Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

Кто пользуется импактами дайте совет, при работе с большими саморезами бита постоянно соскакивает со шляпки (РН2) до этого пользовался только обычными шуруповёртами такой проблемы не было. Может нужно просто приловчится или может бита какая специальная есть?

 

А я с обратной стороны рукой давлю в таких случаях. Помогает.

Вот мой набор: IMG_2829.thumb.JPG.7718ae6e685a264e544448df712869d4.JPG

Это топчик у Milwaukee с блютузом. Радуюсь приобретению.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я с обратной стороны рукой давлю в таких случаях. Помогает.

 

Ну, якщо використовуєте PH2, що я бачу на фото - виробництва Milwaukee - то це просто лайно, вибачте за прямоту.

 

Вот мой набор:

Это топчик у Milwaukee с блютузом. Радуюсь приобретению.

 

Вітаю! Краса! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это топчик у Milwaukee с блютузом.

А здесь по подробнее можно, на кой ... шуруповерту блютуз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А здесь по подробнее можно, на кой ... шуруповерту блютуз?

 

чтобы за пазухой из цеха не унес

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А здесь по подробнее можно, на кой ... шуруповерту блютуз?

 

Ну как же зачем? Нынче без софта ни куда. Тут подробнее:

 

Правда я ещё не пользовался. Все руки не доходят)))

А биты мне больше всего эти нравятся. Особенно если нужно из дерева саморез вытащить. Я импакт использую в основном для этих целей(сборка/разборка деревянных конструкций). Для гипсокартона есть специальный шуруповёрт, и для больших диаметров- тоже дрель. Может для объективной оценки нужно ещё и саморез нормальные использовать. У нас в США качество саморезов отличается. Ну то такое: каждому своё.

А какие биты Вы, kastor666 облюбовали, и чем не нравятся эти? А то слово"лайно" не дает возможности понять в полной мере что имелось в виду)))

Змінено користувачем VEGEL
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А биты мне больше всего эти нравятся.

 

Ну, я, напевне, занадто гучно заявив, як для того, хто купип лише 2 шт. таких -

 

 

www.ebay.com/itm/Milwaukee-48-32-4462-SHOCKWAVE-2-Inch-Phillips-PH2-Power-Driver-Bit-/121755062106?epid=1800642857&hash=item1c592acf5a:g:fZQAAOSwwbdWKSmF

 

 

для больших диаметров- тоже дрель.

 

 

Якась мережева кінської потужності?

 

Бо з великими діаметрами/довжинами імпакт якраз справляеться набагато краще тієї ж 2704.

 

 

А какие биты Вы, kastor666 облюбовали, и чем не нравятся эти? А то слово"лайно" не дает возможности понять в полной мере что имелось в виду)))

 

Имелось в виду, что "слизалась" бита моментально. При там, что хорошая должна держать "провороты" даже в случае, если крутят дрелью сетевой 3000об.

Нравится USH - суперпрочные, DeWalt Extreme Impact - хорошо и не дорого, 7 баксов 25шт.(!!!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

www.ebay.com/itm/Milwaukee-48-32-4462-SHOCKWAVE-2-Inch-Phillips-PH2-Power-Driver-Bit-/121755062106?epid=1800642857&hash=item1c592acf5a:g:fZQAAOSwwbdWKSmF

7$ за штуку + доставка :D

 

 

Нравится USH - суперпрочные, DeWalt Extreme Impact - хорошо и не дорого, 7 баксов 25шт.(!!!)

А вот это уже лучше. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Трішки вражень про Milwaukee. Приблизно 5 років назад вони просто випередили час, коли випустили Fuel серію. Тут було все, до чого інші "кити" прийшли лише через 3-4 роки: дрель з 125Нм, 18В дискова пила з тормозом, 35Нм 12В компактний шурупокрут, найпотужніший імпакт, реально ергономічна 125мм болгарка. При цьму, дуже сучасний і приємний оку дизайн. І в них це було все та відразу ))

Наразі, багато виробніків підтянулись по усім показникам, і Milwaukee вже не виглядає так однозначно вражаюче, проте це, безперечно, один з найкращих інструментів Heavy Duty.

