Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

Мне нужно просчитать аналогичную систему для небольшой угловой холодной веранды\зимнего сада. Размеры 3200х3800 высота 2800.

Хотелось бы обе стенки раздвижных гармошкой по этой схеме 3-3-0. В углу какую-нибудь опорную колонну неширокую. Ну и крышу слегка наклонную тоже стеклянную, с одним вентиляционным окном.

Можете просчитать вариант без сильных "наворотов"?

 

Ого. Я смотрю вы тут с раздвижек уже слегка на зимние сады перешли :D Схемку от руки набросайте с указанием всех размеров. И что в вашем понятии "вентиляционное окно"? И где оно должно быть на крыше или на вертикальной части?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого. Я смотрю вы тут с раздвижек уже слегка на зимние сады перешли

Ага! А начиналось все с обычной цельностеклянной раздвижки на балкон)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Ну и дотошный вы товарищ однако:)

Вот вам эта деталь, с помощью которой ограничивается движение створки.

Устанавливается на тот рельс, где движеться створка. Можно с обеих сторон. Данная деталь универсальная, применяется как на PR-26 так и на PR-35, так же присутствует в любой раздвижной алюминиевой системе.

Имхо) Инфомации у вас уже придостаточно, можно размещать заказ.

(ссылка на изображение устарела)

 

Я вот маю на руках дві комерційні пропозиції по pr35 зі всім переліком комплектуючих і ні в одній цього елемента нема. Може це дрібничка, яка завжди є в наявності в переробника, але я на слово типу "щось там має бути" тепер не дуже вірю.

 

Дотошним став після того, як мені напартачили з іншими вікнами :) То зацеп для мікровентиляції забули поставити, то зекономили на статичних зєднувачах, то відлив без положеного нахилу і положеної гідроізоляції прикрутили(один відкос знизу мокріє після дощів). А такі дрібнички як заглушки на шляпки шурупів і нащільник на фурнітурний паз це мабуть із розряду фантастики для інсталяторів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може це дрібничка, яка завжди є в наявності в переробника, але я на слово типу "щось там має бути" тепер не дуже вірю.

Эта дрибничка стоит около 0,20$\шт, идет в комплекте на каждую подвижную створку.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эта дрибничка стоит около 0,20$\шт, идет в комплекте на каждую подвижную створку.

 

Якщо іде в комплекті, то мала бути в переліку комплектуючих. А якщо її в переліку нема, то велика ймовірність що або нічого не прикрутять, або в кращому випадку прикрутять якісь самопальні стопери і радість від корситування розсувкою може бути зіпсута. І доведестья знову рішати пробелму самостійно - або щось вигадувати, або дозамовляти і чекати пару місяців, поки хтось удосужиться приїхати прикрути, як вже два місяці чекаю на зацеп для мікровентиляції.

 

Добавлено через 10 минут

ko&ko!! чекаю від Вас, як від експерта по профілко, вдіповіді-циферок в приваті :beer: Шкода, що на нішому форум відписувати ще не можете :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все Львовские коллеги, хавайтесь. Скинул цифры в личку для товарища wow4yk и рассказал все секреты.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все Львовские коллеги, хавайтесь. Скинул цифры в личку для товарища wow4yk и рассказал все секреты.

Після циферок з Одесси , чесно кажучи трохи розтроївся цінами на то саме у Львові. Ну, але як то кажуть, маємо те що маємо... :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після циферок з Одесси , чесно кажучи трохи розтроївся цінами на то саме у Львові. Ну, але як то кажуть, маємо те що маємо... :beer:

 

Это Александр Иванович демпингует...:D Хочет чтобы вы в Одессу жить переехали :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Александр Иванович демпингует...:D Хочет чтобы вы в Одессу жить переехали :D

 

Був разок в Одессі і на власній шкурі, довелось оцінити "одеський гумор" :) але то інша історія. А місто цікаве :beer:

 

П.С. Доречі дружина зараз відпочиває в затоці, так жаліється на ціни, і то після єгіптів, туреччин і еміратів ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після циферок з Одесси , чесно кажучи трохи розтроївся цінами на то саме у Львові. Ну, але як то кажуть, маємо те що маємо... :beer:
:) Можна замовити в Одесі, а ми тут встановимо. Але, почекайте, ще буде прорахунок в Альтесті.

 

Добавлено через 1 минуту

Все Львовские коллеги, хавайтесь. Скинул цифры в личку для товарища wow4yk и рассказал все секреты.:)
Можно и мне? Для расширения кругозора, так сказать.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого. Я смотрю вы тут с раздвижек уже слегка на зимние сады перешли :D Схемку от руки набросайте с указанием всех размеров. И что в вашем понятии "вентиляционное окно"? И где оно должно быть на крыше или на вертикальной части?

