Мой тоже в начале дулся, пару раз грозил срывом сроков, потом привык и уже не задает глупых вопросов.

 

Вы молодая красивая пара. Строительство своего первого дома для вас сильное романтическое переживание. Не дайте жизни все испорить, береженого Бог бережет. ;)

 

Удачи!

Змінено користувачем Vasiliev
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ту же тактику применяйте и для условно-знакомых людей. Приучите прораба, что деньги вы дома не держите, и если ему (кошмар, срочно нужен цемент, все пропало, стройка станет) быстро нужна сумма денег, пусть знает сумму более чем 500 уе вы сможете достать только на следующий день (или, например, через день) как минимум.

 

Мой тоже в начале дулся, пару раз грозил срывом сроков, потом привык и уже не задает глупых вопросов.

 

Вы молодая красивая пара. Строительство своего первого дома для вас сильное романтическое переживание. Не дайте жизни все испорить, береженого Бог бережет. ;)

 

Удачи!

 

 

 

Я спросил для общей осведомленности

А живу я далеко от Вас - в Закарпатской области.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спросил для общей осведомленности

А живу я далеко от Вас - в Закарпатской области.

 

Уважаемый, никто и не сомневался в Ваших самых чистых намерениях. Поэтому я ваше сообщение и не цитировал, на вас не намекал. Простите, если обидел.

 

Обычно на форуме если застрощик не огалшает публично бюджет, об этом спрашивают в личку и в личку же отвечают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

 

Живем недалеко от Вас :) Желаем удачи в продолжении стройки и качественного результата в итоге :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И мы рядышком проживаем:rolleyes:

Когда нужны будут внутренние работы обращайтесь!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ну що ж, тепер у нас є дах над головою в прямому сенсі :Yahoo!: - минулого тижня розрахувалися з будівельниками, які зробили нам перекриття (розкинули балки, обмурували), вимурували комини і повністю дах зробили.

Дерево на дах придбали взимку на пилорамі в Малютинці, по ціні не надто дешевій 1100 грн/м3, особливо з огляду на міжсезоння, але виграли на доставці, тому загалом вийшло не погано. Якість дерева нормальна, навіть хороша так як зимовий зпил і більшість дерева з живицею, через що ледве витягли на весні нагору.

Щодо матеріалу покриття.

Крили Івано-Франківським шифером волокнисто-цементним фарбованим 1000х1130мм . Купляли безпосередньо на заводі по 47,7/шт (після нового року подорожчав на 5. З доставкою допоміг сайт della.ua/ , безкоштовна реєстрація, додаєш вантаж і перевізники самі телефонують. Первізник знайшовся за 20хв, запросив 1600 грн. на чому і зійшлися. Таким чином зекономили кілька тисяч грн. порівняно з ціною шиферу в Києві. Певні ризики є звичайно, але ми налаштувались ще з зими, коли в ТОГО не було достатньої кількості, яка нам була потрібна. Ще восени зупинилися на цьому покрівельному матеріалі, за зиму не передумали. Багато всього перечитали і по співвідношенню ціна-якість обрали шифер. По факту можу сказати, що вигляд цього короткого шиферу мені подобається більше ніж металочерепиці на сусідніх будинках. Єдиний нюанс, який дуже дратує – пилюка після різки (якої у нас було багато через 4-х скатний дах) не відмивається ні просто поливом з шлангу, ні поливом розчину оцту з водою (як рекомендує виробник), а тільки якщо терти безпосередньо шиферину ганчіркою. Хоча от після дощів змилося чимало пилу. Також на заводі придбали шурупи з пластмасовою кришечкою 1,2 грн/шт.. та снігозатримувачі 25 грн/шт. в колір шиферу.

 

Щодо будівельників.

