Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оскарження вимоги про сплату штрафних санцій і пені по єсв

Kasandra

Рекомендовані повідомлення

Чи була в когось ситуація (позитивна чи негативна) по оскаржування вимоги про сплату штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату єсв? Поділіться будь ласка своїм досвідом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвид негативный. Если была просрочка по уплате, штраф неизбежен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвид негативный. Если была просрочка по уплате, штраф неизбежен.

 

Не то что прострочка, не работали по спд , мало того человек на ком оформлено спд все это время работал по трудовой где с его зарплаты платились налоги

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація цікава!

 

Проплатив дружині єдиний через термінал, Через понад півроку виліз лист з повідомленням про переведенням на загальну сис оподаткування (а при розборі польотів ще й штраф 3000 :( ) Виявилось, груда металу зарізала ІПН (не хватило довжини поля вводу чи хз що). Рахунок вірний, сума вірна, час - вчасно, прізвище ім'я по батькові - є. Кошти зайшли вчасно але не зараховані на конкретну особу. Чек в наявності. Після візиту до інспектора зарахували поточною датою а не датою чеку (залупились), переходу на загальну уникнули. А за штраф - залупились теж. Виявилось, в податковій теж косяк - у їх базі Ім'я приватника не відповідає справжньому і прописаному у всіх документах і звітах.

 

 

От кажу дружині - пиши претензію рекомендованим і по результату відповіді - до суду. Сплачено вчасно, ідентифікувати особу можна, оригінал чеку є. Казна отримала кошти ВЧАСНО, технічна помилка очевидна, як і косяк самої податкової з іменем. А дружина не вірить в успіх...

 

А як ви думаєте? Є шанс?

 

 

 

* До речі, про штраф дізнались випадково, через знайомих. Ніхто з податківців нічого не казав. Так би і висів хз скільки наростаючи. будьте обережні з тими 3,14дарасами...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работали - не работали, налоговую не интересует. Единый платили налог? Какая группа?

 

Ну если он работал по трудовой то естественно работодатель платил за него налог.

Какая группа я не знаю,, нигде не указано в старых документах а в самой налоговой узнать не получается,, знаю только что на загальній системі оподаткуввння

 

Добавлено через 1 минуту

Ситуація цікава!

 

Проплатив дружині єдиний через термінал, Через понад півроку виліз лист з повідомленням про переведенням на загальну сис оподаткування (а при розборі польотів ще й штраф 3000 :( ) Виявилось, груда металу зарізала ІПН (не хватило довжини поля вводу чи хз що). Рахунок вірний, сума вірна, час - вчасно, прізвище ім'я по батькові - є. Кошти зайшли вчасно але не зараховані на конкретну особу. Чек в наявності. Після візиту до інспектора зарахували поточною датою а не датою чеку (залупились), переходу на загальну уникнули. А за штраф - залупились теж. Виявилось, в податковій теж косяк - у їх базі Ім'я приватника не відповідає справжньому і прописаному у всіх документах і звітах.

 

 

От кажу дружині - пиши претензію рекомендованим і по результату відповіді - до суду. Сплачено вчасно, ідентифікувати особу можна, оригінал чеку є. Казна отримала кошти ВЧАСНО, технічна помилка очевидна, як і косяк самої податкової з іменем. А дружина не вірить в успіх...

 

А як ви думаєте? Є шанс?

 

 

 

* До речі, про штраф дізнались випадково, через знайомих. Ніхто з податківців нічого не казав. Так би і висів хз скільки наростаючи. будьте обережні з тими 3,14дарасами...

Думаю що в такіій ситуації шанс є,... Бо є документ підтверджуючий вчасну оплату

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если он работал по трудовой то естественно работодатель платил за него налог.

Какая группа я не знаю,, нигде не указано в старых документах а в самой налоговой узнать не получается,, знаю только что на загальній системі оподаткуввння

з 1 січня 2017 ФОПи повинні були нараховувати та сплачувати ЄСВ з мінімалки. Детально почитайте закон про ЄСВ. Немає значення, що ФОП є ще найманим працівником і за нього підприємство сплачує внесок. Виключення пенсіонери і пенсіонери-інваліди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з 1 січня 2017 ФОПи повинні були нараховувати та сплачувати ЄСВ з мінімалки. Детально почитайте закон про ЄСВ. Немає значення, що ФОП є ще найманим працівником і за нього підприємство сплачує внесок. Виключення пенсіонери і пенсіонери-інваліди.

