Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Після ремонту вздувся паркет та повело двері. В чому причина ?

rulllesss

Рекомендовані повідомлення

кстати, да, может и такое быть

однажды видел как после укладки без необходимого зазора полы "вздулись"

 

Когда-то знакомому уложили ламинат по всей квартире без зазоров - весело било ходить. :D Потом сам переложил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот и ответ на попробовать засверлить и прекрепить к полу. Отметаем как глупость.

Проверять на коридоре где куча мертвых точек, и вы высвободили одну - не целесообразно. И не дает результата.

Тут у меня возникает уже вопрос в качестве самой доски. Ее влажности.

Вы в Киеве?

Просто меня смущает ваше описание кухни! Если там вздулось а дверей нет и есть зазоры??? Это противоречит логике линейного расширения дерева!

 

ні, нажаль не Київ. Це Івано-Франківськ.

Саме так - на кухні дверей немає. Дивіться фото.

Теж думали про дошку. Її ціна була 900 грн за м2 зимою. Не те щоб дорого але і не дешево. Крім того зараз коли ходиш є місця ще потріскує..

 

Дошка простояла в гаражі з вересня по грудень.. Але перед установкою сторяла декілька днів в кімнаті з опаленням.. 16-18 град. Ну і потім ще переустановка була :)

IMG_20190509_135209.thumb.jpg.9cb01bb347c74d627719a938cb7e6a08.jpg

IMG_20180925_190845.thumb.jpg.37184a7db8ca0a5721629ebbaced1234.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может доска не вздулась, а ее покрутило? В пользу этого говорит то что вы ее равняли перед укладкой
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, нажаль не Київ. Це Івано-Франківськ.

Саме так - на кухні дверей немає. Дивіться фото.

Теж думали про дошку. Її ціна була 900 грн за м2 зимою. Не те щоб дорого але і не дешево. Крім того зараз коли ходиш є місця ще потріскує..

 

Дошка простояла в гаражі з вересня по грудень.. Але перед установкою сторяла декілька днів в кімнаті з опаленням.. 16-18 град. Ну і потім ще переустановка була :)

 

Хранение а гараже - тем более осенью - печалька. Перед укладкой надо было недели три дердать в доме и все что покрутило не выравнивать а выбрасывать.

Опять же по кухне. Вижу фальшкоробку. Это просто из доборов и наличников сделана или все таки коробка и наличники?

Просто если коробка то при установке мастера расклинивают по вертикальным стойкам сразу. И расклинивают хорошо . По привычке как с дверьми. Чем и пережимают напольное покоытие. А дальше пена добавляет давления. И опять же появляются мертвые точки.

 

Добавлено через 2 минуты

Может доска не вздулась, а ее покрутило? В пользу этого говорит то что вы ее равняли перед укладкой

 

Возможно вы и правы. Но тогда при придавливании вздувшегося куска ( покрученной части доски). Полотно если лягло - должно просто поплыть в сторону уменьшая зазор от стены. А тут ситуация когда вме полотно стоит а только вздуваются определенные куски. Т.е полотно не может шевелиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хранение а гараже - тем более осенью - печалька. Перед укладкой надо было недели три дердать в доме и все что покрутило не выравнивать а выбрасывать.

Опять же по кухне. Вижу фальшкоробку. Это просто из доборов и наличников сделана или все таки коробка и наличники?

Просто если коробка то при установке мастера расклинивают по вертикальным стойкам сразу. И расклинивают хорошо . По привычке как с дверьми. Чем и пережимают напольное покоытие. А дальше пена добавляет давления. И опять же появляются мертвые точки.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Возможно вы и правы. Но тогда при придавливании вздувшегося куска ( покрученной части доски). Полотно если лягло - должно просто поплыть в сторону уменьшая зазор от стены. А тут ситуация когда вме полотно стоит а только вздуваются определенные куски. Т.е полотно не может шевелиться.

 

По дошці яку переставляли. Переставляли 50% підлоги.. Ті місця де не переставляли також здулися.. Особливо в коридорі - там де виходять двері з 3х спалень... Див атач...

 

По тій дошці яку вирівнювали ситуація була наступна... Вони розібрали вітальню (40м2) і залишили дошку, а коли прийшли через день-два дошка була уже покручена (всі 40м2). Я так розумію - потрібно було одразу переставляти а не залишати її.. Тому вирішили просто поставити всі дошки на горизонтальну площину і пригрузити на декілька днів - допомогло.

 

Фальш коробка із доборів..

 

Тоді питання - по дверям та підлозі загальне.. виходить не можна двері ставити на паркетну дошку ? Тобто зараз потрбіно зняти всі двері і вивільнити дошку ?

