Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

Каленка (ESG) всегда дешевле триплекса(VSG), да и легче.:)

Это верно, когда у одного и того же производителя стекла. А у ребят, к которым я обращался, триплекс в наличии, а калёнку нужно заказывать.:(

 

Собственно, вариантов исполнения больше, чем достаточно. Думаю, чтобы легче было определиться нужно установить сумму, в которую желательно вписаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас подобные варианты (Штакузит, 10 мм калёнка) от 8000 грн.

Штакузит совершенно по другому выглядит. Штакузитовские раздвижки в раме. И цена у них от 450у.е./м.кв. (без монтажа).

И я согласна с ko&ko- в таком проеме гармошка бы смотрелась лучше. И никаких триплексов, а каленка. При таких размерах 8мм достаточно.

2010442315_SewastopolRotonda(2).thumb.jpg.92c95773074be4aa71bc52d67a841ef0.jpg

1501763108_JaltaPalmiraPalace(2).thumb.jpg.c52cd4db5e4486a93f74e22e8e83d9f7.jpg

1228034827_JaltaPalmiraPalace.thumb.jpg.f5103a065ef7ac7b46cf260023bcf164.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая "гармошка"? Зачем такое предлагать? Ее стоимость в разы больше обычной алюминиевой раздвижки. А бюджет, как я понял, ограничен.

 

Добавлено через 16 минут

Вот и я на фото посмотрел. Если в проем будете ставить холодную систему, то отопление необходимо не планировать, как вы писали в первом своем посте, а устанавливать обязательно и капитальное. Или от конструкции будет тянуть холод, похожий на сквозняк. А с капитальным отоплением наверно не все так просто будет, обогреть такую площадь остекления задача не из легких. В зданиях с витражами на всю высоту - идеальный вариант это напольные конвекторы. Кстати какой там стеклопакет стоит (формула)? Может будет дешевле поставить поворотно-сдвижную ПВХ конструкцию (портал)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это верно, когда у одного и того же производителя стекла. А у ребят, к которым я обращался, триплекс в наличии, а калёнку нужно заказывать.:(

У меня так же разные поставщики по триплексу и каленке. Благо в нашем славном городе, есть Паритет. У них каленку, как любое стекло бери не хочу, без никаких очередей. Цены умеренные, ребята адекватные, да и здоровая конкуренция помогает. :)

По теме поддерживаю, для начала нужно определиться с бюджетом.

 

Добавлено через 3 минуты

Какая "гармошка"? Зачем такое предлагать? Ее стоимость в разы больше обычной алюминиевой раздвижки. А бюджет, как я понял, ограничен.

Добавлено через 16 минут

Так проем то маловат, особенно для трех створок, поэтому и предложил рассмотреть вариант "гармошки". А с бюджетом заказчик сам разберется.

Никто и никого не заставляет и не принуждает. Набрасываем варианты.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Убедительная просьба, когда сделаете выбор и установите конструкцию то сообщите на чем остановились. О.К.?

Любопытство раздирает однако, чем руководствуется заказчик при выборе.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Убедительная просьба, когда сделаете выбор и установите конструкцию то сообщите на чем остановились. О.К.?

Любопытство раздирает однако, чем руководствуется заказчик при выборе.:beer:

 

Відпишусь однозначно, правда по строкам може затягнутись на пару місяців.

 

Добавлено через 18 минут

Вот и я на фото посмотрел. Если в проем будете ставить холодную систему, то отопление необходимо не планировать, как вы писали в первом своем посте, а устанавливать обязательно и капитальное. Или от конструкции будет тянуть холод, похожий на сквозняк. А с капитальным отоплением наверно не все так просто будет, обогреть такую площадь остекления задача не из легких. В зданиях с витражами на всю высоту - идеальный вариант это напольные конвекторы. Кстати какой там стеклопакет стоит (формула)? Может будет дешевле поставить поворотно-сдвижную ПВХ конструкцию (портал)?

 

На лоджії буде електрична тепла підлога - думаю десь 4м.кв. буде підігріву. Батареї виносити на лоджію ніззя, тільки ел. На лоджії також буде, вірніше вже є, але недовдений до розуму свій вентиляційни витяжний канал (думаю в іншій темі відпишусь що я напланува з вентиляцією). І в результаті, надіюсь, не буде тягнути холодне повітря з лоджії у вітальню, а навпаки - буде частково витягувати тепле повітря з вітальні у лоджію. Тому і не треба теплу і герметичну перегородку :) До того ж, запланована електросушильна шафа, повітропровід якої буде слугувати додатковим обігрівом. Якщо цього всього не буде вистачати в найлютіші морози, то можна і конвектор мобільний включати вручну, або керувати через запланований роз. будинок.

