Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

є ще цікавий варіант 805+850+ 2 батареї в кейсі, навіть є в лімітед едішн mclaren
але то, якщо треба і імпакт
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikingua сказал:

є ще цікавий варіант 805+850+ 2 батареї в кейсі, навіть є в лімітед едішн mclaren
але то, якщо треба і імпакт

нє мені тільки шурік з ударом,він покриває роботу,просто питаю чи вартує брати те шо з америки  контробас,там гарантіі ноль,

дивився ше на мілуоки Milwaukee m18 2804-20 / m18 fpd2 ,тушка також 4500 грн .от шо ліпше взяти може хто порадить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому я і казав що купляю тільки по акціі у нас, тоді воно +-як у сірих чи дешевше
а питання гарантії то кожен собі сам вирішує

я собі брав девалт тому що вирішив сидіти на цій системі, дивився шо саме є і цікавила в тому числі  садова тема, в мене накопилося багато інструменту і я в цілому задоволений
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, volusik сказал:

то шо на олх,то шо 20 вольт для США ?мексиканське?то нормальне також?не гірше ніж у офіціалів?по акціі 10 000 гривень а на олх за 7300 тільки в сумці а офіційний то в чумодані.

Американские 20v точно такие же как и европейские 18v. 

Батареи абсолютно совместимы и разницы нет ни какой. 

Я юзал америкоса в Украине с европейскими батарейками и наоборот. Эти же девайсы юзал в Чехии и чешские батарейки так же спокойно вставали на америкоса. 

18/20 вольт так же как и 54/60 вольт - это сугубо маркетинговая фишка для разных рынков и не более 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2023 в 05:03, #roofinspector сказал:

Американские 20v точно такие же как и европейские 18v. 

Батареи абсолютно совместимы и разницы нет ни какой. 

Я юзал америкоса в Украине с европейскими батарейками и наоборот. Эти же девайсы юзал в Чехии и чешские батарейки так же спокойно вставали на америкоса. 

18/20 вольт так же как и 54/60 вольт - это сугубо маркетинговая фишка для разных рынков и не более 

може знаєте перевіреного продавця американських девольтів?як тут заборонено контакти то в приватні напишіть мені будьласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Посоветуйте быстрозажимной,сетевой чтоб и  в керамогратните мог отверстие сделать легко Мне  для  сборки кухни в основно но и по плитке иногда  

 

Змінено користувачем mrlacusta
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, mrlacusta сказал:

Посоветуйте быстрозажимной,сетевой чтоб и  в керамогратните мог отверстие сделать легко Мне  для  сборки кухни в основно но и по плитке иногда  

 

Сборка мебели и сверлить отверстия в камне - для этого нужны разные девайсы. На мебель нужно брать с понижающим редуктором и муфтой ограничения момента. Для этих целей лучше любой одноразовый аккумуляторник лучше взять.

Для камня наоборот нужна мощь и оборотистость. 

Насчёт "легко", желательно понимать диаметр отверстия, толщину плитки, количество отверстий. 

Что касается патрона, то его легко заменить на быстрозажим, при желании. 

Поищите б/у Макита, Бош, Дэволт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Є в домашньому користуванні Makita DF333DWAE, якому десь 4.5 роки. Купувався для того щоб зібрати меблі для кухні, десь через рік часу збиралася шафа і комоди, весь інший час використовується для домашнього користування - закрутити саморізи, просверлити щось в тонкому металі (до 3 мм), дереві і тд. Для більшого він не розрахований. Десь рік-два назад став бачити що трохи почало бити сверло/біта, але не звертав на то уваги, а сьогодні потрібно було в ЛДСП під шканти сверлом 8 мм засверлити і не так легко це зробити, навіть якщо накернити точку, сверло злітає в сторону, а отвір фактично трохи розбивається. Раніше, а тим більше коли новий був, ситуація була значно краща, биття практично не було, все рівненько сверлилося, зараз видно що патрон трохи розйо** розбитий. В цілому для закручування саморізів ще вистачає, але якщо потрібно щось просверлити, так ще й точно, то вже проблема.

Ще інколи буває нюанс з прокруткою патрону, хоча там є блокування шпинделя, але бувають моменти коли затягуєш сверло, то патрон прокручується і не зразу ловить. І зворотня ситуація, коли затягнув сверло/біту, вже дальше не йде, починаєш сверліти/крутити і після закручених 2-3 саморізів бітотримач випадає. Явно щось в патроні барахлить.

Цікавить от що, чи люфт патрону якось лічиться чи тільки заміна ... шурупокрута? А також прокрутка, коли шпиндель не блокується, ніби не суттєво, але інколи бісить, бо так не має бути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, TaurosRMK сказал:

чи люфт патрону якось лічиться чи тільки заміна .

Сервис у них есть в Украине?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Сервис у них есть в Украине?

У Makita? А як думаєте? Напевно є, гарантійки офіційні видають і там список сервісних центрів 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.03.2024 в 21:27, TaurosRMK сказав:

Є в домашньому користуванні Makita DF333DWAE, якому десь 4.5 роки...

