Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

Зачем они Вам? Ещё и так "любовно" обмотанные стрейч-плёнкой...

Честно, не понимаю этого плюшкинства.

 

На крайні випадок можуть пригодитись для заміни-ремонту стулок розсувки :)

А якщо ще щось захочу зробити з 35 профілю, то вже є готові куски :)

 

палки без лыж

Доречі, старі рядянські палки від лиж робились на совість. Якщо б Ви були рибаком, то б знали з якого галімого алюмінію зараз роблять підсаки і підставки під вудочки. На моїх очах народ ламав цих "китайців" не раз. А добротні підсаки із хорошого алюмінію коштують не одну сотню гривень. Мій батько, слюсар в минулому, кращого матеріалу для виготовлення підсачків і підтсавок під вудочки незнав. Деякими його виробами із лижних радянських палок користуюсь вже більше як 20 років на рибалці.

 

старый, советский, сломанный пылесос?

За пару гривень перемотали двигун строго пилососа, і він вже 4 роки слугує "тимчасовим" пилососом на квартирі де зараз живу, а тепер взяв його добивати на ремонт - зовсім не шкода.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кусочки алюминиевого профиля Вам могут сгодиться только тогда, когда решите полюбничать и не более.

 

:Search: Вышел на балкон. Вас там нет. О рыболовных сачках в точку.:D У меня "самопалы" из советских палок.

Но это при условии, что взять и сделать сразу. А если лежит это всё на балконе, в гараже просто так, авось сгодится, то это хлам.Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу похвалитись результатами

[ATTACH]214536[/ATTACH][ATTACH]214537[/ATTACH][ATTACH]214538[/ATTACH]

 

В першу чергу хочу подякувати ko&ko за консультації по профілко, Ruslan_R за загальні консультації по алюмінію, ну і іншим дописувачам за поради і корисну ніформацію :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу похвалитись результатами

[ATTACH]214536[/ATTACH][ATTACH]214537[/ATTACH][ATTACH]214538[/ATTACH]

 

Ну а тепер, трохи по нюансах.

 

На іншому форумі описував деякі специфічні промахи-недоілки переробника, що стосуються власне профільної системи. Повторяти детальний репортаж і на цьому форумі немає сил, тому коротко перелічу деякі. Кути рами скріпили не по технології, пластмасові заглушки зацепів забули закріпити шурупами, щось нахімічили з однією ручкою.

 

Саме смішне, що скільки я "недовбав" переробника по питанню стоперів для стулок

wow4yk! Ну и дотошный вы товарищ однако:)

Вот вам эта деталь, с помощью которой ограничивается движение створки.

Устанавливается на тот рельс, где движеться створка. Можно с обеих сторон. Данная деталь универсальная, применяется как на PR-26 так и на PR-35, так же присутствует в любой раздвижной алюминиевой системе.

Имхо) Инфомации у вас уже придостаточно, можно размещать заказ.

(ссылка на изображение устарела)

 

Я вот маю на руках дві комерційні пропозиції по pr35 зі всім переліком комплектуючих і ні в одній цього елемента нема. Може це дрібничка, яка завжди є в наявності в переробника, але я на слово типу "щось там має бути" тепер не дуже вірю.

 

Эта дрибничка стоит около 0,20$\шт, идет в комплекте на каждую подвижную створку.:)

 

Якщо іде в комплекті, то мала бути в переліку комплектуючих. А якщо її в переліку нема, то велика ймовірність що або нічого не прикрутять, або в кращому випадку прикрутять якісь самопальні стопери і радість від корситування розсувкою може бути зіпсута. І доведестья знову рішати пробелму самостійно - або щось вигадувати, або дозамовляти і чекати пару місяців, поки хтось удосужиться приїхати прикрути...

 

По факту ніяких стоперів так і не прикрутили :)

IMG_5463_S.thumb.jpg.77742c03fe0ae19a6db0e779e7413ff6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем они Вам? Ещё и так "любовно" обмотанные стрейч-плёнкой... Зачем хранить на балконе раму от велосипеда, палки без лыж, старый, советский, сломанный пылесос?

Честно, не понимаю этого плюшкинства.

Так можно купить колеса и получиться велосипед.:) А старый советский пылесос, это прекрасный отвод пыли на любом производстве.:)

Ищите только позитив коллега.

 

Добавлено через 1 минуту

В першу чергу хочу подякувати ko&ko за консультації по профілко, Ruslan_R за загальні консультації по алюмінію, ну і іншим дописувачам за поради і корисну ніформацію :beer:

Спасибо, приятно черт побери. Только wow4yk! Вы не знаете меня в драке. А как меня бьют, ой.....:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А старый советский пылесос, это прекрасный отвод пыли на любом производстве.