Він не був найманим працівником як фоп!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація цікава!

 

Проплатив дружині єдиний через термінал, Через понад півроку виліз лист з повідомленням про переведенням на загальну сис оподаткування (а при розборі польотів ще й штраф 3000 :( ) Виявилось, груда металу зарізала ІПН (не хватило довжини поля вводу чи хз що). Рахунок вірний, сума вірна, час - вчасно, прізвище ім'я по батькові - є. Кошти зайшли вчасно але не зараховані на конкретну особу. Чек в наявності. Після візиту до інспектора зарахували поточною датою а не датою чеку (залупились), переходу на загальну уникнули. А за штраф - залупились теж. Виявилось, в податковій теж косяк - у їх базі Ім'я приватника не відповідає справжньому і прописаному у всіх документах і звітах.

 

 

От кажу дружині - пиши претензію рекомендованим і по результату відповіді - до суду. Сплачено вчасно, ідентифікувати особу можна, оригінал чеку є. Казна отримала кошти ВЧАСНО, технічна помилка очевидна, як і косяк самої податкової з іменем. А дружина не вірить в успіх...

 

А як ви думаєте? Є шанс?

 

 

* До речі, про штраф дізнались випадково, через знайомих. Ніхто з податківців нічого не казав. Так би і висів хз скільки наростаючи. будьте обережні з тими 3,14дарасами...

 

Шансу немає, ці кошти висять в казначестві як невияснені, т.к. ІПН один із найголовніших реквізитів. Взагалі, хто платить податки через термінал? Спробуй докажи, що вона сплатила податок або як тепер повернути кошти. Краще через Приват24 або інший банкінг де відкрита картка.

В ДПС можна отримати безкошновно ключі і в електронному кабінеті перевіряти всі нарахування і сплату податків. І з цими ключами можна і в ПФУ заходити в власний кабінет і дивидись стаж і зарплату.

 

Добавлено через 1 минуту

Він не був найманим працівником як фоп!

а це хто написав? "Ну если он работал по трудовой то естественно работодатель платил за него налог."

тобто він був ФОПом і найманим працівником, правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пока ничего не смог вернуть с налоговой, ГОД пытаюсь вернуть случайно уплаченные им деньги на другой счет.

А забыл, один раз я выиграл суд против налоговой, когда мне пришел налог 25 000 гривен на роскошь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шансу немає, ці кошти висять в казначестві як невияснені, т.к. ІПН один із найголовніших реквізитів. Взагалі, хто платить податки через термінал? Спробуй докажи, що вона сплатила податок або як тепер повернути кошти. Краще через Приват24 або інший банкінг де відкрита картка.

В ДПС можна отримати безкошновно ключі і в електронному кабінеті перевіряти всі нарахування і сплату податків. І з цими ключами можна і в ПФУ заходити в власний кабінет і дивидись стаж і зарплату.

 

Добавлено через 1 минуту

 

а це хто написав? "Ну если он работал по трудовой то естественно работодатель платил за него налог."

тобто він був ФОПом і найманим працівником, правильно?

 

Да он работал по трудовой но работа не связана с фоп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

FLASH розкажіть детальніше, будь ласка.

328855 "Шансу немає, ці кошти висять в казначестві як невияснені" - висіли. Однак вияснили і зарахували знем вияснення (а не днем проплати). Тому, я таки вірю.

А доказати що саме податок - просто (сума, рахунок, ініціали, призначення вказані вірно в чеку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет смысла тратить свое время и нервы. Убедился еще 17 лет назад. когда вызвали в налоговую милицию. Оказывается, целое дело было заведено. А в деле - декларация, в которой мои цифры были кем-то грубо перечеркнуты и вписаны другие. Да еще и дата перечеркнута и вписана более поздняя. И это несмотря на то, что такую декларацию с исправлениями никто не принял бы. На мои возражения было сказано "ничего поделать не можем, уже прошло все инстанции".