Засклення лоджії - брюгман пятикамерний з однокамерним енергозберігаючим склопакетом, правда один провтик також, є але то мабуть в іншій темі. Хотів двокамерний пакет сунути, але і ціна би получалась інша, і конструкція би получалась дуже масивна. А загалом, призначення лоджії - зимовий сад, висота дозволяє навіть пальму невеличку виростити... :)

Щось підказує мені, що будь яке рішення в розсувних(поворотно, підйомно і тд.) в пвх по ціні буде на порядок вище, розсувної алюмінівої, хоча можу помилятись. І питання функціоналу знову постане.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось підказує мені, що будь яке рішення в розсувних(поворотно, підйомно і тд.) в пвх по ціні буде на порядок вище, розсувної алюмінівої, хоча можу помилятись. І питання функціоналу знову постане.

Ошибаетесь. ПВХ раздвижка будет однозначно дешевле, чем любая холодная из алюминия или цельностеклянная конструкция. Тем более, что Вы рассматриваете двухрельсовые раздвижки. В ПВХ ("Портал") - одна половина глухая. Делить на 4 части не получится - створки получаются сильно узкие, сделать такие не получится. Максимально допустимая рабочая створка в Портале- 1000мм. Больше можно, но не нужно.

Одним словом- в ПВХ конструкция будет дешевле, но внешний вид у нее более массивный.

И все-таки, обратите свое внимание на цельностеклянные изделия. Очень большой выбор раздвижных систем и гармошек. Есть и не дороже алюминиевых. Зато намного элегантнее!

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

1297178849_006.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ошибаетесь. ПВХ раздвижка будет однозначно дешевле, чем любая холодная из алюминия или цельностеклянная конструкция.

 

Вот адекватная стоимость алюминиевой раздвижки, если еще вместо триплекса стекло закаленное 6мм поставить, будет еще дешевле.

Порахував Зенітовську розсувку на трьох направляючих з триплексом і ручками з ключиком - орієнтовно 5000 грн.

 

Теперь озвучьте стоимость ПВХ раздвижки и цельностекляной? Здесь на порядок будет дороже (раза 2 так наверно точно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем более, что Вы рассматриваете двухрельсовые раздвижки.

Наразі ціль - 3-ох рельсова.

 

Десь майже рік тому взнавав варіант зсувної пвх від века - мені тоді назвали були цифру в районі 11 тис грн. Здається це був саме портал, а не века санлайн. Від тоді, на такі варіанти не орієнтусь. Дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в районі 11 тис грн

:shock: ОГО! Таки очень дорого! Что-то они загнули с ценой...

В пятикамерном профиле с силовой створкой и двухсторонней ручкой будет стоить порядка 8000-8500грн. с монтажом и с закаленным стеклом.

А в цельностеклянной раздвижке (беру за пример раздвижки, где половина глухая, стекло 8мм закаленное), примерная стоимость- 830$. Это CASMA. Dorma agila, конечно, будет дороже, порядка 1350$. Это одна из дорогих систем. Есть и более дешевые системы, но там надо обращать внимание на вес, который они могут выдержать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:shock: ОГО! Таки очень дорого!

Та это скорее всего цена, за подъемно-сдвижную конструкцию:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкувався з офіційним представниками профілко і алютеху у Львові - роздобув орієнтовані циферки, щодо ціни самого "заліза" для моєї конструкції.

І так, орієнтовна вартість всіх желізячок pr25 ~ 2500, pr36 ~ 4000, alt100 ~ 2000.

Вартість, гартованого скла 6мм приблизно 1000 грн. Робота 1000-1500.

Принаймі, є орієнтири, для оцінки пропозицій "під ключ".

Цікавий момент, як і пропонував мені дилер профілко, якщо "конструктор" купити самостійно і дати комусь робити, то кінцева ціна получиться дешевше майже на 1000 грн - результат покищо по одному інсталятору.

Будем, збирати ще пропозиції.

 

Представник алютеху сказав, що мої створки без горизонтального імпоста робити ніззя :( Alt100 на створках слабший ніж pr26 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Принаймі, є орієнтири, для оцінки пропозицій "під ключ".

 

Надеюсь, Вам знакома пословица: "Скупой платит дважды?"

У меня есть возможность о-о-очень недорого приобрести дуб, ясень для своих нужд, в кругляке. Найти в Киеве мастера по паркету. Чтобы в итоге, получилось вот так:

retro-1-small.jpg

Тоже, с виду, вроде ничего сложного нет. ;)

 

Т.е. вот такого, я не требую:

images?q=tbn:ANd9GcT3YqD9wnTgnUvWISvw0F1lh06hxMtJSWJ48FDMCwm9UsopUt-w

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надеюсь, Вам знакома пословица: "Скупой платит дважды?"