 

Схему наверное вы нарисовать должны :)

Исходные данные: второй этаж, веранда открытая без крыши. Две смежные капитальные стены из ГБ, одна совсем высокая, вторая не очень, 2800 высота. Т.е. крепиться можно к ним на любой высоте от 2800 и ниже.

 

Двух других стен нет :) И смотрят они на юго-восток. Т.е. самое то для зимнего сада :) Но на лето хочется иметь возможность обе стенки стеклянные собирать в гармошку из трех створок.

 

Размер самой конструкции 3200х3800. Две стороны прямоугольника. там еще парапет остается небольшой 400мм с каждой стороны, чтобы пройти, стекла помыть :)

 

Хочется наклонную стеклянную крышу, наклон небольшой. На полу есть разуклонка, т.е. вода стекать будет туда, куда надо.

 

В крыше одно из окон - треугольное или прямоугольное - под вентиляцию.

 

Стекла хочу одинарные, триплех. Мне кажется, что они гораздо легче и надежней каленого стекла. Стекла, если что, привезу сам - это не проблема.

 

Ну как-то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте дальше здесь обсудим нюансы www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1737383&posted=1#post1737383

Здесь тема про двери.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте дальше здесь обсудим нюансы www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1737383&posted=1#post1737383

Здесь тема про двери.

 

Ну, вообще-то меня в основном интересовала конструкция дверей-гармошек. Все остальное понятно, что как-то оно будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все алюминиевые конструкции должны собираться исключительно на нержавеющие шурупы

Нержавіючі шурупи це шурупи із нержавійки чи можуть бути і інші ?

А то в мене тут з одним із переробників спор почався, кажу їм алюмінієву конструкцію складати терба шурупами із нержавійки, а вони кажуть, що закуповють якісь сепціальні шурупи для алюмінія чимось покриті.

А є якісь норми-дбни які регламентують такий момент?

А то переробнки-інсталятори частенько, не хочуть по нормам-технологіям працювати, а коли їх пробуєш заставити, то обіжаються, мол замовник щось собі придумав, щоб їм голову морочити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, вообще-то меня в основном интересовала конструкция дверей-гармошек. Все остальное понятно, что как-то оно будет.

 

Система складывающихся дверей (гармошка) - это можно отнести к стандартным конструкциям, ничего там сверхестественного нет. А вот конструкция зимнего сада это уже нестандарт, каждая конструкция это индивидуальное строение.

 

Добавлено через 12 минут

Нержавіючі шурупи це шурупи із нержавійки чи можуть бути і інші ?

А то в мене тут з одним із переробників спор почався, кажу їм алюмінієву конструкцію складати терба шурупами із нержавійки, а вони кажуть, що закуповють якісь сепціальні шурупи для алюмінія чимось покриті.

 

Вам рассказывают про оцинкованные саморезы. Обычная практика для недорогих систем. Скажем так если рассматривать известные дорогие бренды (Reynaers, Schuco) они даже не знают о существовании оцинкованных саморезов, только нержавейка и все.

У вас конструкция находится внутри помещения, если даже и поставят оцинкованные саморезы, то ничего страшного с конструкцией не случится.

Если вопрос принципиальный, позвоните на представительство вашего любимого Profilco :D и спросите у них как производителей профильной системы, что они рекомендуют, и будет потом у вас аргумент для исполнителя (а ж самому интересно стало что скажут).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то переробнки-інсталятори частенько, не хочуть по нормам-технологіям працювати

Ось вчора виявив черговий косяк із вікнами - результат порушення технологій монтажу.

wow4yk! Ну и дотошный вы товарищ однако

І як тут не стати "дотошним"...

 

Добавлено через 16 минут

Ruslan R,

У вас конструкция находится внутри помещения, если даже и поставят оцинкованные саморезы, то ничего страшного с конструкцией не случится.

Таке саме мені каже переробник, але думаю всетаки "перепровірю" провсяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вопрос принципиальный, позвоните на представительство вашего любимого Profilco и спросите у них как производителей профильной системы, что они рекомендуют, и будет потом у вас аргумент для исполнителя (а ж самому интересно стало что скажут).

В київському офісі відповіли, що взагаліто там на шурупи не так і багато речей насправді прикручується в коснтуркції - якщо вона всередині приміщення то можна і оціинковані чи подібні.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Если вопрос принципиальный, позвоните на представительство вашего любимого Profilco :D и спросите у них как производителей профильной системы, что они рекомендуют, и будет потом у вас аргумент для исполнителя (а ж самому интересно стало что скажут).

