porterlv
Пользователи-
Публікації
4 983 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
Не знаю. Мене це не стосується. А от шум довкола цього теж вважаю показухою. Бо то ніяк не допомагає ні ЗСУ ні Україні ні полеглим героям. В чому сіть зупинки мегаполісу в час пік? Воно має якусь аргументацію окрім ідеологічної? А чи має воно законні підстави? Чим воно корисне для українців і України? Це якось наближає перемогу? Рух заради руху...
-
Фігня там написана для школярів... Поки сухо - можна чи тестером чи по фактичній генерації. Що робити з ризиком пробою на землю при дощі і тріщинах?
-
Залежить. Думаю, ризик порізатись уламками вас не бентежить, тому упустимо. Далі питання води і замакання. По хорошому - треба якось загерметизувати. А це плівка якась чи хз який прозорий в потрібному діапазоні композит (може бути недоцільно економічно). Короче, поки сухе і електррично ціле - працюватиме. Далі питання де воно використовуватиметься? Якщо одна панельна зарядну станцію - без питань і ризиків. В гіршому випадку як замокне - впаде продуктивність. А от як на металевому даху в стрінгу на 5 - 10 панелей, то уже може бути ой... Як то ураження струмом чи замикання МРРТ на землю з пошкодженням інвертора... Я би не рекомендував. Я ж проводжу експеримент - як доставляв панелі на балкон, крапля металу попала на заднє скло. Спочатку побачив серпоподібну тріщину по вертикалі. Електрично - панель робоча. Тепер вона в стрінгу з 8 панелей послідовно (400 вольт DC) Зовнішнє скло ціле. кут панель грубо 30 градусів. позаду балкон з навісом. прямого попадання дощу нема. Вітром може надути крапель. Треба клеїти. Клей до скла - або суперклей рекомендують або щось дорогуще з твердінням від УФ. Ще наче силікат (рідке скло). Що перше що останнє - крихке. Але суперклей під рукою і дешевий. Доки дістав - пройшовся по тріщині суперклеєм. Поверху - звичайним скотчем. Потім помітив, що по самому низу є ще й горизонтальна тріщина До неї не дотягнусь... Поки стоїть, хз що робити... Із ризиків - знову ж таки пробивання на землю по DC входу МРРТ трекера інвертора. ну і балкон під напругою Знаю, що мережеві брендові інвертори мають по входу реле і кола виміру опору панелей відносно землі. Чи при включенні перевіряє, чи перед запуском генерації щоранку - я хз. Але вони можуть відключити поле. В той же час китайські точно горять при замиканні сонячного входу на землю навіть без панелей, просто викруткою. Як з тим в Деї/Сансинка - хз. Але кіл перевірки поля не пригадую і точно нема окремих реле по сонцю... Мо хтось має досвід??? Ну і окремий момент - деградація елементів чи провідників через потрапляння води/повітря.
-
Літій? Яскраво буде після прильоту. Судячи по відео - воно на поверхні. А як ні - який ресурс АКБ?
-
Варили біля сонячної панелі, мабуть хляпнуло... Серповидна довжелезна тріщина нижнього скла. Верхнє ціле. Забити, міняти, клеїти? Думав заклеїти для герметизації. Питання чим і як? Скотчем поверх? Якимось спецклеєм для скла? Але яким саме? Гуглив - або цианокрилат (варіант так собі, враховуючи, що на вітрі і при термодеформаціях може грати. Він крихкий) Ще є якийсь з затвердінняс від УФ. Ну і автомобільні дорогущі. Хтось стикався? Як то краще - простіше зробити?
-
Захотілось і мене рекуперативної вентиляції. Але запізно... Про це думати треба на етапі проектування будинку. Коли закладаються димарі, вентиляція і повітропроводи... Ну і закладати їх кудись треба. І це або стіжка або підвісна стеля. Що теж має вписатися в загагльний проект. Чи є варіанти монтажу рекуператора в будинок з окремими вентканалами димарями з кімнат на дах і одною притічною в стіні? Мабуть, ні. Тут максимум підігрів приточки і крапка...
-
Ви "як перший раз замужем"... Тут ідеться не про дуже чи не дуже а про право на виконання робіт і відповідальність. Право на розпломбування дає або організація електропостачання або ЖЕК. З останнім словами не можна. Пишите письмове звернення з вашими проблемами/хотілками, реєструєте його в ЖЕКу, чекаєте на офіційну письмову відповідь і уже від неї танцюєте далі. "Чим більше бумаги - тим чистіша жопа". 😉
-
Любі пошкодження до лічильника - причина доіпатися раніше чи пізніше. Рівнозначно, як і втручання в електромережі будинку не в середині будинку. Раз мова про квартиру, значить це не приватний будинок і є ЖЕКоподібне щось. В любому випадку перенос лічильника вимагатиме розпломбування. На це тре отримати дозвіл. Паралельно домовтесь про заміну ввідного кабелю. Вам же дешевше вийде ніж попім башляти чи ходити по комісіях і доказувати що ви не злодій.