Є таке. Але, в мене постало питання, навіщо мені мені доплачувати 1000 грн, на контсрукції вартістю 5000-6000 грн, тільки за те, що залізо для контрукції купить виконавець, там само де і я можу купити... ? Може є якісь нюанси по комплектації-розкрою. Але дилери рахували мені в своїх "програмах констуркторах" - не думаю що б були якісь суттєві розбіжності з переробниками. А якщо і є розбіжності, то не вірю в їх ціну в 1000 грн. Можливо, є домовленість про ціну між дилером профілю і переробником, а можливо, що виконавиць крім роботи, хотів би заробити і на профілі, але як на мене завелика частка получається, ІМХО :beer: Може, коли буде "більша вибірка", то питання відпаде саме собою.

Зараз на мене наїдуть, що відбираю хліб віконщиків... :)

 

Добавлено через 1 минуту

У меня есть возможность о-о-очень недорого приобрести дуб, ясень для своих нужд, в кругляке.

Тут багато нюансів типу якість деревини, вологість, порізка, сушка і тд. Думаю, не до порівняння з тим що я вирішую. У мене на підході також питання в 50м кв. підлоги - паркет або масивна дошка. І вирішувати це питання планую якраз через одного виконавця і в комплексі - дуже багато ризиків і гемору якщо "організовувати" всі ланки самому, хоч може і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є таке. Але, в мене постало питання, навіщо мені мені доплачувати 1000 грн

 

Тогда Вы должны понять/принять для себя тот факт, что за "половинчатую" работу не возьмётся ни одна серьёзная фирма. Т.е. это будет самоучка/одиночка, что-то лепить/собирать/кулибинствовать. А гарантию кто даст на эту конструкцию? Вас не пугает, что через пол года/год её придётся переделывать/ремонтировать? И тоже не бесплатно. Это тоже самое, как с железяк мотоцикла ИЖ "слепить" Harley-Davidson. Извините за такое нелепое сравнение.

Есть схожесть, не правда ли?

attachment.php?attachmentid=395&stc=1&thumb=1&d=1283855973 250px-Harley-Davidson.jpg

 

Просто мне лично так кажется, что Ваша экономия в 1000грн. в итоге обернётся тратами на 3000грн.

Экономить тоже нужно с умом. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надіюсь, що знайдем компроміс з виконавцем на якому зупинюсь... :)

 

Напартачити або зхалтурити в пвх конструкції набагато простіше ніж в алюмінєвій, так щоб це непомітив замовник, ІМХО.

 

------

Трохи пооффтоплю.

 

Нажаль до форуму, добрався більше ніж через пів року, після того як почав робити ремонт - часу не вистачало. І шишок набив немало, і на аферистів-халтурщиків попав пару раз. І як не дивно, найбільше проблем, було з виконавцями які брались вирішувати задачі "в комплексі". Наприклад робили одну лоджію, то на самих вікнах нагріли мене, по не знанню, на 50% - ніж я би ці ж вікна замоив сам в виробника з монтажем. Правда вони потім "поплатились" по іншим пунктам. Один урок який виніс для себе - якщо не "ознайомитись з предметом", то дуже велика ймовірність незадовільного кінцевого результату (або по якості, або по ціні). В Україні, нажаль, все треба шукати, переважно, через персональні рекомендації - "персональна довіра", а не через "загальну довіру" до того чи іншого виконавця. Оскільи, в банальній двокімнатній квартирі, напланував достатньо небанальні рішення, то по знайомим рекомендацій дуже важко знайти. А ті яких рекомендували знайомі, нажаль, часто не вміли реалізувати, те що мені треба було, і найгірше, що це інколи зясовувалось в останній момент або по факту.

Мав стосунок до "системи тендерів" для різного виду послуг(в основному ремонти) на ринку Голандії через інтернет, так там халтурщики і недобросовістні виконавці "відсіюються" рейтингами і відгуками дуже швидко. Шкода, що наші "майстри", ще не доросли до інтернету... :(

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будем, збирати ще пропозиції.

 

Зачем? Вам осталось только собрать и смонтировать. Ну и гарантию дать самому себе.

 

Сомневаюсь что кто-то возьмется за такую конструкцию из материала заказчика. А если еще при сборке или монтаже стекло разобьют так вообще нет смысла браться. Гарантии на конструкцию не будет точно. И договора не будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мав стосунок до "системи тендерів" для різного виду послуг(в основному ремонти) на ринку Голандії через інтернет, так там халтурщики і недобросовістні виконавці "відсіюються" рейтингами і відгуками дуже швидко. Шкода, що наші "майстри", ще не доросли до інтернету... :(

:) Доростаємо потихеньку. Я вже декілька років працюю практично тільки по рекомендаціях або через інтернет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...а можливо, що виконавиць крім роботи, хотів би заробити і на профілі, але як на мене завелика частка получається.