 

Заплатил всевозможные штрафы, выкрутился... потом бывали и другие приключения, но после такой феерической задницы уже ничему не удивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да он работал по трудовой но работа не связана с фоп

так я це зрозуміла :)

Тому робота найманим і сплата ЄСВ підприємством ніяк не звільняє від сплати ЄСВ цього самого ж громадянина як ФОПа (в т.ч. якщо це "сплячий" ФОП).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я це зрозуміла :)

Тому робота найманим і сплата ЄСВ підприємством ніяк не звільняє від сплати ЄСВ цього самого ж громадянина як ФОПа (в т.ч. якщо це "сплячий" ФОП).

 

У нього фоп без така категорія що без найманих працівників,, сама на себе ,, то як він міг працювати сам на себе якщо він працював на підриємстві?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С точки зрения фискалов если есть регистрация ФОПом — он работает. Оно на то и упрощёнка, что никто особо не проверяет. Но единый и ЕСВ платить обязан, т.к. заявил фактом регистрации, что будешь работать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели кто-то думает, что в новый 2017 год ФОП-ы от нечего делать жили в очередях, чтобы закрыться? Они просто были не действующими и не хотели платить ЕСВ. Ну а кто не спрятался - положенный болт на законы не освобождает от ответственности.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ФОП не закрыт,то рекомендую время от времени наблюдать себя в реестре единого налога

cabinet.sfs.gov.ua/registers/edpod

Был случай-не прошел платеж за месяц, через три месяца перевели на общую систему, вовремя увидел в реестре и решил по горячему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пока ничего не смог вернуть с налоговой, ГОД пытаюсь вернуть случайно уплаченные им деньги на другой счет.

 

Возвращал, обращались в госказначейство (заявление установленного образца) прикладывали справку из гни (также возвращали судовой сбор). Но пару лет тому это было и сумма хорошая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене родич закрив свій ФОП одночасно зі мною, то йому через пару років прийшли листи щастя, що він має заплатити ЄСВ та штрафи за всі ці роки. А він реально закривався так само, як я - ми то разом робили.

Відмазатися не вийшло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так родич закрився чи не закрився? Якщо закрився і відповідні бумаги на руках - в чому проблема відмазуватись? Чи таки десь був прокол з закриттям?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрився, ми разом все робили. Ото що було на руках - виявилося до сраки, вибачте. Сказали, що він не дозакрився в податковій (хоча ми разом все робили синхронно, разом по кабінетам ходили та здавали ліквідаційні звіти). Але в мене ФОП закритий - а в нього - ні.

Як так вийшло - таємниця велика є.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене родич закрив свій ФОП одночасно зі мною, то йому через пару років прийшли листи щастя, що він має заплатити ЄСВ та штрафи за всі ці роки. А він реально закривався так само, як я - ми то разом робили.

Відмазатися не вийшло.

 

Та в нас так само, чоловік закривався ще в 2017 році,, але документа ніякого тоді не дали , на сьогодні нам сказали так:Якщо він закрив то в нього повинен бути документ про закриття чи призупинення, покажіть документ і ми скасуємо вимогу:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

документа ніякого тоді не дали , на сьогодні нам сказали так:Якщо він закрив то в нього повинен бути документ про закриття чи призупинення, покажіть документ і ми скасуємо вимогу:(

В реєстрі юр і фіз осіб має бути скасована реєстрація, можна зробити витяг - це і є той документ, якщо реєстрація не скасована то підприємництво дійсне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене була ситуація, коли хлопчик в податковій, перепутав строчки квартального звіту, і заніс неправильно сумми податку. Через рік, виліз борг, штраф, пеня..... хоча ніяка су....ка не подзвонила і не сказала про це. Всі задкували і казали що все не можливо виправити. Звіти здаю на папері, і з штампами. Томі пішов до командира податкової. Він викликав тих жіночок і сказав, що ми прийняли паперку правильно, штамп поставили, тому розбирайтеся. І чудо відбулося, штраф, борг і пеня, скасувалися. Звіти і зараз здаю на папері, с відміткою про прийняття.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...