Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

3-х кімнатна квартира на землі. Допоможіть перенести.

Дельфін

Рекомендовані повідомлення

В якості епілога до теми:

чтобы хозяин построил дом и не думал, что где то есть "мина"
Амінь! +1000000%

..............................

 

Ооооо! Це було детально. Залишилось одне питання - де мені найти "не темних вуйків", які б мені це так само професійно і гарно зробили, як це ту описано. Про стіни взагалі - :good: Тепер я практично все уяснив Ну майже. :rolleyes:

Пішов перечитувати і ставити правильні питання.

 

 

В контексті реалізації блока від vadimv - пічка в простінку, читав про пічки. І... ЗНАЙШОВ ваірант проекту. :lol:

Нє, ну а чо? Цікавий. Бляха, навіть стоїть правильно по моєму участку, по Сонцю. Як правильно розташовано навколо пічки все: велика площа пічки - гостінна і дитяча. А спальня трохи менше опалюється. І це ж правильно!

Реально все опалює. Задумався...

546848668.jpg.1d9cb153843b5942c4b5ba6eab684c3d.jpg

Змінено користувачем Дельфін
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий найближчий? - в Кріково, Молдова. :lol:

 

Теритрія велика. десь викопаю. Може під гаражем.

 

А як там у вас в селі? Криниця, чи скважина?

Є криниця. Їй років 100. Але русло сусіди нарушили копаючи собі криниці. Тепер у мене всього 1,5 кільця води. Чистив криницю - нічого не дало. Води мало, йде повільно, але є завжди. В сусідніх селах по пів села зникла вода в цю засуху.

У нас під глиною пісок. Кажуть великий піщаний, мокрий шар. В 2009-му, коли місяць йшли доші, і були повені, в криниці було води на одне кільце від верху. Сильно піднялись грутові води. Старий підвал, не глибокий, також був повний води. У сусідів що нижче - вода на рівні грунту. Але вище не піднялась, підтоплень не було. Бо у нас ще нижче по горизонту, метрів 100, річечка тече. Маленька, але вона як дренаж працює. Потім почалась засуха, і сусід...

 

Вода чиста, смачна, без накипі зовсім. Сусід копав три роки назад криницю - попав на плавун. Було мало води. Він через місяць вкопався глибше... втопив три кільця одразу в плавун. Води має 2-3 кільця. Але додавав зверху по кільцю три роки. От після нього в мене вода і зменшилась. У нас попрямій між криницями 20м. Він знав що тут хороше русло.

 

Криниця біля старого господарства. Для будинку треба робити скважину чи колодязь бурити. Щоб води мати із запасом. В ідеалі розрахувати так, щоб скважина виходила на місці майбутньої котельні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То не просто святе. Овоче-хранилище, типу підвал, :Dто необхіда необхідність!!! Але то вже інша історія буде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То не просто святе. Овоче-хранилище, типу підвал, :Dто необхіда необхідність!!! Але то вже інша історія буде.

 

Це вже по дорослому. Тепер ясно бачу, що діло буде.

 

А дім? - то вже другорядна справа. Десь, та притулитесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте просчитать керамоблок...
Для реклами пост? Незачот!

Якщо продасте мені його із доставкою по ціні ХОЧА Б українського керамблоку. Я порахую. А так - це для Конча-Заспи матеріали.

І ВСЕ ОДНО його утепляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Фундамент рахую все одно 8х12.

 

А Ви знаєте, що електрикою сьогодні обігрівати вигідніше, ніж газом (сам прораховував). Теплі поли, генератор про запас і потреба в грубці відпадає. Але перш за все і без сумнівів, - це збереження тепла.

 

Малюнок - для різномаїття...

424224226_1.thumb.jpg.cd5fc96ac7031c94151febb920efa94d.jpg

Змінено користувачем Evenschik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви знаєте, що електрикою сьогодні обігрівати вигідніше (сам прораховував). Теплі поли, генератор про запас і потреба в грубці відпадає.

 

Малюнок - для різномаїття...

 

Вот не то, чтобы хочется спорить... Можете привести простой расчет?