 

Про дедоліки: загальний - це кріплення батареї. Батарея хитається і це не відповідає класу інструпенту. На зарядний пристрій ставиться зусиллям, а не через штатні пружинні кліпси, як на інструмент - мене трішки напрягає)

 

Головний недолік дрелей - це патрон, як у 2604, так і 2704. Він компактний, напевне в угоду дизайну і паспортним цифрам по довжині, проте не "ухватистий", часто послаблюється в важких роботах. До того ж, фарбований і в роботі фарба дуже швидко облазить, і дрель виглядає дуже б/у. І, якщо, в 2604 це легко можна було змінити, то з 2704 мене чекам крутий облом, коли я, купивши свій улюблений Jacobs, здійняв штатний патрон - різьба в ньому виявилась 9/16 замість стандартних для дрелей цього класу 1/2" :( Все стало ще гірше, після того, xr патрон деформувався при роботы при бурінні - часто його можна відкрутити лише розвідним ключем. Не відповідає патрон ні загальному рівню Milwaukee, ні класу Heavy Duty.

Якісний пластик корпусу контрастує з чисто декоративними гумовими накладками і бамперчиками - гумки-бамперчики випадають віддразу, мякі прогумовані частини некошерно облазять.

 

Коли вийшла 2704 - замовив, а 2604 продав відразу. Взявши в руки 2704, відразу помітив, що зовні вона стала така як має бути )) Дрібні недоліки по корпусу, які помітив в попереднику - 2604 - були виправлені. Паспортно додалось Нм та обертів. Нажаль перші практичні випробування принесли розчарування - 2000об/хв. відчутно гасли під навантаженням, а відсічка наступала набагато швидше. Скажем так, що збільшені обороти 2ї швидкості виявилися просто пшиком (( Мое

розчарування було безмежним, перші дні навіть подумувам замінити електроніку 2704 на донора з 2604 ))

Єдина перевага 2704 - корпус. А так 2604 краща - тут тобі і патрон 1/2, і збалансована електроніка і редуктор.

 

На диво, більшість "мінусів" до, власне, всієї лінійки - саме до цієї дрелі. До інших апаратів Fuel "нема до чого домахатися" )) Ну, крым вище названих дрібниць.

 

Насправді, Все вище назване - насправді дрібниці, які виявляються в порівнянні з дійсно самими достойними зразками.

 

Згадуючи, знову, ту ж 2604/2704: дуже повеселило, коли під посмішки взяв з 1.5кВт агрегату 26мм 50см довжини спіральне сверло по дереву і впевнено заганав його на всю довжину - посмішки смінилися сповзанням додолу щелеп спостерігаючих ))

Чи коли їмпактом "на витягнутих руках із за спини" закручуєш 250мм 10ку глухаря в незасверлений брус разом з головкою ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Пройшов рік, і Milwaukee видали нову, 3тю генерацію fuel-серії.

 

І це таки дійсно не косметичне оновлення, як в модельному ряду телевізорів Panasonic :D

 

Їх нова топова дрель змінилася на стільки, що це тепер дійсно дрель-шуруповерт.

 

Корпус набагато компактніший, і він цілком зручно збалансований навіть з "малою" батареєю.

 

Нарешті Milwaukee відійшли від архаїчної механічної трещітки обмеження моменту закручування(що давним давно використовується іншими виробниками), тепер відсічка електронна, причому зручна в використанні і "розумна" - на "1" коли різко натиснути гашетку, обороти наростають плавно.

 

При цьому відсічка не по першому перевищені, а з такою "імітацією добивання"

 

Відсічка по перевантаженню(в режимі сверління) теж працює схоже, не одноразовим безповоротним відключенням, як в попередніх генераціях.

 

Дуже логічно сумістили в одному кільці перемикач обмеження моменту з перемикачем режиму удар, що стало набагато краще, раніше удар вмикати було дуже не зручно через вузьке кільце.

 

Тепер воно одне та широке: 1-14, сверлння, удар.

 

Патрон став більш ухватистий, про якість судити зарано..

 

Новий HEX-імпакт, 2853 став люто потужніший! Важкі гвинти закручує до 30% швидше. При цьому виникає ньюанс - комфортний "імпульсний" режим роботи змістився в бік великих почужностей.

