Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Игорь&Ира

Пользователи
  • Публікації

    27 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Игорь&Ира

  1. Добрий день! Навздогін. Чи можна вважати, що якщо є регулятор робочої жорсткості, то будь-яке значення, відмінне від 0, буде своєрідним підмісом замість байпаса?
  2. Тут є ще один нюанс. На мою думку, клапан за даними програмування жорсткості води на вході та виході регулює витрати солі на регенерацію. Якщо майстри навмання ставлять значення на вході, яке перекриє будь-яку жорсткість, то це приведе до необгрунтованих витрат реагентів. Повинна бути таблиця: при якій жорсткості води яке програмувати значення на вході в ppm.
  3. Якщо не буде дієвої поради, думаю піти емпіричним шляхом: послідовно задавати на клапані вихідне значення 0, 5, 10, ... (ppm), зливати певний об'єм води, після чого відбирати проби на аналіз. За логікою там повинна бути пряма залежність, тому достатньо трьох вимірів, аби отримати пряму лінію, а всі інші значення шляхом екстраполяції.
  4. Виключно на око з наступним лабораторним контролем результату.
  5. В мене покупний байпас для клапана Clark з кульковими кранами, що виключає проміжні положення.
  6. Отримав таку відповідь: Мило змивається, то тільки Вам так здається, що воно не змило, так що все зробили нормально. Жорсткість води не налаштовується.
  7. Добрий день! Прошу поради. У воді зі свердловини випадав значний осад. Результати аналізів на загальну жорсткість: 8,2 мг-екв/дм3 (СЕС Дніпровського району) і 9,6 мг-екв/дм3 (Ecosoft). Поставили систему очищення води Ecosoft FU1054CI, яку майстри налаштували таким чином: жорсткість вихідної води (зі свердловини) - 420 ppm, робоча жорсткість - 0 ppm (1 ppm = 1 мг/л). Осад зник взагалі, однак тепер дуже важко змити мило. Я так розумію, що перегнули палку і зайшли в осмос. Згідно ДСанПІН 2.2.4-171-10 загальна жорсткість питної води повинна бути в межах 1,5-7,0 ммоль/дм3. Підкажіть, які значення жорсткості води виставити на вході та виході, аби отримати м'яку воду в межах 1,5-2,0 ммоль/дм3?
  8. Питання: чим гріти воду? В мене газовий котел і радіаторне опалення на першому поверсі, а труби йдуть під стелею цоколя. Тепер планую опалення на другому, а труби в стяжці. Тут потрібний нахил труб ви не зробите, бо лінії до 15 м.
  9. Теж не так. Кабелю було достатньо, ще й зараз мішок набереться. Просто по низу було зручно, бо розетки на висоті +30 см. В стяжці прокладали через дверні пройми. На освітлення йшли по верху.
  10. Не так. Перетину не буде. Труби будемо прокладати, де немає кабелю. Схема електрики є, але відсутні координати.
  11. Добрий день! Планую прокласти труби опалення в цементній стяжці підлоги. Як перевірити, чи не прокладена там проводка на глибині до 5 см?
  12. Для чого це обмеження по часу? А якщо ресурс в 7 кубів я використовую протягом місяця?
  13. Раз витрата від регенерації, а регенерація від води, то це теж саме, що я питав: витрата від води. 14 днів не коректно, бо невідомий об'єм споживання.
  14. Доброго ранку! Підкажіть, на який об'єм води зі скважини вистачає мішка 25 кг Ecosoft Salt tablets?
  15. Мова йде про радіаторне опалення. Все розраховано під 70 С, стільки тримаю на першому поверсі. Просто будемо штробити стяжку, тому не дуже глибоко.
  16. Чи є небезпека, що Ekoplastik PPR PN20 в системі опалення може порвати стяжку? Чи краще взяти Stabi або Basalt, щоб додатково мати резерв до 90 С?
  17. Чи варто розглядати однотрубну систему по колу? Чи буде це краще порівняно з двотрубною на дві гілки, як на вчорашній схемі? Бачу економію на трубі.
  18. Батареї вже закуплені згідно розрахунку тепловтрат. Навіть простим треба вміти користуватися. Дуже багато на кону, аби вчитися. Краще довіритися спеціалістам.
  19. На жаль, я не вільний художник і не маю стільки часу, аби вивчати це питання. На першому поверсі змонтована двотрубка на дві гілки - працює.
  20. Спасибі. Значить, як на схемі: двотрубна система і дві гілки.
×
×
  • Створити...