Випадково натрапили на цих людей і залишилися задоволені співпрацею. Це ні в яке порівняння не йде з роботою (якість-ціна-строки) працівників форумчанина lastandr, а про нього самого я взагалі мовчу. Я переконалася і абсолютно впевнилася в тому, що прораб на такому будівництві як наше (а такий як lastandr, так тим більше) просто висмоктуюча гроші прокладка, причому вона смокче як з замовника так і з працівників . Прораб потрібен там, де значні об’єми, де господар не має бажання і часу надто вникати в будівництво і погано орієнтується в процесі. Це все не про нас. Назар щодня був на ділянці (живемо за 1 км від неї), в більшості і 2 рази на день (навіть не для контролю, а більше щоб дізнатися що потрібно з матеріалів, підвезти куплене, поговорити про якість нюанси будівельні і спільно прийняти рішення щодо різних поточних питань), матеріали закупляв сам і у всі абсолютно питання глибоко вникав.

Ці будівельники зробили перекриття, комини і шифер рівно за місяць. Жодних проблем з узгодженням вартості робіт, з узгодженням актів виконаних робіт (пригадую той скандал з яким підписувався перший акт з lastandr, гидко згадати), з якістю робіт - не виникало. Люди нормальні, толкові, працьовиті, все вирішувалося в робочому порядку. Часто робили і пропонували те, що було не в їхніх інтересах, але краще для справи. Ну що сказати, дякую Богові, що послав нам таких людей, всім бажаю таких будівельників.

 

З недоробок.

Дашки на коминах не поставлені. Гарні дашки дуже дорогі, тому ми обрали найдешевший варіант з думкою в недалекому майбутньому замінити його на гарний.

Коробочку не підбивали. Просто облицювання буде ще не скоро і не відомо чим облицьовуватимемо, коробочку вирішили зробити вже як будемо облицювання робити. Але може ще передумаємо, бо ці клейонки, що висять з-під шифера виглядають дуже неестетично.

 

Водостічну систему будемо ставити вже цього року і скоро, бо відмостка теж мабуть цього року не світить, а без водосточки все тектиме під фундамент. Зупинилися на німецькій водосточці Марлі.

Оце такі ще не доробки по даху, плануємо найближчий місяць це все підтягти.

 

А на черзі вікна, штукатурка, підлога (о, ця безкінечна тема на форумі «пірог пола на грунтє», колись я її таки дочитаю), чорнові стелі, комунікації…. Ох, непочатий край роботи %). Але слава Богу, що маємо всі ці турботи .

 

Будиночок по троху вимальовується і засинаючи я уявляю яким він колись буде і хочеться щоб це "колись настало як можна скоріше

 

А ще ми посадили городчик маленький, десь може півтори сотки, намагаємося зробити теплі грядки по Курдюмову, далі працюємо над облагородженням старих дерев і підсаджуємо нові. Це все моя парафія, я тут командир 8-):angel:. Сподіваємося, цього року вже їсти свої овочі, зелень і яблука.

DSC_0802.thumb.jpg.be5f7a55bb11275972eead22d7a958ba.jpg

DSC_0809.thumb.jpg.29e62de9cf161588daf0a5f6e1a66aeb.jpg

DSC_0834.thumb.jpg.16318debb57158837048bc2f3fd90612.jpg

DSC_0840.thumb.jpg.234ba47db10a2e2b8079d0f6b1d08ed4.jpg

DSC_0848.thumb.jpg.2564ab1a39e45a4584efe281ebe133c9.jpg

DSC_0851.thumb.jpg.02e4277af45fd048012a68dcdf322dc5.jpg

DSC_0853.thumb.jpg.1b32f733a1e9ed3cdab6deb9a821010c.jpg

DSC_0871.thumb.jpg.4197514eb5169f0258c97617132d52ad.jpg

DSC_0872.thumb.jpg.443be687bfef5565d70f8bac5285a14a.jpg

DSC_0999.thumb.JPG.f0d9d782e4808c2e43af533884285d9a.JPG

DSC_1000.thumb.JPG.83a95067aaab004d81093c0ad7fb5e16.JPG

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, спасибо большое за воплощение моих "прикидок" наяву - я тоже согласна на шифер (потом разбогатеем - переделаем) и размеренное поэтапное строительство, но строиться планирую только из кирпича! А во-вторых, и самое главное - проект у вас удачный! Выглядит гармонично и со вкусом. Все по-хозяйски. Очень нравится!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, спасибо большое за воплощение моих "прикидок" наяву - я тоже согласна на шифер (потом разбогатеем - переделаем) и размеренное поэтапное строительство, но строиться планирую только из кирпича! А во-вторых, и самое главное - проект у вас удачный! Выглядит гармонично и со вкусом. Все по-хозяйски. Очень нравится!