 

Естественно и на профиле (процент на профиле) и на стекле (процент на стекле + риск разбития стекла) и на монтаже (процент на монтаже, инструмент также не вечный).

 

Зараз на мене наїдуть, що відбираю хліб віконщиків... :)

 

Так и есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Ваша право захищати інтереси переробників-інсталяторів. Я споживач і в мене інший інтерес :)

 

Не треба все валити в одну купу. Наразі, спілкувався з виконавцем по профілко, і він, за що його поважаю, розписав по слкадових вартість мого замовлення. Його вартість шкла і оплата роботи мене цілком задовільняє. Але вот озвучена вартість заліза в 3800 грн, проти 250 євро які мені назвав ТОЙ ЖЕ постачальник, що постачає і виконавцю, насторожило - думаю цей пункт можна буде просто обговрити з виконавцем і компроміси можливі. Я ж не кажу, що куплю все сам, все привезу виконавцю, а він мені складе і встановить.... :) Просто, всьому має бути здоровий глузд - і різниця в 50% це або помилка, або перебор, для того хто має заробляти на іншому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але вот озвучена вартість заліза в 3800 грн, проти 250 євро які мені назвав ТОЙ ЖЕ постачальник,

Поставщик Вам продаст железячки 6-ти метровыми палками. Скорее всего и фурнитуру не поштучно укомплектует , а опять таки партией (по крайней мере Reynaers так комплектуют), а не поштучно. А дальше Вам надо доставить этот профиль ,нарезать его и собрать. Вы считаете, что 1000грн. это слишком большие деньги для такой работы???? Я еще понимаю, если Вы стекла сами будете закупать- опять таки, если фирма сама не изготавливает стеклопакеты, то возможно так Вы что-то выиграете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставщик Вам продаст железячки 6-ти метровыми палками.

Дилер профілко і казав що будуть надлишки - так це на руку переробнику, він може кудись їх пристроїти.

 

Вы считаете, что 1000грн. это слишком большие деньги для такой работы????

Ви мабуть неуважно прочитали мої пости - ціну роботи переробник озвучив мені окреомою статтею - як я зрозумів туди входить порізка, складання і встановлення. Мова іде про голу вартість набору залізяк(профілі, ролики, ущільнювачі, ручки, кріпленя і тд...) для конструкції.

 

Добавлено через 1 минуту

Я еще понимаю, если Вы стекла сами будете закупать

За самостійне закупку скла я би більше переживав - його щей доставити треба в цілості.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем собственно вопрос? Ну хочет человек, почему нет? Вот лично я продаю конструктор для желающих.

Зарабатываю раз, второй раз зарабатываю при вызове на сборку и монтаж этого конструктора от того же клиента, третий раз на разбитых пакетах. Ну не шмогла она, не шмогла.

Ведь желание клиента для нас закон. Не правда ли?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, після спілкування з декількома канторами, бачу що найпробелмнішою опцією є гартоване скло.

 

В одній конторі (варіант профілко), на яку наразі і орієнтир, мені навзали ціну гартованого скла 6мм в районі 250грн. м.кв., і вроді десь по ЛЬвові такі самі цінники зустрічав - це реальна ціна ?

 

Недавно поспілкувався в іншій канторі (варіант зеніту), так там мені розчесали, що у беруть гартоване скло з Білої Церкви бо у Львові немає нормальної якості ... :unknown: і ціна буде не менше 400 грн. за м. кв. (6мм).

 

І взагалі пропонували краще звичайне шкло 6мм (120 грн. м.кв) і наклеїти на нього плівку (25$ м.кв. ) получається 320грн. м.кв, тай ще за поклейку треба доплатити ... економії особливої не бачу.

 

Короче, хто може, просвітіть мене по ринку шкла :beer:

 

Які реальні ціни на гартоване шкло ? У Львові, в тому числі.

 

Чи дійсно варіант зивчайного шкла з плівкою краще гартованого ? Підозрюю, їм просто простіше-швидше так зробити ніж чекати на доставку гартованого шкла, тому і пропонують плівку.

 

Самому замовляти-купувати-доставляти шкло аж ніяк не хочеться :o , але якщо тільки так можна добитись гарантії якості за розумні гроші , то піду мабуть цим шляхом...

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скло гартується вже порізаним в розмір, після гартування механічна обробка неможлива. Наскільки мені відомо, львівські віконні підприємства не мають своїх пічок для гартування, а ті, що мають, працюють не з флоат-склом. Тобто версія про неналежну якість є досить вірогідною. Щодо скла з плівкою: ІМХО з часом плівка втратить прозорість.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...