Стоимость резервного генератора, с мощностью, достаточной для работы на теплые полы, там фигурирует?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот не то, чтобы хочется спорить... Можете привести простой расчет?

Стоимость резервного генератора, с мощностью, достаточной для работы на теплые полы, там фигурирует?

 

Себе, думаю, что смогу. Сегодня этим и занимаюсь, но не все пока гладко. Для Вас - извините, не имею на то прав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе, думаю, что смогу. Сегодня этим и занимаюсь, но не все пока гладко. Для Вас - извините, не имею на то прав.

 

У Вас, вероятно, очень дорогие дрова или кпд электрообогрева выше 100% :D

1 квт/час из сухих дубовых дров, с учетом кпд котла, получается до 0,7грн Электричество точно дешевле?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас, вероятно, очень дорогие дрова или кпд электрообогрева выше 100% :D

1 квт/час из сухих дубовых дров, с учетом кпд котла, получается до 0,7грн Электричество точно дешевле?

 

Так с первого же сентября (до 3000кВт), как бы - 0.9грн. Всего условных 600грн. разница в пользу дров. Хорошо, а те, кто на субсидии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 квт/час из сухих дубовых дров, с учетом кпд котла, получается до 0,7грн
У Вас там просто очень дешёвые дрова. Я здесь их с 2014-го года как источник тепла попросту не рассматриваю, если не на халяву.

 

Хорошо, а те, кто на субсидии?
Газ или ЭЭ без альтернатив. Субсидия на твёрдое топливо — издевательство.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так с первого же сентября (до 3000кВт), как бы - 0.9грн. Всего условных 600грн. разница в пользу дров. Хорошо, а те, кто на субсидии?

 

Тех, кто на субсидии соотнесем с теми, кто прет дрова из леса нашару ;)

 

Согласен, разница не велика. Если не говорить о резервном генераторе, который, учитывая необходимую мощность для отопления, будет стоить не три копейки. А без резерва зимой никак.

 

Я не агитирую за дрова, у меня пеллеты+газ, а только истины ради ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сори за оффтоп.

Немного мыслей по ЭО.

Ночной тариф 0,45 грн. ЗИЛ дров сегодня от 5000 грн. Твердотопливная котельня ощутимо дороже электро + плюс вечная возня с дровами, пеплом, золой, чисткой дымохода.

Генератор на 7 кВт сегодня можно взять в районе 1000 у.е. - 7 кВт - это для аварийного режима хватит и на котел в ручном режиме ограниченном на 2 кВт (смотря что за бортом) и на освещение, холодильники, и даже на электроплиту с минимальной мощностью. Даже при стоимости генератора вдвое большей это будет дешевле котельной на твердом топливе.

У свояка смотрел твердотоп - его мысли на сегодня после одного сезона на дровах - лучше бы немного доложил и провел газ. (это при шаровых дровах).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот не то, чтобы хочется спорить... Можете привести простой расчет?

Стоимость резервного генератора, с мощностью, достаточной для работы на теплые полы, там фигурирует?

 

Так вот. Для моих 65м2 отапливаемой площади через водяной пол, для максимального обогрева зимой необходим электрокотел на 7кВт. Генератор про запас – максимум, с запасом, на 5 кВт и стоит он всего 15 000грн.

 

Вы что-то хотели сказать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вот. Для моих 65м2 отапливаемой площади через водяной пол, для максимального обогрева зимой необходим электрокотел на 7кВт. Генератор про запас – максимум, с запасом, на 5 кВт и стоит он всего 15 000грн.

 

Вы что-то хотели сказать?

 

Я хочу сказать, что все зависит от вводных. Строительный вагончик можно хоть свечами обогреть. А, например, для моих 230+150+70=450м2 нужен генератор малость подороже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чес слово. Якби електрика не була такою неперебачуваною - було б щастя.

 

Зустрічайте, у нас уже був....

 

Внаслідок негоди у ніч на шосте жовтня 195 міст залишилися без електрики. Сильні пориви вітру прогнозують синоптики у всіх областях України.

Рятувальники попереджають: у Києві, Житомирі та Дніпрі вітер може сягнути критеріїв стихійного лиха. Негода вже наробила біди в Західних областях. Там без світла залишилися майже дві сотні населених пунктів. тож рятувальники працюють в посиленому режимі.