Ищите только позитив коллега.

 

В мене дома в батьків десь на стриху валялась поломана "ракета", я вже думав змотатись і попробувати відремонтувати її щоб використати на ремонті квартири заради однієї дуже корисної фукнції - прикручуєш шланг з другого боку і маєш фінкцію видування. А то треба повидувати пилюку з "імпровізованих" вентканалів, бо як почали рівняти стяжку в кмінатах алмазною чашою, то пилюка така була хоч "сокиру вішай".

 

Але якраз недавно батьки зробили тотальну чистку на горищі і "хламу" вже нема :(

Радяньскі лижі повикидали, а лижні палки попоросив не викидати... :)

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ще пару фоток розсувки в обох варіантах "повністю відкритої".

IMG_5481_S.thumb.jpg.da330b47e976a2f437f4a5d9f8592af5.jpgIMG_5482_S.thumb.jpg.d46e25cd2dcbccae1e7bd809f0e0881a.jpg

 

Якщо уважно придивитись на перше фото, то можна побачити нерівномірний "зазор" між стулкою рамою.

 

Ось детальніша різниця між низом і верхом.

IMG_5464_S.thumb.jpg.36d1af2b7ac39cc32ac5aabfa36fe772.jpgIMG_5465_S.thumb.jpg.d2c5512983fb628622b8cb7624d753d9.jpg

 

Різниця десь в пів сантиметра. Але на цей недолік я вже закрив очі, бо попреше це і мій "провтик" частково, а подруге він ніяк не впливає на функціональність, і виявити його можна, якщо спеціально придивлятись і тільки на одній стулці, з однієї сторони у "відкритому" положенні.

 

Як і передбачалось це наслідок нерівної поверхні під стулкою, про що говрилось вище, але підозрюю що і неправильне скріплення кутів рами також могло внести "свою лепту".

 

Купив я васервагу, купив алмазну чашку для бетону і припахав тестя з його болгаркою щоб підрівняв стяжку де має бути розсувка. Він в мене сантехнік - зі штробленням стін і бетону мав справу, але таку алмазну насадку побачив вперше і вперше пробував нею "орудувати". Коротше, підрівняв він ніби стяжку - пилюки було неміряно. На другий день провіряю васервагою - всерівно є нерівності. Мусів і сам трохи побавитись, хоч болгарку до того брав в руки стільки раз, що можна перерахувати на пальцях однієї руки :oops: Ковтати пилюку мені надоїіло, але ніби стало краще.

Зараз би мабуть спробував вирівняти би якимись нівелірками-сумішами, але сам такого ще не робив.

 

Прийшли монтажники розсувки. Про рубероїд під розсувку вперше почули. Кажу їм покладіть хоть підкладку під ламінат 3мм із вспіненого поліетилену, щоб під рамою всякі піщинки, якщо попадуть не скріпіли і перевірте чи основа рівна. Вирізали вони із моєї підкладки смужку, стяжку провірили і кажуть всьо гуд - рівненька. Виставили раму по васервазі, закріпили трохи турбошурупами і частково запінили - почали вситавляти стулки а вони рівно не виставляються нівкакую, якщо вирівняти ( роликами) під одіну сторону, то криво по іншій стороні рами - крива основа. Мля ,кажу ж виж тільки що провірили то всьо було гуд ... :evil:, кортоше демонтували раму (зі свіжою піною) , почали перепровіряти ретельніше - знайшли все ж таки невеличкий горбик майже в торці, з однієї сторони - здерли його моєю ж чашкою. Все знову виставли-змонтували, але одна стулка всерівно з одного боку дала перкос - здається з другого заходу раму поставили на пару см в іншу строну і залізли кутом на іншу нерівність... я вже плюнув, кажу хвіг зним, монтуйте як є - на функціональність це практично не впливає.

 

Доречі, монтажники розказували історію, як вони комусь монтували розсувку рейнеср в три заходи аж два місяці, бо кожен раз стяжка була не ідеальна... як я розумію того замовника... :)

 

П.С. Надіюсь дожити до того часу, коли нарешті в Україні зявиться поняття сервісу, а не "подєлок" - в замовника є проблема-задача і виконавець її вирішує виконуючи комплекс необхідних робіт.

А то віконщикам готуй основу, а потім відкоси за ними доробляй, фасадчикам драбини-риштовки діставай, паркетчикам давай ідеально рівну стяжку, малярам ідеально рівну стіну... а про прибирання за собою взагалі промовчу...