Для тих, хто більше 4,8/70мм ніколи не використовує, попередня 2753 буде комфортніша, на мою думку.

 

Корпус став коротший, загальна ергономічність схожа і оптимальна саме з малими батареями.

 

Батареї тепер маю свої під кожну задачу )

P1190821.thumb.JPG.8f64c2a5bf94e09f97788f7158a297c9.JPG

P1190816.thumb.JPG.263d359227f0654221cec7dce7e506ba.JPG

P1190826.thumb.JPG.82f5822592d64cce1eaf9a8ff19f8813.JPG

P1190817.thumb.JPG.812f7c688151344f1a15baf9ecefd466.JPG

P1190815.thumb.JPG.b54019b5abf374d6d7be381add1d74d8.JPG

P1190818.thumb.JPG.2a830b4de85ddb0c21fb16cdb48a9029.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Импакт с каким хвостовиком практичнее "для дома для семьи", для самых широких и непредсказуемых задач, - шестигранник под биту для саморезов или 1/2" под стандартную торцевую головку?

В наличии уже имеются хороший шуруповерт и сетевой гайковерт, а вот гаджета межу ними немного не хватает..

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Импакт с каким хвостовиком практичнее "для дома для семьи", для самых широких и непредсказуемых задач, - шестигранник под биту для саморезов или 1/2" под стандартную торцевую головку?

В наличии уже имеются хороший шуруповерт и сетевой гайковерт, а вот гаджета межу ними немного не хватает..

 

 

Далее сугубо ИМХО:

 

 

Шестигранник на 6,35мм по старым DIN (за текст новых надо платить) испытываются усилием примерно 70Н*м. Импакты под хвостовик 6,35мм в максимуме я встречал на 200…210Н*м. Отсюда и моя догадка, что более 210Н*м для этого шестигранника уже за пределом даже для отличных расходников. Хотя изменение импульса удара для импакта и его реальные значения для работы с тяжёлой оснасткой для меня не очевидны.

У 1/2" с этим намного лучше, но переходники с него под относительно мелкую оснастку всё равно большие и массивные, что во первых снижает эффективность импакта, во вторых усложняет доступ в узкие места (есть неприятный опыт), в третьих под этот квадрат момент у многих моделей весьма не слаб, что может превысить возможности метиза или биты.

 

 

 

Отсюда и мое мнение: если есть чем закручивать/откручивать что-то требующее большого момента, то лучше взять относительно небольшой импакт под шестигранник 1/4 или универсальную модель с hex 1/4" + квадрат 1/2" с моментом до 200Н*м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В наличии уже имеются хороший шуруповерт и сетевой гайковерт, а вот гаджета межу ними немного не хватает..

 

 

В такому випадку HEX універсальныше, як на мене, більшість задач вирішується саме такими бітами, а 1/2 більше до автомеханіки.

 

Добавлено через 56 секунд

или универсальную модель с hex 1/4" + квадрат 1/2" с моментом до 200Н*м.

 

Це як? :rolleyes:

 

Добавлено через 3 минуты

но переходники с него под относительно мелкую оснастку всё равно большие и массивные, что во первых снижает эффективность импакта, во вторых усложняет доступ в узкие места

 

Згоден абсолютно з вищесказанним, + замість точного інструменту щось розхлябане вийде, маю перехідник 1/2 на HEX, годиться уж зовсім у крайньому випадку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це як?

Наприклад ось так (не реклама, перше що знайшов у гуглі):

stroyteh.ua/product/bosch-gdx-18-v-ec-akkumuljatornyj-udarnyj-gajkovert/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад ось так (не реклама, перше що знайшов у гуглі):

stroyteh.ua/product/bosch-gdx-18-v-ec-akkumuljatornyj-udarnyj-gajkovert/

 

Ага, ясно, дякую. Щось середнє між повноцінним і з перехідником.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я с обратной стороны рукой давлю в таких случаях. Помогает.

Вот мой набор: [ATTACH]583995[/ATTACH]

Это топчик у Milwaukee с блютузом. Радуюсь приобретению.

 

Вот где такой купить? У нас был такой, но он сдох, а найти такой же не могу. А все к нему привыкли, даже я с ним научилась работать.

