Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

Например, с дня на день запускается печь закалки для джамбо-размеров, 6м Х 4м. :Search:

Уже тестируют новую печку:). Во всяком случае мне так сказали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Например, с дня на день запускается печь закалки для джамбо-размеров, 6м Х 4м.

 

А вот это интересно. Тут Паритет тогда будет 100% лидером в Украине с такой печью.

 

Добавлено через 1 минуту

Дело в том, что та цена и доставка, о которой договорились мы, вернее Оля, может не получиться у Вас. ;)

 

Ну это понятно. Зависит от объемов закупки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зависит от объемов закупки.

Нет. Завит от того, что Оля работала долго на Паритете. Тем же Паритетом и была "сослана" в Киев. Даже я знаком с учредителями и нахожусь в нормальных отношениях.

Вы же понимаете, Одесса-Киев 500км. Доставка, наше фсё.

А вообще то, чем мы хуже сантехников?

Нужно и нам (оконщикам), делать свои строимдомовки в узком кругу. Делиться инфой, новинками и т.п. Джентельмен давно предлагал. Я пообещал возглавить сей "кардибалет".

Мне нужны мобильные телефоны всех оконщиков форума. В личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вообще то, чем мы хуже сантехников?

Нужно и нам (оконщикам), делать свои строимдомовки в узком кругу. Делиться инфой, новинками и т.п. Джентельмен давно предлагал.

 

Делиться ценами (где у кого дешевле) не есть правильно. Зачем нам конкуренты?

Поэтому и спросил какие цены вам Паритет предлагает (раз уж уже озвучили компанию). Цены можно в личку (заказывать все равно на Паритете не буду), интересно просто стало на сколько ж дороже на Паритете :D (даже с вашими супер скидками и знакомствами).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стекло М0 - это значит 0 погрешности на 1 м.кв. Но проверяется это на расстоянии, если я не ошибаюсь, 1 метра от стекла/стеклопакета или около того.

На іншому форумі Алік пообіцяв завітати в гості. Гляне своїм професійним оком. Може то тільки я такий дотошний :)

А заглом буде на що глянути: два нестандартно засклені балкони, алюмінієва розсувка, одне звичайне вікно і те з пріколом.

 

Добавлено через 9 минут

Вы говорите, что цена перевалила за тысячу долларов.

 

А разве за эти деньги нельзя было поставить раздвижку Roto Patio в пластике?

 

Зато хотя бы имели возможность регулировок, герметичность , тепло.

 

В чем смысл алюминия здесь?

 

Якщо б перечитали епопею вище, то думаю зрозумілии б.

 

Відкритий проєм хотілось побільше і з "обох сторін". А повна герметичність розсувки навіть протипоказана. Для цієї лоджії зробив навіть окремий вентканал - так що може розсувку ще й відкритою доведетсья тримати інколи. Щож до тепла, то там буде тепла ел підлога і в хорошій теплоізоляції також нема змісту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому и спросил какие цены вам Паритет предлагает (раз уж уже озвучили компанию). Цены можно в личку (заказывать все равно на Паритете не буду), интересно просто стало на сколько ж дороже на Паритете (даже с вашими супер скидками и знакомствами).

Руслан, мы не покупаем отдельно стеклопакеты. Мы покупаем изделия со стеклопкетами. Отдельно стекло или стеклопакеты покупаем редко- нет надобности. И в последний раз сравнивали цену с киевским производителем- цена с доставкой из Одессы получилась дешевле. И разница была приличной! Плюс к этому- уверенность того, что сделают так, как надо мне, а не так, как удобно им.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пригадую точну різницю в ціні, але кажись те що мені озвучував переробник, якщо б замовляти гартоване скло із Одеси то був би плюс десь 15-20% до ціни того що замовив у Львові, це вже включно з доставкою.

ІМХО, Одеса вигідний постачальник скла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер хотів би ще перевірити пару нюансів.

 

Точки кріплення рами.

Позначив приблизно на схемі червоним де йшло по два турбошурупи.

[ATTACH]214634[/ATTACH]

 

Реальну відстань від кутів на боковинах рами можна оцінити ось по цьому фото

[ATTACH]214635[/ATTACH]

На око сантиметрів 25.

 

Чи правильно розміщені і достатня кількість точок кріплення рами?

 

 

Люфт середньої стулки.

В повністю закритому стані розсувки, середня стулка має люфт (право-ліво) десь 1см. Питання чи це правильний-допустимий люфт для такої конструкції ?

 

Якісь коментарі будуть ? :)

 

Добавлено через 2 минуты

Всю піну вже попідрізав, але місцями вона приклеїлась на лицьовий бік рами - тепер постало питання, чим її(піну) акуратно і ефективно зняти з фарбованого алюмінію? Пробував уайтспірітом - туго іде. Загалом в сумі десь 1-1.5 м.п. рами треба відчистити.

 

Це питання також ще акутальне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті Алік завітав гості і мав змогу оцінити якість реалізації різних конструкцій :beer:

 

Доречі оптичні якості скла, ІМХО, не суперові - місцями видно щось на зразок маленьких(пару мм в діаметрі) "бльосток" в середині скла. Ну перестороги про якість загартованого скла у Львові я мав, хоч і переробник грозився що скло М0. Але ціна ніби непогана. Був ще варіант замовляти скло з кращими гарантіями якості із Одесси, дорожче, але і чекати треба було більше.

 

Алік, яка якість скла у розсувці на Вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...яка якість скла у розсувці на Вашу думку?

 

На глаз это не реально определить, тем более прозрачного стекла. Вот если бы оно было тонированное, тогда еще возможно еще что то сказать о качестве закалки.

 

Добавлено через 3 минуты

Нарешті Алік завітав гості і мав змогу оцінити якість реалізації різних конструкцій :beer:

 

Вау, теперь Aлік знает лично нашего самого "продвинутого" заказчика :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, познакомились :beer: и объект осмотрел. По поводу стекла в раздвижке: деффекты есть, но не совсем традиционные, а вроде как термического или химического происхождения, возможно, возникли в процессе закалки (тут я не спец).

 

Добавлено через 2 минуты

Алік, яка якість скла у розсувці на Вашу думку?

Скажімо так - прийнятна.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, познакомились и объект осмотрел. По поводу стекла в раздвижке: деффекты есть, но не совсем традиционные, а вроде как термического или химического происхождения, возможно, возникли в процессе закалки (тут я не спец).

 

В мене також така підозра, що це результат загартування. Може і скло було М0 до загартування, як грозився переробник; але мабуть не даремно озвучували мені застерження про якість скла загартованого у Львові... :)

 

Ну загалом терпимо :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...