 

За такий "обєм" - підрівняти стяжку під майбутньою росзувкою ніхто із майстрів братись не хотів. Припахати вдалось тільки тестя. Тепер підсумуєм затрати - на алмазну чашу і васервагу я потратив чуть не 400грн, благо що болграка в тестя була. Пилюки наковтався і тесть, і я... не кажу вже про затрачений час.

 

А тепер питання до тих хто займається розсувками: невже не буде економічної вигоди для Вас (+ пару сот грн), щоб забрати від замовника "головняк" із підготовкою "ідеальної основи" під розсувку?

 

Моя розсувка перевалила за штуку баксів, невже мені буде шкода доплатити ще пару сот грн, щоб той же виконавець підготував основу під себе ж ? Дивно чути, що така ж ситуація із розсувками рейнерс, ціна яких в рази вища.

 

А по факут получилось, що я за свої гроші і час ще й сам "винуватим" получився, що одна стулка кривувато стала :) Єдина вигода, що придбаний інструмент і "досвід" ще пригодиться.

 

Мабуть "не барскоє это дело" щей і зі стяжками возитись... ;)

 

Якщо клієнти не згодні додатково платити за такий сервіс, то наводьте їм мій приклад з конкретними цифрами :beer:

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Доречі, як видно з деяких фото, монтажники "перестарались" із піною місцями, а в деяких місця мусів допінити сам на другий день, своїми балончиками, а то в монтажників піна закінчилась... :ROFL:

 

Доречі виробник получив пілюль за те, що монтажники не мали пістолета і запінювали звичайними балончиками - перший раз таке бачу.

 

Всю піну вже попідрізав, але місцями вона приклеїлась на лицьовий бік рами - тепер постало питання, чим її(піну) акуратно і ефективно зняти з фарбованого алюмінію? Пробував уайтспірітом - туго іде. Загалом в сумі десь 1-1.5 м.п. рами треба відчистити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тепер хотів би ще перевірити пару нюансів.

 

Точки кріплення рами.

Позначив приблизно на схемі червоним де йшло по два турбошурупи.

sliding-scheme_v1.jpg.a4103306347a6b5a5465e948b672f901.jpg

 

Реальну відстань від кутів на боковинах рами можна оцінити ось по цьому фото

IMG_5457_S.thumb.jpg.210c4d3592c2e18ea40a6efad1cc18c8.jpg

На око сантиметрів 25.

 

Чи правильно розміщені і достатня кількість точок кріплення рами?

 

 

Люфт середньої стулки.

В повністю закритому стані розсувки, середня стулка має люфт (право-ліво) десь 1см. Питання чи це правильний-допустимий люфт для такої конструкції ?

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, монтажники розказували історію, як вони комусь монтували розсувку рейнеср в три заходи аж два місяці, бо кожен раз стяжка була не ідеальна... як я розумію того замовника... :)

 

Стяжка тут не при чем (в вашем случае так тем более). Голову на плечах нужно иметь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стяжка тут не при чем (в вашем случае так тем более). Голову на плечах нужно иметь.

 

На мою думку тут має бути якесь системне рішення від переробника-інсталятора, як рівно висталяти таку капризну раму.

 

А позиція "ультиматуму" до замовника, якщо основа нерівна то ваші проблеми, мені вже давно не подобається і стикаюсь з нею не преший раз... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...висталяти таку капризну раму.

 

Не видели вы еще капризных рам (порога). Вот порог (собирается из трех частей: внутренний профиль+термомост+наружный профиль), из системы Reynaers (теплая подъемно-раздвижная система), который действительно нужно ставить только на идеально ровную поверхность (чистый пол). Но и тут, чтобы избежать моста холода (через плитку), придумали вот такое решение и реализовали. Т.е. выход всегда можно найти.

344823179_CP155LS.thumb.jpg.03de5dd0f545633b0bd6a2b93ac1feab.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі сьогодні нечайно стулки, вірніше скло пройшло випробування на міцність. Оглядав я уважно якість скла, совгав стулки в різні сторони, ходив кругами і умудрився непомітити скло-стулку перед собою і хотів "пройти насркізь" - як я не їб..ся гловою і коліном одночасно... :crazy: :oops: Якби це було звичайне 4мм точно би вже було на підлозі.

 

Доречі оптичні якості скла, ІМХО, не суперові - місцями видно щось на зразок маленьких(пару мм в діаметрі) "бльосток" в середині скла. Ну перестороги про якість загартованого скла у Львові я мав, хоч і переробник грозився що скло М0. Але ціна ніби непогана. Був ще варіант замовляти скло з кращими гарантіями якості із Одесси, дорожче, але і чекати треба було більше.