IMG_20190509_135310.thumb.jpg.61845e6c73ad78f1497413fdff39e966.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По дошці яку переставляли. Переставляли 50% підлоги.. Ті місця де не переставляли також здулися.. Особливо в коридорі - там де виходять двері з 3х спалень... Див атач...

 

По тій дошці яку вирівнювали ситуація була наступна... Вони розібрали вітальню (40м2) і залишили дошку, а коли прийшли через день-два дошка була уже покручена (всі 40м2). Я так розумію - потрібно було одразу переставляти а не залишати її.. Тому вирішили просто поставити всі дошки на горизонтальну площину і пригрузити на декілька днів - допомогло.

 

Фальш коробка із доборів..

 

Тоді питання - по дверям та підлозі загальне.. виходить не можна двері ставити на паркетну дошку ? Тобто зараз потрбіно зняти всі двері і вивільнити дошку ?

 

Однозначно сказать "да" не могу. Но причину, что паркетку не распирает а выворачивает вижу именно в этом.

Но я вижу фото, а это не щупаешь пальцами и не лазишь на коленях.

Я бы снял двери и удалил коробку в одну из спален где есть проблема!

Если за 2-3 дня там проблема исчезнет - переустановка дверей.

Это минимальные затраты на установку двери.

Но тут еще такое, проблема уйдет с вздутием, но появится с отсутствием зазора компенсационного от стен.

Правильная укладка паркетки трехслойки, не менее 12 мм зазора от стены!

Поплывет полотно и там не будет и 3 мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Зняли двері... З з дошкою нічого не сталося. Тобто не сіла на місце.. Зняли дошку. Буду частину переставляти

IMG_20190713_140404.thumb.jpg.cc19cd558f642bfd5e483702fe6c4955.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зняли двері... З з дошкою нічого не сталося. Тобто не сіла на місце.. Зняли дошку. Буду частину переставляти

я Вам об дверях писал , они не могли быть причиной "вздутия

и всё-таки рассмотрите вариант приклеивания

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Коментую цю тему далі.

Отож перед тим як переставити в коридорі дошку, я знайшов ще одне місце в іншій кімнаті, де вздулося. Тому попросив ще зняти дошку. Коли її зняли, залишили на 3-4 дні притиснуту, потім виявилося що дошка вигнута.

Будинок вже провітрюється 2 місяці.. Поставив гігрометр. Спочатку вологість була 55, однак вчора була 68 (можливо повязано з тим що був 2 дні назад)

 

Але ми почали міряти вологість стяжки.. Виявилося що вологість стяжки (де демовтували паркетну дошку) під поліетиленом 16%-25%, при нормі 11%.

 

Паркетна дошка має 11%-14% при нормі 9.5

 

Декілька питань на які не можу знайти відповіді

 

1. Стяжка залита 1.5 роки назад, зимою працював котел, паркетна дошка ставилась 6 місяців назад, під стяжкою - 5 см єппс і ще одна чорнова стяжка, стіни постушкатурені штуком і штук висох нормально (якщо б було багато вологи не висох би). Звідки тоді волога в стяжці ?

 

2. Зняли плінтус і паркетну дошку по кутах в кімнатах (так щоб все не розбирати) щоб дати стяжці швидше просохнути. Скільки воно може так сохнути і чи висохне оскільки на стяжці плівка поліетиленова ?

 

3. Чи є сенс знімати всю дошку ?

 

4. Як ще зрозуміти звідки волога може взятися ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Отож, ми зняли частину дошки... Пройшло 3 тижні... Вологість стяжки не змінилася :(

В одній кімнаті видно плісняву між стяжкою та плівкою :(

Вирішив знімати підлогу повністю :(

 

Звідки волога не можу зрозуміти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож, ми зняли частину дошки... Пройшло 3 тижні... Вологість стяжки не змінилася :(

В одній кімнаті видно плісняву між стяжкою та плівкою :(

Вирішив знімати підлогу повністю :(

 

Звідки волога не можу зрозуміти...

 

Переаірте герметичність системи опалення. Був випадок коли вздуло у клієнтки ламінат. Коли зняли, то на підлозі теж був грибок. Роздовбали підлогу. На тройнику (20) стояло одне обжимне кільце для 25 труби. І капало під тиском.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переаірте герметичність системи опалення. Був випадок коли вздуло у клієнтки ламінат. Коли зняли, то на підлозі теж був грибок. Роздовбали підлогу. На тройнику (20) стояло одне обжимне кільце для 25 труби. І капало під тиском.

 

Але тоді напевно волога була б тільки на стяжці в одній кімнаті.. А тут - волога у всіх кімнатах підвищена.. В коридорі 24-25, в інших 15-19...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тоді напевно волога була б тільки на стяжці в одній кімнаті.. А тут - волога у всіх кімнатах підвищена.. В коридорі 24-25, в інших 15-19...