Ну имхо) продавцам профиля, абсолютно все равно, как на что крепит конструкции из их профиля. Их дело больше продать, а многие манагеры так вовсе не поймут о чем идет речь.

За исключением Рейнарса и Шуко наверное.:)

Данный вопрос касается культуры производства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну имхо) продавцам профиля, абсолютно все равно, как на что крепит конструкции из их профиля. Их дело больше продать, а многие манагеры так вовсе не поймут о чем идет речь.

За исключением Рейнарса и Шуко наверное.:)

Данный вопрос касается культуры производства.

 

Не совсем так. Например, если вдруг что с конструкцией случится, то в случае использования оцинкованных саморезов, гарантия от производителя профиля - автоматом снимается. Ну так в Reynaers и Schuco.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем так. Например, если вдруг что с конструкцией случится, то в случае использования оцинкованных саморезов, гарантия от производителя профиля - автоматом снимается. Ну так в Reynaers и Schuco.

Эти два уважаемые бренда, можно к этой теме даже не прикреплять. А то начнем сравнивать не равное.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всьо, поїзд, як то кажуть рушив - замовлення частково пропалчено і пішло в роботу - розсувка pr35/ По ціні не фонтан, але щось краще шукати я вже втомився ... :)

 

Доречі без неприємних казусів знову не обійшлося.

Зразу уточню, що я нічого купувати і доставляти сам не буду - все робить переробник.

Вибив я в київському офісі профілко знижку на профіля для моєї коснтрукції, так знижку "зїла" специфіка розмірів моєї коснтуркції - воював я з переробником, але каже що 3-ох 6-тиметрових палок профілю на мої стулки може нехватити(по розрахункам в притик), бо торці профілів як правило прижїджають погнуті після доставки. Тому нада ще і 4-у палку замовити... і получається в мене, як замовника окрім розсувки , щей бонус - 5 метрова палка профілю стулок...

 

А як з такими відходами поступають інші переробнки алюмінію ? ;) замовник платить тільки за погонні метри чи за палки (6м) ? Якщо за палки , то чи віддать відходи замовнику ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял, в Киеве заказали что-ли?

Это же нужно, вы даже в раскрой профиля влезли. Вот это да! Класс!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял, в Киеве заказали что-ли?

Это же нужно, вы даже в раскрой профиля влезли. Вот это да! Класс!

Замовив тут у переробника у Львові, але "підняв на ноги" київський офіс профілко. Складу по профілко у Львові свого немає -всьо треба замовляти з Києва - щей доставку профіля закладають в ціну кінцевого виробу, в Одесі кажись є склад. Якщо pr26 у Львові ще використовують, то pr35 так поняв дуже рідко - диковинка (що поробиш, не раз переконувався під час ремонту що Львів то село...)

Коли в різних комерційних пропозиціях побачив різні цифри то 18 то 24м то почав цікавитись шо да как. В сам розкрій влазити дуже не влазив, але прикидав що біля 18м профілю на стулки нада. Думали як варіант зменшити конструкцію щоб вписатись, правда точних розрахунків так і не робили, на скльіки нада зменшити, щоб вписатись без проблем, але з другого боку зекономити пару сот гривень, а потім жаліти що світловий проєм получився набагато менший...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всьо, поїзд, як то кажуть рушив - замовлення частково пропалчено і пішло в роботу - розсувка pr35/ По ціні не фонтан, але щось краще шукати я вже втомився ... :)

 

Стоп. Куда? Я вам на другом форуме написал, но вы там не появились...

Прицитирую здесь:

wow4yk, обманул я вас. Есть в Зените (Стар 2000) адаптор под стекло 4-6мм для усиленных створок. Так что по жесткости, створки зенитовской системы Стар 2000 не уступают створкам системы Profilco PR-35. Давайте поддерживать отечественного производителя (Греция и так банкрот ). Да и по стоимости зенитовская раздвижка будет на порядок дешевле Profilco PR-35, а результат одинаковый (зачем вам переплачивать больше).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, обманул я вас. Есть в Зените (Стар 2000) адаптор под стекло 4-6мм для усиленных створок. Так что по жесткости, створки зенитовской системы Стар 2000 не уступают створкам системы Profilco PR-35. Давайте поддерживать отечественного производителя (Греция и так банкрот ). Да и по стоимости зенитовская раздвижка будет на порядок дешевле Profilco PR-35, а результат одинаковый (зачем вам переплачивать больше).

__________________

А де Ви були раніше ? :)

Мій "тендер" з чіткими параметрами на іншому форумі провисів чуть не місяць... без пропозицій.

Як то кажуть пізно івасику до школи - поїзд поїхав... :) рятуєм грецію від дефолту...

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...