 

Головне що скло успішно пройшло тест на міцність. Як результат показалась і "друга сторона медалі" того, що стулки без горизонтальних імпостів - стулку можна не помітити... :) Красота требует жертв :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був ще варіант замовляти скло з кращими гарантіями якості із Одесси, дорожче, але і чекати треба було більше.

 

Вот так вот значит, мимо Киева :twisted:

Есть не далеко от Львова (170км) производство стеклопакетов, и линию новую там недавно поставили по закалке (и цены пониже киевских даже). Качества не знаю.

Так что не надо далеко искать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что не надо далеко искать.

Я далеко не шукав, а доручив закупку скла переробнику. Було два варіанта - Львів або Одеса.

Десь в моїх постах вище проскакував ще варінат кажись зі Білої-Церкви(може помиляюсь) від іншого переробника. З Києва ніхто не пропонував :unknown:

 

Коли я пробував взнавати що де по чом, для самостійної закупки-доставки, то налетіли на мене мол відбираю Ваш хліб, тепер наоборот... не поймеш Вас ... :)

Ну так киньте в приват, де тепер можна буде замовити гартоване скло поближче, і можливо якісніше. А то ще пару таких спроб "телепортації" крізь стулку і може доведеться нове скло замовляти.

 

Доречі, треба в переробника точні розміри скла взнати, щоб по можливості обійтись без його послуг в майбутньому.

 

П.С. Мене тепер в Одесу по багатьох питаннях відправляють - то за склом, то алюміній погнути ... та і на профілко завдяки Одесі підписався ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогой, из Одессы, у Вас получилась доставка. Алюминий там гнёт две компании, Моримото и Паритет. Но по стёклам, по закалке и пр., Паритет однозначно в лидерах.

Доставку в Киев с Паритета могу организовать по цене, практически незаметной для Вас. А вот как быть с доставкой из Киева во Львов... :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы гнем алюминий в Николаеве, т.к. вышеназванные Одесские компании, заточены под определенные системы. А по безопасному стеклу, Паритет таки лидер:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заточены под определенные системы.

Упс, не подумал. 8223b0f8cc7f4a6fde735b8f53e7187c.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы говорите, что цена перевалила за тысячу долларов.

 

А разве за эти деньги нельзя было поставить раздвижку Roto Patio в пластике?

 

Зато хотя бы имели возможность регулировок, герметичность , тепло.

 

В чем смысл алюминия здесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но по стёклам, по закалке и пр., Паритет однозначно в лидерах.

 

Сбросьте ка мне в личку стоимость за 1м.кв. закаленных стекол толщиной 6мм, 8мм, 10мм. Сравню стоимость. Потом скажу кто в лидерах :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Руслан, Вас интересует цена моей покупки или моей продажи? 965f5e1a8c7ed76a286ffa64b42c3ffb.gif
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Руслан, Вас интересует цена моей покупки или моей продажи?

 

Покупки естественно.

 

Добавлено через 3 минуты

В чем смысл алюминия здесь?

 

Смысл в световом проеме который равен 2250 - 750 = 1500мм (три створки сдвигающиеся в одну сторону по 750мм).

А в Roto Patio будет 2250/2=1125мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупки естественно.

 

Дело в том, что та цена и доставка, о которой договорились мы, вернее Оля, может не получиться у Вас. ;)

А в лидерстве, я подразумевал качество и возможности. Например, с дня на день запускается печь закалки для джамбо-размеров, 6м Х 4м. :Search:

 

По крайней мере я никогда не наблюдал такого брака, о чём написал выше wow4yk:

Доречі оптичні якості скла, ІМХО, не суперові - місцями видно щось на зразок маленьких(пару мм в діаметрі) "бльосток" в середині скла. Ну перестороги про якість загартованого скла у Львові я мав, хоч і переробник грозився що скло М0. Але ціна ніби непогана. Був ще варіант замовляти скло з кращими гарантіями якості із Одесси, дорожче, але і чекати треба було більше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі оптичні якості скла, ІМХО, не суперові - місцями видно щось на зразок маленьких(пару мм в діаметрі) "бльосток" в середині скла. Ну перестороги про якість загартованого скла у Львові я мав, хоч і переробник грозився що скло М0.

 

Стекло М0 - это значит 0 погрешности на 1 м.кв. Но проверяется это на расстоянии, если я не ошибаюсь, 1 метра от стекла/стеклопакета или около того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...