 

Я не говорю что у вас также. Я привожу пример со своей практики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Апдейт..

Демонтували всю підлогу..

Покрили стяжку гідроізоляційною сумішшю Ceresit CR 90 Сrystaliser

Пройшов тиждень.. Думаю ставити дошку.. на туж підложку "тихий хід"

 

Але думаю НЕ ставити плівку.. Щоб якщо буде мінімальна волога чи пари, то не утворювалася плісінь.... між плівкою та стяжкою..

 

Питання: чи зможе підкладка + дошка ввібрати і віддати відповідну частину вологи (пари) і не вздутися ?

 

(просто реально не хочу ставити плівку після того як побачив під нею плісінь через 6 міс)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апдейт..

Демонтували всю підлогу..

Покрили стяжку гідроізоляційною сумішшю Ceresit CR 90 Сrystaliser

Пройшов тиждень.. Думаю ставити дошку.. на туж підложку "тихий хід"

 

Але думаю НЕ ставити плівку.. Щоб якщо буде мінімальна волога чи пари, то не утворювалася плісінь.... між плівкою та стяжкою..

 

Питання: чи зможе підкладка + дошка ввібрати і віддати відповідну частину вологи (пари) і не вздутися ?

 

(просто реально не хочу ставити плівку після того як побачив під нею плісінь через 6 міс)

 

Тихий ход хорошо впитывает влагу. А против укладки пленки я давно вангую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покрили стяжку гідроізоляційною сумішшю Ceresit CR 90

 

Стяжку подровняли,

вентиляцию организовали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тихий ход хорошо впитывает влагу. А против укладки пленки я давно вангую.

 

Ок.. який тоді варіант ? Брати пінопластову/ппс підкладку?

 

Добавлено через 1 минуту

Стяжку подровняли,

вентиляцию организовали?

стяжка і була рівна.

вентиляція є природня... + на наступний рік планую приточно-витяжну з рекуператором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

стяжка і була рівна.

вентиляція є природня... + на наступний рік планую приточно-витяжну з рекуператором.

 

Вопросов больше нету

Тема будет жить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как помне нужно смотреть первую очередь на пирог стен - кирпич + пенопласт ( который не паропроницаемый) и без вентиляции будет с влажностью беда. По хорошему кирпич нужно было утеплять только минватой. Также была допущена основная ошибка - монтаж пола и дверей в период отопления без контроля влажности помещения . У меня так в январе смонтировали вагонку на потолок ( 135 мм шириной) перед монтажём топили дом до 23-24 соответсвенно воздух и вагонка были сильно пересушены. В результате весной после отключения отопления и набора влаги вагонка повздувалась и коегде отпала, пришлось всё переделывать. Хотя мастер мне доказвал что всё сделал правильно ( оставил зазоры у стен , которые понятное дело ушли вноль)

Аналогично произошло у автора. А по поводу стяжки плёнка не причём, она как раз удержала избыточную влагу и она не пошла в тихий ход - доску, без неё доску можно былобы уже выбросить от деформации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как помне нужно смотреть первую очередь на пирог стен - кирпич + пенопласт ( который не паропроницаемый) и без вентиляции будет с влажностью беда. По хорошему кирпич нужно было утеплять только минватой. Также была допущена основная ошибка - монтаж пола и дверей в период отопления без контроля влажности помещения . У меня так в январе смонтировали вагонку на потолок ( 135 мм шириной) перед монтажём топили дом до 23-24 соответсвенно воздух и вагонка были сильно пересушены. В результате весной после отключения отопления и набора влаги вагонка повздувалась и коегде отпала, пришлось всё переделывать. Хотя мастер мне доказвал что всё сделал правильно ( оставил зазоры у стен , которые понятное дело ушли вноль)

Аналогично произошло у автора. А по поводу стяжки плёнка не причём, она как раз удержала избыточную влагу и она не пошла в тихий ход - доску, без неё доску можно былобы уже выбросить от деформации.

 

Я так розумію тему ви не читали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію тему ви не читали.

Я тему прочитал, и проблему автора понял. Есть проблема с влагой из стяжки и скорее всего конструктивная.

Спасибо за коментарий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо искать причину повышенной влажности.

шукаю https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=233005 :)

поки що теж глухо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тему прочитал, и проблему автора понял. Есть проблема с влагой из стяжки и скорее всего конструктивная.

Спасибо за коментарий.

 

Вот именно из стяжки. И проблема пленки - которую вы затронули - это грибок в доме. Пленка под плавающим покрытием - зло!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...