-
Отже, звільнилося 10к місць. Котрі хтось має зайняти. Статті є, а люди знайдуться. Не ТЦК єдине буде виконувати план.
-
А хіба можливе щось окрім занепокоєння?
-
Легко... ХДД має знос, бедів нема чи мало але швидкість не раз бачив, що падає до 50 мб/сек. А як яке оновлення - по можу цілу ніч вовтузитись. Державна вінда "до горшка не навчена", вона собі своїм життям живе... Мало не щодня з тим стикаюсь.
-
Ніразу не факт. З ХДД сучасна вінда і бравзери не їдуть ніяк Надто повільно, надто багато свапиться і тормоза дикі. Особливо при включенні, коли вінда вантажить тонни свого хламу. Тому, спочатку тупить а потім хоч якось працює...
-
"Іхтамнет!" Вони (поняки, нато) будуть терпіти до останнього, щоб не втягуватись в повномаштабку. Їм так вигідно...
-
А Ви не думайте, а соображайте. І займайтесь якоюсь корисною роботою. То й дурне в голову не лізтиме.
-
Ще не на часі. Тепло, день довгий. І головне, уже є розуміння, що генератор то дорого... Навіть без обслуговування/ремонту/масла, година електрики з генератора коштує літр бензину. Грубо, доба на генераторі - 1500 грн.
-
Провсяк нагадаю, що з бензогенератора можна зняти теплову потужність близьку до електричної. Берете ППТО, насос, пару шлангів і кусок батареї. Через один контур ППТО пускаєте вихлоп гени а через другий - воду. Я собі генератор поселив в гаражі, вихлоп на вулицю через стіну. Мінімум шуму ззовні, частина тепла в приміщенні. Зручно обслуговувати/використовувати в негоду. По діаметру вихлопу ідеально став цанговий зажим для металопластикової труби. Далі газова гофра з нержавійки. Вихлоп готовий. Швидко, просто, надійно, дешево. І це не замісь електрики а одночасно з нею. Нема ППТО? - бочка/баняк, внеї гофра чи мідна труба в змієвик і вуаля. Грітись альтернативною електрикою затратно. Як притисне - не тре гріти весь будинок. Можна окрему кімнату. Або окрему зону (ліжко). звичайну електроковдру під ковдру - і маєте локальне тепло. Споживання електроковтдри всього 5 - 20 Вт в залежності від режиму. Інший варіант - теплі плівкові мати для підлоги. 2 квадрати мінімальної потужності або через регулятор і маєте теплу зону з мінімальним електроспоживанням. Відкритим полум'ям грітись не можна. Чадний газ, вигорання кисню, пожежа. Якщо палити газ відкрито - додатково різко виросте вологість. Більш безпечними є каталітичні керамічні газові пальники.
-
Недавно ремонтував подібне. Там ще більша дупа. Але розбрався Кину Вам в ПП, мо стане в нагоді.
-
То як уже зовсім зле буде... А так, квартира - не вирок. зарядна станція, 1 - 4 панелі вивішати на балкон. інверторні генератори доволі тихі. Електроковдра споживає 20 - 60 Вт і спокійно працює від інвертора/зарядної станції. Туристичні пальники з малими балонами доступні. Ще є каталітичні грілки. Скільки тої зими... ті і хто має касу - таки готується. Навіть те ж утеплення будинку ітд.
-
Де ви берете цей матеріал? Він унікальний! Цікава інформація але озвучена ШІ, з наголосами, що хочеться блювати і неможливо сприймати. Надіюсь, таке гівно законодавчо заборонять, або хоч зобов'яжуть маркувати як цигарки чи горіляку. Тепер таке часто трапляється. То якась мода чи інфекція? *Претензії не до вас а до авторів такого гівна.
-
Так, але незадоволених іванів стане більше. Логістика палива ускладниться суттєво.
-
То чого Ви нас страшите? Дай Боже, щоб не прийшлось. Лиш не закривайте вентиляції, навіть як зимно буде. І тапчан максимально високо від підлоги. З досвіду знаю, що в такому напівпідвалі без опалення навіть нижче +10 не опускається.
