Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

3-х кімнатна квартира на землі. Допоможіть перенести.

Дельфін

Рекомендовані повідомлення

Ви вже так скоро перестали хотіти будуватись
Зараз на етапі планування стін-опалення-каналізація. І як це впливає на проект.

 

За базовий зараз взятий от цей проект. 10х7, двухскатна криша.

Він більш-менш відповідає всім базовим вимогам. Я не знаю як поміняти назви кімнат, тому треба догадуватись що де.

 

Нагадаю - південь лівий верхній кут будинку. Північ - нижній правий.

Будинок для двох майбутніх пенсіонерів + донька в гості на свята.

 

Кімнати і гостінна - південно-західна строна. З гостінної-столової вихід на терасу. Кухня - північно-східна сторона. Нежитлові приміщення зі сторони поля, з підвітрянної сторони.

З тамбору праворуч - кладовочка. Там морозілка і пилосос на проекті))

Вздовж глухої південно-східної сторони, захищеної від вітру, я би тепличку поставив. :rolleyes: Зелень майже круглорічно...

 

Із сірою підлогою біля санвузла - там скважина-насосна-мінікотельня. Скважина прямо в котельній. Але тоді не знаю де ставити септик. Треба в протилежній від дороги частині участку запланувати, щоб подальше від скважини. Вниз до старого господарства не можна тягнути септик - там криниця є. Руки чешуться виступити на 2метра вперед котельнею, зробити "Г"-образний будинок. Але поворот для криші дорожче буде.

 

Є варіант поміняти місцями вузол ванна+котельня із малою кімнатою. Вийде поруч гаряча вода-ванна-кухня. Тоді і септик до дороги винести, а скважину на території зробити, на протилежній частині участка - біля сусідів. Але дружині не дуже подобається. Краще ванна в коридорі чим вхід в кімнату.

 

От та коричнева штука, між кімнатою-спальнею-вулицею то типу піч-камін. Із можливістю на вулиці мати також мангал. А може буде без вулиці.

Вирішили, що заводити піч в малу кімнату нема зімсту. Вона частково житлова. Тому по ситуації.

Опалення думається - газ-колонка(або електрика)+"камінопіч" :D

 

Геометрія проста, менше поворотів меньше проблем.

Поки що так.

280688432_.thumb.jpg.837b70a3ceb50dcb9fd890dbbb2dd949.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз на етапі планування стін-опалення-каналізація. І як це впливає на проект.

Можете розпочати із септика.

План ділянки є? Ось на ньому і наносите контур майбутнього будинку з прив'язкою до сторін ділянки. А щоб чиїсь слова не були голослівними, -

відкриваєте встановлені норми по розташуванню септика. Відстані до дороги, межі сусіда, найближчої криниці (свердловини), вікон/дверей житлового приміщення дотримались? Заїзд зручний? – позначайте септиком.

Зі стінами, можете позабавлятися тут

Я не знаю як поміняти назви кімнат, тому треба догадуватись що де.

Через Paint, простіше простого.

Будинок для двох майбутніх пенсіонерів

...та їхніх маленьких внучат.

Із сірою підлогою біля санвузла - там скважина-насосна-мінікотельня. Скважина прямо в котельній. Але тоді не знаю де ставити септик.

Свердловину на вулицю і пов'язуйте з розташуванням септика. Електричний котел можете розташувати в любому іншому приміщенні і не виділяти для нього окремі «хороми»

Є варіант поміняти місцями вузол ванна+котельня із малою кімнатою. Вийде поруч гаряча вода-ванна-кухня.

А ще можна бойлер і на горище закинути. Є лежачі (горизонтальні).

Опалення думається - газ-колонка(або електрика)+"камінопіч"

Є газ? Чудово. А колонка навіщо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Завдання - "перенести нашу квартиру на землю"

 

У меня, примерно, Ваша ситуация. Участок с уклоном, заезд на участок крана и миксера невозможен, сын уехал, нужна бюджетная трёшка. Загляните в тему в подписи, возможно, что-нибудь откроете для себя.