 

дякую :) ми взяли невеликий будинок і 1 поверх з міркувань економії. гаражу у нас вбудованого немає, підвалу теж. покищо задоволена нашим рішенням. будинок виглядає досить затишно і компактно. на форумі вже зустрічала таку думку і згідна з нею - будинок не повинен бути просто чотирикутником, у нього мають бути якісь виступи, цікавинки типу колонни чи великих балок на фронтоні (від омріяного еркеру відмовилися з економії, а так би робили обовязково), це все надає будинку характеру. ну, у нас характер будинку покищо тільки в моїй уяві є, бо що там стіни та дах... але все ж :)

гараж добудуємо як матимемо гроші, підвал плануємо в гаражі зробити.

шифер по ціні не на багато дешевше металочерепиці, але судячи з прочитаного, довговічніше. ось нехай обмиється та пилюка, я сфоткаю і викладу фотки чистого шиферу, а то у нього зараз непрезентабельний вигляд :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крили Івано-Франківським шифером волокнисто-цементним фарбованим 1000х1130мм .

 

Красивая крыша у Вас получилась :good:, я тоже думала крыть таким шифером. Только у меня 1 вопрос: на ребра скатов у Вас металлические уголки положены, - а разве на заводе не делают коньковые элементы из шифера?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де в Малютянці знаходиться пилорама?

maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.28531,30.265886&daddr=%D0%93%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%B0,+%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&hl=uk&geocode=%3BCWmrskuRmYKYFSzx_gIdgS3OASmDPf6GKbfUQDH9rK9p9Pf_Dw&mra=mift&mrsp=0&sz=18&sll=50.285284,30.266197&sspn=0.001621,0.007328&ie=UTF8&ll=50.285284,30.267221&spn=0.001621,0.005284&t=h&z=18

 

тел 0962225125 костя

або його партнер 0673061254 володя

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивая крыша у Вас получилась :good:, я тоже думала крыть таким шифером. Только у меня 1 вопрос: на ребра скатов у Вас металлические уголки положены, - а разве на заводе не делают коньковые элементы из шифера?

 

дякую :)

так, на заводі роблять коньки, але нам вони не сподобалися. таке щось стирчить як гребінь неоковирний гігантський, надто громіздкі. металічні ці штуки якось акуратніше виглядають. може на великому даху і ті коньки заводські були б непогані, але на нашому було б, як на мене, негарно. але це кому як подобається.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дах - чудовий!

можна ще схему проходу труби або детальні фото? як гідроізолювали?

чим трубу фарбували?

чим плануєте підшивати звіси?

дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дах - чудовий!

можна ще схему проходу труби або детальні фото? як гідроізолювали?

чим трубу фарбували?

чим плануєте підшивати звіси?

дякую!

 

дякую :) хоча насправді він мрачнувато виглядає покишо поки не обмилася пилюка. ну і ще недоробки є, але загалом рівненько все акуратно, буде справді гарно коли все доб"єм.

SADOLIN SANDO F Фасадная-цьокольная краска. Глубокоматовая.

це щодо фарби, виглядає в реальності вона прикольно, такий глибокий колір насичений. правда, будівельники один комин добре замацали руками брудними, мабуть доведеться підфарбовувати.

щодо інших запитань відпишу пізніше, треба чоловіка розпитати, бо я у нього більше як прес-секретар, який мало шо шарить в будівництві:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сімейний десант, що був закинутий на нашу будову виконав ряд робіт, а саме : зробили гідроізоляцію підлоги у всьому будинку, в трьох кімнатах засипали піском підлогу, викопали та залили дно в ямі під водяний насос, залили фундамент під камін, досіяли все необхідне на городі, висадили розсаду та облаштували теплі грядки.

