Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. А хто вам заборонить? Люди окремі поверхи і квартири утепляють, буває. А що робити, як сусіди/родичі не хочуть/не можуть... Лиш через не утеплену частину получаються неслабі термомістки...
  2. Почекайте до перемоги і тоді відкриють доступ, почекайте коли буде потреба замовляти сертифіковану організацію. Або запропонуйте сертифікованій перевірити без актів - вийде сильно дешевше. А накладки, вони повсемісно Часто цілі райони криво стоять... Приватизовував батькове, вдалось приватизувати з накладкою. Бо переінакшувати було би дуже довго і дорого...
  3. porterlv

    Посміхніться:)

    Dealer маю трохи старіший мережевий варіант тої штуки:
  4. Через пару років "обробки" то уже будуть не українці
  5. Концерн ОККО розпочав масштабну будову другого "Буковелю" У Славсько. Вони щось знають, Чи просто від шоку необдумано?
  6. І в чім бяда, на вашу думку?
  7. Можуть іти на пересертифікацію, можуть розриватись договора з постачальниками. Не дивіться на назву препарату, дивіться на діючу речовину. Як правило, є багато ідентичних препаратів. До прикладу, повним аналогом де нолу є Віс-нол. Він є в аптеках. Дексалгін = декскетопрофен
  8. Теплоізоляцію для труб ще не пропонували?
  9. Косити є сенс хіба однорічні культури і то до зізрівання насіння. Інакше або хімія або переорювання. Ріпак, наче, однорічний.
  10. На хвилі недавнього двіжу навколо потопельників і дітей, чоловік, котрому є що сказати заговорив. Лекція від бувалого з досвідом, без цензури, у кількох коротких частинах. Рекомендую ознайомитись. Перша частина: Кому цікаво - решту знайдуть без проблем.
  11. Навіть як киздять, то уже той результат, що форумні експерди підтвердили - заслуговує овацій. Так виглядає, що операція ще триває!
  12. А в чем прикол не отдать сразу всех погибших? Ладно живых не отдают, но чужие мертвые то зачем нужны? Странно как то. Щоб зібрати 200тих, перевезти, кондиціонувати - потрібні величезні затрати часу і ресурсів як людських так і фінансових. мовчу уже за доступ до тіл на розмежуванні. Орки своїх не збирають часто (кому ті зеки треба), не те, щоб наших. Тому, такий обмін для них як зайцю стопсигнал.
  13. Той самий сплав, інші кадри і хтось камеру вертикально перевернув + коментарі старшого: А ще, пройшов чемпіонат України по авіамоделюванню. Але відеоматеріалу не маю... Тільки фотка, як "дрон прилетів в машину"
  14. Річка люта, річка Лютянка, манівчани.
  15. Та шо там яп, шо на сєвасфорумі???
  16. Мля, а раніше не літало? Раніше нас 3,14дари жаліли? Ще скажіть "шо у ніх нєбило вибора, оні мусілі напасть для защіти" і я вас прокляну.
  17. Вразив спосіб доставки. Фуру під дром з зручної сторони, відстріл кришки контейнера і в їзду з малої відстані. Цікаво, як з керуванням і дальньою телеметрією. Але то не для публіки уже мабуть. Красавчики наші! Уважуха. І зле, що свинособаки не розуміють за що їх і кого давно пора валити... Пропитий і задурманений рабський народ... А Північноморськ? Невже наші дотяглись?! ЧИ то їхні стакан прийняли і закурили?
  18. Ех... Постою, послухаю, пооблизуюсь...
  19. Давно пора на ці добрі справи збирати як на банку. Нарід би скидувався Але законодавчо поки так не можна...
  20. Коли насрано - зливають воду, щоб не смерділо. Не всі хочуть розбиратись в сортах чужого гівна. А банять - якщо часто срати в не положеному місці, на людях.
×
×
  • Створити...