Такая коробка дома с крышей и окнами обошлась в 10у.е. в 2016-ом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок для двох майбутніх пенсіонерів + донька в гості на свята.

 

 

 

Ото, что у Вас на картинке... Не пойми что, жизнь на старости лет пройдет фактически в кухне-трамвае, спать придется в каморке, унитаз, извините, вообще в интересному месте. Внизу комфортабельный меленький домик, игрушка, буджетно, удобно, красиво, в жизни (проект реализован) вообще супер. Для двоих идеально.

Дарю)))

image.thumb.jpg.eb7b8d07cc37bc265435fc361373bbc6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
У меня, примерно, Ваша ситуация. Загляните в тему в подписи, возможно, что-нибудь откроете для себя.

Такая коробка дома с крышей и окнами обошлась в 10у.е. в 2016-ом.

Дякую. Із інтересом перечитав всю Вашу тему. Дійсно дуже схожа ситуація. Мені сподобалась реалізація. Все дуже акуратно зроблено.

 

Муки із теплими підлогами заствили трохи злякатись. Але очі бояться, а руки роблять. :rolleyes:

 

Добавлено через 43 минуты

Контруктивна критика це добре. Для цього і потрібний форум - побачити те, що не бачиш сам. Тепер до конструктиву.

Ото, что у Вас на картинке...

Це сирий проект-хотелка. Головне щоб кінцевий варіант відповідав обставинам і вимогам. Деякі можна "оптимізувати", деякі не вийде.

 

жизнь на старости лет пройдет фактически в кухне-трамвае,

Ні, там буде тільки вечеря, і трохи часу взимку. Життя пройде на терасі і у дворі. Це не квартира.

Згідний вигляд не дуже. АЛЕ, перше - спільний простір кухня-столова-гостінна вимога дружини. Вона готова все тримати в чистоті, аби не бути закритою самій на кухні. Це її простір, і вона його планує.

 

Друге - такий варіант це спосіб піти від непотрібних коридорів. Оптимізувати площу. Відгородитись від вітрів із поля госп.приміщенями. Зберегти розташування по сонцю. Вхід по центру зменшує кухню, на що не готова дружина, ломає все інше. Воно виглядає коряво, але із врахуванням вимог поки іншого рішення нема.

 

спать придется в каморке,

Мій проект спальня має 13,5 м.кв. Ваш - 15м.кв. Не бачу великої різниці. Мала спальня-тепла спальня. Велика має бути кухня-столова-гостьова. Там люди збираються. А тут тільки двоє. Моя спальня зараз 14м.кв. Вистачає.

 

унитаз, извините, вообще в интересному месте.

НЕ зрозумів проблеми. Що не так із ним?

 

 

Внизу комфортабельный меленький домик, игрушка, буджетно, удобно, красиво, в жизни (проект реализован) вообще супер. Для двоих идеально.

В умовах є ТРИ людини. Донька буває по пару неділь в гостях, поки вчиться. Потім... також буде кому там зупинитись. ;)

Це гостьова. Окрім того це гардеробна, сушка, кабінет, зал для йоги зимою...

Гарненький будиночок для двох в місті, а-ля квартирка, гарно виглядає. Але біля нього треба будувати ще один для інших задач.

 

Добавлено через 50 минут

Перший пост редагувати не можна, тому зміни концепції викладу тут.

 

Все вперлось в теплу підлогу. pardon.gif

Прочитав хороший аргумент на форумі(дякую автору за досвід) :

- хто живе в місті, той звик до теплої підлоги. Кому подобається холодна підлога, тому це не важливо.

 

Задумались ми крепко над цими словами.:( Ходили, дивились у знайомих, розпитували, пізнавали себе. :)

І це дійно так. Ми ЗВИКЛИ до теплих підлог. Це удорожчує проект. Але що тут зробиш...

 

ИМХО ця концепція міняє трохи проект і розставляє багато чого на місця.

Можу помилятись але тепла підлога не йде на облегшених фундаментах. Тому потрібно думати про повноцінний стрічковий фундамент із стяжкою під теплу підлогу. Утеплена плита поки не варіант через нерівність участку.