...але бувають моменти коли затягуєш сверло, то патрон прокручується і не зразу ловить. І зворотня ситуація, коли затягнув сверло/біту, вже дальше не йде, починаєш сверліти/крутити і після закручених 2-3 саморізів бітотримач випадає...

Приблизно стільки ж в користуванні такий же, тільки брав його у наборі CLX224SA (DF333, TD110D). Використовую їх у роботі як основний інструмент для збірки меблів. Як на мене, то DF333 не вміє свердлити в принципі. Тобто він може це робити, але серійно зробити декілька десятків отворів в торці дсп виглядає як знущання і над ним, і над собою. Тому для мене DF333 + TD110D - це ідеальна пара для збірки, де DF333 для саморізів 3,0х16 - 3,5х25 і іноді зенкер для потаїв, а TD110D - для саморізів від 4,0х30 і конфірматів.

Описану проблему з затисканням в патроні також декілька разів ловив, але тільки лічені рази. Можливо, це було рідко тому, що зміна інструменту відбувається дуже нечасто і в патроні в основному стоїть бітотримач.

Загальні враження від набору на тверду 4, нормальний інструмент, який стабільно працює і не робить мені ніяких проблем, а якщо згадати ще й ціну на момент покупки (4,5 К), то 4+

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, ShpakUA сказав:

Приблизно стільки ж в користуванні такий же, тільки брав його у наборі CLX224SA (DF333, TD110D). Використовую їх у роботі як основний інструмент для збірки меблів. Як на мене, то DF333 не вміє свердлити в принципі. Тобто він може це робити, але серійно зробити декілька десятків отворів в торці дсп виглядає як знущання і над ним, і над собою. Тому для мене DF333 + TD110D - це ідеальна пара для збірки, де DF333 для саморізів 3,0х16 - 3,5х25 і іноді зенкер для потаїв, а TD110D - для саморізів від 4,0х30 і конфірматів.

Описану проблему з затисканням в патроні також декілька разів ловив, але тільки лічені рази. Можливо, це було рідко тому, що зміна інструменту відбувається дуже нечасто і в патроні в основному стоїть бітотримач.

Загальні враження від набору на тверду 4, нормальний інструмент, який стабільно працює і не робить мені ніяких проблем, а якщо згадати ще й ціну на момент покупки (4,5 К), то 4+

Здається на початку без проблем можна було сверлити від руки дуже точно, ніякого биття сверла (під ті ж шканти). Але все рівно при збиранні меблів використовував кондуктори, щоб було точніше. Одним df333 зібрав всі меблі - свердління, саморізи, конфірмати і все інше, тільки під завіси використовував дрель. І наче перших два роки все ок було, а потім інколи патрон не затискав, а з часом з'явилося биття і щось точне сверліти вже проблемно.

Хоча вже меблі не збираю, тому не сильно критичне це биття, але краще щоб його не було. Наприклад зараз монтую вентиляцію, круглі оцинковані повітроводи збираю на саморіз з буром. В круглий повітровід в принципі важко закрутити саморіз бо злітає, а з биттям патрону ще складніше. Приходиться засверлюватися 2 мм сверлом, щоб був отвір і саморіз не злітав. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Здається на початку без проблем можна було сверлити від руки дуже точно, ніякого биття сверла (під ті ж шканти). Але все рівно при збиранні меблів використовував кондуктори, щоб було точніше. Одним df333 зібрав всі меблі - свердління, саморізи, конфірмати і все інше, тільки під завіси використовував дрель. І наче перших два роки все ок було, а потім інколи патрон не затискав, а з часом з'явилося биття і щось точне сверліти вже проблемно.

Я мав на увазі не точність, бо я так само якщо не свердлильно-присадочним станком свердлю, а ручним інструментом, то тільки через кондуктори що площину, що торці. Мені для якісної і комфортної роботи на потоці не вистачає ні потужності, ні обертів. Під всю фурнітуру і кріплення (в тому числі під найменші саморізи) попередньо роблю свердління.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ShpakUA сказав:

Я мав на увазі не точність, бо я так само якщо не свердлильно-присадочним станком свердлю, а ручним інструментом, то тільки через кондуктори що площину, що торці. Мені для якісної і комфортної роботи на потоці не вистачає ні потужності, ні обертів. Під всю фурнітуру і кріплення (в тому числі під найменші саморізи) попередньо роблю свердління.

Для постійної роботи з меблями може й так, напевно є варіанти кращі. Але я його брав для збирання меблів для себе, для цього його з головою вистачило, а дальше перейшов в домашній інструмент. 

З патроном у вас все ок, в плані биття? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ShpakUA сказав:

Тому для мене DF333 + TD110D - це ідеальна пара для збірки, де DF333 для саморізів 3,0х16 - 3,5х25 і іноді зенкер для потаїв, а TD110D - для саморізів від 4,0х30 і конфірматів.

Якщоб у TD110D було перемикання швидкості, він би крутив 3,0х16 краще шуріка. У мене такий самий, 18-вольтовий XWT 12, на 1 швидкості дуже деликатно, рівномірно і точно дозує зусилля на 3,0х16, навіть у старі трохи розбиті отвори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...