Уже побывала во всех строительных магазинах, даже смотрела в интернет-магазинах, похожий нашла в алло , но там цена кусается. Хотя они все сейчас так стоят, но я помню наш покупали гораздо дешевле.

Змінено користувачем Dealer
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас был такой, но он сдох

 

 

 

А що з ним? Ні один шур чи дрель ще не "дохли" за 5 років.

 

Уже побывала во всех строительных магазинах, даже смотрела в интернет-магазинах, похожий нашла в алло , но там цена кусается. Хотя они все сейчас так стоят, но я помню наш покупали гораздо дешевле.

 

 

На амазоні, ebay. Львівяни на olx занедорого возять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу приобрести даный апарат Dewalt dcd796 кто что скажет ? Комплект тушка 2 акб 2ач и зарядка.

Какой страны производителя брать? Мексика, Чехия, Китай ? Такой комплект около 180$, хотелось бы конечно дешевле, может есть у кого края?:"":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу приобрести даный апарат Dewalt dcd796 кто что скажет ? Комплект тушка 2 акб 2ач и зарядка.

Какой страны производителя брать? Мексика, Чехия, Китай ? Такой комплект около 180$, хотелось бы конечно дешевле, может есть у кого края?:"":

Если вам надо именно шурик с ударом... только ручки в комплекте с ним не идет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вам надо именно шурик с ударом... только ручки в комплекте с ним не идет...

 

Меня это не пугает. Вопрос пользовался кто? Беру как универсального бойца… и на гипс и на шабашки и замешать раствор и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня это не пугает. Вопрос пользовался кто? Беру как универсального бойца… и на гипс и на шабашки и замешать раствор и т.д.

Мощи в нем много, НО, мешать расвор - не его, долго не протянет, для гипса избыточно мощи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует не мешает ли деликатной работе продольный люфт патрона, может есть еще какие нюансы…

 

Добавлено через 48 минут

Мощи в нем много, НО, мешать расвор - не его, долго не протянет, для гипса избыточно мощи...

 

Просто как бы хочется с ударом, металическим редуктором, патроном на 13мм. Раствор это так сказать иногда может 4кг шпакла на штробы замешать или затирку на швы кафеля. Ударный чтобы на шабашку взять обычно это до 10 отверстий под дюбель 6х40. 771(или или какая там супер облечненная) модель явно не лучший вариант редуктор пластик подсветка не очень…

 

Добавлено через 2 минуты

Ну а на счёт гипса с 2ач акб вроде не очень тяжелый, обороты уже 2000 против моих привычных 1500-1800, я думаю уже лучше будет. А что избыток мощи как по мне то ничего страшного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а на счёт гипса с 2ач акб вроде не очень тяжелый, обороты уже 2000 против моих привычных 1500-1800, я думаю уже лучше будет. А что избыток мощи как по мне то ничего страшного.

Я перешёл с 12-вольторвого Девольта на 18- вольтовую Метабу и гипсокартон крутить стало сложнее. Пороги срабатывания трещетки совсем другие. Если на Девольте можно было выбирать до пяти позиций, то на Метабе только из одной, следующая уже пробивает..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мощи в нем много, НО, мешать расвор - не его, долго не протянет, для гипса избыточно мощи...

 

 

На чому мали досвід? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня это не пугает. Вопрос пользовался кто? Беру как универсального бойца… и на гипс и на шабашки и замешать раствор и т.д.

 

У меня такой. Думаю один из самых мощных шуров. На последнем монтаже несколько толстых 6мм саморезов сломал. Сильно устаёт рука.

 

Добавлено через 6 минут

У меня такой. Думаю один из самых мощных шуров. На последнем монтаже несколько толстых 6мм саморезов сломал. Сильно устаёт рука.

 

Невнимательно прочитал. У меня Dcd996

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такой. Думаю один из самых мощных шуров. На последнем монтаже несколько толстых 6мм саморезов сломал. Сильно устаёт рука.

 

Добавлено через 6 минут

 

 

Невнимательно прочитал. У меня Dcd996

 

996 для меня действительно очень мощная. Думаю над облегченной версией 796… Возможно в паре с импактом, никогда ещё такой штукой не пользовался… Даже и Незнаю нужен тот Импакт или нет…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...