не обійшлося без ЧП. камаз, що привіз пісок застряг в ямі від старого фундаменту (насипний грунт від дощу розквасився і камаз добряче вгруз). дякувати Богові все обійшлося, витягнули трактором, але мали метушні, проблем і додаткових витрат.

фотозвіт(ссылка на изображение устарела) за вихідні:

DSC_1039.thumb.jpg.827c61a93536a240928f19c7a45af0f2.jpg починаючі гідроізоляційщики опановують нові вміння

DSC_1040.thumb.jpg.0140a72b4979996737c98fa2a53781a9.jpg

DSC_1014.thumb.jpg.bf8e83327290a23c4a46949f84832ff1.jpg гідроізоляція фореве

DSC_1045.thumb.jpg.f41f73839cf994736ae9a253984abed4.jpg а дай-но, здається там у тебе шматочок рубероїду застряг... :)

DSC_1046.thumb.jpg.7b7061fdfb130c9d226f7de07a569e44.jpg олені, олені, небриті і неголені, дивні створіння - з голови стирчить коріння :crazy:

DSC_1051.thumb.jpg.402109a77d3bdee456b8fa87154e60f8.jpg мама і тато мішають розчин на фундамент під камін. тато все робить по-старінкє, він не читає форум "строім дом" і йому начхати на те, що там пишуть :)

DSC_1055.thumb.jpg.26e5f9327a6f5f33832b37e896d0ea02.jpg сімейний підряд спішить на допомогу :)

DSC_1036.thumb.jpg.58cf6c88449f2a5b95c6f75299406b55.jpg навіть гоголі на поштовій скринці спітніли

DSC_1030.thumb.jpg.ceee71d91c86ca3523461a5e127d50df.jpgDSC_1031.thumb.jpg.401fbd7c0cd4c6f3e8f2188a3883f971.jpgDSC_1029.thumb.jpg.40e70da0d0c5d68a67292091a83c79cf.jpg серед піску, цегли і решти будівельного хаосу я намагаюся створювати хоч малесенькі острівки краси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після того як виїхали будівельники, ми з мамою цілий день за ними прибирали вагончик і навколишню територію. визбирували мільйон окурків, пакетиків з-під чаю та іншої фігні, відмивали підлоги і т.д. це вже вдруге, після перших було те ж саме (може трохи краще). неймовірно ображає отаке відношення. невже вони думають, що це сміття кудись випаровується, чи приходить чарівна фея і все зникає за порухом її чарівної палички?

 

надихнувшись власним обуренням, я зробила для будівельників плакатик і повішу його в кожній кімнаті вагончика щоб вони пам"ятали, що від людини до свинтуса лише крок і цей крок в моєму вагончику і на моїй ділянці робити ніхто більше не буде. а ще я їм проведу усну лекцію на тему "життя без засмічення всього навколо - можливе! скажи сміттю ні!".

ось плакатик, може хтось собі теж такий захоче : чисто.pdf

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після того як виїхали будівельники...

 

. невже вони думають....

 

вибачте, в мене таке враження, що вони взагалі не думають.

 

Я свою ділянку вже замахався прибирати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після того як виїхали будівельники, ми з мамою цілий день за ними прибирали вагончик і навколишню територію. визбирували мільйон окурків, пакетиків з-під чаю та іншої фігні, відмивали підлоги і т.д. це вже вдруге, після перших було те ж саме (може трохи краще). неймовірно ображає отаке відношення. невже вони думають, що це сміття кудись випаровується, чи приходить чарівна фея і все зникає за порухом її чарівної палички?

 

надихнувшись власним обуренням, я зробила для будівельників плакатик і повішу його в кожній кімнаті вагончика щоб вони пам"ятали, що від людини до свинтуса лише крок і цей крок в моєму вагончику і на моїй ділянці робити ніхто більше не буде. а ще я їм проведу усну лекцію на тему "життя без засмічення всього навколо - можливе! скажи сміттю ні!".

ось плакатик, може хтось собі теж такий захоче : [ATTACH]109536[/ATTACH]

 

Наивная фея...

Только рублем наказывать. Даже мордобой не поможет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...