24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

 

Скажимо так, це ремонти десь на 2-5 днів, в залежностів від кількості робіт в твоєму регіоні. У великих містах, де всі служби поруч це відновлять за день, або підключать в обхід.

 

Я не в місті і не під містом навіть. 2-5 днів роботи генератора... :D

26-30 грн/час в генератора? Скільки годин в день? Скільки буря буде коштувати?

 

Я дуже хочу електрику. І площа, позволяє. Але читаєш це, і розумієш - не все так солодко.

 

Будинок для МАЙБУТНЬОГО треба будувати, а не минулого. Чи сьогодення.

 

А нові вводні на найближчі роки такі:

- сильні вітри які знімають криші,

- грозові зливи,

- випадання місяної норми вологи,

- випадання БАГАТО снігу і зараз. І мокрого.

- перебої із електрикою,

- великі амплітуди температур: +45 влітку, -30(-35?? ) взимку.

- ранні заморозки. Пізня весна.

- Засушливі літа, зневоднення криниць.

- Високі ціни на енергоносії.

- ГНИЛА СТАРА ІНФРАСТРУКТУРА.

 

Добавлено через 8 минут

Ночной тариф 0,45 грн.
надовго? Через два роки це буде 75-90 коп. А через 15-20 років? Вугілля вистачить для ТЕС, а ресурсів старих АЕС вистачить? Все у нас добре з цим? А лінії ЛЕП нові? Будинок то будуємо не на 3-5 років...

 

Добавлено через 5 минут

У Вас там просто очень дешёвые дрова. Я здесь их с 2014-го года как источник тепла попросту не рассматриваю, если не на халяву.
от я і кажу - регіональне паливо. десь вугілля, десь дрова, десь елекрика постійно буває, десь газ.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозуміло, Ви вже так скоро перестали хотіти будуватись і шукаєте неіснуючу причину?

А я раніш передбачав таку ситуацію. Хто він?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Хто він" хто?

 

Я не передумав. Я думаю. Збираю інфу, оцінюю ризики, аналізую. Довгий час працював із ризиками. Звик вже їх збирати і оцінювати. Маю час, тому і думаю що буде завтра.

 

У мене нема рожевої мрії - збудувати! У мене є задача прожити там до кінця життя. Я будую на 20-30 років. Мені там довго жити.

Бюджетн малий, задач багато, треба все вірно оцінити. От і думаю.

Забути і забити, через 5 років, на теплу підлогу не хочеться.

А може я помиляюсь і все одразу оновиться у нас і подешевшає. Всяко буває. :pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нові вводні на найближчі роки такі:

- сильні вітри які знімають криші,

- грозові зливи,

- випадання місяної норми вологи,

- випадання БАГАТО снігу і зараз. І мокрого.

- перебої із електрикою,

- великі амплітуди температур: +45 влітку, -30(-35?? ) взимку.

- ранні заморозки. Пізня весна.

- Засушливі літа, зневоднення криниць.

- Високі ціни на енергоносії.

- ГНИЛА СТАРА ІНФРАСТРУКТУРА.

Особисто я бачу такий результат обробки вводних:

- криша полога, аэродинамічної форми (з чотирма скатами), невеликих розмірів і звичайно ж на одноповерховому будинку, з кріпленням мауерлату шпильками до армопояса

- не з металу, а з бітумки

- з водовідведенням

- стропилка без розпору, з опиранням на центральну несучу стіну з великим запасом

- грубка по центру будинку замість теплої підлоги та мікрохвильової печі, льох замість холодильника, криниця замість водопроводу

- утеплення стін 15-20 см, 10 см підлоги, 30+ см стелі

- будинок біля водойми

- мінімальна площа будинку

- максимальна його автономність

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- мінімальна площа будинку

- максимальна його автономність

о! За цим майбутнє у нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генератор про запас – максимум, с запасом, на 5 кВт и стоит он всего 15 000грн.
У нас от Хонду на 6,5кВт продають за 250дол.

forum.vidido.ua/viewtopic.php?f=27&t=76501

Змінено користувачем Дельфін
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...