 

Зібравши думки, будинок вимальовується так:

 

- особливості участка в першому пості

- бюджет коробки із оздобленням +/-30 тис у.е.(в резерві ще +/- 20 тис у.е. щоб ВСЕ закінчити+двір)

- розмір по фундаменту +/- 80 м.кв

- 3-кімнатна: 1. кухня-столова-гостьова, 2. спальня, 3. гостьова спальня, (+сан.вузол,тамбор,кладовка,котельня-?. Тераса.

- 1 поверх, двухскатна покрівля, утеплення по балкам,

- стрічковий фундамент,

- стяжка, тепла підлога

- стіни легкі: газоблок 400мм без утеплення, (або в зруб :rolleyes:)

- перегородки... хз:pardon:

- електрика - опалення і кухня

- пічка-камін на дві кімнати гостінна+спальня

- гостьова кімната - опалення тільки конвектор?

- передбачити в проекті з часом газ для опалення+плита. Як запасний варіант. (або ел.підлога + батареї, або два вида котлів на підлогу.)

 

Ми не стоїмо на місці, аналізуємо, пізнаємо себе і будівельні тонкощі.

З часом тема розіб"ється на конкретні підтеми. Поки що шукаю концепцію.

 

Якщо це читають бригади по Чернівецькій області - прошу до розмови. В першу чергу чекаю спеців по фундаменту.

Відкритий до зауважень. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- перегородки... хз:pardon:
IMHO, якщо хочете підвищити теплову інерцію і шось там важке вішати - робіть з цегли, якщо ні - то можна з газоблоку. У мене дві перегородки з газоблоку товщиною 10 см. Хтось каже, що вони погано ізолюють звук - але я б так не сказав. У кімнатах з цими перегородками дуже тихо (а за ними ж кухня).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Того і не заморочуюсь. Вирішимо на прикинці проекту. Цегла під боком є. Купити не проблема. Але там багато мокрих робіт. Я їх дуже не люблю.

 

Можна з дерева і ізолювати ватою+гіпсокартон, можна газоблок. Можна взагалі ПГБ(пазогребневу плиту). Були би правильні руки, які можуть зробити. Тоді і будемо вирішувати, що саме.

 

Для теплової інерції, звукоізоляції, твердості пробивання головою... :lol: краще цегла. Розумію. Буде классичний фундамент+стяжка, а там вже що хочеш в перегородки можна. ИМХО цегла буде дороже в готовому пирозі.

 

Добавлено через 23 минуты

В контексті останньої холіварної теми форуму - у мене майже НЕ стойло. :lol:

59ad5ccfe8f891e97bf75fa60e6c8d94.jpgfd2900949d2549aca4e11a1cd7e2fe31.jpg

По скріну - сусід зліва. Зправа нікого нема. Глуха стіна будинку і госп.будівель. Там ніхто не живе. Наступний участок - моя земля. Там сінокос зараз. До сусіда через поле 150м. Сусідів вздовж дороги не видно. Зліва поле і вітер гуляє.

Це рахується НЕ стойло? :lol:

PS. Голубим - заїзд з дороги і старі будівлі. Поки зносити не буду. Реставрую. Буде господарський двір, майстерня. Жовтим там де хотілось би новий будинок, в саду.

 

Такий буде вигляд із спальні, і гостінної+столової. Думаю робити терасу на цю сторону. :rolleyes:

ca8b78772a36d3e537bd71b074caaee6.jpg298bb2034e32cc3f68f835c683fb526a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є новій варіант проекту, який можна покритикувати. Тут - https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=220511
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте мій варіант тут...

Навiщо така велика котельня, розмiром з кiмнату?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навiщо така велика котельня, розмiром з кiмнату?
Це тех приміщення разом із насосною. Потім вирішили туди чорновий умивальник поставити. І приміщення вже вийшло і не таке й велике.

Остання редакція.

1936584242_.jpg.71741a3a107e12c64aeda73b0d8bc900.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...